Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Patrycja dzien dobry slonce :) ja juz tez na nogach..towar zamiwlam i jeszcze na chwilke do lozka wskoczylam...rozowy sluz zniknal.. @ nie ma...jestem zdezorientowana..brzuch boli,ale jakos tak dziwnie..piersi tez zaczynaja i sa powiekszone...ide do fryzjera na 9;30 to sie zrelaxuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie kto do ,mnie dzwonil,kilka dni temu??? TESCIOWA !!! znaczy sie eMa mama :) pozno wieczorem,leze sobie w lozeczku tel dzwoni ki cholera,a tu tesciowa zatesknila za mna bo od kilku tyg tam sie nie pojawiam..musiala sie dowiedziec czy jestem z M i jak sie uklada i serdecznie zapraszala bo ona bedzie miala kilka dni wolnego to bysmy na spokojnie sobie porozmawialy bla bla bla...Do konca stracila rozum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka ____ kochana zrób się pięknie na...bóstwo :) żeby eMa skręciło z zachwytu. A coś Ty siostro nawywijala? hmmm.... czego @ nie ma ;) ??? no ja sobie odpowiem... albo jesteś przemęczona albo.... oj Ty małpko moja sliczna :) Spacerku____ a gdzie Ty szczebiotko jesteś? śpisz czy na zajęciach jesteś? A tak w ogóle to wszystkie Foczki gdzie są???? Pije ktoś ze mną kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Witam w taki piekny słoneczny ranek ,ąz się chce zyc!! Pati ___ trzymam kciuki za Ciebie,mam nadzieje że @ nie przyjdzie. No i dołączam sie do kaweczki ,moze placuszka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORCIO
Witam.Od kilku dni czytalam wasze wszystkie wypowiedzi. Nawet sie zastanawialam czy napisac ze tez sie staram... tak dlugo ale bez rezultatu. dziewczyny jak sobie radzicie z rozczarowaniem gdy przychodzi @. ja chyba sobie nie radze . popadam z miesiaca na miesiac w wieksza apatie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja juz nie mam siły walczyc.... za bardzo sie stresuje..... juz mnie wszystko wykonczylo.... co bedzie to bedzie i chciałam się z Wami pozegnac...... i zyczyc.... wszystkiego dobrego....... i jak najszybciej upragnionych 2 kresek.... :) powodzenia lalki... Ps. Pamiętajcie ze Folik32 przypomina o foliku..... w czasie staran....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ja dopiero teraz wstalam bo dlugim wczorajszym wieczorze i bzz hmm bosko bylo:D a teraz zjem sobie sniadanko i bede pila kawke to znowu do Was wroce. Ja Was wszystkie juz rozumie co ztym testami owul juz jestem spokojna. U nas dzis swieci sloneczko ia tu na 11:30 do prac trzeba isc ale fajnie bo tylko do 17. Takze jeszcze jestem na kompie jak co.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik co ty to wyprawiasz przestan nie uciekaj od Nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Przeciez My wszystkie tez czekamy na 2 kreseczki i sie nie mozemy doczekac.Folik zostan:D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, kozo, a gdzie ty się zamierzasz teraz wyżalić, co? zastanów się jeszcze, weź może urlopik,co? założę się, jak zacznie się nowy cykl, to wrócisz ze zdwojoną siłą, z testami, temperaturami i takimi innymi narzędziamy! ja tu na ciebie czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio - widzisz, wszystkim jest ciężko, bo każda z nas zakodowała sobie przez lata, że wystarczy chwila nieuwagi, moment zapomnienia, za dużo alkoholu.....i tak dalej..... a teraz zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze organizmy to skomplikowana maszyneria, która nie działa po wstukaniu kodu zabezpieczającego. każda z nas radzi sobie inaczej, lepiej, gorzej, a niestety czas działa na naszą niekorzyść.... uważam jednak, że w grupie jest zawsze raźniej, dlatego to forum powstało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko - ja mam luki w tej opowieści, powiedz nam w koncu jak sprawy z eMem stoją, bo się zgubiłam...... ostatnio pisałaś, że z twojej strony to wygasa, teraz się spotykacie, ba! nawet testy robisz:))))))... to co tam się dzieje, co???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK_ Nigdy ale to nigdy nie wolno tracic nadzieji!! Napewno masz siłe tylko wiecej wiary w zwycięstwo:) Uda się tylko nie poddawaj sie,wypocznij,wyluzuj i zobaczysz ze spojerzysz na wszystko w innym swietle. I nie odchodż zawsze \"w kupie\" raźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty Folik koza jestes, ona jest zmeczona..... 2 cykle powalczyla z eMem i się zmęczyła! Ty chłopa zmęczyłaś bardziej, zterroryzowałaś!!!:))))) przestań Foli, bierz się do roboty, na lekach jesteś i głupoty gadasz..... no i jak ten nowiuśki cykl sama przesiedzisz, tak? AKURAT!