Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Pati, ja tych pierogów chcę, jak już je zrobisz, aż mi ślinka cieknie! ja to klusków nie lubię ugniatać, kot mi włazi na mąkę i potem mam całą chatę do sprzątania! A do szafki to tych pierogów nie chowaj. Bo zaraz się zlecą i nie będziesz miała nic dla gości. Folik, to co pół godziny sprawdza, czy któraś czegoś nie zostawiła do jedzenia. aż cud, że ona ma taką figurę, bo gdybym ja tyle jadła, to byłabym jak słoń!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ja taka laska ano tyle jem ale i sex wchodzi w gre... widzisz dlaczego tak M mecze... ale w tym miesicu wyluzujemy czuje... i oponka zacznie rosnac.. a powaznie to z 10 g bym oddała komus za darmoche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 kg oddam miało byc a tak swoja groga ide cos zjesc do prawdziwej lodówy ide po kanapacze.... dzis mam z serkiem topionym... uff jeszcze 1h15 min... odliczam czas ok... i jade do Poznania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik--- w takim razie pogoda jutro musi byc, przede wszystkim dla Nikamo___ ale dla nas też, bo Ty tniesz na Poznań a my się do Sandomierza wybieramy NIKAMO___ jesteś jeszcze ??? czy do domku Cie puścili ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wychodze wiec sie zegnam... ciazy brak a @ juz tuz tu... plamienie wieksze... wiec cdn... i rozpoczynam nowy cykl...z robakami i nowe nadzieje.... juz wam wiecej nie napisze nic o kreskach ale juz pojde dalej... byly bolace cyce, były braki @-y i opoznienia, były kreski na tescie - a teraz poki pecherzaka ne zobacze.... nie powiem... a pozniej pewnie juz rece nózki... i bijace serducho.... ot co Wam napisalam.... do pisania w poniedziałek.... Pa.... papapa...... mam 13 min musze umyc kubki i doma... i co ja pisze i kierunek 2 chyba .... trasa nr 2 na Poznan.... papapapa buziole.... nowe nadzieje wraz z @ nadchodza.... i znowu stresy i stresy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ a co to za deszcz???? dobrze, że sobie szybko poszedł .:) FOILIKU___ no co ty taka zrezygnowana??? a czemu nam nic nie powiesz??? No wiesz co babolu...no rennnnce opadły mi całkiem... no przecież to nie przez nas masz te plamienia przecież... chodź lepiej się przytul do nas i już nie smutaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki to na mnie juz pora.... Spadam doma robic sie na bóstwo;) Foliczku głowa do góry! Dasz rade silna Kobitka z Ciebie! Trzymajcie kciuki Kochane odezwe się w srode i podrzuce jakies zdjątka. Pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej widze ze wy tu balujecie a to dobrze ja sie tez napije czegos alkoholowego jak zostalo:) M_M Mam pytanko mozesz mi napisac nazwisko tego twojego dobrego gina bo ja chodzilam do Cwiklickiego ale nie za dobry jest a pozniej sie przenioslam do Nycz do Ket ale zastanawiam sie nad zmienieniem jej moze na Biela Miroslaw albo Grzegorz Gut niewiem ktory lepszy.Mozesz doradzic jak cos:) Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY:D A co tu taka cisza dzisiaj? ja dzis mam pracowity dzien bede okna mya firanki prala sprzatala dokladnie caly dom takze na kompie szybko mnie nie bedzie moze bede wieczorem:) Teraz pije kawke to jest na chwilke:) NIKAMO:) sie juz denerwuje ale zobaczysz Kochana ze wszystko bedzie dobrze:) Trzymam kciuki:) Buzka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo to już dziś!!!!! A więc wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wpadłam tylko na chwilkę i już w zasadzie uciekam, ale odpiszę Ci, Lola, że nie polecam ani Guta ani Bieli. O Gucie nie słyszałam nic, absolutnie NIC dobrego, a do Bieli chodziła moja koleżanka w ciąży i była zadowolona, ale w większości słyszałam też raczej negatywne opinie. Dużo jest osób zadowolonych z pani Dżon, z Góreckiej, ale ja od 3 lat chodzę do Cezarego Kisiela i nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza. Prywatny