Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Klaudia, 8 dni po terminie to i tak krótko, bo w wiekszosci szpitali czekają do 14 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek OO widze ze jeszcze sie kobiety nierozdwajaja hi hi ale jedno jest pewne wnet ędziecie miały maleństwa przy sobie a my jeszcze mamy troche czasu nie mówiąc o naszych staraczkach. A ja dziś ide do gina zobaczyć co u mojego malucha słychać bo ostatnio strasznie mało sie rusza i sie martwie. Pati jak po wizycie u nowego gina zdawaj relacje bieguniem.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, melduję że byłam na KTG rano. Skurcze się nie zapisują, tętno dziecka w normie. Najpierw badały mnie dwie stażystki, kłóciły się czy rozwarcie jest na dwa czy na trzy palce. W końcu orzekły że jednak na dwa :) I kontrolne KTG w sobotę. Wyszłam z gabinetu, ubrałam się, zadzwoniłam po mamę żeby po mnie przyjechała i lecą za mną z oddziału z Panią doktor, bo przekazały jej co tam "wybadały" i lekarz chce mnie zbadać. No to na fotel, pani doktor oczy jak 5 zł i pyta czy ja oby napewno nie czuję skurczy??? A ja:NIE! Bo główka jest już bardzo, bardzo nisko, worek owodniowy naprężony do granic wytrzymałości! Rozwarcie na 3 palce! A na rękawiczce śluz z krwią (przepraszam za dokładność). No i teraz debata, czy zostaję w szpitalu czy mam iść spacerkiem do domu i wrócić na godz.17 na kontrolę (z torbą). W końcu mnie puściły, ale powiedziały że przyjadę raczej przed 17 bo mogą mi wody odejść. Kurcze, tak mnie zestresowały, że ręce mi się trzęsą :) Dojechałam do domu, ogarnę trochę dom, ugotuję obiad i chyba pójdę z psem na spacer. Może coś się samo ruszy, bo boje się jak cholera. No koniec moich wypocin. Więc gdybym się jutro nie odezwała to znaczy że mnie zostawili. A jak napiszę to znaczy że pani doktor blefowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ale jajca:D Życzę Ci porodu, Animonda. Nie ma na co czekać. Trzymaj się, kobieto. Nie zaciskaj nóg, to nic nie da. Przyj i myśl o nas. My przemy razem z Tobą!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animoda jesteśmy z Tobą!! Trzymaj się mocno i mam nadzieje że juz następnym razem jnapiszesz do Nas jak dzidzia bedzie przy Tobie:) POWODZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animonda ty już lepiej daleko na ten spacerek nie odchodź, bo możesz potem jeszcze bez wód płodowych lecieć do domu!:) Ale ci zazdroszczę, że to już tak blisko. U mnie co jakiś czas skurcze są i je czuje, ale narazie nic poza tym. Żadne tam odchodzenie czopów śluzowych itp. Pozostaje czekać dalej... Przed chwilą wróciłam z zakupów. Oczywiście znowu jakoś "przy okazji" wpadłam do sklepu z rzeczami dla dzieciątek i ... zostawiłam tam 100zł! No bo to było się jeszcze przydalo, no i tamto też. W sumie kupiłam jeszcze 2 pary rajtuzek dla mojego Dawidka, 2 rampersy na 62, 1 spodnie welurowe bez stóp i ze stópkami, no i na zapas chusteczki w plastikowym pudełku i kremik do twarzy i ciała z Hippa, no i 5 pieluch tetrowych i 2 flanelowe. No i tak się jakoś uzbierało. Nawet się nie przyznam mojemu M, że coś kupiłam, bo obiecałam że żadnych zakupów już nie zrobię...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, nie! Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie! Namawiam moje dziecko żeby jednak zmieniło zdanie :) Ciekawe czy mnie posłucha? Jak myślicie? A moje krwawienie ustało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Animonda widzę że coś się zaczyna dziać?Mi jak zobaczyłam pierwszą krew na piłce to za jakieś pół godz zaczął się poród ale wcześniej miałam silne i bolesne skurcze.Nie denerwuj się i słuchaj rad położnej to bardzo pomaga.Nie taki diabeł straszny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animonda no ładnie to Ty już wnet bedziesz mamusia moze nawet i dziś :-) Nie słuchaj jak Ci każa oczy otwierać tylko zamykaj bo Ci zyłki w oczach popękaja. Mfigielku kochna zobaczysz jak Cie z nienacka weźnie mi nie odeszły wody tylko sie rozwarcie robiło samo i musieli pecheż przebić kroplówy na wywołanie skurczy dali i poszło :-) A byłam u gina i wszystko jest ok z małym też dobrze i powiedział ze międzi 15 a 20 stycznia bede juz mamusią :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie co sie tu dzieje :-( ja ostatnia tu pisałam Animonda na porodówce pewnie juz rodzi albo wnet zacznie :-) Mfigielek cwiczy zeby sie coś zaczeła akcja porodowa A RESZTA GDZIE ???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny wreszcie ktoś napisał. Lola tak dostałam sms wczoraj Witamy nową koleżanke. Jak możesz to napisz coś o sobie z kad jesteś itd... Może wreszcie bede miała do kogo isć na kawe bo wszystkie daleko odemnie:-( Tylko z Chmurka czasem sie spotykamy w połowie Polski :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :-) Dziewczyny gdzie jesteście ?????????? Mfigielek jak skurcze????? Animonda jak w szpitalu po wizycie wieczornej????????????? A moze juz karmisz cycem dzidzie co????????? Ognik już aa 100% po porodzie odezwij sie choć na chwilke PATI gdzie sie podzewasz wracaj odezwij sie. :-( Nikamo ostatnio zaniedbuje topik strasznie A reszta gdzie co??