Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

LALALALALALALALALAL......ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE....LALALALAL :0 :) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz chyba wiem o co chodzi:)) Nikusiu gratulacje!!! A spróbuj teraz nie zaskoczyc :) To zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo no niezle wyprzedzilas mnie,ale oki nie jestem zla Twoja kolej teraz i wiesz za miesiac chcemy wiedziec o fasolce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu Nikulam.Siedzialam cicho,zeby przypadkiem nie zaczac nowej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!! UDAŁO MI SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TERAZ NA SPOKONIE WYJASNIAM DLA NIEZORIENTOWANYCH :) NIKAMO----- NO WIĘC FOLIK( O ILE MNIE PAMIĘĆ NIE MYLI TO ONA WŁASNIE) OGŁOSIŁA KIEDYS MNIEJ WIĘCEJ NA 300 STR. (TAK MNIEJ WIĘCEJ OCZYWIŚCIE) :) ZE OSOBA KTÓRA ROZPOCZNIE 500 STR. ZAJDZIE SZYBKO W CIĄŻE:) WIĘC TO NIE TYLE KONKURS CO WRÓŻBA? PRZEPOWIEDNIA? :) JAK ZWAŁ TAK ZWAŁ, UDAŁO MI SIĘ I Z TEJ OKAZJI STAWIAM LIKIEREK O SMAKU CZEKOLADOWYM :)KOMU POLAĆ? REA? NA CIEBIE MOGE LICZYC PRAWDA? :) FOLIK TO BIERZE LEKI WIĘC PEWNIE , NIKAMO MOŻE TY? PATI? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA u mnie kreski były jeszcze na tescie 2 dni po ow. a pozniej juz znikały.... i nie bylo ich wcale..... kurcze czytałam cos o HSG jeju to straszne badanie.... nie chce miała któras..... 500 strona...... hehehehe jak ktos nie wie o co chodzi..... a i dzis sie na was fosze bo co nienapisze to zle.... nie zgadzam sie z folikiem i nie zgadzam sie z folikiem....... dzis mam focha i radzcie sobie sami..... ja nic nie wiem .... o ! i sie dzis nie odzywam do was..... o !!!!! baby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ogłosiła..... nie ja...... pomyłka..... nie zgadzam sie he a teraz ja sie nie zgadzam i gruga tez zajdzie i trzecia na 500 stronie czyli JA...... jupi..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO, LOLA, ANIU---DZIĘKUJE ZA GRATULACJE:) zapraszam na likierek, mam też truskawki , a od Nikamo pozyczam szampana bezalkoholowego dla Ani (i reszty brzuchatek) będą do niego pasowały te truskawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik co sie dzieje nie zlosc sie cieszymy sie ze mamy 500strone:D:D:D Rea no ale ja jestem w Irl to do wroclawia mam daaaaaleko hehe a ja tutaj u Nas pojde do duzego miasta i moze co znajde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam ale ja zapowiedzialam sobie ze nie pije zadnego alkoholu od 1 czerwca i jak narazie 4 dni trzymie sie hehe ale truskaweczke bym sobie zjadla:D mniam mniam dziekuje a jutro sobie kupie cala paczke i ja was poczestuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----- ja się nie zgadzam z Twoim lekarzem a nie z Tobą:) a konkurs to tak jak pisałam nie pamiętam dokładnie która z Was ogłosiła Ty czy Rea bo byłysmy nieźle wstawione po tej popijawie u Ciebie :) Najważniejsze jednak,że zapamietałam,ze taki konkurs jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kto sie wpisze na 500 strony zajdzie w ciaze w tym roku kolejno....- ciezarówki teraz sie nie pchac dopiero pozniej na 501 stronie....... lalki wpisywac sie bo jak nie teraz to dopiero szansa jest na 1000 strone.... a to potrwa troche..... i poród pozniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka masz groszka to nie wpsuj sie teraz - teraz same staraczki - ja z fochem co prawda na Was ale juz po raz kolejny beda 4-raczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola---- to naleje ci tego pozyczonego od Nikamo szampana dla dzieci:) do truskawek jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego pożyczonego?? To ja postawic nie mogę? zawsze musze Rea opijać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde laski nie pchajcie sie tak ja chce byc w Czerwcu:D i moze Pati Folik i kto tam jeszcze Wlasnie gdzie Pati!!!!!!!!!!!!!!!!!!woooooooooollllllllaaaaaaaammmmmmmmmmy cieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee szampan sie leje:D:D:D:D :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ja juz spokojna ze ciaza bedzie przynajmniej to mam z głowy nikulam, nikamo74 i ja.... 3 w tym roku - moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA bedziesz miała fasolkę,tylko cierpliwości Babolku:) Wszystkie sie doczekamy no ino nie w tym samym czasie bo co to byłby za topik bez staraczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo----oczywiście,że możesz postawić, tylko mi tak głupio, ja miałam postawić a mam tylko ten likier czekoladowy z alkoholem no i sok, więc pozwoliłam sobie pozyczyć od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×