Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Jestem :) Na początku zmieniam tygodnie, bo zapomniałam w poniedziałek. A na dole rewelacje z wizyty :) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu BRZUCHATKI NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Ognik80.............39.......20.10.........30.10.09..... .. ..29...dziew. Mfigielek............38.......28.10.........08.11.09.... . ....25...chlopiec Animonda...........37......04.11.........10.11.09....... ..25...chłopiec M_M.................35......31.07..........14.11.09..... ...24.....?...... Spacer w chmurach..33...15.10.........10.12.09.........22...dziew. Fermina30..........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............25.......15.10............29.01.10... .. ....24...chłopak Klaudia0405........26......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611..........25......15.10.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........20.......29.10........01.03.10........ ..35....chłopiec joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Annolia.............19.......13.10........11.03.10...... .....27.....?....... nikulam.............16......28.10........29.03.10....... .....31.....?...... Nowa81.............10......15.10........11.05.10........ ....28.....?...... No więc tak. Szyjki już nie mam :) Maluch nisko w kanale rodnym szykuje się do przyjścia na świat :) Waży 3240g! Pani doktor powiedziała, że to moja ostatnia wizyta u niej w gabinecie. Teoretycznie jestem zapisana na 4 listopada, ale ponoć już nie dotrwam :) Przy każdym maleńkim skurczu mam jechać do szpitala na KTG, a tak to mam je wykonywać profilaktycznie 2 x w tygodniu. Troszkę się zestresowałam i tak jak do tej pory byłam bohaterką, to od kilku godzin mam cykora :) Folik, jeśli masz ochotę odezwij się do mnie na e-maila: dorota.w@akcja.pl Czekam że dasz jakiś znak. Moze mogłabyś byc moim bocianem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Animonda to juz na dniach jesteś ale masz dobrze :-) POWODZENIA ŻYCZE :-) hi hi odezwij sie jeszcze przed rozdwojeniem i napisz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 78
Dziewczynki witajcie :)) Trzymam kciuki za wszystkie, które są blisko rozwiązania.... Nam się niestety i tym razem nie udało:(((, ale może w tym cyklu...Dziś jest 4 dc...Mam nadzieje, że Bromergon pomaga i nam się uda.Muszę jeszcze zrobić USG, tak dla pewności... Czasami aż chce mi się ryczeć. Czy ja komu coś złego w życiu zrobiłam.....???????????????????????? Popieram akcję, Foliku NIE UCIEKAJ STĄD!!!!! Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllllllllllooooooooooooooooooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny nie piszcie tu tyle bo jeszcze topik zabardzo ożyje i co bedzie???????????? Gdzie wszystkie wlałyście co???????????????? Haloooooooooooooooo Pati dziś wraca to może coś sie ruszy bo ostatnio to tragedia z Waszymi wypocinami. Folik wracaj to rozkaz bo Ty uciekłaś a reszta za Toba Rea nie udawaj ze masz duzo pracy bo wiem że ściemniasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja ostatnio nie siedziałam, bo mój M zachorował i zablokował naszego laptopa, bo musiał pracować w domu na nim i mieć kontakt z biurem. Animonda, to może jednak urodzisz przede mną? Ja już wariuję i nie mogę doczekać sie wizyty u mojego gina we środę. Ja skurcze mam już codziennie wieczorem. Wczoraj to normalnie wydawało mi się jakby mi tam się rozeszło bardziej, tzn szyjka. Ale to niby takie są przepowiadające. Tak sobie przynajmniej wmawiam, choć stresa już chyba mam niezłego, bo i spać nie mogę i sny mam takie męczące i budzę się mokra. Animonda a masz dużo śluzu?, bo ze mnie się tak leje, że wkładki czasami to mało, choć kupuję te większe L-ki. Szczególnie rano i do południa, chyba się z nocy zbiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animonda zaczęłaś już 38 tydzień? Kiedy masz