Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Rea stoje caly czas nogi tak bola i kregoslup ze masakra takze jakbym zaszla to odrazu na wolne ide bo tam tez takie duze paczki z listewami musze na stol dawac a to jest dosc ciezkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niech on dobrze poszuka, bo ono tam jest, schowane pod fałdkami ale sobie grzecznie czeka :))))) dawaj nam znac co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea no wlasnie jak by sie nie zmienialy to bym sie juz calkiem zanudzila. Beata powodzenia wieczorkiem zycze.i dawaj znac co i jak ja juz bede w domu o tej porze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, to jak ty dajesz rade??? to jest praca dla kobiety? a chłop jakiś nie może dzwigać, babo, ty musisz dziecko ponosić, oszczędzaj te kręgosłup!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poziomk uwielbiam w sobote to sie tak najadłam że szok i to leśnych one są przepyszne mniam mniam a maliny też pycha wogóle owoce lubie pycha Ale mnie papuga pogryzła przedchwilą wredna o uciekła mi z klatki i po pokoju ja goniłam cwaniara jedna znalazła sobie wyjście tam gdzie pokarm sie im daje są takie drzwiczki i ona je otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was dziewczyny na obczyźnie podziwiam - naprawdę - chylę czoło!!! Tak ciezko pracujecie... ja tak na siebie patrzę za tym biurkiem. lunche, narady, czasami samolocik jakiś, naprawdę podziwiam!!!!!!! Lola, Ania... kogo my jeszcze mamy za granicą? Kate była....a Nikamo ty jesteś w pl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ja ide do gina na 19 dopiero więc cały dzień męczarni mnie czeka ale dam rade doczekam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea hehe to teraz to juz mam super prace wczesniej jak robilam gdzie indziej to przykrecalam zamki do skrzydel okiennych to dopiero bylo ciezkie jak przyszly takie okna duze z winaczem czyli krzyzem na srodku to z 10kg 1 wazylo a jak bylo z 30 na wozku tam wykonczylam kregoslup i jak robilam wozki co bylo 100skrzydel czyli w sumie 500-700kg na dzien a czasami wiecej jak bylo wiecej roboty ale teraz juz mam lzejsza robote niz wczesniej.Jak chce np bratanice albo bratanke 5mies ponosic to dluzej niz 10min nie dam rady hehe.ale bicepsy mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do poziomek - baby ze wschodu - wam zazdroszczę.... macie targi, ryneczki, grzyby napewno... u nas tylko w hipermarketach są warzywa od globalnych dostawców, i małe warzywniaki, które zaopatrują się na giełdach warzywnych..... poziomki to ja sobie mogę w atlasie przyrodniczym zobaczyć.... kiedys jeździłam do rodziny na wieś to też mieli czasami... to kiedy jest pora na te moje poziomki - teraz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea no wiesz to nie jest praca dla kobiety ale ja sie na tych 2 stanowiskach lepiej sprawdzam niz niejeden facet a o irlandczyku to wogole nie mowie takie lewyusy ze szok. dlatego woleli terz Irysow pozwalniac niz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko kochanie nie boj nic.Na pewno wszystko jest dobrze. Ja kiedys jadalam bardzo duzo malin i poziomek,bo co roku jezdzilismy z rodzicami na wakacje na 2 miesiace pod namiot.Ludzie z calej Polski przyjezdzali.Bralismy mleko od gospodarza i codziennie z mama chodzilam,a po drodze byly krzaki malin i poziomki.Do gospodarza bylo jakies 10 min drogi,ale nam to zajmowalo ponad godzine,bo musialysmy krzaczki opedzlowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Rea ja w Polsce i tez chylę czoła wszystkim za granica bo wiem że to ciezki kawał chleba i trzeba miec naprawdę siłe przede wszystkim psychiczna na zycie na obczyźnie. Dziewczynki dzis 14 dc jajnik boli jak cholerka śluz też płodny.jak wczoraj było bzzz to moze cos z tego wyjsc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, uważaj na niego, to jest jedna z tych rzeczy, którą jak raz uszkodzisz, nie da się naprawić, a ból jest najgorszy na świecie!!!! Betii - ty przywiąż sznurkiem, albo tasiemką te ruchome drzwiczki, najlepiej rzemykiem nie przegryzie cwaniara. i co lata po domu????:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea nikamo Wiecie ja ja bym juz chciala do Pl zjechac szok jakies spokojniejsze zycie moze by bylo niewiem.Ale tu mnie dobija wszystko robota pogoda i zero znajomych.Mam 1 kolezanke no i kuzynke z rodzina ale to juz nie to samo. A co do mojego kregoslupa to od 3 lat to juz na pewno cos tam nie tak obawialam sie kiedys ze moge miec przepukline od tego podnoszenia tych skrzydel ale na szczescie niemam. No coz poki nas nie zwolnia a zapowiada sie ze do konca roku napewno fabryke zamkna takze potem zjedziemy juz do PL mysle ze to juz bedzie na poczatku przyszlego roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, zależy od tego, jak długi masz cykl??? A Pati, Betti, Klaudia - dałybyście mi namiar na