Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej Foczki___ jestem... właśnie pokłóciłam się z eMem, bo pali papierosy jeden za drugim ,jakby coś go opętało mnie aż na wymioty drze :( U mnie 42dc i niestety cisza...jeśli chodzi o @ a poza tym rzygam jak kot :( ale wiem skąd to się bierze... bo ja zawsze tak miałam jak dłużej nie przychodziła @ albo grypę żołądkową złapałam...tempa dziś rano 37 ale na pewno od tego mijającego przeziębienia mnie jeszcze trzyma ... Spacerku___ :( ratuj mnie biedną :( tak mi strasznie niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja, znowu to samo. Nie pierwszy raz już masz te wymioty i zawsze wtedy spóźnia Ci się okres. Byłaś u lekarza? Nie wiem co Ci doradzić na problemy żołądkowe, bo pewnie sama lepiej wiesz co robić. Mi pomogło Rennie, mięta i suchary. A Twój chłop powinien przestać palić, bo to na pewno Ci nie pomaga. Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku__ właśnie wróciłam z kibelka :( mój eM sprząta a i ja się powinnam ruszyć tylko tak mi niedobrze , ze bleeeee.... fuj... :( zaraz idę zlać sok z aronii bo wreszcie całkiem wyparuje :) a Ty Słonko jak tam ? Niunia grzeczna dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pasożycik nie dawal mi spać, a właściwie oba moje pasożyciki:D Dzidzia chyba zasnęła teraz, bo jej nie czuję. Fajnie rozrabiała rano. Ona ma swoj harmonogram... Lepiej się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc babeczki. Pati co to sie dzieje z Tobą widze że znów @ poszła na wagary i znów Cie męczy. Może powinnaś zrobić badania hormonów może one dają Ci w d..e???? A mi antybiotyk nadal nic nie pomaga i chyba bede musiała mocniejszy wziąć bo sie inaczej wykończe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, w ciąży tak chorować... Nieciekawie. Jak znosi to dziecko, skoro sama czujesz się bardzo źle? A może zrobimy jednak wypad do klaudii i zerwiemy jej tę kostkę sprzed domu?:D To na pewno poprawiłoby Ci samopoczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko___ Kochana ...widzisz znowu sie podziało...źle jak przychodziła a teraz jeszcze gorzej, jak jej nie ma :( ale cóż...czekam cierpliwie do wtorku. Jestem jak balon a zgaga mnie zżera całkiem ... A Ty Skarbie jak się czujesz? Bidna jesteś, bo chorujecie oboje - Ty i dzidziuś ...ale maleństwo ma taki płaszczyk ochronny :) a tak właściwie...to grypa u Ciebie czy coś poważniejszego? Gardło też Cie boli? Spacerku___ ja nadal zdycham ,chociaż po obiedzie wymioty mi przeszły ale mam znowu takie wzdęcia, że masakra jak nie urok... to.... :( i tak w kółko. A Wy Foczki co robicie ciekawego ??? LOLKA____:) przywołuję do porządku!!!! wracaj szybko :) REA___ na dobre się zaszyła...może już serduszko słyszała na USG ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki. Co tam słychać? U mnie dzionek spokojnie mija. Niedziela jak zwykle raczej nudna. Do południa leżenie w łóżeczku, w między czasie śniadanko - mój M dziś zrobił :). Potem spacer w parku z psiurem, obiad i teraz serialowy czas w telewizji. I tak minie wolny dzionek. A u Was? Zapewne wszystkie zaszyły się w domu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski..kupilam test..ale nie wiem kiedy zrobie...korci mnie,ale boje sie ze znowu nici i pewnie tak jest ale chce miec pewnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki? Wow ale tu puściutko:( Gdzie jesteście???? Ja dziś umieram tak mnie głowa boli już nie wiem co wziąść. :( Apap nie pomaga a innych leków nie mogę.... A jak u was po weekendzie? Pati jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lalki.... Faktycznie jakas cisza opetala topik ale ja chociaz przywitam sie z Wami... Chciejka który dzien cyklu.... jak juz czas to sikaj... a co sie meczyc bedziesz i ewent. @ przedluzac nerwami... a tak bedziesz spokojna co jest grane... Patrycja - to niedobrze ze nie masz@ jesli oczywiscie dzidzi nie ma.... cos trzeba temu zaradzic.... lekarz sie musi chyba tym zajac... A ja ide do gina dzis zobaczyc czy pekaja mi pecherze... jesli nie uda sie to chyba ide do innego gina... popytam kolezanki moze cos doradza.... i nie bede mowic ze staram sie rok... a dwa lata moze inaczej podejdzie.... bo ten twierdzi ze wszystko ok i bedzie niebawem dzidzi.... a tu ani widu ani slychu.... buuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ kochana mnie tez głowa boli ...widocznie taki dzień :( ale spróbuj pomasować miejsce pulsu tylko tak silnie, żeby Cie bolało aż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się czuję...coś Wam powiem... tylko bez gratulacji proszę hihi robiłam w 35dc test i wyszedł negatywnie...więc go szmyrgałam gdzieś w sypialni... wczoraj tak patrzę....a tam dwie kreski... niestety nie wiem czy one się pojawiły w ten dzień czy to jest błąd...z eMem raczej obstawiamy tą drugą wersję ale jutro idę do lekarza... Dziś 44dc , tempa 36.9 - ale