Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dobra laseczki Wy sobie tu pisajcie a ja poczytam pozniej. A ja ide zjesc sniadanko bo nie jadlam jeszcze tylko pilam kawe.I do pracy na 11:30 czyli musimy tak o 11:20 wyjechac. czyli za 1h ale zejdzie mi:D To milego dnia wszytskim zycze i do popisania pozniej.papapa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka - ale jak je oddasz eMowi - to mieszkacie osobno? nic nie rozumiem.... a jeżeli mówic o osobnym - Nikamo, no cięzko bedzie w weekendy owu zaplanować, mam dwa pomysły: 1/ jest drogi: twoj M może w ciekłym azocie je przesyłaś dhlem:))))))) 2/ tańszy - dlaczego ty nie jeździsz do niego jak masz @, oglądałaś lejdis???:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uciekam na spacerek z małą bo w szkole nie była bo u dentysty byłyśmy. Ale dzisiaj jest piękna pogoda wręcz cudowna az żyć sie chce hi hi bede później pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja miałam już wsszystkie objawy - sikanie też. Najtrudniej dl amnie było wywołaś objaw mdłości, ale po kilku miesiącach i to się udało, cha cha:)))) nie sugeruj się niczym, zrób jutro test jeszcze raz i już:) bo jeszcze inne objawy dojdą - powiększenie piersi i brzucha:))))) potem cięzko będzie to zbić:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_ nie wstawałam z łóżka ale tak czy siak szyjka jest bardzo wysoko to na @ trzeba jeszcze z dwa dni poczekać, tak jak wyliczyłam ... gdybym miała owulację później .. taj jak wygląda z tempy 24 dc to akurat w czwartek dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea moj M jezdzi cysterna i zbiera mleko od farmerow,potem zawozi to do mleczarni.Pracuje w panstwowej firmie i zarabia calkiem calkiem :D A z tym zjechaniem do Pl to jest tak,ze fakt- strach jest..Tym bardziej,ze wielu znajomych zjechalo i wrocili,bo w Pl sobie nie poradzili.Czlowiek przyzwyczaja sie do wygodnego zycia.Mamy 2 kredyty,wynajmujemy dom,mamy auto i jeszcze stac nas,zeby pojechac na wczasy w cieple kraje. Ja w Pl nigdy nie pracowalam.Tu dostaje sie porzadny dodatek na dzieci.Jak Cie nie stac,to panstwo kupi podreczniki do szkoly i mundurki da za darmo..A w Pl?no coz.. Nie musze tu wypelniac zadnych Pitow itp,bo panstwo robi to za nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea tak my z eMn mieszkamy jeszcze osobno bo mieszkanie remontujemy i jeszcze chwile nam zejdzie niestety ale docczekamy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORCIO
DZIEKI ZA DOBRE SLOWA DZIEWCZYNY Intensywnie to staram sie od grudnia ,bo niestety stracilam 6tygodniowa fasolke pod koniec sierpnia i wczesniej nie moglismy zaczac. mam juz coreczke ma 10lat jest najukochansza dziewczynka mamusi ale pragne byc mama dwojki dzieciaczkow ... mieszkam w centralnej polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA___ nie, nie objawów nie przewiduję a test zrobię w piątek albo najlepiej w sobotę, nie będę latac jak potłuczona "codziennie " po test hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO____ no i co panikujesz? co my mamy zrobić - te które w ogóle nie mają jeszcze dzieci???? Oj kobietko wchodź do nas i niczym się nie przejmuj, stres robi swoje , mówię Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lece sie kapac i robic eMowi obiadek,bo bedzie po 12. Pozniej zajrze do Was Babolki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORCIO
niestety nie umiem sie wpisac do waszej tabelki.... do niedawna komputer byl dla mnie magicznym urzadzeniem ktorego lepiej nie dotykac zeby nie zepsuc Wiec jesli jest taka mozliwosc to poprosze aby ktoras z was zrobila to za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea moje cykle sa 28-29 dniowe. No z DHl -em to pomysł ha ha ,a nie jezdze do niego bo mój eM pracuje w Częstochowie a z Rzeszowa to kawałek ,ale tylko do konca roku i potem bedzie juz na miejscu ,choc mam nadzieje że sie nam uda juz z fasolka do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORCIO
