Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Nikulam - jak przyjdzie czas to tam wskoczę, napewno :) Jak moja ulubienica ślicznotka????? :) Wyślij jeszcze jakieś zdjęcia, bo się nie mogę napatrzeć! Pati - no problem. W stanach mają naprawdę świra na punkcie ślubów, więc napewno znajdziesz coś co ci się spodoba. Patrzyłam na swoje buty. Albo numer zatarty na wkładce, albo zdarta podeszwa, wydaje mi się, że mamy nr 5, ale nie daje głowy, ciuchów miałam 6, ale przytyłam i teraz nie wiem :))) A gdzie nasz nerwus forumowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattii
jak długo sie staracię my już kilka lat:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrażliwa, Daffnne i Netti - witamy - mam nadzieję, że przewietrzycie nam trochę salon, bo duchota tu i zapach kurzu :))))) Sprawa jest skomplikowana, bo staraczki w większości przerobiły się na ciężarówki, a następnie mamy. Pozostały jednak niedobitki i leniuchy (to ja), które się skutecznie opierają. Jest nas kilka, ale mamuśki nam dzielnie kibicują i nawet zapowiadają porzucenie karmienia piersią na znak solidarności piątkowego witrualnego popijania :) Ja osobiście mam przerwę spowodowaną: a. stagnacją b. chęcią uwolnienia się spod skrzydeł mojego lubego i naszej firmy c. permanentnym brakiem własnych środków finansowych i ograniczonych środków wspólnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na zachętę informuję, iż ogłoszono konkurs tzw. "tysięcznej strony", co oznacza, że kandydatka, która zawiśnie na szczycie str. nr 1000 otrzyma nagrodę w postaci dwóch kresek testowych. sprawdzono na str. 500 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafne___ witaj... głowa do góry... jak to mawiała nasza Nikusia... pierwszy dzień @ jest pierwszym dniem ciąży :) Natii____ słonko my staraliśmy się dwa lata... teraz odpuściłam, przez kilka cyklów i mam to gdzieś... bo jeszcze kilka m-cy temu świrowalam na maksa. Nie mówię, że czasem nie jest mi źle i ciężko ale ogólnie zajęłam się czymś innym i nie myślę i nie biegam z kalendarzem, paskami i termometrem jak potłuczona. I mnie i eMowi dobrze chyba to robi. Kochamy się wtedy kiedy mamy ochotę i tylko czasem się posmucimy razem, bo takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea____ jakie mądre credo ha ha...a nasz nerwus ??? hihi melisę od rana parzy Ja pominęłam kogoś? Wrażliwa ____ ???? albo coś nie doczytałam Rea___ patrz i znowu salony nam się zaludnią ... tak trzymać dziewczynki :) a Ty Rea się nie oociągaj tylko otwieraj naszą szafkę - może coś jeszcze zostało z ostatniejjjj libacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,ja z termometrem tez nie latam:)jakos nie mogłam sie przemóc,do mierzenia temp.ale testy owulacyjne uzywałam.miałam nadzieje,że w tym cyklu uda się.no ale jak widać,przyjdzie mi jeszcze poczekac na te 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattii
taką nagrode każdy by chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattii
sraramy sie juz kila lat narazie nic:( używacie może test owul...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafne___ mnie nic nie dają te testy , prócz wydawania kasy ale każda z nas jest inna i niektórym dziewczyną pomogły i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM - masakra z tą rejestracją jest ... :( to jest dobry adres: dziendobrytvn.plejada.pl/happybobo/10708,konkurs-zdjecia-detal.html rzuciłybyście zdjęciami mamuśki, bo ja widziałam tylko Laurę, Klaudię i teraz Przemka. Mało... coś mi kurna wymusza jakąś rejestrację, jak wklejam tego linka do postu, nie wiem o co chodzi, szlag. czy wy też to macie, zanim wyślecie wiadomość, że jakiś dupek się dopomina wpisania hasła - co za wymuszanie!!! kuzwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz cos o mnie:mam 28 lat,2,5 roku po slubie,w grudniu odstawiłam tabsy.w sumie to był 2 cykl "starankowy".chciałam zobaczyć te 2 kreski,bo niedługo mamy zlot rodzinny.będziemy świętować tzw.złote gody dziadków:) i tak bardzo chciałam ogłosić radosna nowinę.a tu lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattii
ja drugi miesiąc bębę uzywac . Patrycja75 a tobie sie już udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattii