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Wpoadłam się pochwalić, że od 25 października jestem już mamą. :) Poród miałam w miarę szybki, do szpitala trafiłam o 10 rano, a o 15:40 urodziła się nasza Ola. Nam akurat w przyspieszeniu porodu bzz pomogło. Mieliśmy z małą trochę kłopotów i w 5 dobie po urodzeniu trafiłyśmy do szpitala, malutka miała wirusówkę i była lekko odwodniona ale już jesteśmy w domku. Pozdrawiamy was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognik____jako pierwsza dowiedziałam się że jesteś w ciąży więc i jako pierwsza Ci GRATULUJE!!!!!!!!Super że wszystko dobrze poszło ale opowiadaj jak tam było nacinanie krocza?i w ogóle wszystko jak opieka w szpitalu?karmienie?Pozdrawiam Ciebie i maleństwo :) Jak ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognik wielkie GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No to jedna mamusie już mamy dobrze ze juz z Olusią dobrze a jak Ty sie czujesz opowiadaj. Mfigielek nic nie pisze i Animonda tez pewnie na porodówce wyladowały :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież Wam pisałamże tak łatwo się mnie nie pozbędziecie :) Jestem w domu, wczorajszy alarm to jednak blef pani doktor, która narobiła paniki i tyle! No ale po tych badankach-macankach ;) czop zaczął mi odchodzić. A dzisiaj powiedziałam w szpitalu, że przyjadę dopiero w poniedziałek :) Gratuluję Mamusi :) Życzę dużo zdrówka i szczęścia dla Dzidziulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ognik GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pierwsza nasza brzuchatka pękła hehe:) Ja dalej w dwupaku... przed chwilą skończyłam sprzątać mieszkanie łacznie z podłogami, a co w końcu trzeba jakoś tą moją dzidzię zmotywować do działania;) Skurcze tylko wieczorami mam dosyć odczuwalne, a poza tym cisza, a no i tego śłuzu to coraz więcej. A Animonda pewnie została w szpitalu, skoro nie pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jednak jestes Animonda! to dobrze, bo będzie mi raźniej w oczekiwaniu:) Tak myślałam, że po to od tego macanka miałaś lekkie plamienie, tak jest często bo teraz macica jest najbardziej rozpulchniona i wrażliwa. Ja też idę w poniedziałek do szpitala zobaczyć co się tam u mnie dzieje. Mam nadzieje, że do 11 urodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek, to jeżdżenie dom-szpital-dom jest najgorsze! I to czekanie jest jeszcze gorsze! Ja mam nadzieję, że jednak urodzę tego 10 listopada i zrobię mężowi prezent urodzinowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek a okna wymyte i firanko powieszone???????????? jak tak to zrób to jeszcze raz :-D hi hi moze wreszcie cos zacznie sie dziać. Ojjjjjj pamiętam jak ja czekałam na córcie nie mogłam sie doczekać a miałam wtedy termin na 14 stycznia a tu niespodzianka była i we Wigilie w nocy dostałam skurczy takich ze sie na łóżku zwijałam dłudo to trwało wtedy zaczełam sie modlić żeby jeszcze pare dni tam posiedziała chociaż do nowego roku :-D i sie udało urodziła sie 11 stycznia hi hi a teraz bede miała małego między 15 a 20 stycznia ale gin powiedział ze nie jest to na 100% bo być może wcześniej bedzie trzeba rozwiązać ciąże ze róznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz Ogniku pozwól, że cię umieścimy już w innej rubryczce:) _______________URLOPOWICZKI______________ Ewika Folik Lola Orcia Rea ______________PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Patrycja75..........ok.10-11.11.......32-34.......już nie.......uuuuu Doris78...............ok. 30-31.10......31-34.......nie..31......... _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Mfigielek...........40....... - ..........08.11.09.. .. . ....25...chlopiec Animonda...........40...... - .........10.11.09... .... ..25...chłopiec M_M.................37......31.07..........14.11.09. .... ...24.....?...... Spacer w chmurach..36...19.11.........08.12.09.........22...dziew. Fermina30.........25......19.10.........05.01.10.........31 ...chłopak Anka323............28.......15.10............29.01.10... .. ....24...chłopiec Klaudia0405........28......18.10.........31.01.10....26. ....dziewczynka Beata2611.........27......15.10.........03.02.10....... ..26...chłopiec Nikamo74..........23.......29.10........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............22.......18.11........08.03.10...... .....27..dziewczynka nikulam.............19......18.11........29.03.10....... .....31.....?...... joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... ______________________MAMUŚKI:)_______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80.............25.10.09..........1tydz,6dni...............Ola...... Jak coś polyliłam, to prosze o poprawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata Okna i firanki obskoczyłam w październiku, to już nie ma sensu znowu. Zresztą juz i kondycha ledwo ledwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielek to moze najedz sie czegoś ddddddduuuuuuuuuuuuuuużo to też podobno pomaga mi tw skurcze po świątecznym obrzarstwie sie pojawiły :-) wiec moze i Tobie pomoze co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGNIK WIELKIE GRATULACJE. JESTEŚ U NAS MAMĄ NUMER 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×