to nie panika to dreczace mysli w ktore popadam z miesiaca na miesiac . Moze faktycznie jak bede miala z kim porozmawiac to jakos zelzeja. ciesze sie ze was znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ORCIO .Musisz znależc te naszą wedrujacą tabelke skopiowac ja do wiadomosci i wpisac swoje dane. napisz cos wiecej o Sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!Witaj Orcio ;) miło że do nas dołączyłaś. Nie miałam od tamtego wieczoru żadnych plamień ani bóli Beatko więc jest ok.czasem mnie brzuszek zaboli ale to chyba dzidzia rośnie. REA___dzięki :) Kochana jesteś. Anka____wiesz ja myślę że ona żle wpisała zamiast 0,21 to 21mm bo to nie możliwe żeby miała 2 cm.Napisała 21mm-6.3 nie wiem co to drugie jest? Beatka___nie stresuj się już dzisiaj zobaczysz dzidzię a ja muszę czekać jeszcze miesiąc.Piękna pogoda dzisiaj. Pati____rób testa babolu na co czekasz?to już tylko formalność niedowiarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORCIO
nie smiac sie wlasnie tego nie potrafie moje dane do tabelki wiek 30 przewidywana @ 22 . 06 .09. cykl staranek 6 wlasciwie jeszcze trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 Meg75 ................26.06.........29.......tak......34....... ojjj... nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 ewika74...............04.07 około????.........nie.......34 ......... Orcio...................22.06.......?......................30........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 patrycja75...........07.06.......32..........tak........ 34 .......11 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............16....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................17....04.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..14......?..........03.12.09...........22.......... . Fermina30............ 10.......25.05......05.01.10.... . .31 .........? Klaudia0405...........6.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........ Beata2611............5........18.06......?????????????.. ........26.......... Anka323..............5........16.06.......30.01.10...... .....23 uuuuuuu ale sie oszukałam tej tabelki.... Orcio wpisałam Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORCIO
witam Cie i dziekuje bardzo . z dlugoscia cykli to roznie ale ostatnie dwa 30dniowe byly te wczesniejsze to 28/29 na przemian.tylko ten po poronieniu byl krociutki bo jak nigdy 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w czwartek kobito!!!a teraz mamy poniedziałek.Termin @ miałaś na niedzielę Kozo jedna kto test robi przed terminem @ wtedy rzadko wychodzą dwie kreski nawet jesli są.Leć do apteki i rób test ja Ci mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORCIO
pomyslalam sobie ze skoro z ciebie taka czarodziejka to moze podpowiesz jak zmienic kolor czcionki zebym nie byla tak ohydnie czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Dopisałam się do Waszej tabelki. Otrzepałam się po pierwszej porażce i mądrzejsza o wiele doświadczeń i informacji od Was (a także uzbrojona w więszy dystans do swoich emocji - jeśli to możliwe:) ) niedlugo rozpoczynam nowe staranka... Może tym razem.... PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32.......6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 Meg75 ................26.06.........29.......tak......34....... ojjj... nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 ewika74...............04.07 około????.........nie.......34 ......... Orcio...................22.06.......?................... ...30........6 Annolia................02.07.........28.........tak.......27........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 patrycja75...........07.06.......32..........tak........ 34 .......11 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............16....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................17....04.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..14......?..........03.12.09...........22.......... . Fermina30............ 10.......25.05......05.01.10.... . .31 .........? Klaudia0405...........6.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........ Beata2611............5........18.06......?????????????.. ........26.......... Anka323..............5........16.06.......30.01.10...... .....23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Baby. Kurcze te fasolki to strasznie wrazliwe sa.Sprzatnelam dom odkurzaczem,bo mojemu eMowi kocie klaki na dywanach i kawalki popcornu w salonie po jego ogladaniu filmu z kumplem zupelnie nie przeszkadzaja..Jak skonczylam to zaraz zaczelo mnie w brzuchu kluc i musialam sie na chwile polozyc.. Nie wiedzialam,ze az tak fasolki wrazliwe sa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×