Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

dziewczynki to umawiamy się na wieczór ??? :) idę zrobić eMowi kolację, bo teraz i on je znacznie wcześniej :) ja już zjadłam... tyle, że jestem nadal strasznie glodna ..no ale trudno...cierp cialo jakeś chciało SPACERKU___ GDZIE JESTEŚ????? potrzebuję Cię POLONISTKO :) chciałam zaczerpnąć trochę mądrej wiedzy od Ciebie a Ty sobie poszłaś bajki Niuni czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaraz jade po eMa i bede wieczorkiem wiec do wieczora :-) Ania może kup wode w butelkach i gotuj na niej bo moze coś siedzi w wodzie a gołym okiem nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA___ pewnie ją zachlorowali...a rosół bardzo tego nie lubi ...niestety... aaaa... Słonko.... teraz myj zęby też z wodą mineralną... :) wiem to z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki___ a powiedzcie mi coś.... czy ja mogę sobie ściągnąć coś z you tube na mojego kompa czy na płytkę ? bo nie wiem jak mam t zrobić, więc proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 78
_________________NA URLOPIE ________________________ Folik Orcia Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Patrycja75..........ok.10-11.11.......32-34.......już nie.......uuuuu Doris78...............ok. 30-31.10......31-34.......nie..31......... _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________< br /> NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Ognik80............39.......20.10.........30.10.09... .. .. ..29...dziew. Mfigielek...........38.......28.10.........08.11.09.. .. . ....25...chlopiec Animonda...........37......04.11.........10.11.09... .... ..25...chłopiec M_M.................35......31.07..........14.11.09. .... ...24.....?...... Spacer w chmurach..33...15.10.........10.12.09.........22...dziew. Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............27.......15.10............29.01.10... .. ....24...chłopak Klaudia0405........27......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611.........27......15.10.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........20.......29.10........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............19.......13.10........11.03.10...... .....27.....?....... nikulam.............16......28.10........29.03.10....... .....31.....?...... Nowa81.............10......15.10........11.05.10........ ....28.....?...... joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO... Doris :) jak ładnie :) co u Ciebie , jak się czujesz? który to dc ... zresztą teraz to sama sobie policzę... napisz proszę coś o sobie i zaglądaj jak najczęściej do nas t się szybko "wdrożysz: hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie ta tabelkę wkleiłaś :) bo nie ma Ewiki, musisz wkleić tą kolejną :) aaaaa.... jak będziesz wklejać to proszę wpisz do urlopowiczek Lolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 78
Cześć dziewczynki:)) Dopisałam się do Waszej tabelki, mam nadzieję, że nie namieszałam i dobrze ją zrozumiałam... Już po pracy, na szczęście, bo jak tak dalej będzie to zamkną mnie w wariatkowie. Coś o sobie......mam 31 lat, od 1,5 roku jesteśmy małżeństwem. Nie jest źle. Dogadujemy się ; jak narazie. Mieszkam w centrum, między Łodzią a Warszawą i niestety jestem skazana na codzienne dojazdy PKP do pracy do Wawy. Pracuję w handlu, i czasami mam taaaaki przesyt ludzi, że nie uwierzycie. Po prostu katastrofa. A na forum trafiłam w zasadzie przez przypadek, jak zwykle buszowałam po necie i zostałam. Teraz zaglądam tu częściej niż na NK.... Uciekam narazie, idę zrobić mężusiowi kolacyjkę Pozdrowionka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Patrycja75..........ok.10-11.11.......32-34.......już nie.......uuuuu Doris78...............ok. 30-31.10......31-34.......nie..31......... _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Ognik80............39.......20.10.........30.10.09... .. .. ..29...dziew. Mfigielek...........38.......28.10.........08.11.09.. .. . ....25...chlopiec Animonda...........37......04.11.........10.11.09... .... ..25...chłopiec M_M.................35......31.07..........14.11.09. .... ...24.....?...... Spacer w chmurach..33...15.10.........10.12.09.........22...dziew. Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............27.......15.10............29.01.10... .. ....24...chłopak Klaudia0405........27......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611.........27......15.10.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........20.......29.10........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............19.......13.10........11.03.10...... .....27.....?....... nikulam.............16......28.10........29.03.10....... .....31.....?...... Nowa81.............10......15.10........11.05.10........ ....28.....?...... joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 78
Patrycja, faktycznie teraz luknęłam i załapałam ale nie możecie ode mnie wymagać cudów tak od razu..... Postaram się poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris___ to fajnie, że buszowałaś u nas ... będzie Ci łatwiej teraz....ja też tu trafiłam przez przypadek... w lutym...jakoś tak .. no i zostałam :) i powiem Ci, że gdyby nie dziewczyny faktycznie bym chyba zwariowała z tym wszystkim A gdzie inne nowe staraczki?????? nie wierzę , że już żadna nowa Foczka nas nie czyta i nie ma ochoty się wypłakać a... może...podzielić się radością i swoim szczęściem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris___ co Ty .. Słonko... już Cie poprawiłam... wcale się nie przejmuj takimi pierdółkami, ważne że jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 78
