Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej Foczki_______________ WSTAJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Foliku____ Kochana zlituj się nade mną jeśli nie chcesz nad innym babonami.... odezwij się , co u Ciebie... zrobię Ci pyszną kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:) mfigielek No ty juz siedzisz jak na szpilkach,ale juz niedlugo:) fajna wczoraj mial zabawe ten twoj dzidzius:) juz chce przyjsc na swiat pewnie:) No nic ja dopijam kawke i czas sie do pracy zbierac:) Mam nadzieje ze dzis Kate79 sie odezwie bo dosc tego wczasowania sie:) Milego dnia wszystkim zycze papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYŁAZIĆ Z NOREK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEATKA___ ANIA___ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kawa wystygnie.....a te w norkach siedzą .... a jeszcze zimy nie ma... ta... poszyją sobie kangurze kieszonki na zimę i ani je wyciągnąć nie będę w stanie....buuuu... a tak dzielnie rano wstałam..... zrobiłam kawę... i czekam jak wierny piesek... ale gdzie tam... buuuu ... nawet Folik o mnie zapomniał..... :( :( a REA ????? buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO____ wstawaj !!!! ileż można spać ?????? Spacerku___ jak krwawienia? mam nadzieję, że przeszły ? pisz szybciutko, co u Ciebie Doris___ pojechała do pracy... ajjjj z Wami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Pati no juz sie nie drzyj!! Dzien dobry tak w ogole. A ja nie w norce tylko w pracy..ale juz jutro mam wolne razem z eMem :D Mfigielku ja Ci zazdroszcze,nawet tych bolesnych kopniakow.Ja juz tak bym chciala tulic moje malenstwo a tu jeszcze 94 dni do terminu.Ale zleci na pewno,juz koniec pazdziernika. Milego dnia Kobitki.Ja wracam do pracy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki A ja od rana na nogach :-) mała juz w szkole a ja byłam na kawce u koleżanki i jeszcze jej włosy farbowałam bo już odrosty miała. Pati daj kawke wiem ze juz jest zimna ale w mikrofali podgrzeje sobie ;-). Ale mnie dziwnie noga boli szok az chodzić nie moge cała łydka jakby mi ją miało rozerwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek a to mały psocił troszke :-) Mój synuś w nocy też nie pozwolił mi spać tak strasznie kopał i nawet bolało aż sie obudziłam a co bedzie za miesiac ha ha chyba sam z brzucha wyskoczy Widze ze Ognik już 40 tc i nic sie nie odzywa pewnie juz ma córcie przy sobie i cyca jej ssie :-) Wczoraj tak wspominałam sobie jak było przy córci jak dawałam jej cyca to jak sie zasysała to strasznie mnie to bolało ale musiałam mieć nakładki sylikonowe bo brodawki miałam wklęsła a teraz jak tak na nie patrze to inne są obydwie odstaja jak cumle ;-) moze bez kapturków sie obejdzie ale itak już sobie kupiłam jeszcze maść bepanten i moge spokojnie karmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORIS----Witam nową kolezankę- do tego moją rówiesniczkę:) PATI---dobrze,że idziesz do tego gin- endokrynologa! Ja już dziś po porannym pobraniu krwi i po wizycie u dentysty, brrrr jak ja tego nie lubie! Miłego dnia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( szkoda ze sie nikt nie odzywa prawie . Pati ja juz norke zakopałam a Ty teraz mnie w jajo zrobiłaś i Cie niema :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka__ jestem już jestem... tylko eMowi obiad zaczynam gotować ... i sobie coś muszę wymyślić :) tak, że teraz tylko na chwilkę, bo jeszcze na pocztę muszę lecieć Nikusia____ a Wać panna ... hihi powiedziała dwa słowa i zwiała nam... hmmm... norkę kopie czy kieszonki kangurowej na zimę szuka ? hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ...słuchajcie taka piękna pogoda, że chyba jeszcze zdążę na spacer się wybrać... idzie ktoś ze mną czy ... no jasne... oczywiście, ze sama muszę :( F----O---L---I---K----!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AŻ MNIE GARDŁO BOLI... NO GDZIE TEN BABON WARSZAWSKI POSZEDŁ ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Normalnie zaraz wsiądę w samolot i Cię tam w tej stolicy znajdę !!!!!! oooo.... zapytam Nikusię, gdzie ostatnio piłyście hihi...wezmę nalewkę malinową... ;) może będziesz... FOLIK!!!!! FOLIK!!!!!! FOLIK!