gabinet ma w Kętach, a na NFZ przyjmuje w Multimedzie... Ale oczywiście, wybór pozostawiam Tobie :) Pa pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M Witaj:D i dziekuje za odpowiedz:) Hmm no dzonowa to jest zast ordynatora w Szpitalu to musi byc dobra hmm to teraz mnie zaskoczylas.Ja chodzilam do Cwiklickiego i tez bnie za bardzo mi pasuje.A co myslisz o Bargielu? Podobno ze dosc dobry:) sama niewiem narazie siedze tu i dopiero w przyszlym roku do Pl polece ale zastanawiam sie.a slyszalas cos o Nych z Ket?? niewiesz czy dobra jest? dzieki za odpowiedz i milej niedzieli zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak albo nie
czesc laski. mam pytanie prosze o szybką szczerą odp ;) uprawiałam petting z chłopakiem, było to tuż po okresie , nie znam sie wiem czy sa dni płodne czy nie , pisze w prost., nie wiem czy miał na palcach sperme , mozliwe ze miał. po tyg zrobiłam test , negatywny. po paru dniach pieścilismy sie doszło do wytrysku jednak on był w boksach (były mokre) ja bez i sie ocerałam o tą duża plame. zajscie w ciaze mozliwe? okres miałam ostatni 21 sierpnia, to teraz kiedy wypaśc powinien? nie jestem dziewcą. powiekszyły mi sie piersi. yh Mam byc spokojna? Dswiadczona odpowiedzcie mi.pisze tu bo pewnie mi odp prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Nikamo, wszystkiego najlepszego!!! M_M, fajnie, że wróciłaś. Niezłe zamieszanie było z Twoją dzidzią. Każdy lekarz wiedział swoje, mówisz? To ci nowina. Tyle nerwów można zjeść przez czyjś brak profesjonalizmu. Mam nadzieję, że czujesz się już dobrze, a jeszcze trochę i przyjdzie na Ciebie pora:) Maluszek mocno kopie? Rea, niedługo Ci odpiszę, niedawno wróciłam:) Pati, wyrobnico. Ile jedzenia nagotowałaś na mój przyjazd? Tylko pamiętaj, że lubię słodycze!!!:) Jak loczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPACEREK___ hihi od razu wyrobnico... ;) Kochana na Twój przyjazd ho ho ho... tyle tego wszystkiego jest... Wczoraj byliśmy w Sandomierzu - zakochaliśmy się w tym mieście i ciągle do niego wracamy - było cudnie... oczywiście wstąpiłam na giełdę warzywno-owocową i eM ledwie upchał to wszystko - część już w słoiczkach, część się smaży , reszta czeka na jutrzejszy dzień :) Tak, że Kochana przyjeżdżaj to pomożesz ;) a u nas dziś pada i jest brzydka pogoda... :( Pisz co u Ciebie Kochana , jak maleństwo ??? My idziemy do kościółka na 18 i.... mam nadzieję, że jak... późńiej zajrzę ... to... będę miała co czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrysiu, wyrobniczko, kuchareczko:) Moja dzidzia trochę teraz mnie poszturchuje, choć ostatnio zwolniła tempa po lekach. Chyba wraca do siebie. Czasem doskwiera mi krzyż i rwa kulszowa, ale naprawdę bardzo dobrze się mam! Powiedz mi, moja droga, co u Was i czy Wasze łóżko jeszcze trzyma?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku___ łóżko... hmmm hahaha jesteśmy znowu sami ;) więc łóżko poszło w odstawkę...mamy jeszcze inne sprzęty :) i ochotę na siebie jak za dawnych , dobrych czasów aż normalnie zapomniałam, że sprzęt na @ trzeba kupić hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam ....cudnej nocki Wam życzę :) hmmm ...ciekawa jestem jak NIKAMO____ nasza młoda mężatka hmm... jak to dumnie brzmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki_____ POBUDKA !!!!! wstawać na ciepłą herbatkę z malinkami :) u nas dziś pochmurno, na szczęście tylko na niebie .... FOLIKU___ jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne Panie.... Patrycjo jak sie czuje srednio na jeza.... jestem niewyspana po podrózy do rodziny w Poznaniu... Mam okres juz na maxa a raczej mialam bo juz mi mniej leci niz wczoraj... czyli w piatek sie rozkrecil szalał w sobote i niedziele a dzis zaczyna sie pakowac choc jeszcze bruzdzi mi... ale zaczelam nowy cykl... troche mam nawroty szczypanka w moczu ale tak zaszczypie 2 razy na