Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Kózki! Melduję się. Orciu - żadne słowa nie pomogą tutaj. Trzeba to przepłakać, przecierpieć, jak nie da się zapomnieć. I starać się dalej. Jak Kate, jak Bondowa, jak Lola...ja..... Najważniejsze, że te cuda mogą się nam jeszcze przydarzyć. Drzwi są otwarte:)))) Folik, co z tym twoim jajkiem? może je pogonić trochę? męcz chłopa, nasza nowa teoria: PLEMNIKI ŻYJĄ NAWET 7 DNI Jak mówi Bondowa:) Pati - trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, pisz nam codziennie co jesz. ja też nie łapię tej diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA___ tak ...to dobry pomysł...ja tez muszę schudnąć i mam nadzieję, że da mi dziś coś na wyregulowanie tej całej mojej pożal się Boże gospodarki hormonalnej i znowu będę laska FOLIK___ pisz nam jadłospis bardzo prosimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki ja spadam ,bo dziś mam trochę pracy zaplanowanej no i obiadek...póki co łączony hihi bo nie mam jadłospisu ;) więc zapraszam na krokiety z kapustą i grzybkami no i z barszczykiem czystym :)ale to troszkę później...teraz opuszczam Was i pomykam do mojego królestwa podziemnego hihi - muszę zrobić etykietki na słoiczki, bo jeszcze chwile i się nie połapię co gdzie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Pati grypki niema jest gorzej bo ja mam angine ropną i zapalenie oskrzeli i jeszcze zatoki mi siadły i troszke już lepiej ale dalej słaba jestem jak niewiem co a i niemem smaku zabardzo i albo przesole albo przepieprze i lepiej żebym nie gotowała bo itak jest niezjadliwe fujjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho ile tu czytania :) pomału , bo nie nadążam hi hi ... nikt nie chce napić się ze mną herbatki z malinkami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati kochana ja mam bioparox bo niby mi w niedziele lekarka dała inny antybiotyk i syrop ale dobrze ze weszłam na internet i sprawdziłam że tego w ciaży brać nie wolno i muszze sie sama kurować bo do mojej lekarki wielkie kolejki są i niechce mi sie iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna Beata.... bez antybiotyku ma Ci przejsc.... uwazaj na siebie ale ja mysle ze antybiotyk byc musi... ja mialam antybiotyk przy anginie delikatny bo niby sie staralismy i tak mnie "wyleczyl" ze zapadłam na zapalenie oskrzeli... i tak sie sama leczylam ze powiedzial lekarz ze natychmiast antybiotyk bo albo bede miec zapalenie pluc.... albo oskrzela zaatakuje astma..... i nic nie dawalo.... dostalam antybiotyk ale juz mocniejszy i na razie tfu tfu.... jest ok... wiem ze w cazy jestes ale o ile wiem duomox.... antybiotyk jest w ciazy moze nie wskazany ale.... tak delikatny ze mozna go brac.... dieta dieta.... ???? zadna dieta.... nie łącze zarcia i jem niby wszystko... ale dobra napisze Wam co dzis bylo i bedzie jeszcze: serek danio ma sie rozumiec.... 4 plasterki wedliny obojetenie jakiej... i serek hohland taki jeden trojkacik herbata i jabłuszko... deczko pozniej pozniej kawa.... bez cukru... ok. 13 buraczki i kotlet mielony... bez ziemniaków.... i woda miner. i teraz 2 sliwki oszamałam... i ok15 bedzie jeden kabanos drobiowy i pomidor.... a po drodze moze kubusia wypije... a w domu 4 kanapki z pomidorem (chrupkie) w tym jedna z dzemem nieskoslodzonym.... i herbata lub woda.... jutro na obiad warszyw na patelnie z ryzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Foliku wzięłas się ostro za dietkę.Ale fajny ten jadłospis bo jesz czesto ale lekkie produkty. Wypróbuje ja po ciązy!! A sama ja układasz czy z kims w konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo...nie... ulozyl a moze bardziej powiedzial mi to brat M-a.... tyle ze on chłop wiec troche wiecej je bo np. 2 kotlety.... i sałatki na obiad a tylko odstawil frytki z zestawu