Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Brzuchatki, zróbcie jakąś akcję i zwołajcie nowe staraczki, będzie im z wami raźniej. A potrzebne jesteście, bo macie doświadczenie w sprawach o których my nie mamy pojęcia. Akcja potrzebne staraczki......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ide do domu za 17 min i 32 sekundy... juz mam klucze w reku co by zamknac biuro i mam nerwa.... !!! na Was.... ide na urlop jak REA powaga......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam, że łatwo nie będzie.... jesteście pod kreską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powiem Wam ze moje nerwy polaczyly sie ze łazami w oczach powaga..... ale co tam kogo to obchodzi.... trzeba uciekac poki jeszcze mozna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No Folik to żes Nam dała do wiwatu ,ale masz racje należy się Nam opieprz !!! Ale ale sama to tu nie zostałaś!! Jest jeszcze Pati (choc na urlopie),Orcio,Ewika ,Rea(tez wróci niedługo ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja poruszę ten topik!!! Dziś mam 33 dc. Temperatura rano 36,8 (chyba ciut za niska). ale......... cycki bolą od 2 dni wieczorem tak że nie umiem zasnąć a podbrzusze muli jakoś -dziś najwięcej. Ale wczoraj po południu robiłam test c. i był ujemny - wcześniejsię załatwiłam w pracy a w domu końcówka. Na razie @ nie ma. Szyjka rozpulchniona od wczoraj, nisko i chyba otwarta dlatego tak myślę, że znów mi się okres spóźnia po prostu. Zawsze jak się chwaliłam o objawach to @ przychodziła w nocy. Więc może ją przyśpieszę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako zalozycielka nie zgadzam sie na jakies umieranie topiku:) To ja sie dolaczam do Folkia i juz nie bedzie pisaal sama, tylko ze mna:) czesc Folki, czesc Fermina i tak w kolko:) Ewika, ja na szyjkach si e nie znam, ale zycze zeby byla taka, jak przy fasolce:) Nie ma uciekania, co to ma do rzeczy, ze czesc zaciazonych! ja tez czytam inne fora, historie staraczek! Ale pisze tylko ty i tak dlugo sie zbieralam, zeby pisac, zalozyc topik. To juz tyle miesiecy i nie ma uciekania! Mozna ewentualnie urlop krotki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, tak, na urlop z Rea, tylko pijanstow i tance na stolach by byly! A potem ciaze i rozpoznawanie czy Twoje dziecko nie podobne bardziej do Mma Rei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym Ty sie Folku na wszelki wypadek nie denerwuj tak, bo nie wiesz czy Ci wolno! Oooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszana się zrobiła. To co w końcu? Kurde, szkoda tego topiku. Z resztą, ja czekam aż jeszcze Wam brzuch urosną i założymy sobie nowy topik, elitarny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny! Witam z ranka ,przepraszam raz jeszcze za wczorajsze zamieszanie....juz nie bede :) :) Mam dobry serniczek na zimno i kawkę ,KOMU??? Wogole się fatalnie dzis czuje (psychicznie) mam dołka bo ledwo wchodze w dzinsy i chyba za szybko zaczęłam tyc!!!! Ale serniczka zjem:) ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porzadku.... widze sa niektore lalki.... U mnie dzis 27 dc ale nie czuje nic innego jak przed @ czyli ogolnie nic nie czuje..... innego.... cycyki bola przy dotyku... delikatnie.... zrobila mi sie opryszczka na ustach i to jest pewnie podó podwyzszonej deczko temp. dzis 36,9.... wiec chyba normalnie o 1 kreske w dol.... juz psychicznie i fizycznie zblizam sie do @ ale przeciez nie bede Was pytac co i jak bo kto to wiem.... bzyk było... kazdy miesiac nowa szansa.... Ewika..... czyli na razie staraczki jestesmy 2 czynne czyli oczekujace na II krechy.... u Ciebie 33dc a zwykle masz regularne i ile wynosza.... moze jadnak test nie pokazal po za wczesnie.... to co Trzymac kciuki.... Dzis miałam dojazd dupny do pracy godzine sie spoznilam... czyli podsumowujac.... wczoraj mnie pokurzyłyscie..... i pojechalam do domu zła jak mops (A powaga - starsznie mi przykro było ze robi sie tu taki syf) a dzis zła bo musialam miedzy stacjami skakac po torach bo sie popsuły pociagi wrrrrr..... no i zła bo mi tempka spadła o 1 stopien i cycki nie bola i sysyfilo mnie..... na@ cała prawda o mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łykam literki ale