Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

No nie wiem jak to się dzieje...Dobrze wklejam a w poście pokazuje się spacja pomiędzy 10 a 708... Żeby dobrze się otworzył link, trzeba go skopiować i przenieść w okno wyszukiwarki, ale likwidując tą spację... Pierońskie ustrojstwo! Albo ja jestem za głupia na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! to i ja się odezwe skoro pojawiły się moje kolezanki od picia:)REA,FOLI- fajnie,że u Was dobrze i poczucie humoru bez zmian:) PATI---kochana dziękuje za miłe słowa na temat Laury :)Mojej kochanej chorowitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminko---to już 4 mc?wow! no ale waściwie co ja się dziwie skoro moja za chwilke 2 kończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusiu__ kochana wiesz jak to jest... jak teraz pochorowała (specjalnie w czasie przeszłym napisałam :) ) to będzie laska jak trzeba :) ucałuj niunie ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh PATI- dziękuje!Mam nadzieje,ze Twoja słowa sa prorocze bo już mnie męczy to bieganie po lekarzach i diagnozowanie kolejnych schorzeń:( szkoda mi tej mojej niuni, dziś znowu bylismy -zamiast sobie na spacerki po lesie chodzić to my na spacerki do lekarzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusiu___ oj ...troszkę Cię rozumiem tylko oczami dziecka... ja byłam takim chorowitkiem jak byłam mała...rodzice nigdzie nie pojechali, nic sobie nie kupili - wszystko szlo na lekarzy i lekarstwa...masakra. Oczami dziecka to też spacer... i ile nie jest bolesny - wiem , co mówię , bo pamiętam dokładnie każde wyjazdy do Krakowa, zupkę pomidorową i jajecznicę na takim postoju, który zawsze odwiedzamy :) w tamtych czasach było tylko zadaszenie a teraz jest piękna restauracja...ale klimatu już nie ma hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie moge..wchodze i co widze???no co??? ze babolce znowu pisza!!!az mi sie ryjek ucieszyl :D:D:D:D:D:D I od razu zdarzyly mnie rozbawic.Folik Ty nerwusie haha Rea no wiesz,zaraz bys M podejrzewala o niewiadomo co.Myslisz,ze chlopu chcialoby sie wstawac w srodku nocy albo nad ranem i sms-y pisac do jakiejs pindy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW WOW WOW Wreszcie ,nawet nie macie pojecia jak sie ciesze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKl Dorotka78...........09.03.....28..........?.........31.. .......ohoho ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Nikamo74..........35......04.02........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............39.......02.03........08.03.10...... .27..dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80................25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M.....................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek...............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda..............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Spacer w chmurach..20.12.09...........4 tyg................Klaudia Fermina30.............02.01.10.......................... .. ........Jaś Beata2611.............20.01.10............6tyg.......... ........Artur Klaudia0405...........02.02.10.............4tyg......... .. ......Milenka Anka323...............29.01.10.............4tyg......... ......Sebastian nikulam.................11.03.10........1 tydz.4 dni . .........Laura no Orcia wskakuj... bo jakoś pusto hihi REA i jakieś nowe staraczki by się przydały, bo jak ja sama będę tutaj królować ha ha A reszta... proszę o aktualizację NOWE, NOWE ????? Nie wierzę, że w Polsce nikt się nie stara o dziecko. Wracam ale pod warunkiem, że znowu zapełnimy tabelkę, oki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKl Dorotka78...........11.05..........28..........?.........31.. .23(3) ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Nikamo74..........35......04.02........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............39.......02.03........08.03.10...... .27..dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU......WIEK DZIECKA........IMIĘ DZIECKA Ognik80................25.10.09..........2tyg.,3 dni........ .......Ola...... M-M.....................10.11.2009.........1 tydz, 2dni.......Przemuś..... Mfigielek...............13.11.09...........1 tydz...............Dawidek Animonda..............13.11.09...........1 tydz...............Kacperek Spacer w chmurach..20.12.09...........4 tyg................Klaudia Fermina30.............02.01.10.......................... .. ........Jaś Beata2611.............20.01.10............6tyg.......... ........Artur Klaudia0405...........02.02.10.............4tyg......... .. ......Milenka Anka323...............29.01.10.............4tyg......... ......Sebastian nikulam.................11.03.10........1 tydz.4 dni . .........Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwole sobie skasowac wiek dziecka bo to jest nie do zaktualizowania na bieżąco :) PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKl Dorotka78...........11.05..........28..........?......... 31.. .23(3) ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Nikamo74..........35......04.02........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............39.......02.03........08.03.10...... .27..dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU..............IMIĘ DZIECKA Ognik80................25.10.09............... .....Ola M-M.....................10.11.2009..................Przemuś Mfigielek...............13.11.09.....................Dawidek Animonda..............13.11.09.....................Kacperek Spacer w chmurach..20.12.09.....................Klaudia Fermina30.............02.01.10.....................Jaś Beata2611.............20.01.10.................... Artur Klaudia0405...........02.02.10................... .Milenka Anka323...............29.01.10.....................Sebastian nikulam.................11.03.10........ . .........Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKl Dorotka78...........11.05..........28..........?......... 31.. .23(3) ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Nikamo74..........35......04.02........01.03.10........ ..35....chłopiec Annolia.............39.......02.03........08.03.10...... .27..dziewczynka joanna84............8.......22.07........07.03.10....... ....25....?....... Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU..............IMIĘ DZIECKA Ognik80................25.10.09............... .....Ola M-M.....................10.11.2009..................Przemuś Mfigielek...............13.11.09.....................Dawidek Animonda..............13.11.09.....................Kacperek Spacer w chmurach..20.12.09.....................Klaudia Fermina30.............02.01.10.....................Jaś Beata2611.............20.01.10.................... Artur Klaudia0405...........02.02.10................... .Milenka Anka323...............29.01.10.....................Sebastian nikulam.................11.03.10........ . .........Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wiesza i dziwne rzeczy się dzieją:)Wklejam mam nadzieje ostatni raz:) PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKl Dorotka78...........11.05..........28..........?......... 31.. .23(3) ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU..............IMIĘ DZIECKA Ognik80................25.10.09............... .....Ola M-M.....................10.11.2009..................Przemuś Mfigielek...............13.11.09.....................Dawidek Animonda..............13.11.09.....................Kacperek Spacer w chmurach..20.12.09.....................Klaudia Fermina30.............02.01.10.....................Jaś Beata2611.............20.01.10.................... Artur Klaudia0405...........02.02.10................... .Milenka Anka323...............29.01.10.....................Sebastian nikulam.................11.03.10........ .. .........Laura Annolia............................................................. Nikamo74.......................................................... joanna84.............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Orcio! jutro chyba mozna jakas butelke otworzyc , tak przy piatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim :):):)) Ja znowu tylko na chwilkę, i potem do pracy rodacy... Ferminko - tych bocianów to ja się naoglądałam na początku kwietnia jak byliśmy u teściowej. Gniazda miały praktycznie na każdym drzewie. Siedziały, stały na jednej nodze, fruwały....zobaczymy. Ale tak jakoś przez skórę czuję, że dupa blada w tym miesiącu, chociaż szanse były duuuuuże :-D :-D. Coś mi się wydaje, że wielkimi krokami zbliża się @, mam ją dostać 11.05 i raczej dostanę. Chociaż nie powiem, piersi mnie pobolewają, brzuch też jakoś dziwnie i tempka od kilku ładnych dni powyżej 37. Ale w zeszłym m-cu tez tak miałam i nici :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja słyszę?! Butelka, koleżanki od picia? aż oczom nie wierzę :) Gdybym miała jeszcze to ciasto, to pomyślałabym, że zlatujecie się do naszej sekretnej szafki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM - ja wchodziłam tam ręcznie - były spacje w numerze i przed przecinkiem, tylko nie wiem czy weszłam dobrze. Przystojniak w niebieskiej wannie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - powiem tobie, ale już poważnie. Z chłopami nigdy nic nie wiadomo i trzeba się mieć na baczności. durne to strasznie! mój wewnętrzny śledczy ciągle czuwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Tak, REA, przystojniak w niebieskiej wannie to moje dziecię:) Dzięki wszystkim, które głosowały :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWULACJĄ______________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKL _________PO OWULACJI DO KOŃCA CYKLU________________ NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKL U ..PUNKT..WIEK..CYKl Dorotka78...........11.05..........28..........?......... 31.. .23(3) Patrycja75...........26.04..........30........+/-........35....? ______________________BRZUCHATKI_______________________ NICK................TC.....DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Nowa81.............13......24.11........11.05.10........ ....28.....?...... Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? ______________________MAMUŚKI _______________________ NICK...........DZIEŃ PORODU..............IMIĘ DZIECKA Ognik80................25.10.09............... .....Ola M-M.....................10.11.2009..................Przem uś Mfigielek...............13.11.09.....................Dawi dek Animonda..............13.11.09.....................Kacper ek Spacer w chmurach..20.12.09.....................Klaudia Fermina30.............02.01.10.....................Jaś Beata2611.............20.01.10.................... Artur Klaudia0405...........02.02.10................... .Milenka Anka323...............29.01.10.....................Sebast ian nikulam.................11.03.10........ .. .........Laura Annolia.................................................. ........... Nikamo74................................................. ......... joanna84................................................. ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki___ :) właśnie wróciłam od krawcowej...ale zmokłam... zimno i tylko w kominku teraz napalić, kawka i szarlotka... REA___ w szafce na prawdę nie ma ani okruszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea___ dzięki serdeczne za maila i adresy.... później poszperam, może coś wybiorę :) a co do butów.. to ktoś nade mną czuwa chyba, bo znajoma wczoraj dzwoniła do mnie ze Stanów i tak sama- ni z gruszki ni z pietruszki zaproponowała , że jeśli coś potrzebuję to bardzo chętnie mną się zajmie, mam tylko kawałek materiału jej przesłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattii
witajcie dziewczyny! mogę sie przyłączyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii___ pewnie, nawet nie musisz pytać :) opowiedz coś o sobie i wskakuj do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ja tez mogłabym sie przyłączyć?To mój drugi cykl starań i własnie dzisiaj przyszła wstrętna @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy ja tez mogłabym sie przyłączyć?To mój drugi cykl starań i własnie dzisiaj przyszła wstrętna @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×