Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Pati widze ze humorek Ci dopisuje a niema mowy nie zawieruszyl sie hehe:) PATI----Mozemy pogadac na NK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola___ ja tez mam cały czas taką niską... już 12 dni pod rzą 36.4... nigdy takiej nie miałam... może ta moja gina faktycznie miała rację, że teraz owulki nie będzie Ewika____ ja tu zwerbuje dziewczynki hihi o ile sama nie zaśpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA___ jasne a tak w ogóle to muszę wreszcie zainstalować GG, bo aż wstyd Ewika___ tylko dobrze wysikaj psiaka hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati super by bylo jakbys zainstalowala ale na NK tez moge z Toba popisac:) juz wyslalam wiadomosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no gdzie znowu sie pochowały????? aaaaa... pewnie sadowią się na M jak miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, trzpiotko, oczywiście zainteresuję się dla Ciebie odpowiednią listą. A ja jestem dopiero w 35. tygodniu i nie czuję się do porodu, choć już bardzo bym chciała. A te objawy kojarzą mi się z jakąś infekcją. Powinnam jeszcze z 3 tygodnie w ciąży pochodzić, zacisnę nogi:) Dopiero w czwartek lekarz mnie obejrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGNIK____ Mfigielek____ Animoda____ ja Was tez przywołuję do porządku? co jest? maleństwa w ramionach już tulicie????? aaaaa... gdzie relacje? no ja sie tak z Wami nie bawię.... nie dadzą się człowiekowi chwilę pocieszyć ....buuuu...co za babole... nawet słowo by napisały jak się czują..... no ale po co... a niech się Pati martwi.... w końcu tyle ma do roboty... oooo... mam focha na Was !!! O! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz..zaraz... a NIKAMO>>>> to gdzie się nam zapodziała???? NIKAMO_____ dość tych czułości z mężem :) czas na koleżanki :) NOWA___ a Ty co??? no moja Kochana... no commmmment ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 78
Aniu, no wiem, że każda z nas jest inna, każdy organizm jest inny...Ale chcę spróbować, bo naprawdę na bieganie na USG nie mam czasu U Was też trafiają się "ewenementy" wśród klientów? Współczuję:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 78
ja już wróciłam, kolacyjkę zrobiłam mężusiowi. Udało mi się skroić nawet warzywka na sałatkę, jest pyszna ZAPRASZAM. Na Mkę też zdążyłąm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 78
Wow i tak siama sobie poradziłaś??? Gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorris to juz nawet nie ewenementy..to norma..kazdy probuje zaplacic cos mnie,bo przeciez recesja..marudza marudza, a potem podaja karte kredytowa do reki...... Najbardziej wkurza mnie jak ktos ma do zaplacenia np 108euro za noc i podaje mi przy placeniu 100..i mysla ze bedzie ok.Jak mowie przepraszam,ale jeszcze 8e to niby zartem mowia:e no chyba te 8 mozecie spuscic..raz sie wkurzylam i powiedzialam,ze niestety ale bede to musiala doplacic ze swojej kieszeni.wtedy jest wielkie oburzenie.. nie mowiac juz o skargach i pretensjach do recepcjonistek o cos na co my nie mamy wplywu i co nie jest kompletnie w naszych obowiazkach...z reszta o tym by mozna ksiazke napisac.. M poszedl sie kapac,potem pewnie posiedzimy i cos poogladamy i lulu bo rano trzeba znowu wstac..blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do testow to ja kupilam najzwyklejsze i najtansze testy paskowe. Pokazaly mi ladnie kiedy owulka.Co prawda bzzz nie bylo w owu bo mnie tak jajniki bolaly ze to bylo ostatnie na co mialam ochote..no ale bylo chyba dzien czy dwa przed i po..no i ktorys trafil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 78
Ania masz rację z tą książką, ale tym to będzie się można zająć jak będziemy na emeryturze............jeśli dożyjemy............. U mnie też myślą, że jakieś końcówki będę dokładała ze swojej kieszeni. Czasami jak komuś dobrze z oczu patrzy to machnę ręką na grosza czy 5, ale ja nie fundacja charytatywna..... No spróbuje, co mi szkodzi :)) przynajmniej będę wiedziała czy bromergon działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati pies wysikany bardzo bardzo. Pobiegał po trawie. Ja już jestem w łóżku, reszta wiary ogląda jakiś film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 78
Dziewczynki :)) ja uciekam, rano muszę wstać, tzn w środku nocy.... Miłego i spokojnego wieczorku(::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo girls!:) Nie pisałam ostatnio, bo mnie nie było w zasadzie w domu na weekendzie, a dzisiaj ostatkiem sił wybrałam sie w dalsze strony na rodzinne groby. Nawet się pogoda udała, wiec skorzystalam z ostatnich chwil, póki jeszcze mnie nie rozdwoiło hehe:) W końcu zaczęłam 39 tc... _________________URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Patrycja75..........ok.10-11.11.......32-34.......już nie.......uuuuu Doris78...............ok. 30-31.10......31-34.......nie..31......... _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Ognik80............40.......20.10.........30.10.09... .. .. ..29...dziew. Mfigielek...........39.......28.10.........08.11.09.. .. . ....25...chlopiec Animonda...........38......04.11.........10.11.09... .... ..25...chłopiec M_M.................37......31.07..........14.11.09. .... ...24.....?...... Spacer w chmurach..35...29.10.........08.12.09.........22...dziew. Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............27.......15.10............29.01.10... .. ....24...chłopak Klaudia0405........27......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611.........27......15.10.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........20.......29.10........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............19.......13.10........11.03.10...... .....27.....?....... nikulam.............16......28.10........29.03.10....... .....31.....?...... Nowa81.............10......15.10........11.05.10........ ....28.....?...... joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to wieczorem Mały tak mi dał popalić, że gwiazdki zobaczyłam. Tak zaczął szaleć w brzuchu, myślałam że zaraz mi pęknie,a moje wszystkie wnętrzności wymasował dokumentnie:) Moze to śmiesznie brzmi, ale mi wtedy do śmiechu nie było, wręcz przeciwnie... A na końcu - tradycyjnie po wybrykach dostał czkawki, no i 15 min podskoki brzucha! Jak będzie taki ruchliwy jak się urodzi, to będzie ciekawie....:) Spacer w chmurach te zielonkawe upławy, to może być lekkie zapalenie - ja tak często miałam, ale to nic poważnego - w każdym razie tak mój gin mówił, ale z tym plamieniem to nie wiem... czytała, że często bywają po stosunku albo badaniu gin. A propos gina,to własnie idę na osttanią wizytę w środę - po skierowanie do szpitala. Jutro się odezwę, bo chyba już wszystkie śpicie - no to dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×