i ma 20 kg mniej... nie wierzylabym ale widuje go co tydzien i jak przywiozł spodnie do poprawki to zszokowana bylam ile byly za duze.... i widze ze 1,2 ciastka tez oszamie ale kiedys prawie cale opakowanie delicji.... no stara sie stara i widac... i o niebo lepiej sie czuje i wyglda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio, kochana, bardzo mi przykro. Spójrz jakie dziewczyny są wspaniałe, nie jesteś sama! Pati jest Twoim dobrym duszkiem... Nie potrafię sobie wyobrazić, co przechodzisz, ale życzę Ci wiele siły psychicznej, a potem kolejnej i udanej szansy. Tylko nie odchodź od nas, pisz, bądź z nami. Wierzę, że jeszcze się uda. Rea, nie doszedł mój e-mail? Łeeee... To klapa. Pisałam parę dni temu. Ach, masz buziaka:) Pati, jak z Twoją miesiączką? Beatko, żeby ta Twoja choroba Wam tylko nie zaszkodziła. Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku__ no tak jak pisałam ...wzięła urlop ale my z Panem doktorem ją do porządku dziś przywołamy...jeszcze w tym tygodniu zawita, żebym mogła znowu się postarać o maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK___ to danio, plasterki szynki i serek na raz jako śniadanie? no to jak ja mam tego nie łączyć hmmm.... jakieś durne pewnie zadaję pytania... hihi ale dzisiaj mi wybacz...zestresowana jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO----tak strasznie mi przykro :((((Nie wiem co napisać, starałyśmy się przecież w tym snmaym czasie, w tym samym badałyśmy M-ów, w tym samym mniej więcej nam się udało...;( U mnie tez nie jest najlepiej, czekam właściwie teraz...nie wiem na wyrok lub na ułaskawienie.Czas pokaże. przytulam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI----wiesz przecież,że nie pisze już na forum o zdrowiu, chyba,że mnie ktoś o rade spyta. Nie bede zanudzać niektórych swoim uzaleznieniem od badań. buziaki i daj znać jak było u gina! bede trzymać za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKUSIU___ nie mów tak :( bo można było się przynajmniej od Ciebie czegoś nauczyć...no i dowiedziałam się wiele fajnych rzeczy od Ciebie...np...co ja tam mam w środku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---ale nie kazdemu to pasuje, podjełam taka decyzje i juz jej nie zmienie, oczywiście jeśli masz jakieś pytania "zdrowotne" a ja bede umiała w jakikolwiek sposób Ci pomóc to natychmiast to zrobie. Moja decyzja dotyczy tylko mnie tj. nie bede pisała o sobie i swoim dziecku.buziaki i jakbyco pytaj śmiało a ja nadal zaciskam za Ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............33.....30.09.....08.11.09..... .......25 chlopiec Animonda.............23....22.07......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach.31....01.10.....11.12.09............22......K. Fermina30...........25......19.10.... 05.01.10.... . ……..31 .chłopak Klaudia0405..........23......18.10.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............18......03.09....03.02.2010 . .....26..........? Anka323..............21.......22.09.......29.01.10... .....24........M Nikamo74..............17.......2.10........01.03.2010.. . ..35....... nikulam..................12......02.10.....01.04.201 0.......31...... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................13........27.08.........11.03.201 0 ........27. Nowa81................7.........15.10........11.05.2010. .......28....? Aktualizuję bo utknęłam w 14 tc... Orcio___ Przykro mi i też tego nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego?Każdy zadaje sobie to samo pytanie gdy stanie sie coś złego.Czy jest jakiś ukryty sens naszego cierpienia?Nie wiem ale pewne jest że na pewne rzeczy człowiek nie ma żadnego wpływu. U mnie ok ciągle jeszcze nie wiem kto u mnie w brzuszku siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferminaa31
