Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

powyłaziły nasze zmory z nor:))))) ja już wiem, jak was wywabić, będę co tydzień niestetniejące ciąże ogłaszała, tylko wtedy się ujawniacie:D Tak się cieszę i jednocześnie się czuję lekko opuszczona przez moją ukochaną i najwierniejszą towarzyszkę niedoli:( ale Foli tobie się to należało jak psu zupa: za cierpliwość i za trud jaki włożyłaś w regularne ujeżdżanie twojego biednego chłopa. Jemu tu ukłony ślę, bo jest bohater, że od ciebie nie uciekł:))) I tak moja para się rozparowała, zawsze mówiłam, że będziemy razem ogłaszać takie wieści - ale co starania u mnie były marne, chociaż się gruntownie przebadałam. Co do objawów. w nocy mnie bolał środek dołu brzucha, nie żadne jajniki, cycki, jak bolały mocno, teraz bolą mniej i co najgorsze czuję, że @ się zbliża do wrocławia:) ja ciebie Folik dogodnię, zobaczysz... Z kim ja się teraz napiję, jak wszytkie na dietach, niepijące, Nikusia i Foli w ciązy, reszta albo w ciązy, albo karmiąca - co ja tu robię????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIK GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZOBACZYSZ JUZ WNET BEDZIESZ MIAŁA MAŁEGO SZKRABA NA REKACH TAK JAK JA TERAZ. PAMIETAM ZE MI GIN MÓWIŁ ZE JAK DO MAJA NIE WYJDZIE TO BEDZIE KOMBINOWAŁ INACZEJ HI HI TEZ NIE CZEKAŁAM DO MAJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko założycielko - kopnę ciebie w zadek! ja żądam od ciebie postów. czytasz babo i swoje córeczki zostawiasz! NIEŁADNIE! Proszę mnie teraz dopingować i podtrzymywać na duchu! Ja jestem tu poszkodowana i żądam opieki :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko założycielko - kopnę ciebie w zadek! ja żądam od ciebie postów. czytasz babo i swoje córeczki zostawiasz! NIEŁADNIE! Proszę mnie teraz dopingować i podtrzymywać na duchu! Ja jestem tu poszkodowana i żądam opieki. Folik od ciebie też. To w końcu ty mnie zostawiłaś bez PARY! idę się sama napić.... :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, źle mnie zrozumiałaś. Przyznam, że ta wiadomość wywołała we mnie lekką euforię i pod jej wpływem nie mogłam zebrać myśli w pierwszym momencie. Wiem ktoś Ty. Przecież masz wredną teściową, jak ja:D Zaskoczyłaś nas dzisiaj. Rea, jak Ty zaciążysz, to już chyba spadnę z krzesła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - wygodnie się oprzyj. spokojnie, dla leniwych nagrody nie są przewidziane. a ja leniuch jestem w kwestii starań - przyznaję.... chociaż wiesz, jak sobie tak zawsze powtarzałyśmy, a raczej ja jej (Folikowi), to sama w to uwierzyłam:)))) kazała mi jutro zmierzyć tempę rano - MAMA:) ja czuję takie napięcie, jak przed @. no nic, zaciskam mocno nogi, co ja mogę więcej?:) do tego jej lekarza się muszę wybrać:) póki co, jak mnie nie zaleje, mam jutro wizytę u gina - zamawiałam wcześniej, ale źle policzyłam. miałam mieć @. i kto to wie.... najwyżej odwołam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea babonie a może @ si nie pojawi co??????? tak bym chciała było by cudownie :-D Musze Wam powiedzieć ze mam super grzeczne dziecko płacze tylko jak chce jeść a tak to śpi :-) kolek w nocy brak co mnie najbardziej cieszy :-D Strasznie mi sie nudzi w domu nie mam do kogo sie odezwać M niby wzią tydzień urlopu no ale ma zaległości w sklepie i musi popracować dobrze ze przez okno widze jego sklep to jak czegoś potrzebuje to daje sygnał to przychodzi. Koleżanki wiadomo mają swoje życie a ja z dzieckiem sama bo boją sie mnie odwiedzić żeby mały sie nie rozchorował, mam przez to płacz na końcu nosa chodze płacze a na dodatek okropnie brakuje mi córki chce jż sobote bo wreszcie bede miała wszystkie dzieci przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Superowa wiadomosc FOLIKA WIELKIE GRRRRRAAAAATTTUUULLAAACCJJJEEE!!!!! Masz te wymarzone swoje 2 kreseczki, tak dlugo czekalas az sie wkoncu doczekalas,bardzo sie ciesze:D Foliczku jakbym miala nr tel do Ciebie to bym Ci juz wczesniej pogratulowala ale niestety niemam. Ania dzieki wielkie za wiadomosc juz w pracy sie dowiedzialam dzieki Ani:D Ale wspaniale wiadomosci oby ten rok dla Nas wszystkich byl szczesliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki. No ale dobre wieści!!!! FOLIKU wielkie gratulacje. Widzisz babo zaklinałaś zaciskałaś i bromek pomógł i są II krechy! Życzę zdrówka i pozdrawiam! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLICZKU KOCHANY CICHUTENKO , CIEPLUTEŃKO GRATULUJE TOBIE I NOWEMU TATUSIOWI WASZEGO WYMARZONEGO SKARBKA Ja jeszcze niestety dogorywam wiec tak krociutko Wszystkie Serdecznie pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌼 Dbaj teraz o siebie ;) U mnie oki,ciężkawo trochę już....mam termin porodu na piątek i tak sobie czekam a nic sie nie dzieje regularnych skurczy brak. REA_____teraz Twoja kolej :) Weż sie w koncu ostro za tego swojego Misia co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię że same się zmobilizują te nasze leniuszki....A tak bym chciała żeby się samo zaczęło.Jak sobie przypomne wywoływanie porodu to brrrr.....ale jestem na takim etapie że naprawdę wiele zniosę żeby się tylko uwolnic od brzuszyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!! :):):) Wchodzę na topik i co ja widzę :):) Folik --- WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!!Super, że Wam się udało :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam po prostu "malutkiego"doła:(:(:(:(Boże co ja takiego złego w życiu zrobiłam, co, no co????? Jestem po wizycie u gina i co i dupa blada....Nie mam w ogóle owulacji. Dostałam kolejną porcje leków i jak to mi nie pomoże to nie wiem, wspominali coś o jakiś zastrzykach, w najgorszym przypadku. Tylko mnie nie będzie na nie po prostu stać!!!!!!!!!!!!!!!!Co ja mam robić. Już po prostu nie mam sił, żeby walczyć, tracę nadzieję, żę nam sie kiedykolwiek uda:(:(:(:(: Sorrki Dziewczyny.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, proszę Was powiedzcie, że mi też się kiedyś uda....i że nie zamkną mnie wcześniej w psychiatryku....Ja sobie nie daję z tym już rady:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka zobaczysz kiedys sie na pewno uda my nie takie tu mielismy problemy i jakos kazda z Nas siepowoli doczekuje,takze musisz byc dobrej mysli:)U mnie sie tez okaze teraz w marcu czy mam owulke i czy pekaja pechezyki,bo mam sie zglosic w 14dc takze zobaczymy.Tez sie denerwuje ale mam adzieje ze ta Diana cos pomorze. To tle ja ide spac.dobranoc.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik... Gratulację! Dzięki tobie itwojemu szczęściu wiem, że skoro tobie i innym staraczkom się udało to mi też się kiedyś uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednakże wiem, że na pewno nie teraz............ odkąd zamieszkaliśmy u teściów naszych starań po prostu nie ma! były próby ale ostatecznie do niczego nie dochodziło! blokada psychiczna jakaś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Nowanadzieja Zobaczysz powoli sie wszystko pouklada,a co do tej blokady to jest wszystko mozliwe. Ja zjadlam sniadanko i zaraz bede sie zbierala do pracy,odezwe sie wieczorkiem.Papatki milego dnia wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :):):):):) Melduję się i ja, już po śniadanku i szykuje się do pracy.... Przespałam się i już mi troszeczkę lepiej, no ale chodzę i myślę i myślę i wszystko mnie denerwuje wokoło.... Dostałam wczoraj kolejny lek, oprócz bromergonu mam jeszcze clostybegyt - w duecie mają pomóc, ciekawe. Mnie to chya już nic nie pomoże Folik jak samopoczucie:):):): Czekam na namiary na tego Twojego gina...mam nadzieję, że nie odmówisz rozhisteryzowanej kobicie:(:) Rea - pamiętam o dietce dla Ciebie:) ale teraz nie mam czasu. Wyślę Ci meila w weekend, oki :):) A co u pozostałych Pań.....:):) U mnie jest taka zawieja, że aż strach z domu wychodzić, ale co zrobić..;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foliku----jak beta????? dorotka---mam nadzieje,ze razem z clostybegyt bedziesz miała monitorowany cykl.sam lek jest super, pomógł wielu kobietom wiec mam nadzieje,ze również Tobie!trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo widze ze z Nikulam to samo pytanie zadałyśmy:) Bo wazne! Dorotko, nie łam się, kazda z nas znalazla sie na tym forum, na tym topiku bo miala problemy, bo czekala i mam nadzieje ze kazda z nas doczeka Malenstawa. podczytuje czasmai topiki podobne, ktore ciagna sie latami i tam takie szczesliwe zakonczenia, az milo sie patrzy za te zmianiajace sie tabelki, mniej na gorze, wiecej na dole.odwiedzaj leakarzy, zaufaj im, uwierz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nikulam.... Tak, bez monitoringu się nie obejdzie. Będę chodzić:):) Kurczaki, no Folik w pewnym stopniu dodałaś mi wiary, nie poddam się!!!! Nikulam - mam nadzieję, że się nie obrazisz na mnie ---- widziałam na nk Twojego Szkraba:):):):Super , jest śliczniutki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminko---faktycznie to samo pytanie, ale to teraz zasadnicze pytanie:)...a jak u Ciebie?jak Dzidzia? Odnalazłas się już w nowej roli?:) Dorotko---to super,że będzie monitoring!niektórzy lekarze przypisuja go nieodpowiedzialnie bez tego usg, a to dośc niebezpieczne. dlaczego miałabym się obrazić???dziękuje za miłe słowa o mojej dzidzi:)i trzeba było się jakoś ujawnić np. zaproszenie do kontaktów czy coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam - jak to powiedział gino - monitoring, wiara i pozytywne myślenie...Hmmmm kiedy tak naprawdę i w 100% zacznę myśleć pozytywnie - tego nie wie nikt.. Poszło na nk...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×