Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Dzieńdoberek Mfigielku ale fajnie jak już wiadomo ze wnet bedzie dzidzia na świecie a ja to jeszcze mam tyle czekania :-( no ale doczekam sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne Panie... U mnie mega @ jakiej nie mialam dawno... z bolami... oj boli boli... czyli niby o ok. tak gługo nie czekam jak Patrycja czy inne babolki... juz zapisałam sie na wizyte do gina na czwatek na tzw. wizyte pełna czyli z USG (Znowu) - juz mnie to nie bawi grzebanie tam... mimo ze gin niczego sobie.... i obmyslanie co dalej... wyniki M- ok juz sa wiec czas na moje hormony... no to idziemy... Dzis zgrzeszylam.... przy mojej diecie zjadałam jedna grahamke... ale musiałam bylam 3 tygodnie bez chleba itp... ale co przy @ mogłam sobie na to pozwolic... ale juz nie bede wiecej grzeszyc... no to nic wiecej nie pisze... bo Wy tez cicho siedzicie... a ja czytac tez chce... na kawe nie iede bo juz ja pije... bleee czuje sie nie za dobrze bo leje sie ze mnie... buuuuu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku dobrze że w końcu ten @ przyszedł, bo możecie znowu zacząc wszystko od nowa. Teraz tylko czekać aż szybko przejdzie i do dzieła z nowymi siłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu ale dzis dzien markotny fiu fiu... aj i mi sie nie chce nic a nic... tylko pod koldre bym wlazła... MFigielek... e tam szczerze juz np. na dzien dziejszy - to mi sie juz nie chce tej dzidzi robic..... jak na ten czas... brak mi troche sił.. moze sie cos zmieni moze nastrój @-owy a moze depresja mnie jakas dopada zimowa... nie wiem.... ale jak pomysle o bzz..... to az mi mina zrzednie... zamiast na odwrót.... i nie chce pocieszenia... bo wiem ze takie dni bywaja a moj dzien deprechy jest wlasnie dzis najwidoczniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulionówka82
Ja z Tobą! Wprawdzie nie można nazwać tego staraniami w 100%, bo nie kochamy się regularnie ale bardzo bym chciała mieć już dziecko, więc nie zabezpieczamy się od 2 lat ale póki co, nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babochonki, Co u was? Folik - też się złamałam troszkę - mam mega szał na słodkie - zjadłam kilka kostek czekolady... Zbliża się chyba @... Witamy nową staraczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu BRZUCHATKI NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Ognik80.............39.......20.10.........30.10.09..... .. ..29...dziew. Mfigielek............38.......28.10.........08.11.09..... ....25...chlopiec Animonda...........36......22.07.........10.11.09....... ..25...chłopiec M_M.................35......31.07..........14.11.09..... ...24.....?...... Spacer w chmurach..33...15.10.........10.12.09.........22...dziew. Fermina30..........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............25.......15.10............29.01.10... .. ....24...chłopak Klaudia0405........23......18.10.........31.01.10....... ..26.....?...... Beata2611..........25......15.10.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........20.......29.10........01.03.10........ ..35....chłopiec joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Annolia.............19.......13.10........11.03.10...... .....27.....?....... nikulam.............16......28.10........29.03.10....... .....31.....?...... Nowa81.............10......15.10........11.05.10........ ....28.....?