Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

a moze jakies nowe staraczki sie skusza?????? jak stare zwialy:( a brzuchatki zwoluje na krupniczek:) pyszniutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam tak...mialam sie nie wypowiadac na ten temat...ale sie wypowiem:p szkoda mi bardzo ze tak sie dzieje z naszym topiikiem,serio:( moge dac za przyklad calkiem inny topik, gdzie dziewczyny "sa ze soba" juz bardzo dlugo i przechodza juz druga ciaze,drugie staranka,bedac ciagle na tym samym topiku, wspierajac sie nawzajem ,dajac sobie rady i gadaja doslownie o wszystkim. ja tam nie uczestnicze,jedynie podczytuje czasem bo dziewczyny sa juz doswiadczone jesli chodzi o niemowleta ich pielegnacje,karmienie itp.... wszystkie staraczki zaciazyly i pozostaly wsrod nich dwie niezaciazone... i nie odeszly nigdzie,ani tamte nie stworzyly nowego topiku,i te owe 2 staraczki zaszly w ciaze, jedna z nich starala sie 4 lata!!!!! ale caly czas wszystkie sa razem, dopinguja sie nawzajem, radza, przezywaja kreski testowe jak i porody wiec ja naprawde nie rozumiem po co u nas te zmiany:( tyle co chcialam powiedziec w tej sprawie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate79 ma racje
jak nic, mnie tam zawsze obchodzilo i kto ma 2 kreski czy kto zaciazyl, a nie jesli jestem staraczka to tylko staraczki obchodza itd i caly czas trzymam kciuki za Folika!!! a inne topiki - fakt super, tylko podziały sa w tabelce, a reszta to zwykłe kolezenstwo czy nawet przyjazn, no milo sie czyta az :) tyle dodam jakem pomarancza dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja jestem ciekawa ktora z NAS ubrala sie dzis w pomaranczowy kolor???????? ale do wypowiadania sie nie trzeba zmieniac barw, ja uwazam ze kazdy ma prawo powiedziec co czuje, w swojej "skorce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez podzielam co pisze Kate
ja Was podczytuje i inne topiki tez i mam to samo zdanie co KATE Najbardziej zzyte babki to na forum "rozpoczynamy starania" tam nie ma takiego podziału :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kate:) Wiem że masz racje ale widzisz co sie u Nas porobiło z jednego topiku zrobiło sie dwa ,staraczki poszły na urlopy albo wogóle sie nie odzywają.Cisza spokój.... ja tez jestem ,nie wązne czy my brzuchatki czy staraczki mozemy przeciez o wszystkim rozmawiać,miejsca jest duzo. WIĘC APELUJE O POWRÓT WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj ale sie kolorowo zrobilo ale skoro juz pomarancza nawiazala do tematu to wlasnie tamto forum mialam na mysli:):):) jest ono wciagajace nawet jak sie je czyta, nie trzeba uczestniczyc a czytajac mozna sie nieraz niezle rozbawic:) ja sama czytam co jak tam i wogole, ktora urodzila, ktora zaszla ponownie i w ogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki tu nie ma co apelowac,kazdy wie co robi...i po prostu jak dziewczynki beda chcialy pisac to i tak beda :):):) przeciez taka kolej rzeczy...od staraczki...do brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki to dla ciebie jako ze sie pierwsza pojawilas miseczka krupniczku..chlup :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze ostatnio zakupilam dwa nowe "wieksze" biustonosze:):):) z mojego marnego b, nagle zrobilo sie niezle c;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj malzonek sie oczywiscie cieszy i oglada mnie codziennie jak kosmite:) a to przeciez ciaza tylko i jegowlasna zona, noo moze troszke zmienila gabaryty:p troszke hahahaha ladne mi troszke a wracajac do mojego meza, zostalo mu jedynie patrzenie, bo i tak mnie cycochy bola.....wiec musi sie oblizac ze smakiem:p :p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ?????????????????? znowu milczenie owiec??? a raczej milczace kozy :):):) to jedziemy dalej ze zdobnikami :) :) :) :) :) :):):):):):):):) :):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jaaaaaaaaaazdaaaaaaaa!!!!!!!!!! cala strona moja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moja moja moja :) :):):):) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale was dzis zawale usmiechami i minkami:) szkoda ze nie ma tu kolorowych emotionow, bo bym takubarwila ten topik jak pisanke na wielkanoc :) :) :)) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha Kate ale szalejesz:) :) A za krupniczek dziekuj echetnie zjem wszystko:) U mnie tez cycochy rosna jak głupie ,po nich widac jedynie ciaze bo brzuszek to mam ale z tłuszczyku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie jakas dusza sie ulitowala :) ale ja i tak bede zdobic dalej ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda ze ladniutko sie zrobilo????? a jak kolorowo!!!!!!!! od razu lepiej nastraja:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda ze pieknie ????????? jak na lace z kwiatami jeszcze trawy brakuje... ale sorki nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×