Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ania to dzieki za wiadomosc a ja sie na tym nie znam codzien bede doklejala testy i pokazywala Wam. Nikamo ty tez masz takie?hmm moze Nam sie obum uda.ale by fajnie bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm zobaczysz moze sie uda.ja bede z Wami na biezaco co i jak.Ale moze wtym cyklu sie cos uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo..dorysuj druga hehe :P Bylam zjesc kolacyjke.Zjadlam zupke warzywna i kanapke. Na gg bede jak cale menagerstwo sobie pojdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka rozumie ato smacznego ale juz jeste po.hehe nikamo zobaczysz jutro juz zobaczysz druga kreske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pisałam wczesniej ale komp. coś nie chciał wysłać Spacerku ja dalej siue czuje do d..py a dziś jak poszłam do głosowania to prawie zwymiotowałam na ziemie bo coś śmierdziało w lokalu ahhh ale ten mój wełch jest wyczulony. LOLA ja też widze 2 kreseczki wiec bzzz musi być bo owu sie zbliża PATI rob jutro test!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo ja Ania i Klaudia też myślałysy ze przyjdzie @ i co????????????? NIEMA JEJ:-) wiec jak zawsze masz regularnie to i teraz też powinno być a sprawdzić zawsze możesz a bedziesz wiedzieć na czym stoisz i nie w nerwach siedzieć tym bardziej ze tempka jest ciążowa ja mam 37.1 dziewczyny też jakoś tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata jak milo ze ejstes ale gdzie ty tam 2 kreseczki widzisz?bo ja tylko jednaD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST BLADA ALE JEST HI HI wnet będzie mocniejsza kreseczka. A ja dziś juz nie wytrzymałam ii powiedziałam mamie i rodzeństwu że jestem w ciąży ale sie cieszyli ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Lola nie tylko ja widze tam druga kreske :P Beata to i tak dlugo wytrzymalas,bo ja od razu wszystkim powiedzialam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no skoro tak mowicie to oki moze bedzie mocniejsza a sluz tez jakis taki pod kremowo zoltawy niewiem albo moze mi sie tak na wkladce wydaje bo na papierze przezroczysty i rozciagliwy Beata faktycznie dlugo wytrzymalas ja jakbede to poczekam az do przyjazdu do pl ale nic nie gdybam narazie nie zapeszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja nie chciałam mówić bo sie boje czy wszystko bedzie dobrze z dzieckiem ale już miałam dość duszenia a tym bardziej widzieli że wymiotuje wiec sie domyślali. A jak Ty sie czujesz teraz??????????? boli Cie dalej brzuch czy już nie??/ mnie odkąd biore tabletki nie boli już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA ja trzymam kciuki za Ciebie i inne staraczki nasze kochane żeby im sie udało z fasolkami ale by było fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez trzymam kciuki za siebie i za wszystkie staraczki oby wkoncu sie mogly cieszyc swoimi fasolkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Wam miną weekend ja dziś byłam w lasku i ognisko było ale cóż nie podchodzą mi takie jedzenia tylko słodkie a ja przecież nie lubie słodkiego ha ha alemusze zacząć lubieć bo fasolka sie domaga hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata ale fajnie ze ognisko mieliscie hmm czyli fasolka bedzie slodycze lubiala hehe a mi spoko przesiedzialam troche na kompie w kosciolku bylismy pomodlilam sie zeby Nam sie wkoncu w tym cyklu udalo:D i siedzimy w domku i w kominku palimy a jutro na 11:30 do pracy dopiero:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mnie nie boli,czasem jajniki zakloja. WIesz Beatko jakbys tak miala myslec,ze lepiej nie mowic bo nie wiadomo czy wszystko ok to byc mogla do porodu dotrwac hehe. Ogolnie to mnie cycochy tak bola,ze czuje to nawet jak chodze..