Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

cZEŚĆ LOLA JA BYŁAM U MOIJEGO GINA TYLKO MU POWIEDZIAŁAM ZE MUSI MNIE PRZYJĄĆ I POTWIERDZIĆ CIĄŻE BO PRACUJE W WARUNKACH SZKODLIWYCH I ZWOLNIENIE MI POTRZEBA TO MNIE PRZYJĄ A W pONIEDZIAŁEK ZNÓW IDE LOLA ja tak miałam przy nadrzerce wiec myśle ze nie masz co sie tym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke weszłam bo rano wstaje do szkoły córcie zaprowadzić a musze iść spać bo podobno sie rośnie jak sie śpi wieć może serduszko urośnie szybciej hi hi ale ja sobie dobieram do głowy ale mam cichą nadzieje że bedzie dobrze z dzidzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata no ja sie domyslam ze to o nadrzerke chodzilo bo jak 1 raz wlozylam to wsio oki dopiero za 2 razem z krwimialam palce pewnie za daleko wsadzilam a z dzidzia jest na 100%wszystko w porzadku wierze w to:D A jak myslicie jak mam dzis dni plodne to bzzz wskazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATKO____ kochana urośnie serduszko takie śliczne , zobaczysz :) i będzie bić ze sto lat :) tylko sie juz nie martw i nie smutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko pati ma racje zobaczysz ze wszystko w porzadku jest i bedzie:) masz sie cieszyc i byc szczesliwa a nie smutac sie tu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytałam że ten duphaston jest też na to żeby ciąża sie lepiej rozwijała i na podtrzymanie i dużo innych rzeczy nawet biorą go dziewczyny żeby zajść w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata no dokladnie i to samo ma Luteina mi kazala moja gin tez brac jakby cos bylo nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Lola jesteście kochane. Lola ja myśle że bzzz jak najbardziej a jak jest troche krwi to nic chyba ze jest dużo. wiesz ja przy tej nadrzerce później tak miałam ze przy bzzz tak krew leciała że szok gożej niz okres ale już po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazał mi jeszcze folik brać "ale i tak biore" ja ten duphaston i nic wiecej nie mogę brać żadnych lekarstw i witamin nic narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata wiesz jest malutko ale ja sie wystarszylam bo pierona wsadzalam tam palce acha babo ty babo glupia:( sama problemy stwarzam sobie a bzz bedzie bedzie i moze bedzie udane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja uciekam ide spać a jutro posiedze troche na komp wiec nadrobie dzisiejszy dzień;-) hi hi dobranoc pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm dzieki za wiesci uspokoilas mnie troche na pewno to jest od nadrzerki a ja sobie wmawiam ze poronilam ale jak jak nie jestem w ciazy ale ja jestem glupia az sie sama sobie dziwie .Szok.dzieki jeszcze raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata dobranoc wyspijcie sie:D ja jutro do poludniatez bede sama bo eM znowu na 8 do pracy ale fajnie bedzie mial zajecie a ja bede w domu siedziala:D Pati a ty tez uciekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko to dobranoc wszystkie znikacie to ja ide tez pomolestowac mojego eMa hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!wczoraj wieczorem miałam jakiś różowo brązowy śluz nie dużo ale był.Zadzwoniłam do giny i kazała mi odpoczywać i dzisiaj na 10-ta mam na usg.Martwię się bardzo.Przepłakałam pół nocy i od 5-tej nie śpię.Brzuch mnie za bardzo nie boli prawie w cale. Napiszę Wam dopiero po południu co i jak bo wcześniej nie bede miała laptopa.Nie wiem jak ja to wytrzymam? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Klaudius nie martw sie na pewno wsio jest ok. Ja sie za to wustraszylam,bo mnie od wczoraj prawy jajnik boli,tzn tak kloje dosc mocno,ale przeczytalam w necie,ze tak moze byc jesli to jajnik,z ktorego byla owulka,a to wlasnie ten,wiec sie troche uspokoilam. Zaraz zaczynam prace,nie chce mi sie,ale coz.Rozleniwilam sie przez te 3 dni wolnego.. Do pozniej Babolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA____ kochana .... mnie też z martwiłaś :( ale wiesz ... już zdążyłam przeczytać w necie, że no jest normalne takie....lekkie plamienia, pod warunkiem, że nie są to ... plamienia z dużą ilością krwi i skrzepów :) więc sama się już uspokoiłam i Ty tez bądź spokojna :) co nie zaszkodzi sprawdzić, fajnie, że idziesz na USG to Cie uspokoi , no i... zobaczysz fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKA_____ a dzisiaj Słonko jak się czujesz? BEATKA____ jak się dziś czujesz? FERMINKO___ kibicuj , kibicuj.... i bety dużo poproszę :) LOLA____ sobie smacznie śpi po bzzzz..... NOWA____ a ty gdzieś już za niedługo starania zaczniesz? REA____ cudna noc była? no... mam nadzieję.... :) SPACEREK____ podłączam się do Ciebie nadal , bo Klaudia i BEatka .... no nie mam sumienia :) teraz to ja im wysyłam dobre fluidy , no i FERMINIE i Ani oczywiście też Foczki____ zdaję raport hihi i zmykam..... 31dc - 37.0 tempa, szyjka wysoko.... samopoczucie jak wczoraj... mam lenia okropnego i mnóstwo pracy :) objawów tysiąc jeden ... ale na razie tylko zapisuję w kajecie :) @ na jutro zaplanowany, no może na niedzielę. Któraś się śmiała, że test w pogotowiu.... o nie nie moje kochane.... do poniedziałku czekam cierpliwie , bo znając życie jutro tempa spadnie wypiłam kawę i najchętniej poszłabym spać , bo coś mnie głowa boli MIŁEGO I CUDNEGO DNIA DLA WSZYSTKICH - wasza kwadratowa,śpiąca, leniwa ... i tysiące innych... może nie najpiękniejszych epitetów ....foczusia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati oprocz tego,ze jajnik kluje,ze spac mi sie chce i ze nic mi sie nie chce to sie dobrze czuje..Rano troche slabo mi sie robilo,ale to chyba dlatego,ze tak wczesnie musialam wstac-odzwyczailam sie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kozy!!! Klaudusia i Beatka - trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Betti w pon zobaczysz serduszko napewno, a Klaudusia ty jaknajszybciej do gina, może to nic groźnego, ale niech ciebie sam uspokoi! Chmurko kochana - cały czas jestem na posterunku.... pazury zrobione, tylko do fryzjera nie mogę się dostać!!!!:) przesunął mi termin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, to już nie pierwszy raz takie krwawienia u ciebie. Musisz to wyleczyć, koniecznie. Ja poszłabym do gina w te pędy. to już za długo trwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za wstrętna pogoda.... normalnie tylko spać Mój eM wczoraj kupił mi SUKCES... nie widzę nawet literek :( niech już przyjdzie to lato, bo strasznie mi zimno brrrr Gdzie wy kochane wszystkie jesteście? muszę się drugiej kawy napić, może ktoś się dołączy? jakaś chętna kawoszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, czy cudna noc to nie wiem, mieliśmy gościa i po dobrej kolacji uprawialiśmy clubbing wczoraj... BOLI GŁOWA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×