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja nie ide na spacer juz byłam ale sie zepsuła pogoda i jest szaro i straszne chmury przyszły. Ja właśnie wcinam obiadek a eMi robie bo ja jem z wczoraj bo jeszcze mi 2 papryczki faszerowane zostały więc wystarczy a eMi robie udka w piekarniku i ziemniaczki z surówka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam ze spacerku, dokończyłam obiadek i teraz cierpliwie czekam na moje Słońce a tak w ogóle to u nas też się ciemno zrobiło i ponuro... idealna pogoda na wtulenie się w swojego mężczyznę hihi ale to później... Chciejka___ siostro, gdzie Tyś się znowu zapodziała... czy ja jak ta kwoka muszę wołać po kolei hahah ???? Nie zlezą się wszystkie tylko gdzieś po kątach szukają szczęścia. Ania___ Ty juz po pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a popiszę sobie chwile do siebie... co mi tam... przy takiej pogodzie to świr chyba normalny... tak... tak... Pati... dziś już 19dc...tempa spadła aż do 36.2... jakiś śluz się nawet pojawił... no ale przecież jaja nie rosną to i ciul ze śluzem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pati pogoda do d...y ale ja mam to gdzieś siedze teraz w domu i gnije sobie byłam tylko eMi zawieźć obiadek i jestem znów na kompie pewnie zaraz sie znów zawiesi ale juz sie zaczynam przyzwyczajać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie:) Ho ho jak się Kobitki rozpisały az wreszcie co czytac miałam:) Doris witaj:) Jestem ciekawa kiedy nasze brzuchatki z pierwszych miejsc listy sie rozpakują.... trzymam kciuki:) Ja dzis dałam czadu trzy godziny na zakupach ,potem do kuzynki ,dostałam dwa wory ciuszków na małego :) Cudnych .Wlasnie skończyłam prać .I chyba umre tak mnie nogi bolą.Niestety to nie ta kondycja co przed ciążą ,strasznie szybko sie męczę. Zrobie sok z marchewki i odpoczywam:) Pati_ no super że się wreszcie pojawiłaś i forum zaraz odżyło. A ten FOLIK dalej strajkuje?????? Babonie wracaj ,tęsknimy:( Rea tez pewnie zapracowana.... Zycze miłego wieczorka i potem zaglądnę:) Całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo kope czasu Cie nie było. Fajnie tak dotać ciuszki bo wiadomo ze noworodki szybko rosna aż za szybko ;-) Ja jeszcze sie nie wziełam za pranie ale wnet zaczne prać i prasować powkładam do pudeł i jak bede sie przeprowadzać to wyjmę tylko do szafy :-) dzis jest tragedia z frekfencja mało co dziewczyny pisza. Nikamo a jak synuś czujesz juz duzo ruchów?????????????????? Mój to mnie dzis obudził tak mocno kopał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 78
Dzieńdoberek, witajcie dziewczynki Witaj Nikamo, Nikulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 78
Ja już w domku, po pracy.... Jestem tak padnięta, ze zaraz chyba wskoczę do łóżeczka pod kołderkę. Za oknem tak ciemno, chłodno, mężulek w pracy :((( A co u Was, jak nastroje...............???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki. Pati po pracy jestem.Czekalam do 16 na eMa w pracy,bo nie mam sily juz wlazic na ta nasza gorke..Ona ma jakies 700metrow i jest dosc stroma,jak juz sie wczlapie na gore to jestem ledwo zywa...Mamy w hotelu kawiarenke,wiec poszlam sobie na capuccino(miala byc goraca czekolada,ale sie skonczyla...:o) i babeczke :D U mnie dzis na kolacje pizza z szynka i pieczarkami, zaraz ide sobie zrobic kakao,bo czekolady nie mam,musze jutro kupic.. Pati wyslalam Ci wiadomosc na gg,zebys mogla zapisac sobie moj numer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrze na ta nasza tabelke i tak sobie mysle,ze przeciez dopiero co nam Animonda pisala,ze zafasolkowala..a to juz koncowka..jak ten czas leci.. Doris u mnie tez taka pogoda.Ciemno strasznie,ponuro i deszcz pada caly dzien..szkoda,ze nie ma czym w kominku napalic,bo ja to uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania___ ale mi narobiłaś ochoty na gorące kakao.... ale nie wiem czy mogę... znając życie to oczywiście nie mogę buuu.... zresztą już o tej godzinie mam zabronione jedzenie...ach jak ja muszę się katować :( ale nawet jak nie zajdę w ciążę to nabędę dobrych nawyków żywieniowych ... no i będę piękna na wakacje :) a mój eM obiecał , że pojedziemy nad morze... hmm...więc dłuuuuga i żmudna praca przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi kobietki jak to jest z tym farbowaniem wlosow w ciazy..?? Mozna czy nie mozna..bo ja juz patrzec na siebie nie moge..Widzialam w sklepie farbe bez amoniaku-moge takiej uzyc?? Szukalam w necie i oczywiscie na kazdej stronie pisza co innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie powinno sie farbować w 1 trymestrze a my juz w 3 jesteśmy wiec kup farbe jaka Ci sie podoba i farbuj nawet czytałam w moim kalendażu ciazy tam pisało zeby iść do fryzjera i ufarbować sie bo po porodzie juz czasu nie bedzie :-) Pati wyslij mi numer gg niby mało siedze Lola coś o tym wie ale jak bedzie trzeba to wejde :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania___ a popatrz na wszystkie kobiety w ciąży... przecież są zadbane.... pomalowane, ufarbowane... i popatrz...zazwyczaj zaniedbane bardzo są tylko te, które na prawdę nie mają kasy... jak i w życiu... no i z jakiegoś marginesu społecznego. Myślę, że kosmetyki są już na tyle bezpieczne, że można je używać.... byleby nie były jakieś chińskie z metalami ciężkimi. I powiem Ci , że raczej trudno sobie wyobrazić mi, żebym nic nie robiła z włosami przez 9 m-cy... wiem zatem jak Cie to wkurza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×