Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Patrycja za kilka dni napiszę, że @ przyszła o czasie i zapewne będę się z tego cieszyć, bo nie będę musiała jak Ty i Rea wywoływać jej. I na nic więcej nie liczę kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 Lola83-1.............???..... .23-28...nie...26..........13 Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............33.....30.09.....08.11.09..... .......25 chlopiec Animonda.............23....22.07......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach.31....01.10.....11.12.09............22......K. Fermina30...........25......19.10.... 05.01.10.... . ……..31 .chłopak Klaudia0405..........14......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............18......03.09....03.02.2010 . .....26..........? Anka323..............21.......22.09.......29.01.10... .....24........M Nikamo74..............17.......2.10........01.03.2010.. . ..35....... nikulam..................12......02.10.....01.04.201 0.......31...... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................13........27.08.........11.03.201 0 ........27. Nowa81................7.........15.10........11.05.2010. .......28....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE wybaczcie łatwizne ale teraz tylko tyle jestem w stanie zrobic , wykasowac sie z tabelki , nie chce Was smucic wszystkim co sie dzialo wczesniej gdy milczalam i tym bardziej teraz tym co sie stalo. wiem ze powinnam byc silna i takie tam ale mniie sie zyc nie chce , poprostu serce mi peka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............33.....30.09.....08.11.09..... .......25 chlopiec Animonda.............23....22.07......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach.31....01.10.....11.12.09............22......K. Fermina30...........25......19.10.... 05.01.10.... . ……..31 .chłopak Klaudia0405..........14......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............18......03.09....03.02.2010 . .....26..........? Anka323..............21.......22.09.......29.01.10... .....24........M Nikamo74..............17.......2.10........01.03.2010.. . ..35....... nikulam..................12......02.10.....01.04.201 0.......31...... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................13........27.08.........11.03.201 0 ........27. Nowa81................7.........15.10........11.05.2010. .......28....? To ja tez sie wypisuje z tabelki bo i tak juz sie nie wypowiadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcia____ Kochana... jesteśmy z Tobą Skarbie... i proszę nie odchodź...kiedyś Ty tyle dla mnie zrobiłaś...pozwól, że teraz ja będę z Tobą - razem cieszyłyśmy się pozwól , że razem z Tobą płakać będziemy Orciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLKA___ Ty mnie nawet nie denerwuj...bo ja cała jak galareta hihi proszę Cię małpo!!!!! Gdzie się wybierasz...???? ORCIA___ jesteś mi potrzebna i to bardzo!!!! słyszysz!!!!! nie chcę, żebyś nigdzie odchodziła !!!!! i tak mi smutno więc proszę nie zasmucaj mnie jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patusia jestes kochana Dziekuje tylko najgorsze jest to ze wspolczucie i litosc mi nie pomoga mam normalnie zal do Boga -dlaczego w koncu dal a pozniej przestalo bic to malenkie serduszko - skoro mniie chcial ukarac za jakis grzech to moglo mi urwac noge lub reke ale dlaczego malenkiego czlowieczka mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OrCia____ Skarbie na to nie ma wytłumaczenia.... i strasznie mi się łzy leją razem z Tobą... nie będę Cię pocieszać, bo trudno to wytłumaczyć po co Bóg tak robi...na pewno ma w tym jakiś zamysł...dla nas niezrozumiały, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrozumiem tego , nie za tym razem , zabraklo mi argumentow