Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dzieki juz przyjęłam oo widze tatooo!!!! Fajnie tez jestem posiadaczką ale w bardziej sekretnym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO przyznaje ze widze kolejną znajomą powtarzającą sie w waszych profilach twarz z rzeszowa ale ... nie mam pojecia która to z szanownych pań :) pewnie to nie jest zbieg okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG No i następna staraczka Laska he he i dla odmiany nie jest blondynką hi hi bo tu wPATI iecej jest blondynek PATI PATI PATI PATI PATI PATI PATI PATI PATI PATI PATI PAPATI TI PATI PATI PATI PATI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wracaj gadaj co i jak i to szybko kobietom w ciąży sie nie odmawia wiec gadaj szybciutko bo sie niecierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA już koniec focha wracaj na forum musisz zrozumieć że raz ktoś jest a raz nie niestety każda z nas pracuje i nie zawsze ma czas zeby wejsc a dziewczyny zazwyczaj do południa siedzą tu ja tez kiedyś myślałam ze to jest jakieś dziwne ze jak wejde to nikogo niema ale i tak jest tu super ja sobie pisząc na tym forum odpaczywam wiec wracaj i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide popatrzeć do lodówki może znajde coś dla siebie chociaż wątpie bo już niczego nie lubie jeść i na siła wpycham w siebie. Jak zjem ide spać żeby sobie fasolka spokojnie rosła i małą musze dać do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje blondynki kontra brunety Pati bląd loki ale ja i Lola lubujemy sie w ciemnych kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wreszcie ten podly dzien dobiega konca kolorowych...wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje szybko waszej rady.W nocy miałam lekko brązowy śluz.Dzwoniłam do giny i chce mnie położyć do szpitala zrobić bete czy rosnie czy nie mowi ze usg nie ma sensu bo było tydz.temu.Ale przecież bete mogę zrobić sama w laboratorium nie?tylko nie wiem czy trzeba być na czczo i kiedy zrobić drugą?I mam zamiar iść do innego gina dzisiaj na usg on ma dobre takie z sondą.Co myślicie?boję się iść do szpitala bo ja lekarzom nie ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie:) Ja nadal nad morzem:)Wieje,pada...pogoda barowa. Jak sobie pomyśle,ze dokładnie rok temu brałam ślub na pieknych Hawajach to sama w to nie wierze :) Miłego dnia dla wszystkich, ja biegne świętować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia----bete mozna zrobić o kazdej porze dnia, nie trzeba być na czczo.Idź szybciutko do inego gina i w razie potwierdzenia pomysłu ze szpitale to moze faktycznie to przemyśl\/ W końcu tam mieliby Cię ciągle na oku i mogli wszystko dokładnie poobserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski. Wlasnie wstalam i zmuszam sie do zjedzenia kanapek. Klaudia idz do gina,a jak Ci mowi,ze szpital to pewnie ma racje.Lekarzom mozesz nie ufac,ale chyba dyplomu z ginekologii nie masz,co????Mozesz sie skonsultowac z jeszcze jednym.. No.To dosc opieprzania :P Meg oczywiscie,ze popcornu i coli nie bylo.Caly film marzylam o tym,zeby sie skonczyl,bo bede mogla isc spac.. Meg a ja Cie chyba widzialam u innych dziewczyn.Jestes z Rokitnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu widze cisza jak makiem zasial... Pati no..tak sie nie robi...no wylaz z tej nory no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej milego dnia wszystkim piszcie piszcie aby duzo dobrego ... po pracy sie dolacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Babolki Babolki.. Gdzie sie pochowalyscie? Klaudia i co??jak sie czujesz?? na pewno wszystko jest ok,glowa do gory ;) Ja niedlugo do pracy ide,a tak mi sie nie chce..WIem,ze ok 17 sennosc mnie chwyci.. Buziolki do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry JEST TU KTOŚ????????????????????????????????? KLAUDIA jak sie czujesz co z dzidziusiem??????????? Ja dzisiaj sie chyba przeforsowałam sprzątałam i tak sie zmęczyłam ze aż mnie brzuch zaczą boleć ale sie wystraszyłam miałam okna myć i prać fitanki ale już nie dałam rady Pogoda jest wręcz paskudna fe fe fe wieje leje fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak.Plamien nie mam robiłam betę,M właśnie pojechał odebrać wynik.Wiecie może jaki jest w normie?u mnie koniec 7 tc.Jutro mam iść do giny na konsultacje i zobaczymy.Najbardziej się denerwuje tym że boli mnie krzyż.Spałam teraz 3 godz.jestem już tym wykończona.Nie mam dyplomu z ginekologii Anka ale wiesz jak się ma za sobą jedną ciążę i się tyle nasłuchałam o niedociągnięciach ze strony lekarzy to się ma różne wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia mam nadzieje że bedzie z dzidziusiem wszystko dobrze trzymam kciuki. Pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze wszystko dobrze jest nie denerwuj sie wez dodatkowo magnez i odpoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wynik 82029.30 to chyba dobry? normy bhcg są bardzo rozpięte z tego co widzę w necie.Najważniejsze że śluzu brązowego już nie ma i brzuch mnie nie boli.A może to po wczorajszym bzzz ale było krótko i delikatnie no ale od czego innego?Chyba że jest coś nie tak ale to by chyba więcej tego było i cały czas.Sama nie wiem?Jutro ok 9-tej pojadę do giny i zobaczymy.Nie chce iść do szpitala bo wiecie jak to jest jak jest małe dziecko.M na dodatek w noiedziele pracuje i będzie dopiero w poniedziałek.Wiadomo że jeśli to konieczne to się położe do szpitala ale wolałabym tego uniknąć i ne stresować małej.Szkoda że tak nas mało tutaj ale chyba większość korzysta z długiego weekendu. Od rana dopiero teraz zjadłam sphagetti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Klaudia ja myślę że jest ok.A te upławy to faktycznie po bzz mogą być. Głowa do góry. Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia może raczej napewno te plamienia są po bzzz może nie powinniście narazie bzzz lepiej sie powstrzymać Ja sie jeszcze boje bzzz było dopiero 2 razy odkąd wiem że jestem z ciąży:-) M troche marudzi ale mu cały czas tłumacze że sie boje o fasolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was i przepraszam ze zniklam ale przerasta mnie to wszystko sama niewiem co jest ze mna grane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć LOLA noi jesteś. I dobrze wracaj na forum i sobie pisz a my bedziemy odpisywać. A jak Ci testy wychodzą????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×