Orcio..dziewczyny już napisały wszytko, to ciekzi czas, ale wierze, ze z kazdym dniem bedzie lepiej, z kazdym dniem jetes dalej od zrodla cierpienia a blizej szczescia..ktorego pewnie teraz nie widzisz, i nie wierzysz w nie.. Nikulam, co sie dzieje????? Pati, czekamy tu na wisci po wizycie u lekarza... Foliku, twarda jestes, ja bym glodna chodzila przy takiej diecie.. w sumie nigdy nie stosowalam zadnej, nie wyobrazam soebie, zebym potrafila tak malo jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Patrycja czekam na wieści jak najszybciej!!!!! Nikulam - kurczę martwię się. Napisz mi na NK co z Tobą? Proszę. Pamiętasz jak kiedyś długo Cię szukałam żeby napisać? Chcę wiedzieć co jest grane. Folik. Może ono - to jajeczko jeszcze urośnie co? Może faktycznie zawsze miałaś późno owu? Beata a Ty marsz do lekarza choćbyś miała się długo naczekać. Musisz coś konkretnego brać kobieto!!! Teraz musisz myśleć podwójnie więc..................... Nikamo - współczuję. Napisz co i jak. Dlaczego aż operacja? Spacer - pozdrowionka dla malutkiej!!! Rea! coś mało dziś naskrobałaś na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Orcio...nie bede powtarzac,bo dziewczyny napisaly wszystko..strasznie mi przykro..lezki mi pociekly.Jestesmy wszystkie z Toba..Podobno czas leczy rany,chociaz ktos mi kiedys napisal,ze nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bolu. Za jakis czas bedziecie sie znowu starac i juz wszystko bedzie ok... Nikulam...przejmujesz 1 czy 2 osobami(nie wiem nawet dobrze o co chodzi) a tu jest duzo wiecej osob,ktore interesuje Twoje zdrowie i zdrowie Twojego malenstwa,no Twoja wola.. Lola widze tez sie jakims dupkiem przejela i nie bedzie pisac..super po prostu... Milego wieczora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............33.....30.09.....08.11.09..... .......25 chlopiec Animonda.............23....22.07......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach.31....01.10.....11.12.09............22......K. Fermina30...........25......19.10.... 05.01.10.... . ……..31 .chłopak Klaudia0405..........23......18.10.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............18......03.09....03.02.2010 . .....26..........? Anka323..............23.......???.......29.01.10... .....24........M Nikamo74..............17.......2.10........01.03.2010.. . ..35....... nikulam..................12......02.10.....01.04.201 0.......31...... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................13........27.08.........11.03.201 0 ........27. Nowa81................7.........15.10........11.05.2010. .......28....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki____ wróciłam cala i zdrowa :) ale.... do d**y z taką wizytą hihi rączek nie widać , nóżek nie widać, serduszka nie słychać :( i tak na prawdę nic za wiele widać... tabletek na wywołanie @ nie dostałam , mam jeść folik i za dwa tygodnie na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poważnie...mój pan doktor powiedział, że może to i za wcześnie ale on serdecznie mi gratuluje hihi ale ja jakoś w to nie wierzę dopóki nie zobaczę usg i fasolki...powiedział też, że testy nie zawsze wychodzą...nawet te z krwi ale... mam śluzówkę i coś tam i coś tam świadczące o wczesnej ciąży ale co to nie pamiętam taka byłam spięta...że wreszcie Pan doktor się zapytał" ale ...pani to się chyba nie cieszy???" odpowiedziałam, że cieszę się bardzo tylko , że nie wierzę....hihi powiedział, że bardzo dobrze, że nie wierzę i niech na razie tak zostanie... ale ...jak to????? nie widział zarodka dokładnie, bo za wcześnie????? bo na pewno tam żadnego zarodka nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja no no. Może jeszcze nie będę gratulować ale jutro leć na BETĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×