na wytlumaczenie wszystkiego , nie umiem sobie tego do cholery wytlumaczyc , nie umiem tego wytlumaczyc corci , jestem zbyt prosta zeby pojac okrucienstwa szarego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIU___ jedyne co przychodzi mi do głowy i mam przed oczami to... dzieciaczki core i upośledzone, które się urodziły a z którymi kiedyś pracowałam jako wolontariusz.... jestem okrutna Kochanie ale to , co widziałam... daje mi siłę , żeby wierzyć, że Bóg nie chce dla mnie ani dla Ciebie źle..., że nie chciałabym cierpieć mając takie biedne maleństwo, które ma jakąś poważną wadę... to co Orciu widziałam i przeżyłam w tym ośrodku...nigdy nie zapomnę ale zawsze ...od tego pobutu proszę Boga o jedno, że jeśli miałabym mieć takie biedactwo , któremu nie da się w żaden sposób uratować i wyleczyć...to...wolę nigdy nie być w ciąży, bo znam siebie...zrobiłabym wszystko dla takiej kruszynki...ale niestety czasem człowiek jest bezsilny...nie zrozum mnie źle Orciu, że jestem jakąś bezwzględną s**ą To jest Kochana jedyne wytłumaczenie dlaczego Bóg tak dla nas robi.... ale wiem, że masz żal ,bo ja też....też mam żal i pytam ciągle Boga dlaczego takie alkoholiczki mogą urodzić tyle zdrowych dzieci a ja nie mogę mieć tylko jednego maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orciu___ który to był tydzień ciąży ??? to była Twoja pierwsza ciąża, prawda??? ale o ile dobrze pamiętam nie czekaliście na bociana długo...pamiętam ten dzień dokładnie... i dziś też zapamiętam ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIU___ ja Ci mam wybaczyć ??? jasne Kochana ...ale obiecaj , że będziesz tutaj i będziemy razem się nadal wspierać jak za dawnych , dobrych czasów ???? Proszę Orciu >>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och kochana ja tez to wszystko wiem , dramatem byloby patrzenie na krzywde wlasnego dziecka a bezsilnosc tez by mnie meczyla tylko ze eraz ja nie umiem nie plakac , poprostu mam z zalu az ucisk na mostku , same mi lzy leca nawet gdy staram sie nie myslec , widzisz , gdy zobaczysz to malenkie serduszko to juz nigdy nie zapomnisz tego widoku , z czasem tylko zblednie gdzies w pamieci , wiem o tym , ja to wszystko wiem , tylko ze od czwartku to mi dudni w uszach jego bicie i to mnie zabija normalnie , wyrwalabym sobie najchetniej bebenki zeby nie slyszec ale to nie w uszach tyloko w glowie mam , obled , jestem o krok od szalenstwa ,nawet gdy dzis padlam w dzien to przez sen w tej drzemce caly czas mi pulsowalo w glowie to szybkie bicie serduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIU____ Skarbie..wiem, że tego się nie da zapomnieć i nawet nie będę Cię pocieszać w tej kwestii i sama nie wiem Kochana czy lepsze chwile szczęścia czy może nigdy nie zaznanie bycia w ciąży... nie umiem sobie tego wytłumaczyć, nie znam na to wszystko odpowiedzi... jestem za głupia na to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Ja wiem ze tak bedzie lepiej :) ale bedziemy mialy kontakt przez nk albo emaila takze nie martw sie:) Orciu Trzymaj sie jestem z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio jestem z Tobą........ nie wiem ale podejrzewam że Ci bardzo źle ........... musisz wytrwać kochana.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeprasam za wczoraj . Od dzis same pozytywy!!!!!!!!!!!!! bede sie starac przynajmiej pierwszy to Milego dnia dla WAS WSZYSTKICH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki____ melduje się i ja... dziś 45dc tempa 37.0 ale...ale...jestem zasmarkana trochę..no nic muszę wytrzymać jakoś do 19 a najwyżej na noc wezmę coś mocniejszego na ten katar ORCIU___ witaj, fajnie że jesteś :) i nie przepraszaj ...możesz ponarzekać, bo masz do tego prawo , zresztą jak każda nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne