Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Cześć, laski Naczytałam się Was, nie wiem od czego zacząć komentarz. Podziwiam kobiety ciężko pracujące w fabrykach w szkodliwych warunkach. Nie potrafię sobie tego wyobrazić. Wiem jak jest w piekarni i też zapierdziel, ale może innego rodzaju. Beata, masz usg o 18.00, 19.00? Trzymam kciuki, kochana:) Pati, nerwusie, ja po cichu wierzę w Twoją ciążę. Ja w dniu spodziewanej miałam ledwo widoczną krechę, były takie, co krechy zobaczyły dopiero po kilku dniach. Bądźmy dobrej myśli, bo ten jeden test niczego nie przesądza. A w weekend miałam ograniczony czas i dostęp do netu. Teraz powinno być lepiej. Klaudia, jadłaś truskawki dzisiaj? Ja zrobiłam sobie mus z ryżem, bomba:) Jak samopoczucie? Anka, masz dziś wolne? Folik, chcesz to zrób sobie tydzień przerwy i wracaj do nas. Rozumiem, że przebywanie na forum o ciążach może Cię dodatkowo nakręcać na temat, ale patrz jak inne babki sobie z tym poradziły. Masz kryzys, ale on minie, czekamy na Ciebie:) Chcemy Cię wspierać. Orcio, witaj. Ten od Krasińskiego?:P PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 Meg75 ................26.06.........29.......tak......34....... ojjj... nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 ewika74...............04.07 około????.........nie.......34 ......... Orcio...................22.06.......?................... ...30........6 Annolia................02.07.........28.........tak..... ..27........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 patrycja75...........07.06.......32..........tak........ 34 .......11 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............16....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................17....04.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..15......lipiec......03.12.09..........22.......... . Fermina30............ 10.......25.05......05.01.10.... . .31 .........? Klaudia0405...........6.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........ Beata2611............5........18.06......?????????????.. ........26.......... Anka323..............5........16.06.......30.01.10...... .....23 Brakuje mi tu innych ciężarnych i Rei, oczywiście:) Co się stało z Ziarenkiem lnu? Chciejka, co z Twoim byłym? Jak Wam się rozmawia? A co z tym nowym facetem? Lecę kupić spodnie ciążowe, będę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku____ poważnie mówisz, że ie zawsze wychodzi w dniu @ ? muszę o tym poczytać, a ja robiłam 3 dni przed hmmm.... poczekam w takim razie. Kochana tak jak pisałam teraz robię konfitury z poziomek i nie mam czasu ale... umówimy się na wieczór? będziesz mogła wejść? tu albo na NK , jak zwykle :) aaa... miedzy czasie uszka do barszczu :) która się łapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku wolne mam dopiero w srode,dzis na popoludniu,jutro na rano.W tym tygodniu mam tylko 2 razy na popoludniu-strasznie sie ciesze.A teraz ide jesc obiadek.Rybke mam dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja chce barszcz z uszkami a jaki farsz robiłaś????????????????? spacerek ale Ci dobrze spodnie ciążowe lecisz kupić ja też bym już chciała. Klaudia ciesze sie że sie jic njie dzieje fasolce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATKA------ z mięskiem wieprzowym i troszkę wołowinki, a barszczyk czysty, to wsiadaj w helikopter i akurat będzie gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORCIO
Hej Spacerku ,przysposobilam sobie z innego zrodla ta nazwe ... nawet nie przypuszczalam ze ona istnieje w pojeciu innych. jestem strasznym nerwuskiem i na odreagowanie uwielbiam byc drapana przed zasnieciem po pleckach . na co moj mezczyzna nazywa to orcowaniem a mnie orciem ..... kto wie jesli czas pozwoli uzupelnie braki w lekturze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORCIO
ja niestety juz musze znikac na dobre . dzis . jeszcze raz dziekuje za mile przyjecie i akceptacje. pozdrawiam wraz ze slonkiem ktore u mnie swieci cieplo...Do nastepnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKAMO___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ ale zakręcona jetem :) zamiast swojego nicku wpisałam Twój :) A co do eMa.... to ja mam z nim dobrze dopiero :) ja się tylko odwdzięczam za to , jaki on jest taki kochany i dobry dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaale sie objadlam.Zjadlam obiadek.A teraz jeszcze buleczke z jajkiem i majonezem.Mialam taka ochote,ze nie moglam sie powstrzymac. A teraz zbieram sie do pracy.Dzis do 20 nie bede sama,to moze czas szybko zleci ;) Bede pozniej Babolki.