Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

No kurde wiem ze nie powinnam sie zloscic ale jakos juz taka jestem.A co do testow to juz nie mam sily.ja owulki chyba wogole niemam cos ze mna jest nie tak niemam jajeczkowania:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola czasem są cykle bez owulacyjne ja tak myśle że tez miałam pare cykli bez owulacji bo jak miały być płodne to ani śluzu ani żadnych objawłw na owulacje nie było. Może jednak nie rób tych testów bo sie niepotrzebnie stresujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nic straconego pracuj z eMn i wyciskaj z niego wszystkie soki hi hi a może sie uda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata no niby jak sie ma udac jak niemam owulki ani skoku a juz mam dosc tego.a jajnik co jakis czas zakluje z lewej strony:( niewiem czemu a tez czemu mialam taki brazowe uplawy to tez niewiem podajze w 12dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już niewiem nic z tych Twoich temperaturek bo niby skok był a test negatywny hmmm ja stawiam na to ze te testy są do DU..Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati kochana gdzie jesteś??????????????????????? co sie dzieje że nie piszesz nic odezwij sie napisz chociaż czy @ przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestescie jeszcze ? LOLA glowa do gory ,,, bzzzy bylo to nadzieja jest BEATA jak brzunio,,, fajnie masz KLAUDIA nie zamartwiaj sie ,,, bierz magnez bo wycisza PATI przez swoje milczenie masz na sumieniu mojego lewego kciuka zaczol odpadac ale skoczem sie reanimuje doraznie poki sie nie odezwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki. Ja w pracy.Troche roboty bylo,wiec nie mialam kiedy zajrzec. Klaudia ja wiem,ze masz ciaze za soba,ale lekarz to lekarz-przez ladnych pare lat sie uczyl co i jak.Ja wiem,ze jest duzo konowalow,ale jednak sa i Ci dobrzy.W Pl mam lekarza,ktory uratowal niejedna ciaze.Zaluje,ze nie moze byc moim lekarzem tutaj.. Powiem Wam,ze ja tez sie boje bzzz.M stara sie byc super delikatny,ale ja i tak sie boje.. Meg zaraz zajrze na nk i wysle Ci zaproszenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Rozpoczynamy z Mem nowe starania. Gin przepisał mi luteine i życzył powodzenia tym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anolia napisz jakiego masz mail-a to wyśle Ci moje dane albo Ty mi wyślij dane wszystkie o Cie postaram sie namierzyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio brzusio rośnie toche szybko coś ale już zaczą odstawać hi hi i dobrze a ja dziś pierwszy raz od paru tygodni zjadłam cały obiad ale mnie troche pomęczyło później z tym naciąganiem to jest tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ze rosnie Beatko wszystkie sie chyba na nk przeteleportowaly ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolina to ja Cie zaraz zlokalizuje u Beaty hehe A ja zjadlam frytki i teraz mnie tak mdli ze szok..bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania biedaczko wiem co czujesz ja też tak mam zjem a później umieram ale ostatnio jem tylko obiad bo śniadań i kolacji nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie az za swobodnie az sama jestem soba i swoja komunikatywnoscia zaskoczona tylko ja zawsze do wszystkiego potrzebuje podwojnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wynik trybu zycia jaki prowadze w otaczajacym toksycznym ,,srodowisku,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×