Panie... Orcio - przykro mi bardzo i nie rozpisuje sie bo nie wiem co napisac... ale wiesz jedno jestes płodna kobietka i silna kobietka wiec zaskoczysz szybciej niz ci sie wydaje... i wszystko sie ułozy jak u BOND... jest juz szczesliwa brzuchatka... a było ... A moze ja naskrobie co u mnie choc nie wiem czy ktos czyta... Otóz w 14dc w prawym jajniku byl pehcerzyk w rozmiarze 11 mm i tak wczoraj 18dc został - po protsu stoi w miejscu... U mnie w tym cyklu jakas dziwnie opozniona ouwlacja bedzie o ile bedzie bo w lewym pecherzyku wczoraj najwiekszy mial rozmiar 15mm i w czwartek w 21dc bedzie znowu monitoring czy dojrzewa i czy ma zamiar peknac bo jesli nie to wlasnie moze powod moich niepowidzen to raz a dwa ze ja tak od 18dc to juz niekoniecznie sie bzzzz wiec moze ja w owulke nigdy nie trafialam... oto jest pytanie dlatego gin mnie poklepal po plecach i mowil.... a mowilem bzzzz sie od okresu do okresu bo owul. nie wiadomo kiedy moze wystapic... no zobaczymy co sie bedzie "rodzic" w czwartek czy urosnie cos tam czy tez nie.... To tyle z moch wypocin.... zbliza sie 10 wiec trzeba przygotowac sie do k a w y.... bo dzis spie.... pogoda do spania jak sie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Orcio-----brak słów.... nie chce Cie pocieszac bo wiem ze to nic nie daje.Ale Kochana jestem z Toba całym sercem!!!!!!!! Folik kiedys pisała ze Ona jest pechowa a wiec nie Kochana ja Cie przebijam.! Wyobraźcie sobie mój M wczoraj złamał nogę jest w szpitalu w Częstochowie i czeka na operacje!!!!!!! Nie spałam cała noc nie wiem jak to dalej bedzie .... powiem Wam Dziewczyny że juz nigdy nie powiem że jestem szcęsliwa ze mi sie układa bo zaraz potem dostaje taki strzał że nie wiem jak mam sie z tego otrzasnąć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA___BEATKA___KLAUDIA___ SPACEREK____ co z wami???? BEATKA___ jak się czujesz? przeszła Ci ta grypa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ co Ty Kochana piszesz...gdybym Cie tak dobrze nie znała...pomyślałabym , że jakiś głupi i idiotyczny żart :( Kochana tak mi przykro.... i nie mów, że nie wolno Ci mówić, że jesteś szczęśliwa!!!! jesteś i zasługujesz na szczęście i...dobrze o tym wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrcyja - tak, moj pecherzyk jest biedny w tym cyklu... bida 15 mm jesli dzis troche podrósł to ma 17... pewnie to moj ostatni monitorowany cykl cos mi sie wydaje u tego lekarza bo czuje ze ide do innego... chyba - albo jak nie bedzie ow. cos mi da do lykania... w sumie chcialabym moze miec cos na to aby rosły szybciej choc w innych cyklach bylo inaczej.... ale moze to powod moich niepowodzen... Nikamo.... dziecko drogie - mnie nie przebijesz ja juz mialam : wyliczac ?.... nie!!! bo znowu cos na mnie spadnie a od wczoraj moj M poszedł I raz do pracy tzn. nie do takie normalnie ale chcial zobaczyc jak mu bedzie szlo... i cieszy sie ze juz juz prawie dobrze.... Mojega M-a paluszek jest juz niby zagojony ale jeszcze tak zginac nie moze.... i jest zniekształocny i taki jak to on okreslil szczupły.... ale co tam wazne ze ma tego palucha......i tak dobrze wszystko sie skonczylo.... No wiec czas na kawe... tak 10.30 juz czas.... bo ja jak wiecie sie odchudzam i jem na godziny.... czyli posiłki sa 4 plus jeden w domu i jest git glodna nie jestem a chudne.... juz mam 2,5 kg mniej.... ale co dopiero moje poczatki.... slodyczy zero i nie lacze..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ Ja jakoś nie umiem sobie zrobić takiego jadłospisu...chyba będę Cię prosić o raporty codziennie hihi co jesz???? ja jakaś nie rozgarnięta jestem w tej diecie...więc...dziś co np. jesz? Nie martw się o te pęcherzyki...może to tylko w tym cyklu tak a w następnym dojrzeją trzy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×