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko___oczywiście że jadłam truskawki z makaronem ale ledwo dojadłam i mnie zemdliło...mówie Wam że najchętniej nic bym nie jadła.NIe mam na nic ochoty to co kiedyś tak lubiłam np.ciasto teraz mnie nie wzrusza i nie mam ochoty.Jestem głodna a nic mi nie wchodzi. Pati zaraz odczytam pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu nowa. Staram się z mężem o dziecko od stycznia. Myslałam ze już w styczniu jestem w ciąży.Ale się policzyłam niestety :( Poszłam do ginekologa w swoje urodziny po zrobieniu usg , usłyszałam ze muszę brać tabletki hormonalne. Myslałam ze to juz koniec. Dostanę @ i po zaczniemy znowu. Czekałam że dostanę @ , jak nie dostałam to myślałam że juz jestem w ciąży. Kiedy zrobiłam test ciążowy. Trochę sie wkurzyłam bo nie było 2 kresek. Poszłam znowu do ginekologa, powiedziałam ze nie mam miesiaczki. Znowu musiałam brać przez kwiecień tabletki hormonalne te same tylko inaczej dawkowanie przepisał. Dostałam po kuracji hormonalnej @ no i po zaczęlismy starania, miałam jako tako te objawy, tylko mi piersi nie bolały ale sie rozciągneły są większe. Znowu myślałam że moze już ale, na poczatku maja dostałam okres. Dzisiaj koniec jej. A teraz to mam dziwnie wystajacy brzuch i nie wiem co sie dzieje. Moze mi coś napiszecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, już jestem:) Spałam, oczywiście. Pati, postaram się zarekwirować kompa na wieczór:) Anka, potowarzyszę Ci dziś jak będę, nie zazdroszczę Ci pracy do późna, bo ja będę spała jak dziecko. Klaudia, teraz wzięło mnie na kanapki z serem, pomidorem i szczypiorem, a jaki mam pyszny chleb...:) Beatka, bębenek się mały zrobił, spodnie leżą niewygodnie, mam 2 większe rozmiary w szafie, a resztę dotychczasowych już leżą i czekają do grudnia, bo nie dopnę:) Niedługo masz usg! Co do tego testu, Pati. Czytałam o kilku przypadkach, gdy kobiety miały za mało bhcg w początku ciąży. Może miały spóźnioną owulację? Są różne przypadki. O tym było na kafe. Ja nie znałam dokładnej daty @, poczekałam do 35. dc, a jak zrobiłam tet, to kreska była słabiutka:) Wszystko może być. Na 3 dni przed @ test nie jest wiarygodny, czekamy na kolejny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski ja juz w domu i teraz pije kawke po obiadkui wykapana juz.ZRobilam testa i dalej 2 kreski czyli czyba ten cykl znowu bezowulacyjny:( ale jajnik i brzuch mnie boli a niby na jutro ma byc owulka takze albo testy zle pokazuja albo cykle bezowulacyjne mam:( Zaraz bede tylko poczytam co napisalyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity Pati wstrzymaj sie z kolejnym testem - szkoda kasy poczekaj 2 dni i zrob !!!!! Padniesz mi skarbie wkoncu na zawal serca !!! Co sie dzieje z panią \'Folik ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja juz testom nie daje wiary !! Wydalam fortune i ciagle bzdury pokazywaly bez bzzz co drugi trzeci dzionek nie darady :) Musze czescciej do was wpadac - widze ze odszukalyscie sie na naszej - klasie wow!! A ja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg tak mowisz?a ja myslalam ze to sie sprawdza.planowo na jutro mam miec owulke a wczoraj bylo bzz i niewiem czy dzis jest sens tez czy lepiej do jutra poczekac. A Ty mi podaj na emaial swoje dane.czekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea Wracajac do pytania gdzie moj eM robi to odpowiadam ze ze mna tzn kolo mnie jestesmy 24h na dobe razem hehe spoko no nie? A czy bedziemy szukac tutaj pracy niewiem ja raczej ciezko zebym mogla cos znalezc bez jezyka ang a eM zna takze ja bede w domciu siedziala z dzieckiem a em do pracy hehe:D ale mi sie marzy:D Beata czekamy na wiesci :D:D:D Meg odezwij sie na emaila do mnie jest w stopce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lola , pewnie nawet nie doczytalas ze jestem juz z wami. mialo mnie dzis nie byc juz przy komp ale nie moglam oprzec sie pokusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO Witam witam doczytalam i wydawalo mi sie ze sie przywitalam ale skoro nie to sorki. Milo ze do nas dolaczylas:D co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od paru lub parunastu dni czytalam co u was ale dopiero dzis zaryzykowalam wpis. Dzieki u mnie dzis wieczorkiem staranko wiec pewnie za dlugo nie popiszemy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi jestem HUA widziałom mojej kochanej fasolki serduszko jest takie małe ale widzialam jak bije i jest wszystko dobrze mam zwolnienie L4 do 29 i mam kupe badań do zrobienia a i worek pieniezy by sie przydał szok 250 zł na badania wydam ale warto dla fasolki. DZIEWCZNY JESTEM SZCZĘŚLIWA I mój M sie cieszy bo wreszcie sie uśmiecham dziś a nie smutna chodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super BEATKO kibicowalam pomyslnemu badanku w duchu a masz zdjecie tej upragnionej kropeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×