jestescie na NK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natti - pisz, wystaraj się. Nikulam zapisała ze 2 strony - SAMA :))))) my już używałyśmy wszystkiego. niepotrzebnie. człowiek się tylko stresuje i zaburza cykl. najważniejsze zrobić komplet badań ginekologicznych, hormonalnych i ustalić czy dochodzi do owulacji i pękania pęcherzyka. jak długo trwa ta sytuacja wysłać chłopa na badania nasienia i spokojnie się bzzzzz żadnych termometrów, testy owu są dobre na 2 cykle, żeby sobie określić w którym dniiu mniej więcej to następuje. i dziewczyny - 2 cykle to nic. to jest raczej oswojenie się z sytuacją :) 20 latki - tak - tam efekty są natychmiastowe - CHMURKO -gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKl Dorotka78...........11.05..........28..........?......... 31.. .23(3) Patrycja75...........26.04..........30........+/-........ 35....? daffnne 07.06 33 28 2 ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU..............IMIĘ DZIECKA Ognik80................25.10.09............... .....Ola M-M.....................10.11.2009..................Przem uś Mfigielek...............13.11.09.....................Dawi dek Animonda..............13.11.09.....................Kacper ek Spacer w chmurach..20.12.09.....................Klaudia Fermina30.............02.01.10.....................Jaś Beata2611.............20.01.10.................... Artur Klaudia0405...........02.02.10................... .Milenka Anka323...............29.01.10.....................Sebast ian nikulam.................11.03.10........ .. .........Laura Annolia.................................................. ........... Nikamo74................................................. ......... joanna84................................................. ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie nastawiajcie się, że odstawienie tabsów to automtyczna ciąża - można wpaść w nerwicę.... Netti a badałaś hormony i nasionka? Nie ładnie tobie w pomarańczowym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do badań;miałam robione, wszystkie hormony wyszły w normie.bede musiała jeszcze w takim razie wymusić monitoring cyklu na gin.z drugiej strony wiem ze gin robia to dopiero po ok roku bezowocnych starań.(tak bynajmniej szłyszałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattii
TAK ROBILISMY HORMONY MAMY DOBRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was laski... Dopiero sie dokopałam do Waszej strony mialam pilne zlecenie... i coz widze... rozpisaly sie babolki.... widze nowe babeczki staraczki.... witam witam.... Hmmm musze poczytac co u Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattii
PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKl Dorotka78...........11.05..........28..........?......... 31.. .23(3) Patrycja75...........26.04..........30........+/-........ 35....? daffnne 07.06 33 28 2 natti............13.05...............26....................28....? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU..............IMIĘ DZIECKA Ognik80................25.10.09............... .....Ola M-M.....................10.11.2009..................Przem uś Mfigielek...............13.11.09.....................Dawi dek Animonda..............13.11.09.....................Kacper ek Spacer w chmurach..20.12.09.....................Klaudia Fermina30.............02.01.10.....................Jaś Beata2611.............20.01.10.................... Artur Klaudia0405...........02.02.10................... .Milenka Anka323...............29.01.10.....................Sebast ian nikulam.................11.03.10........ .. .........Laura Annolia.................................................. ........... Nikamo74................................................. ......... joanna84................................................. ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattii
witaj Folik32 ;) pozdrawiamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKl Dorotka78...........11.05..........28..........?......... 31.. .23(3) Patrycja75...........26.04..........30........+/-........ 35....? daffnne ...............07.06.........33..........+/-........28....2 natti............13.05...............26.................. ..28....? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU..............IMIĘ DZIECKA Ognik80................25.10.09............... .....Ola M-M.....................10.11.2009..................Przem uś Mfigielek...............13.11.09.....................Dawi dek Animonda..............13.11.09.....................Kacper ek Spacer w chmurach..20.12.09.....................Klaudia Fermina30.............02.01.10.....................Jaś Beata2611.............20.01.10.................... Artur Klaudia0405...........02.02.10................... .Milenka Anka323...............29.01.10.....................Sebast ian nikulam.................11.03.10........ .. .........Laura Annolia.................................................. ........... Nikamo74................................................. ......... joanna84................................................. ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, jak tam hormony? ty masz jeszcze te mulenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe REA nie mam juz zadnego mulenia jest wjo dobrze juz.... teraz jesc moge za dwoje tyle ze zoladek chyba do gory poszedl i za dwoje sie najesc nie moge bo pozniej sapie jak stara baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, nie jesteś już pierwszej młodości .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×