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawe lepiej sobie zrób, bo nie piłaś dzisiaj. tą z konserwantami w folii....nie piłaś i dlatego się tobie rzuciło na głowę.... ona się zmęczyła!!!!!! no nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki ____ jestem ale nikt nie nie zauważył , prócz NIKAMO :( oooo mam takiego focha..................................................................... .................................... o taki długi :) ORCIA___ a ile się starasz? ja z małymi przerwami od stycznia, no można odjąć 3-4 m-ce Kochana czasem jest boleśnie bardziej , czasem mniej....ale jak się ma takie Foki to dajemy radę :) Napisz coś o sobie i wskakuj do tabelki :)witamy w naszych wariackich progach :) FOLIK___ zostawiasz nas? słonce? smutno mi się zrobiło :( przecież ja staram się dłużej od Ciebie i co mam zrobić? Dobra ... przyznaję się, że... zrobiłam test w czwartek hihi i oczywiście wyszedł negatywny, więcej już nie robię o!!!! a teraz foch w stronę fasolki :) mojej w przestworzach gdzieś tam jeszcze :) będzie latać zamiast się zagnieżdżać hihi acha!!! zamawiam maj, sorry lipiec jest mój :) proszę zerknijcie, która się zna na tempach... na str chyba 509 są moje temperaturki, może ta owulka faktycznie była później ? A.... moja szyjeczka nadal wysokawo, ale może mi się coś poprzestawiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea witam cie:D A ja mam taka prace ze robie we fabryce okien i drzwi plastikowych i stoje przy maszynce na monitorku wpisuje wymiar jaki mam uciac listweke i naciskam 2 przyciski i pila tnie listewke takie nudy ze szok 8g tak stoje no czasami sie do wc przejde masakra dobrze ze 1h jest przerwy:D ORCIO Rea ma racje ja tez na poczatku wpadlma sobie ale nic z tego nie wyszlo bo poronilam a teraz juz 2 lata prawie czekam i tez nic.Powoli a wszystkim sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati no nie mow ze nikt o tobie nie pamieta wszystkie amietamy nawet ja:D A co do temp to ja sie nie znam moze ktoras doswiadczona zerknie. A ja mam przeczucia ze ty nosisz juz fasolke pod zerduszkiem:D Zycze ci tego z calego serca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO_____ a ja wierzę , że na naszym topiku wszystkie będziemy jeszcze w tym roku w ciąży i to zdrowej :) i będziemy mieć cudne fasoleczki taki pici pici pici słodkie :) Już pisałam , że moja koleżanka starała się 3 lata i jak sobie dala spokój to od razu siup... i fasolka w brzuszku :) ja sobie chyba też dam trochę czasu, a zresztą i tak idziemy w październiku do kliniki, a w sierpniu jesteśmy umówieni z lekarzami, żeby porobić jeszcze jakieś badania, więc liczę , że na gwiazdkę dostaniemy malutki- wielki prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati masz racje tez mam taka cicha nadzieje ze wszystkie bedziemy w ciazy w tym roku ale to czas pokaze.Ja tez sie nie napalam a ze musze byc bo to nic z tego bedzie to super a nie to trudno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLEŃKO____ Skarbie masz złe przeczucie, na pewno jestem na 1000% pewna, że nie jestem w ciąży ale strasznie chciałabym , żeby nieproszony gość @ przyszedł już, im szybciej tym lepiej a ja kochane moje robię poziomkowe pyszności....dalej robię i końca nie widać, chyba Wam pisałam , że z eMem kupiliśmy w sobotę na targu takie piękne poziomki.... ale się dorwałam hihi mój kochany tatuś kupił mi nawet takie fikuśne słoiczki na tą konfiturkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLaudiA_____ gdzie jesteś? REA____ hop hop FERMINKA____ wstajemy:) BEATKA___ trzymam kciuki dzisiaj , tak mocno mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati no jak tak mowisz to przykro mi ale niebawem bedziesz na pewno miala fasolkeD Widze ze lubisz sie z konfiturkami bawiac bo ja nieD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Babolki. Ja niedawno wstalam i pije sobie koktail z mleczka i truskawek mmm pycha. Folik a Ty pindo co wymyslasz??!!he ? he? he? Se wymyslila pozegnanie.Przeciez i tak wiem,ze czytasz!I bedziesz czytac,bo to nalog bez ktorego ciezko zyc! I jak Ci bedzie smutno i zle to i tak tu wejdziesz zobaczyc co za glupoty Babolki wypisuja,bo wiesz,ze bedzie Ci wtedy milej i sie usmiechniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - a siedzisz przy tym monitorku, czy stoisz cały czas??? a te rozmiaty chociaż się zmieniają, masz odmianę czasami???:)))) Pati - ty niecierpliwcze, coś mi na spokojną wyglądałaś!!!!!:)))))) POZiomki - WOW - MOJE ULUBIONE - to już są? ja myślałam, że wy kupiliście krzewy....... to ja poproszę taki słoiczek, mniam!!!!!!!! ale mi zrobilaś smaka - nic mi bardziej nie smakuje, uwielbiam też maliny, sama obrabiam koszyczek na raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka2611
Cześć Babeczki A ja niedawno do domciu przyszłam bo u dentysty z moją myszką byłam i na kawce a teraz na chwilke na komp a później obiadek robić. Ale mam nerwy przed tym USG szok ale co ma być to bedzie prawda??????????? Pati jestem z Tobą i mam nadzieje że masz już w brzuszku fasolke ukochaną FOLIK Ani sie waż żeby odchodzić nie pozwalam wracaj szybko możesz na chwilowy urlopik iśc ale przyjdz do nas spowrotem KLAUDIA jak po weselu i jak sie czujesz niemasz już tych plamień????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati w ktorym dc robilas test, a w ktorym planowałas @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betti na którą masz tego gina???? zobaczysz dzisiaj bedzie wielkie kołatanie!!!! serducha wielkiego !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×