Dzisiaj jest 8 dc, nadzieja, nadzieja, nadzieja Zamówiłam sobie w aptece testy owulacyjne, żeby nie biegać do gina i nie wydawać kaski na USG.. Mam nadzieję, ze one się sprawdzają, bo nawet nie miałąbym czasu lecieć na USG czy kiedyś któraś z Was robiła takie testy, i jak sprawdzają się Dobra uciekam robić tą kolacyjkę bo mężuś się nie doczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 78
Mam jeszcze małe pytanko..................:(( Kogo zaliczacie do grona URLOPOWICZEK????? Sorrki może za głupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris___ nasze dziewczyny używały tych testów.. i jak to w życiu bywa... jednym pomaga innym nie... ja też je kupowałam ale ... na mnie to nie działa niestety... chociaż... nie wie czy mnie nie skosiłaś w tym cyklu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris___ to ja dziś wymyśliłam.... :) nie wiem czy mądrze ale... to są dziewczyny, które są z nami od dawna... ale na razie potrzebują trochę odpocząć od stresu staraczek i po prostu chwilowo albo się nie starają.. albo mają chwilowe załamanie... niestety to dotyka każdej... ja też miałam kiedys takie chwile, że nie chciałam wchodzić na topik, bo mnie stresowało, że tyle się staram i nic... ale... uwierz mi... ten topik ma tyle szczęśliwych fasolek, że warto tu być... my też się kiedyś doczekamy aaaa... u nas nie ma głupich pytań i głupich problemów....PAMIĘTAJ O TYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita wszystkie staraczki i brzuchatki:D Pati dzieki ze o mnie nie zapomnialas:) Widze ze troszke sie tu ruszylo:) to mile:) U mnie dzis 37dc @ brak boli zadnych niemam takze nadal czekam na @.Cos sie chyba poprzestawialo.My wczoraj i dzis bylismy na wycieczkach takze na kompie prawie co mnie niema.Jutro na 8 do pracy masakra ale wazne ze jest praca. To tyle a i dziekuje ze mnie dopisalyscie w URLOPOWICZKACH bo faktycznie mam urlop od tych spraw:) A i zapomnialam witam Nowa staraczke DORIS i BULIONOWKE:) Pozdrawiam Was goraco!!!!!!!Buziaczki!!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLKA____!!!!! ja Ci dam buziaczki !!!! wracaj w tej chwili i to na dobre !!!! ale to już!!!! słyszysz????? tam w tej Irlandii???? jak się DRĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz oddaję na chwile kompa eMowi... ale zaraz będzie film... to pewnie będę... a tymczasem umyję naczynie po eMa kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, odpowiadaj, co z kudłami zrobiłaś?!:) Ja malo piszę, bo mam zajęcia i dojeżdżam. Niedawno wróciłam. Zdarzają mi się leciutkie plamienia krwią i zielonkawe upławy. Nie wiem co mam o tym myśleć. W czwartek mam lekarza. Ale tu się wesoło zrobiło. Nowa tabelka mi się podoba:) _________________URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Patrycja75..........ok.10-11.11.......32-34.......już nie.......uuuuu Doris78...............ok. 30-31.10......31-34.......nie..31......... _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Ognik80............39.......20.10.........30.10.09... .. .. ..29...dziew. Mfigielek...........38.......28.10.........08.11.09.. .. . ....25...chlopiec Animonda...........37......04.11.........10.11.09... .... ..25...chłopiec M_M.................35......31.07..........14.11.09. .... ...24.....?...... Spacer w chmurach..35...29.10.........08.12.09.........22...dziew. Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............27.......15.10............29.01.10... .. ....24...chłopak Klaudia0405........27......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611.........27......15.10.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........20.......29.10........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............19.......13.10........11.03.10...... .....27.....?....... nikulam.............16......28.10........29.03.10....... .....31.....?...... Nowa81.............10......15.10........11.05.10........ ....28.....?...... joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Doris..mi te testy pomogly,no ale kazdy jest inny Wiesz mi,ze rozumiem co to znaczy miec dosc ludzi..pracuje w hotelu na recepcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati No tak sie darlas ze uslyszalam takze jestem na chwilke napisalam w poscie co u mnie takze nie ciekawego,a fasolinka sie nie trafila bo nie staramy sie:) A po drugie tempka jest 36,2 takze odpada,bo tak z ciekawosci zmierzylam tempke czy czasem nie nadchodzi @ ale nie.Moze ten 1 dniowy okres to bylo moj okres.hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku___ zrobiłam te wstrętne odrosty i troszkę obcięłam..zrobiła mi tak jak chciałam :) Kochana ... Ty już do porodu prawie gotowa... Boże!!! jak to zleciało !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Jestem ale na chwilkę. Skoro umawiamy się na wieczór to będę ok.21.30. Teraz powieszę pranie :( - nie chce mi się, potem zrobię kolację, wyjdę z psem wykąpię się iiiiiiiii będę! Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Loluś___ ale zawsze jakiś plemniczek mógł się zawieruszyć :) Spacerku___ myślisz, że to jużżżżżż???? a ja chciałam prosić Cię o pomoc.... poproszę spis lektur... specjalnie dla mnie... traktujących... o tym, co lubię :) życie na dworze i takie tam.... obyczaje ichnie :) właśnie skończyłam "Macochę" Kraszewskiego... to książka, która była czytana od czterech pokoleń przez moje pra... pra... potem.. babcię... mamę no i teraz mnie :)... z małą różnicą... wszystkie płakały.... - to wiem z opowiadań mojej babci... prócz mnie ;) ale podobała mi się bardzo... jak cały Kraszewski.... więc teraz proszę kogoś mi polecić :) - w końcu jesteś specjalistą... no i oczywiście tylko polskich pisarzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×