może to z przeziębienia, które przeszłam...nic mi nie jest prócz mega...zgagi i wzdęć ale te drugie mam od 2 m-cy... eM stwierdził, że częściej biegam do ubikacji, no ale jak się chce czegoś dopatrzeć to się zobaczy.... no i brak @ Wczoraj byliśmy w lesie... myślałam , że jak się zmęczę to ta wielebna @ przyjdzie ale ...owszem zaczął mnie troszkę boleć brzuch i tyle reakcji ze strony organizmu aaaa...dodam, że ta kreska druga ...owszem jest ale bardzoooooo blada i nie nakręcam się...teraz z eMem w miarę trzeźwo do tego podchodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Kochana nie gratuluje i nie zapeszam ale trzymam mocno kciuki aż kostki bolą!!! Zrób sobie betę bo to bedzie najbardziej prawdopodobne.Ale nawet nie wiesz jak bym chciała żeby ta kreseczka okazała sie fasolką!!!! A nazbieraliscie grzybków? Bo mój tato był wczoraj w okolicach straszydla i niec nie znazbierał za to kuzynka przyjechała z Ozanny z pełnymi koszami!!! Ja strasznie chciałam sie wybrac ale poki nie mamy samochodu to jestesmy udupieni na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ na grzybki zawsze możemy razem się wybrać...to po pierwsze.... po drugie...koniec z betami , testami i innymi....jutro zobaczymy ... ale trochę się martwię , bo nici z pracy jakbym zaszła w ciążę ...więc uczucia mieszane... strasznie mi niedobrze Moniś...:( ale... to normalne u mnie jak spóźnia się @ to zawsze tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NKAMO___ my byliśmy za Sokołowem ....ale wyjechaliśmy hihi o 11 bo się źle czułam... no dużo nie nazbieraliśmy.... około 20 podgrzybków i dwa borowiki.... kilka kozaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ ja nie wierzę, żeby się udało chociaż dwie kreseczki na teście zawsze chciałam zobaczyć, więc marzenia na ten rok zrealizowałam...a znając życie jutro rano @ zawita, bo mnie coś pobolewa brzuch. Staram się jednak tam nie grzebać i nie macać , w każdym razie szyjka jest bardzo wysoko ...a śluz taz biały raz lekko żółtawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati na grzybki to my zawsze chetni:) Masz racje poczekaj do wizyty u lekarza ! A do kogo idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja - nie ma co gdybyac ja nie nakrecam nikogo bo juz sama doswiadczylam dwóch kresek... (nie ciazowych) i ja na Twoim miejscu powtorzylabym test... i jak maja byc II kreski to juz beda.... oj to Twoje rzyganie mi sie cos nie podoba... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa31
hej Dziewoje! kurde Pati, to byba byla niespodzianka!:) I podziwiam Cie, ze w takiej sytuacji test, beta nie kusi! a nie kusi?????? Zrob, dla spokoju, pewnosci! Foliku, jak czytalam wyniki Twojego Mam, to tez pomyslalm, jak Twoj gin, ze tego "materialu" spokojnie starczy na wszystkie strajace sie z forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa31
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 Lola83-1.............???..... .23-28...nie...26..........13 Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............33.....30.09.....08.11.09..... .......25 chlopiec Animonda.............23....22.07......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach.31....01.10.....11.12.09............22......K. Fermina30...........25......19.10.... 05.01.10.... . ……..31 .chłopak Klaudia0405..........14......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............18......03.09....03.02.2010 . .....26..........? Anka323..............21.......22.09.......29.01.10... .....24........M Nikamo74..............17.......2.10........01.03.2010.. . ..35....... nikulam..................12......02.10.....01.04.201 0.......31...... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................13........27.08.........11.03.201 0 ........27. Nowa81................7.........15.10........11.05.2010. .......28....? Orcio...................???...........???........ ....30........6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIkamo___ idę do dr Skręta do tego, do którego chodziłam prywatnie o ile mnie zapisze, bo do niego dzwoni się na kom. po godz. 19 a jeśli mnie nie przyjmie ??? to do twoje lekarza długo się czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Skęt jest dobry. Nie wiem jak do mojego ale chyba troszke się czeka choc On przyjmuje codziennie wiec spróbuj. Dorski= Mediciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka___ Niunia za dwa , trzy dni zrobisz kolejny i czym się martwisz? Może za wcześnie? jakie Ty masz długie cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINKO___ na prawdę nie kusi, bo ja nie wierzę w cuda już dawno...a naoglądałam się tyle jedno kreskowych testów, że mnie po prostu nie ciągnie...jeśli jestem to za tydzień też będę a jeśli nie to jutro da mi gin jakieś tabletki na wywołanie, bo bardzo źle się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×