Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Zaczęłam nową stronę ----ciekawe czy to coś znaczy....(tonący brzytwy się chwyta):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kózki:))) Dorcia - niestety niektóre z nas, muszą się nauczyć cierpliwości - inne mają więcej szczęścia. Ale tak jak powiedziałaś - Folik jest dobrym przykładem, że cierpliwość jes nagradzana. więc się kobitko nie łam, cycki do przodu, pipkę do gina regularnie i będzie dobrze. czy to będzie jutro, czy za 6 mcy, w ogólnym rozrachunku to i tak nie ma żadnego znaczenia! Ferminko - mój drugi strażniku:)))) zmierzyłam tę tempę, bo mi Folik nagadała, ale najpierw poleciałam siku, bo zapomniałam! wskoczyłam do wyrka i zmierzyłam: 37,2 ale jestem przeziebiona i biore jakieś leki na tę moją twarz, więc raczej to nie miarodajne jest, nie wiem. 31 dc, dzisiaj mam wizyte u gina. poki co boli mnie gardło i głowa i źle się czuję, ale czuwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę przestać liczyć....Dziękuję:):), hmmm mne też się bardzo podobają.....Ty też masz śliczne - takie egzotyczne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no babole nie bede Wam dziekowac z osobna za gratulacje... i jak na razie wybaczcie mi ze nie bede dziekowac Wam w ogole... bo jak nie zobacze czegos na monitorze to jeszcze nie wierze.... bo niby ja? jakos nie wiem jak w to uwierzyc.... no ale jakos musze... ale ja to niewierny tomasz... ja musze zobaczyc podotykac itp... Moje drogie beta moja to 1098 czegos tam - nie wiem bo kartki nie wzielam... Dorka... nie bede pisala ze bedziesz miala dwie krechy itp. ble ble.... mi na 100 % ze kiedys sie uda tylko moze 1% gdzies sie tlil... zawsze zadawalam sobie pytania dlaczego nie ja.... kurcze ja pewnie nigdy wazne ze cos w tym kierunku sie robi ze dostalas to CLO... a lekarza w kazdej chwili podac moge tu czy pryw. i nie wierze w zadne psychy- ze blokuja.... jakos tam na gorze wiedza kiedy nam dac bobo.... ciesze sie ale i mam tysiace pytac czy jest kropek tam gdzie trzeba.... i dzis od 4 ogarnela mnie bezesennosc i juz widzialam sie w szpitalu na badaniu za chwile na porodówce... pozniejw d omu.... a i jak rycze bo cos nie tak.... dziwne ale chyba i normalne ale o tym wiedza juz baby ktore maja szkraby.... no to na razie tyle.... M sie cieszy ale nie tak jak ja... tzn nie okazuje tego jak ja.... smieje sie i mowi ze powiedzial zebym od nowego roku nie jeczala ze nie ma tylko zeby oddala to w jego ręce...i cieszy sie ze mu sie udało.... no a teraz zmykam bo za wczoraj mam teraz robote... ale sie odezwe..... i nic mi nie dolega..... nie ma zadnych objawów.... zby mi nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aeś mnie Folik załatwiła teraz w sypialni, na suficie będę widzieć wasze twarze... "dalej, rea, nie ociągaj się, obudź się i do roboty" jeszcze się lęków nabawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzięki Wam baaardzo za słowa otuchy :):):) Zmykam do pracy, będę wieczorkiem tzn w nocy Papatki:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka... my z M sie bzykalismy na yzw. zająca.... bo moj gin kazal a na nazwisko ma Zając.... hehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Foli piękna beta:)bardzo się ciesze REA----nie narzekaj, nie narzekaj tylko do "roboty":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku no i zające Ci przyniosły szczęscie. Beta super!!!!!! Wiem że cięzko Ci jeszcze uwiezyć:) ,ja robiłam 4 testy i dalej nie wierzyłam i dopiero jak posłyszałam serduszko na Usg to dotarło do mnie że żyje we mnie malutki człowieczek:) Rea ,a Ty zobaczysz szybko dołączysz do Folika bo jak mozna Was rozdzielać??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik BETA super ale sie ciesze że i Tobie sie udało tak długo czekałaś. Jeszcze Bardzo kibicuje Trzem starazkom REA LOLA i Pati niby Pati sie nie odzywa ale jest usprawiedliwiona bo kompa niema ale tak bardzo bym chciała żeby była mamusia. Lola kończ to leczenie tabsami i do dzieła ile mozna czekac Rea trzymaj nogi zaciśniete i testa rób moze akurak sie udało przecież M odchodzi czasem od lodówki co??