zmianę tyg ciąży? Bo mi dokładnie konczy się 38 tc w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek też mam jakoś tak dużo śluzu, ale moja ginka powiedziała że to calkiem normalne. Dzisiaj miałam mieć KTG,ale okazało się że kontrolne robią tylko do 14 a my pojechaliśmy o 16 :( No więc jutro kolejny nalot na szpital. Mi tygodnie jakoś tak zmieniają się chyba w poniedziałek. Ale mam przeczucie że urodzę w następny weekend. A jak się czujesz? Też masz uczucie że ktoś Ci szpilke wbija w ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje Foczki____ :) właśnie komputer szczęśliwie dojechał do domku :) Boże myślałam, że oszaleję bez kompa :( no i bez Was :) już widziałam w czarnych kolorach, że w tym roku nie stać nas będzie na naprawę a tu proszę .... przejechał się pooddychał innym powietrzem i proszę :) jak nowy...no albo miał mnie dość hihi ale ...ale... ja miałam nadzieję, że będę miała czytania na pół nocy ... no ...to... żeście Kochane pojechały po wysokiej bandzie hihi ja wiem , że dbacie o mnie żebym była na bieżąco no ale bez przesady hihi... wiecie ...jestem bardzo szczęśliwa bo mój eM wreszcie jest tylko mój :) uwolniony hihi od wszystkiego... oblewamy już od wtorku i powiem Wam , że jest jakoś inaczej i wyjątkowo ...niby takie nic a cieszy :) co do lekarza to napisze wam jutro ale tak ogólnie to wszystko oki, hormony oki, ale dla pewności idę w środę jeszcze do endokrynologa. Dostałam tabletki na jajeczkowanie... nie pamiętam jak się nazywają :) napiszę wam wszystko niebawem Podobno w tym cyklu ie będę miała owulacji... psii... nie to nie... bardzo dobrze mi się żyje a raczej nam bez stresu i tego wszystkiego...ale tempe mierzę ;) chociaż staranka na chwilę odłożone...muszę wrócić do swojej wago... no i odchudzam się pod okiem lekarza ... i mam 5 kg mniej na sobie no i byłam u fryzjera...zrobiłam się na bóstwo hahah bo dziś przyjechali rodzice no i tak bardzo świątecznie u nas było :) Wracajcie na topik, bo tak za Wami tęskniłam ...a tu na weekend pewnie nikogo nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU____ bo bym zapomniała...a co to za .... dąsy ??? hmmm??? wracaj szybciutko, bo o Ciebie mi chodzi bardzo... z innym dziewczynami miałam kontakt telefoniczny a za Tobą mi się tęskniło... i ... przychodzę... i ...co?????? Nie zostawiaj mnie samej... :( ja Cie będę wspierać, bo Ty mnie na razie nie musisz...widzisz jak masz fajnie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku___ witaj kochana, mam gości i niestety nie najlepiej się czuję, bo zgrzeszyłam hihi i zjadłam wczoraj roladę jabłkową no i teraz pokutuję ale przynajmniej wiem dlaczego ciągle się źle czułam... wpadłam tylko na chwilę ale strasznie na naszym topiku cisza :( a jak czuje się Twoja Niuńka ? oprócz tego , że taka duuuuza dziewczynka jest z niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, a ja niedługo zgrzeszę i zjem 2 czekolady:) Odpokutuję pociąży! Klaudia trzyma chyba nóżki pod moimi żebrami, bo czuję, że coś się tam czasem pojawia. Ależ ja się nie mogę doczekać! A co zrobiłaś z wlosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo:) Doris, jak samopoczucie? Który to cykl starań? Ciężarówki przed rozwiązaniem, wszystko już kupiłyście dla dziecka? Ja jestem na etapie kupowania i czuję się zdezorientowana wyborem spośród tylu kosmetyków. Co pakujecie do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 78
