Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ta Lola to ma życie - ciągłe zakupy:)))) ja też nie wiem, jak to jest, że nikt nie widzi mojej ciąży... UROJONEJ:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może Ferminka ma jakieś przeczucia...? co by nie mówić, umowa ustna Ja-Folik obowiązuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza/??????????????????? Ania o 8.40 została mamą . Mały wazy 3.450 zdrowe chłopisko i cyca juz ciągną :-D Prosze dajcie coś dobrego do tajemnej szafeczki co ja moge zjeść jakieś ciasteczko albo owocka :-( tęsknie za dobrym jedzonkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka juz jestem bylismy na zakupach ale nic ciekawego nie bylo a jutro jedziemy tez ale do innego miasteczka bo dzis musielismy w ubezp auta cos zalatwic. Rea jak sie ma wieksze miasteczko co jest Lidl i Tesco i Aldi to sie jedzie na zakupy rozerwac troche lepsze to niz siedzenie w domu a i tak zakupy robimy na caly tydzien. Beatka Ja mam mandarynke i jabluszko to podrzucilam do Naszej tajemnej szafeczki:) ANIA WIELKIE GRATULACJE bardzo sie ciesze ze juz masz synka przy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ale ja niemoge mandarynek ani jabłek :-( moge banana buuuuuuuuuu i chyba nic więcej no ale dobra nie musze jeśc z tajemniczej szafeczki :-( Rea jak @ jest czy niema?????????????????????????????? moze byś testa zrobiła babonie jeden co/????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Beatko:D To to przykro mi niemam nic innego bo odchudzam sie i niechce niczego kupowac hehe:) Fajnie ze ktos sie wkoncu odezwal chyba ze masz czas to popiszemy na gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja jeszcze nie zainstalowalam gg musze to zeobić ale moze jutro bo dzis to ide juz spać jestem wykończona mały w nocy co 40 minut chciał cyca bo nie miałam pokarmu na tyle zeby sie najadł i tak na chwilke mu starczało ale na szczęscie po tabletkacj no wspomaganie laktacji jest juz dzis lepiej ale niestety niema rewelacji no ale w razie czego dam mu z butelki bo rozmroziłam pokarm żeby mu dać jak by był głodny. No to na dzis tyle mojego pisania ide spać jutro sie odezwe :-D pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) A co tu taka cisza wiem wiem weekend:( i cisza na forum, Rea ale popilas ze mna,pewnie niemialas czasu:) No nic ja wstalam pije cappucinko moze co poczytam na necie. u nas troszke sniegu nasypalo i jest 0 stopni,Spoczko. Milego weekendu wszystkim zycze:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim :):):):):) Ja tylko na chwilkę - wpadłam, żeby się z Wami przywitać :):):) Aniu --- WIELKIE gratulacje z okazji narodzin Maleństwa, jak Dzidzia będzie miała na imię? :) Beatka - w szafeczce są dla Ciebie banany schowane.....smacznego:) Rea - jak test, robiłaś go w ogóle????? Pewnie nie, jeszcze masz czas.... Pozdrawiam i miłego dnia życzę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gorące pozdrowienia dla Was obojga:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki mam wiadomość hih tylko nie wiem czy mogę już tak cieszyć się czy jeszcze ze zwątpieniem podejść do sprawy :D. A wiec moje kochane zrobiłam teścik i .... są 2 kresuchny :D. Co prawda ta druga taka słabiusieńka bardzo ale jest :D ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooomadalenaooo GRATULACJE ,ale ja masz szczescie ostatnio jako 1 wszystkim gratuluje... REA---teraz ty dawaj dobre wiesci,koniec z piciem moja droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oOomadalenaoOo Moje gratulacje!!!!!!!!!!!!! Nieważne jakie te kreski są ale najważniejsze ze są :-D to już trzecia zaciażona w tym miesiącu hi hi jeszcze Rea nic nie pisze a może i ona zaciążona ale b było 4 baby w jednym miesiącu ho ho ho rekord by był. A ja dzis byłam na spacerku z Arturkiem nie byłam pewna czy moge wyjść ale zadzwoniłam do położnej i pozwoliła nawet do -5 żeby wychodzić a u mnie dziś było +4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka czy Ty aby u mnie na Naszej Klasie nie byłas?????????????????????????????????? Coś mi sie wydaje ze to Ty no ale niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie zaczyna fajnie nowy rok:) oOomadalenaoOo No to wielkie Gratulacje!!! bardzo sie ciesze,moze jeszcze Rea dolaczy:) a Ciekawe co tam z Nasza Pati nieodzywa sie tyle czasu zapomniala o Nas czy co?! Wrocilismy z zakupkow i teraz pije kawke a miedzy 18-19 idziemy do znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie zaczyna fajnie nowy rok:) oOomadalenaoOo No to wielkie Gratulacje!!! bardzo sie ciesze,moze jeszcze Rea dolaczy:) a Ciekawe co tam z Nasza Pati nieodzywa sie tyle czasu zapomniala o Nas czy co?! Wrocilismy z zakupkow i teraz pije kawke a miedzy 18-19 idziemy do znajomych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka no teraz wiem że to Ty bo zaproszenie wysłałaś hi hi oczywiście przyjełam :-D Lola Pati niema kompa i niema jak sie odezwać do nas. No rok sie zaczyna super i oby był taki cały i żeby każda staraczka jaka tu jest miała swoje dzidzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko fajnie ze jestes a co malenki spi? super ze bylas na spacerku trzeba dziecko hartowac od malego tak slyszalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały spał ale zgłodniał juz i wcina cyca :-) No ja nie jestem zwolenniczka kiszenia siebie i dzieci w domu, wiadomo za na wielkie mrozy nie wyjde ale mały mrozik nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oOomadalenaoOo ho ho GRATULACJE!!!! Ale to miłe jak same dobre wiadomosci mamy na topiku:) :) Beata mam pytanko ,Ty miałas laktator w szpitalu ? Bo ja jeszcze nie kupiłam a chyba będzie mi potrzebny od początku,jak myslisz? Całuski dla Arturka ,jest sliczny:) Tez Go podglądałam na NK:) :) A jak Klaudia się trzma czy tez juz na porodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik gratulacje,Madzia dla Ciebie też:)mam pytanie do nikulam-mogłabyś podać link do strony na której zamówiłaś wózek?przyjaciółka rodzi w marcu i chciałaby zamówić jakiś porządny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik gratulacje,Madzia dla Ciebie też:)mam pytanie do nikulam-mogłabyś podać link do strony na której zamówiłaś wózek?przyjaciółka rodzi w marcu i chciałaby zamówić jakiś porządny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka widze ze chyba nikogo neima,ciekawe jak tam Rea czy robila testa czy nie.Hmm pewnie dopiero w pn sie dowiemy:) My wlasnie wrocilismy od znajomych i weszlam na chwilke na kompa i zaraz ide do kapieli i spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry Nikamo tak ja miałam odciągacz już w szpitalu ale go nie używałam bo mieli swoje elektryczne i poszłam na łatwizne ;-) i używałam ich odciągacza. Ja miałam w 2 dobie napływ pokarmu bo po CC jest troche później niz po SN. Klaudia jeszcze w dwupaku :-) i czeka na poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w niedzielne poludnie:) co tam u was? Dorotka wyslalam Ci zaproszenie na nk Rea Kurde co sie nie odzywasz? nie trzymaj Nas w niepewnosci!!! Beatka Witaj mileho dnia zycze:) ja sie za chwilke bede brala za sernik na zimno bo wieczorkiem goscie maja wpasc na kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×