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyrabiam z moimi cyckami raz jest za duzo pokarmu a zaraz za mało teraz siedze i pije juz 5 herbate wode mineralną już wydoiłam a cycki jak flaki boje sie ze mi pokarm zanika bo taka troche płaczliwa jestem i moze z nerwów hmmmmmmmmmmmm ja chce karmić cycem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Arturek uwielbia cyca jak bo ma w usteczkach to co jakiś czas go wypluwa i sie śmieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalki.... ciesze sie bardzo ze sie jednak cieszycie.... ja mam obawy czy bedzie ok... ale toc to chyba normalka.... wlasnie REa ja nie mam zamiaru się rozdzielac z Taboj... jutro bez sikanca zmierz tempke oj czuje cos w powietrzy ze nam tu rzygniesz widaomoscia.... Kurna szafa z zarciem widze jest pusta same flaszki widze po naszych imprezach ale puste.... a wiecie ze musze skonczyc ze swoja dieta.... ide na kawe...... mam jeszcze 2 kawy 2 w 1... moge prawda..... ? a co nie moge....ten groszek musi sie do wszystkiego powoli przyzwyczajac... mrozy juz przeszedł i zimnice.... a teraz niech kawy popróbuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapadła cisza.... REA dawaj newsa o tych tempkach itp... bo lalki poszly spac to i ja ide... do pozniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - wlaśnie, ja się rozdzielić nie dam! ona jak moja ręka jest już:)))) Folik, ja to się ciągle uśmiecham pod nosem w kierunku stolycy:))) taką nam zrobiłaś niespodziankę... Jeszcze się chyba nie rozparowałyśmy - trzymam, co mam trzymać i nie puszczam!:) coś tam mi się zbiera chyba na @, przynajmniej takie mam odczucia... nie mogę w paranoję teraz wpaść... Ja protesuję. Miałam na ciebie poczekać,a to ty teraz czekasz na mnie! czekaj cierpliwie, jutro się powinno okazać, bo 32dc będzie. gin mi dzisiaj nic nie powie przecież. mam stres, że @ dostanę w trakcie wizyty, to by był sztryms:D ogólnie jestem chyba mocno chora, kaszlę i mam gorączkę - stąt chyba ta moja tempa.... smarkam..... tak się cieszyłam, że w tej zimy chora nie będę, a tu patrzcie. ale jeszcze nie jest źle, aspirynka c mnie podtrzymuje na duchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka - to masz pożeraka małego! wyssie z ciebie ostatnie soki!:))) a Klaudusia nasza, jak tam? Klaudia - masz nerwa przed godziną ZERO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tylko mały sie przebudzil na cyca i sobie je :-) . Folik ale ja bym sie kawki napiła a nie moge ale pije własnie zbozowa o smaku waniliowym, nawet dobra :-). wiecie co widac po mnie ze po porodzie jestem bo hormony sie zmieniaja a z tym mnustwo paskudnych pryszcy na buzi feeeeeeeeeee nie moge na siebie patrzec. Jedno jest fajne brzuch juz ledwo odstaje :-) to dobra strona cc, bo po sn dłuzej go miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA nie wiem jak z ta kawa zakonczyc.... hmmm REA to nawet jak te 3 dni poczekam na Ciebie to i tak prawie razem urodzimy.... hehehehe to beda przecie chlopy... wiedza co my kombinujemy to i oni tacy w brzuchach glupawe nie beda i poczekaja na siebie.... czekam czekam.... faktycznie mialo byc na odwrót... hmmm patrz los nas w ciula zrobil nasze plany.... ide cos zjesc... bo juz pozno... zamowilam sie juz w tej przychodni.... na srode godzinka 14,45... M mowi ze mam isc sama na nastepne usg pojdzie ze mna a teraz musi sie oswoic z myslami... hmmm to niech sobie mysli.... nie nalegam moze i dobrze jak mnie gin tam bedzie smyral w srodku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli to będzie PARKA:) potem ich spikniemy i już zawsze będziemy RAZEM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea on wyssie ze mnie wszystko ale widac ze juz przytył sobie i bródka 2 sie zrobiła :-) Rea wiesz ze kazda z nas miała wrazenie ze dostanie lada chwila okres i co ??????????????????? nja mam na kolanach synka co mnie doi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betti - to prawdziwy chłop jest - tylko za cyckami się ogląda!!! ja tam nie wiem, co się dzieje, niby jeszcze @ mogę dostać, tylko wiesz, plan był, że my razem... no to teraz muszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - na zawsze ja Ty Twoj obzarciuch... moj M i moja kochana tesciowa.... i jej siersciuch i Twoje dwa... mamo jakie to wspaniale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dwa grochy... oczywiscie.... \matko ale my jestesmy mega walniete... no ale ktos musi... zeby byla rownowaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie! tylko, żebyś lubiła sprzątać - ja nie cierpię. będę gotować i upasę twojego eMa jak swojego, żeby się mój kompleksów mógł pozbawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem się będziemy w nocy w kuchni spotykać, przy lodówce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×