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Mfigielku czyli oficjalnie ciąża donoszona gratuluje :-) teraz czekażć na akcje porodową i bedziesz miała małego bobaska :-) ach jak ja bym chciała juz chociaż w 35 tc być a to 26 tc ale zleci jak biczem strzelił :-). dziewczyny kawke robie która pije????????????????? mam dobre ciasteczko hi hi a dobre bo nie ja piekłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Widze ze wszysto upada a co za tym idzie ja juz opuszczam ten topik bo sama ze soba nie bede pisac... jak cos sie bedzie dzialo pozytywnie ze mna to sie odezwe... ale spadam z netu... juz nie bede czytac i sie stresowac.... pozdrawiam wszystkie dziołchy i zycze wszystkim POWODZENIA !!!!! pa zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik no co ty, dlaczego nas opuszczasz? Zostań przecież codziennie ktoś tu zaglada. Akto będzie stawiał do pionu, te które sie załamują, a kto pocieszy, a komu my będziemy trzymać kciuki? Ja się nie zgadzam!!! A cięzarnej się nie odmawia, bo myszy ci sie zagnieżdzą w chałupie! hehe HALO! ALARM ALARMA! FOLIK CHCE OPUŚCIĆ NASZ TOPIK! DZIEWCZYNY PROSZE TU WSZYSTKIE SIE WSTAWIC I PRZEMÓWIĆ JEJ DO ROZUMU! SŁYSZYCIE OGŁASZAM ALARM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry. Mfigielku ale Ci dobrze.Lada chwila bedziesz miec swoje malenstwo w ramionach :) Ja nawet nie zdawalam sobie sprawy z tego jak mocno mozna kochac takie malenstwo.Przeciez ja jestem zakochana we wlasnym brzuszku.Tak lubie to,ze coraz wyrazniej czuje jak moj maluszek sie kreci.. Folik a Ty co?? Gdzie sie wybierasz?? Przeciez i tak dlugo nie wytrzymasz..I co myslisz,ze nie wiem,ze czytasz??? Babochonie jeden Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Folik co Ty wyprawiasz? Ja tak jak mfigielek nie zgadzam się żebyś nas opuściła!!!! Słyszysz??? Kobieto wracaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik wyłaź z nory i to juz bo Ci manto sprawimy OOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uciekła i mysli ze niewiemy ze itak czyta. Pati biedactwo bez kompa ale jak wróci to zobaczycie topik sie rozkręci jak niewiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Wy gdzie sie pochowałyście co??????? Nikamo Chmurka Rea Nikulam Lola Folik Mfigielek Orcio i cala reszta babek niedobrych nawet niema z kim popisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik uparciuchu, ładnie to tak tyle ciężarówek cię prosi, a ty odmawiasz? nieładnie oj nieładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie starczki i brzuchatki ciepło mimo deszczu za oknem:)Będę częściej wpadać bo wczoraj po 2 tyg. wrócilam z pomorza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu BRZUCHATKI NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Ognik80.............39.......20.10.........30.10.09..... .. ..29...dziew. Mfigielek............38.......28.10.........08.11.09.... . ....25...chlopiec Animonda...........36......22.07.........10.11.09....... ..25...chłopiec M_M.................35......31.07..........14.11.09..... ...24.....?...... Spacer w chmurach..33...15.10.........10.12.09.........22...dziew. Fermina30..........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............25.......15.10............29.01.10... .. ....24...chłopak Klaudia0405........26......18.10.........31.01.10....26.....dziewczynka Beata2611..........25......15.10.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........20.......29.10........01.03.10........ ..35....chłopiec joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Annolia.............19.......13.10........11.03.10...... .....27.....?....... nikulam.............16......28.10........29.03.10....... .....31.....?...... Nowa81.............10......15.10........11.05.10........ ....28.....?...... Aktualizuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ! Ale tu cisza brrr! Dobrze przynajmniej że się meldujecie;) Foliku____a TY co ? Znów na urlop bez pozwolenia? OJ bedzie nagana!!!!! Wracaj jak najszybciej. Wiem że Pati sie juz pojawi lada dzień bo komp naprawiony:) Klaudia własnie widziałam tabelkę :) Gratuluje dziewczynki:) Super!!! Brzuchatki_____ a jak się czujecie? Powiedzcie czy w 22 tygodniu czułyście juz mocno ruchy ? Bo ja raz na jakiś czas i troszkę się martwię. Jak wasze brzuszki? Staraczki_______ a jak wasze staranka ? Piszcie co i jak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, moja dzidzia wcale dużo mnie wtedy nie kopała. Tak naprawdę teraz się rozkręciła i przy 28. tygodniu. Musiałam czekać cierpliwie. Cudowne są te ruchy, nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku ja czekam na nie jak na zbawienie :) Mam nadzieje ze mały sie juz niedługo rozkręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Dziewzynki, cieszcie się tymi rozkosznymi i delikatnymi kopniaczkami, bo w 36 tc już tak miło nie będzie. Wtedy każdy kopniak w żebra przypłacicie odgłosem" aaaałłłłłłłłłłłłaaaaaaa......! Ja już mam ich serdecznie dość. I kocham kiedy mój Maluszek spokojnie śpi :) Pod koniec ciąży to obojętnie jaką pozycję przyjmiecie (stanie, siedzenie, leżenie) będzie Wam niewygodnie. Folik, wracaj! Tak Cię proszę. Ja mam dzisiaj wizytę u lekarza, ciekawa jestem co tam słychać. Dam Wam potem znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hek kobitki Animonda daj znać co gin powieedział. Ja coś wiem o tych bolesnych kopniakach ała aż żeba czasem sie wygną hi hi ale to słodki ból. Nikamo mój sunek też w 22 tc mało sie ruszał raz wiecej raz mnej. teraz czasem juz poczuje mocnego kopniaka ale najlepsze jest jak sie wypycha dupka albo główka i ciagnie tak brzuch i skóra sie tak naciaga ze aż boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak a tu nikogo nie ma ........ FOLIK Babonie wstrętny wracaj ino szybko!!!!! Rea _dopowadz ją może TY zawsze dobrze dogadywałyście się ... A reszta Kobitek gdzie jest? Pati wróci lada dzień,Lola ,Fermina,Spacerek,Anka,Klaudia,MM,Animoda,mfigielek,Ewika,Meg ,Annolia,Orcio,Joanna (jesli jeszcze o którejs zapomniałam) składajcie melduneczki co u Was chyba że pozwolimy umrzeć temu topikowi śmiercią naturalną.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babole:) Dzisiaj odwiedziłam fryzjera. Stwierdziłam że potem to już może być probllem z czasem na to, więc póki mam czas to korzystam. A propos kopniaczków to cierpliwości dziewczynki, bo jescze będzie czekać, kiedy maleństwo pójdzie spać i ułoży sie w miare wygodnej pozycji dla was. W 38tc to każde wyginanie się dzieciatka to ból i to nie mały. A do tego dojdą skurcze i bóle krocza. Także napawajcie się tą przyjemnością ruchów maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animonda, ale fajnie!:) A moja maleńka wczoraj dwukrotnie kopnęła mnie w żebro i to tak już mocniej i niespodziewanie, że się wystraszyłam. Akurat zasypiałam. Wtedy poszły łapki w ruch. Ale jestem dumna:) Wy to już rodzicie niedługo. Fajnie, ja się nie mogę doczekać... Mfigielku, korzystaj, mamuśka:) Ja czuję się bardziej zmęczona, nogi bolą częściej. Sikam często, mała się rozpycha rozkosznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja jak zwykle wpadam na chwilę i znów znikam:) Mało czasu jakoś ostatnio na szperanie w necie dla przyjemności. Moje maleństwo to czasem chyba w piłkę gra sobie w brzuszku:D To naprawdę słodkie uczucie jak ono tak sobie tam szaleje. Piszę "ono", bo nadal nie wiemy czy to chłopak, czy dziewucha! Tak się maskuje na każdym usg, że nie widać. Może następnym razem się ujawni? Patrząc na tabelkę, widzę, że niedługo się nam bobaski posypią! No już poprostu się nie mogę doczekać pierwszych "porodowych" relacji! Ja jestem dopiero na półmetku, a przede mną ta cięższa połowa czekania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×