nie bede poprawiac - domyslacie sie NIKAMO - Ty to mi podpałas i Klaudia tez... jeszcze troche mam na Was focha.... Ferminka.... ja myslałam ze urodzicie i nadal bedziecie GG tak jest na innych topikach o zasypianiu - przebieraniu,itp wiec topik przez Ciebie zalozony niech trwa jak najdluzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, ale na urlop idziesz niedlugo, rocznice masz niebawem, @ jeszcze niema, same dobre wiadomosci:) A serniczka to ja poprosze, wlasnej roboty? Moze przepis?:) jak latwy:) Ewika i jak, przyszla małpa w nocy?Powtarzasz test? Ciekawe jak Nikulam w tej grecji? jak po podrozy samolotem? pewnie wystraszona byla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja! sa topiki, ktore maja lata, sama do nich zagladalam w poprzednie wakacje, wzruszajac sie jak ktos nowy pisla o dwoch krechach. Nawet nie wiedzialam wtedy jak duzo kobiet czeka i marzy o dzieciach, jak wiele jest w stanie zniesc by miec upragnionego dzidziusia. Ja bylam wtedy na etapie, ze na pewno zajde w ciaze na wakacje-poprzednie!A tu pestka:( I nasz tez ma byc taki, oczywiscie jak ktos czuje ze go to przerasta, to wolne mozna wziac, dluzsze lub krotsze.. Zapraszamy nowe staraczki takze ..ale zeby od razu zwijac watek! nie nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja si eteraz martwie bo mi jakos na moje oko brzuch nie rosnie:( Chyba bede sie mierzyc centrymetrem.. Do USG jeszcze 3 tygodnie, a ja juz filmy sobie wkrecam, ze ruchow nie czuje i takie tam. Dodatkowo co jakis czas przypomina mi sie ta nieszczesna toksoplazmoza. Ostatnio wyniki robialm w tamtym tygodniu chybai wyniki takie same jak rok temu. Ani w gore ani w gol! Oczywiscie duzo za wysokie, ale jak pislam lekow nie biore po konsultracjach z lekarzami i wyniku, czy to stare zarazenie... Niby stare, ale dziwne ze ten wynik taki sam, moze taka moja uroda! A przeciez jesienia faszerowlam sie antybiotykami chyba ze dwa miesiace i nadl wyniki takie same byly:(Mam nadzieje ze wszytko bedzie dobrze , ze dzidzia bedzie zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Foliku kawke zaparz, na ciastko sobie pozwol, mysl o urlopie, na zadne stolki nie wchodz, na schody uwazaj..nogi pilnuj:) Zmykam na male porzdaki przed odwiedzinami kolezanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko - a wlasnie jakbys mnie widziala siedze z kawa i ciachem ktore sama upiekłam z nudów pychota... z jabłuszkiem - to ciacho robilam jak miaam 10 lat i tak je lubie proste i bardzo smaczne.... nawet tesciowa mnie pochwalila..... dostała kawałek od synowej "kochanej" ..... mniam mniam.... ona zawsze kupuje a ja odwrotnie lubie sie paplac .... Ferminko - dziecko drogie..... idz sprzataj..... ale wpadaj co i jak z dzidziolem choc nie watpie ze wszystko bedzie i jest ok.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry babiszonki:) wiecie tak wczoraj zaczelam przegladac na polsich stronach ogloszenia o prace, tak po prostu z ciekawosci jak to tam w tym naszym kraju sie dzieje.... no i zaczelam od Wroclawia,bo ewentualnie to miasto wchodzi w gre co do "przenosin" bo ja pochodze z okolic cz-wy, to tam lipa strasna. i jako ze gadamy se tu o wszystkim to mam do Was pytania najpierw Rea-bo ona koza z Wroclawia, powiedz mi kochana czy i jakie masz skonczone studia i czy pracowalas w swoim kierunku i ile jezykow znasz, to takie bardo wscibskie pytania ale po prostu chce uslyszec od was jak wyglada sytuacja z praca w PL Folik i mam to samo pytanie do ciebie, bo ty Warszawa... firma windykacyjna , jak to wyglada u ciebie i w warszawie, czy to prawda ze warunkizycia sa tam o wiele drozsze niz gdziekolwiek??? no i studia... takie tam wiecie bo chcialabym byc troche zorientowana zanim powroce na polski grunt, a jak wczoraj przegladalamte oferty.... to luuuudu panski jakie maja wymagania niektore firmy...hoho szkoda ze jeszcze w niektorych nie napisali w zakresie obowiazkow-wycieranie dupy szefa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk :) jest tam kto ??? odpowiedzcie brzuchatce :) prosi prosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo zaczelam nowa stronke :) ale ze smutna mina trzeba to zmienic :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×