😠 no,ale coz trzeba sie dla fasolki poswiecic no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie denerwuje bo jutro ide na USG na 19 i jak pomyśle o tym to serce mi wali jak głupie ale mam nadzieje że bedzie wszystko dobrze bo musi być. Ja bede uciekać zaraz bo rano z małą ide do dentysty bo ząbek ją boli i buzia jej spuchła biedactwo moje sie nacierpiało a tu nawet dziś dętysty nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata na pewno bedzie wszystko dobrze niemasz sie co denerwowac takze czekamy jutro na wiesci wieczor co i jak.buziaczki i pozdrowionka.papa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już przerabiałam raz ciąże ale możecie nie wierzyć nic mi sie nie działo nawet cycochy mi rosły ale nie bolały a teraz cycochy mojemu eMn nawet dotknąć nie dam bo tak bolą i jakieś grudki mi sie porobiły a dla dzidziusia warto sie poświęcić oj TAK mam już córcie i jest moim skarbem największym na świecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja uciekam bede jutro pa pa dziewczynki dobranoc Ania uciekaj z tej pracy ile można siedzieć hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_____ test LH wskazuje na nadchodzącą owulację jeśli będziesz miała dwie takie same bordowe krechy, a nawet ta testowa będzie ciemniejsza od kontrolnej, a ty na razie masz tą ważniejszą prawie niewidoczną. I dopiero wtedy jak będą bordowe to do 48 h dojdzie do owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pati. No wlasnie to samo tlumacze tej naszej Loli,ale to by chyba chciala przez conajmniej tydzien widziec 2 bordowe krechy,co nie Lolus?hihi Ja mam jeszcze godzine i 45 min i do domu.Dzis nawet czas zlecial.Jeszcze jutro na popoludnie,potem na rano i wolne :D Jeszcze 9 dni do nastepnego usg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATA____ ale ja się wcale nie denerwuję, dawno ie byłam taka spokojna. Szyjka się minimalnie obniża więc @ nadchodzi, do piątku nie kupuje żadnych testów, bo mi szkoda kasy, wolę sobie i eMowi witaminki kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlyscie sobie to i ja sobie ide..Wezme sie za moje raporty,podlicze kasiorke,pogram w kulki na necie i pojde do domku.O! Dobranoc Babolki.Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..wszystkie juz spia...ja od 7 w komisji bylam...jaka nuda...po poludniu miala przerwe kilka godz..wrocilam do domu i spalam jak zabita o 19 znowu w komisji i dopiero wrocilam..trzeba bylo wszystko sprawdzic,przeliczyc,wypisac itp... @ nadal brak,chociaz juz widze jakies blado rozowy sluz,pewnie @ idzie... 2 dni temu tak sie uderzylam czolem w sciane jak spalam,ze chyba klepki mi sie przestawily..nie wiem jak to zrobilam,ale przydudnilam ostro,mowie wam..caly czas glowa boli jutro jak nie przejdzie to jade do szpitala na przeswietlenie...ale najpierw fryzjer :) o 9;30 ... ok chyba czas na mnie spac sie znowu chce,musze wczesnie wstac,towar zamowic i jechac po kilka rzeczy... Patrycja mam nadzieje,ze zrobisz test kochana..czekam na wiesci ..pozdrawiam was wszystkie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja5
Hej Foczki_____ wstawać, wstawać kochane ....Bo taki piękny dzień się zapowiada, wreszcie słoneczko :) u mnie 34dc (chyba :) ) temp..... i tu jestem troszkę zielona.... więc proszę pomóżcie , proszę po przebudzeniu miałam 37.0 a jakieś 30 min później (cały czas leżąc... no... mnie licząc wiercenia na lewo i prawo hihi) zmierzyłam jeszcze raz i było 36.8, no...i.... no...i.... ( tu lekkie zapowietrzenie hahaha) no i którą mam brać pod uwagę? - zielona w tej kwestii Wasza Foczucia tak czy siak tempa już spada... i nadłazi ta uwielbiana przez nas hihi @, odradza się co miesiąc, bo by nie żyła.... och jak ja ją uwielbiam :) a tak w ogóle to czuję się świetnie, prócz tego,że...boli mnie brzuch tak jak na @. Jestem spokojna jak aniołek i na prawdę nie denerwuję się , że nie przyjdzie, bo jestem pewna, że już niebawem będzie...hmmm...powraca jak bumerang... :)W każdym razie czekam do czwartku i w piątek ,gdyby mnie nic nie nawiedziło ( w co szczerze wątpię ) robię test ale...w tym m-cu nawet mi nie tak bardzo żal, Tyle wywodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×