dzien i nie wiem od czego to wszystko... M byl na badanku... i powiedzial ze nie chcialby juz takich badanek powtarzac ale sponio sie spisał... a pokoj w ktorym był porównał do purdelu... ale tak ma chyba byc ... . wyniki w srode... zobaczymy niebawem jak tam robaki. Dzis jestem do kitu bo zmeczona jestem wrocilam pozno... ale musze sie wziac i postawic na nogi... cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku___ a ja na prawdę Ci życzyłam tej fasolki i smutno mi teraz...jechałyśmy na tym samym wózku i dałaś mi nadzieję, że jak... Ty... to mnie też się uda... wiesz ten nasz topik to chyba miał już wszystko, co może życie dać... no nic...życie toczy się dalej ja dziś jestem w 30 dc i oczywiście żadnych objawów, prócz sikacza i pobolewania na @ ale... to już przerabiałam...zresztą nawet nie wiem kiedy miałam dni płodne więc się nie nastawiam. Chciałabym dostać jak najszybciej, bo idę na badania hormonów - muszę zobaczyć czy jakieś jaja jeszcze mam czy juz przekwitam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja - ja nie watpie ze zyczylas mi fasolki... ale sie nie udalo teraz mysle ze uda sie innym razem... kiedys musi w to akurat wierze... NIKAMo - jak tam po uroczystosci itd... napisz nam kochana co tam i jak wyszlo... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLICZKU mi tez bardzo przykro, ale tak jak piszesz, moze w tym cyklu sie uda.trzeba wierzyc w to, ze bedzie dobrze. PATI czemu sie nie odzywasz? jak znajdziesz czas to napisz do mnie na nk. a ja przepraszam, ze ostatnio nie pisalam, ale zaczely sie u mnie okropne mdlosci i zmeczenie.ciagle chce mi sie spac.ale obiecuje, ze jak tylko bede sie lepiej czuc, napisze wiecej.buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KOzy, Nikamo - młoda żoneczko, jak nocka poślubna?;) Folik - to mnie przeczucie zawiodło.... no nic, poczekasz na mnie i będzie tak, jak zaplanowałyśmy - w tym samym cyklu:)))) a jak z pozku? a ja całkiem zapomniałam o tym liczeniu i patrzę teraz w kalendarz, a tu 33 dc i cisza. Po tym progesteronie zamiast mi się cykl skrócić, to się wydłuża..... mój ojciec wczoraj ema podgadywał, kiedy będą wnuki - tego się nie spodziewałam, bo ojciec jest jeszcze na takim etapie, że kariera, ambicje....i takie tam....zawsze tak było - na dziecko będzie zawsze czas, mówił - no starzejemy się. co oznacza, że ja też:( eM oczywiście, że nad tym pracujemy, taaaaa..... od wczoraj normalnie chodzę:) w sobotę w nocy eM mnie wyciągnął na tańce (ledwo chodzącą) - "bo się nic nie ruszam - na tańcach mi przejdzie". z boku wyglądało to idiotycznie, ale zadziałało - jest super, znowu wracam do siebie:) jak tam weekendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - chciałaś, to masz!:))))) nie przemęczaj się tera - niech się ładnie gorszek zaczepi:) spanko, leżonko, same przyjemności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea - no niezły z Ciebie popapraniec... na tance poszla -ale skoro przeszłlo... Kurna ja zaczynam kichac bylam w Licheniu na mszy wczoraj a tam takie sa przeciagi ze szok i byc moze wylazi teraz cos... ale sio.... Nowa doczekalas sie - to i ja sie doczekam.... mysle :) a Ty lez dziecko drogie poki nie mozesz gg to nie gg poczekamy jak sie samopoczucie poprawi... poczekamy... a REA na mnie czeka ... wnuków sie rodzinie zachcialo.... to moze beda dzialania... a my razem jaja podrasujemy.... a co powiecie co do wizyty z wynikami robaków winnam isc z tymi wynikamiz Me-em do gina czy sama bo nie wiem czy go ciagnac... ??? ale w sumie jakby tak posluchal co gada gin byloby chyba na plus a nie minus ale chyba sie troche boi wyników ten moj M... hmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ...co tu taka cisza???? To ja biegnę do was poczytać i co widzę ... NO MOJE DROGIE, JA WIEM, ŻE PIĘKNA POGODA, no ale coś byście się odezwały , co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×