Hello!! Próbujemy tak nad dobrą sprawę od 1,5 roku. Tylko, że przez ten cały czas nie wiedziałam, że nie mam owulki, bo moja pani gin nie wpadła na pomysł, żeby mi zrobić USG i sprawdzić jak moje pęcherzyki :((( Teraz jest drugi cykl z bromergonem :)) Boże mam nadzieję, że sprawimy sobie prezencik na Gwiazdkę Czasami łapię takiego doła, że po prostu szok. Kilka dni temu znowu się dowiedziałam, że kolejna koleżanka z pracy jest w ciaży :(( Już nie mam sił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babole co jest z Wami ???? Co zaglądnę to cisza ...... To co zamykamy topik???? Bo chyba do tego zmierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki... cisza niesamowita...ja w srode do lekarza ide bo @ jeszcze nie mam!!! grypa mnie lapie..strasznie sie czuje a do pracy trzeba chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baby a Wy co ??????????????????????? Cicho tu jak niewiem Pati wgdzie jesteś odezwij sie Folik babajago wtacaj na topik i Rea zreszta też Reszte babek też prosze sie zameldować Ciężarówki na wylocie jak sie czujeciue??????????? A moze juz któraś tuli maleństwo do siebie??????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Beatko____ jestem jestem już :) właśnie wróciłam ....musiałam załatwić kilka spraw ;) a co u Ciebie Kochana , jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU___ Kochana wracaj szybko....już dość tego wypoczywania :) i odpoczywania od problemów, co u Ciebie ? Byłaś u gina po badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati dobrze ze jesteś u mnie wszystko ok właśnie obiadek robie i tak z doskoku na kompa lece :-) A jak u Ciebie ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko__ u mnie wszystko w porządku... tak ogólnie a resztę wieczorem Ci napiszę na NK albo na maila :) powiem Ci, że nawet odzwyczaiłam się od kompa hihi ...widocznie to nie był nałóg...ale..ale... z chęcią bym się dowiedziała co u dziewczyn... tylko nikt nic nie pisze :( Foczki!!!!!! zdawać raporty ... jak tam maluszki...porody.... dni cyklu... jaja rosną ???? jakieś objawy ciążowe macie ???? No nikt nic nie ma żadnych objawów???? nie wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris___ witaj Kochana :)) w naszym gronie :) napisz coś o sobie, bo albo przeoczyłam albo nie doczytałam :) nie martw się nie jesteś sama... to tak n pocieszenie... to mój 20 cykl czy jakoś tak... i mam to gdzieś...ale był okres, że wariowałam i szalałam... ale...rezerwę jajeczek jeszcze mam hihi przekwitać na razie nie będę więc...cóż robić jak owulki w tym podobno mieć nie będę... a może będzie... :) zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati to napisz gdzie chcesz i tu mam dostep i tu ;-) ale mi sie komp wiesza zawirusił sie jak niewiem co musze formatować dysk ale sama nie umie a jak brat chce zacząć formatować to ja siedze na kompie i mu nie pozwalam ehhhhhhhhhh ale dziś wieczorkiem musze to zrobić bo tragedia na każdej stronie już sie wiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Jestem. Nie było mnie bo od piątku miałam remont w domu. Już na szczęście jest po. Było ciężko ale efekt jest :P Zresztą tu też nikogo nie było więc sama do siebie nie chciałam pisać. U mnie dziś 18dc. Jajnik kłuje. Temp nie mierzę wieć nie wiem co tam w środku jest ;) A tak w ogóle pogoda za przeproszeniem ciulata . A co u was laseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc - to melduje sie i ja . u mnie bez zmian , nadal mam krwawienie , szczerze to juz mam dosc . chociaz jest jeden pozytyw - znow zaczynam patrzec na wozeczki i brzuszki z tym tesknym spojrzeniem ... ech nie wylecze sie chyba z pragnienia tego nigdy bez wzgledu na kwoty zostawiane u psychologa ... bo bez tych wizyt powiem wam kochane szczerze ze nie wyzbieralabym sie chyba pogoda do d..y , gnatki dokuczaja , humorek wisielczy Pozdrawiam WAS KOCHANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Orciu___ słonko dasz radę , zobaczysz... jesteś silna i mądra dziewczynka :) Ewika___ ale bzzzz.... miedzy tym remontem było hihi ;) ??? WYŁAZIĆ FOCZKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ledwo ale wylazłam a raczej wytoczyłam sie z norki ha ha coraz więcej mnie jest i czuje sie taka ciężka no ale dobre pare kg już mi przybyło :-) Orcio jesteśmy z Tobą jeszcze troszke i zobaczysz bedzie lepiej i zaczniesz znów staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×