jakieś fajne gospodarstwo agroturystyczne, jaknajbliżej mnie, gdzieś może pod krakowem, jak macie. MNie to się marzy taki tydzień na wsi, dużo lasów, może jakieś jeziorko, konie. wolę to niż afryke:)))))))) macie? zlatałam całą europę, rosję, afryki trochę, a polski nie znam wcale. nie byłam w bieszczadach, na mazurach, a na wschodzie najdalej to w warszawie:))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA Teraz to nie mam tak zle,bo siedze sobie na recepcji. JAk bylam na sprzataniu to bylo ciezko.Zwlaszcza jak kupili nowe lozka-bez kolek,a czasem trzeba je przestawic,materace potwornie ciezkie,a tam jest tak,ze trzeba materac uniesc,bo poszwy na koldry sa troche wieksze,zeby mozna bylo naciagnac na gladko i podlozyc pod materac.Do tego goscie czesto przestawiaja meble,a my musialysmy je ustawiac z powrotem..takie lozko to wazy chba ze 100kg..dwoch facetow ma problem jak trzeba materac zmienic na lozku,a do tego jeszcze rama..Poza tym szefowa szybko nauczyla sie,ze Polki zrobia wiedzej niz irlandki i ciagle dokladala nam pokoi.To wina kilku dziewczyn,bo ja staralam sie nie pokazywac ile dam rade zrobic,ale niektore na przerwe nie szly,zeby tylko cala liste zrobic..no to dostawalysmy wiecej i wiecej i mi raz kregoslup nie wytrzymal.Dysk mi sie wysunal i musieli mi blokady wstrzykiwac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, pewnie przyjeżdżajcie, to smutne siedzieć w tej mgle ciągle sami, tutaj wiesz jak jest, biedniej ale weselej:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi już nie lata bo skakałam po pokoju i udało mi sie ją złapać ale palec boli od jej dzioba fuj musze sie ich pozbyć mam już dość bałaganu i piór ich w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka to masakra jest jakaś..... a jak na recepcję trafiłaś???? mówisz dobrze po angielsku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka - to masz ich wiecej?:) faliste? wiesz, chcialy wolnosci troche.... ja swoje wypuszczalam to na talerzach siadały, potem mialam kanarki.... te to juz oazy spokoju, a jak spiewaly!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też pracuje rzy oknach tylko drewnianych i to jest też tragedia ale daje rade teraz to na blachrni pracuje a wcześniej na lakierni byłam pracowałam na 3 zmiany ćpałam rozpuszczalniki i lakiery fuj zdrowie na tym straciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea wiesz jakbym chciala juz przyjechac szok ale wszystko sie wyjasni jak wrocimy z urlopu w sierpniu czy beda fabryke zamykac czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytalam menagerke na recepcji czy beda kogos szukac,powiedziala,ze tak i mnie przeniesli.No angielski mam dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ więc tak... test robiłam...w czwartek - 30dc dziś jest 34 dc i Rea nie wiem , co o tej tempie myśleć... pisałam - nie wiem czy czytałaś o 5.35 miałam - 37.0 a o 6.00 miałam 36.8 to... którą mam wziąć pod uwagę? a... i ten objaw ciąży... sikanie hihihi ale Kochana Reusiu... ile ja już miałam tych objawów :) wiesz jak z moim mózgiem jest... teraz to nawet gad jeden szyjkę do góry wydarł , skubany :0 myśli, że mnie nabierze... o ... n ie... n ie... beczeć już nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea tak faliste mam parke ale chyba je do eMn zawioze bo ja już ich nie chce mam już dość jestem na nie wściekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ @ planowałam na 32-33 dc tj sobota, niedziela... ateraz plany się zmieniły... planuję na czwartek a co ? nie wolno hihi ale mam humor.... tylko , żeby skubaniec się nie zgubił jak ta moja szyjka, bo tabletek na wywołanie brać nie będę, o nie... poczekam na gadzinę choćby i dwa lata ( gadzina- czyt. @ :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata a to ja jak keidys pracowalam w PL to pierwsze na lakierni tez a pozniej mnie przeniesli na inny dzial i tam byly takie dni ze z kolezanka pakowalismy do pudel drewnianych albo do koszy stalowych materialy aluminiowe i nawet 10ton na 1 zmiane robilysmy tam dopiero kregoslup zajechalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 papuzki faliste..najgorzej jak sie rano zaczynaja drzec.. Mielismy je najpierw w salonie,ale przenieslismy je na gore,bo zagluszaly telewizor..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - a jak zamkną, to nie bedziecie szukać innej pracy? wiesz jak to jest, to jest jak nałóg... i ludzie się boją wracać, nie chcą gorzej zarabiać...i koło się zamyka... ale dobrze, że o tym myślicie! Anka - to masz farta koleżanko, dzwiganie na komputerek zamienic...cha cha. a eMy wasze, co robią????? budowlanka??? Pati - ten wynik jest miarodajny, o której godzinie zwykle robiłaś pomiary, pod warunkiem, ze nie wstawałaś po pierwszym Pati ale nie rozumiem, 30 dc testowałaś, a w który miałaś mieć 2 planowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×