Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hello, hello :-) :-) Dziewczynki dziękuje baardzo :-D :-D No jak na razie to se odpuściłam, zobaczymy tylko jak to pójdzie mi dalej...11.07 mam (nie)dostać @ i wtedy się okaże jak z tym luzem moim. Nikamo - torcik pyszota, mniam mniam :) Fplik - no właśnie jak tam u rodziców, odpoczywasz pełną parę, nie...ale ci zazdroszczę :-P Rea - Ty to uważaj z tym flircikiem, dobra ? I gdzie ta lemoniada, co bo pić mi się chce - tylko bez mięty proszę :-P :-P Chmurko - ja też mam megaaa lenia, ta pogoda tak na mnie działa, normalnie Afryka :(:( A ja se dzisiaj poprawiłam humor - byłam u fryzjera; podcięłam troszkę włosy i strzeliłam baleyage :-D :-D :-D :-D a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, świntucho:D Rea, nie słuchaj jej, masz czytać książki i nie oglądać się wokoło!:P Heh, co się tu dzieje pod moją nieobecność. Jak na studiach, Rea?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ ja na chwilke doslownie teraz bo w rozsypce jestem zerwane podlogi sciany sie robia i remont caly idzie a ja gotuje i sie dusze w jednym pomieszczeniu... ale ogólnie dobrze... na dworze upał jak wszedzie tzn chyba w całym kraju... MAJA sie wierci puka, stukai wypina ale jeszcze ok. jutro ide na badania toxo,morfo itp ale do gina w poniedziałek. wiec to w skrócie co u mnie no i jeszcze to ze grubas sie normalnie robie ale chyba tak powinno byc.. jak sie remont skonczy (nie do konca bo jeszcze pewnie zajmie troche czasu) to sie zrobie bardziej kontaktowa ale na razie na chwilke Wam pisuje i znowu ide zrobic kawe.... (pracusiom).... uff jak goraco... ufff Pozdrawiam wszystkie laski ja nawet nie wiem ktory mi tydzien idzie jakos chyba 28... chyba zaraz sie w pasku wyswietli to zerkne.... No to bzykajcie sie dziewczyny bo nie znaciednia ani godziny... :) : ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam baby, tylko książki i pierdoły.... to trzeba, tamto trzeba, wszystko trzeba... a ja mam poprostu dobry humor - wiecie odzwyczaiłam się od męskiego zainteresowania :P już po sesji, piękne słońce, 5 kg mniej i od razu branie!!!! :D żarty żartami, ale powiem wam, że taka adoracja każdej babie jest potrzebna, szczególnie, że chłop naprawdę daje radę intelektualnie i ogólnie ... facet atakuje, ale już mu powiedziałam, że jestem ... mężatką .... no co miałam powiedzieć, że mam CHŁOPAKA, albo, że z kimś o zgrozo CHODZĘ (!!), albo że mam NARZECZONEGO - zaręczona też nie jestem, więc facet mi powiedział, że z tylko swoich dobrze znanych źródeł wie, że to nieprawda! masz ci los, co za plotkarze wokół mnie... no nic. poza tym nudy, nudy, nudy. za kilka dni wyjeżdżam z koleżanką na kilka dni nad morze... już się nie mogę doczekać... będzie tak, jakbyśmy się cofnęły z 10 lat. nie bierzemy samochodu, szpilek i komputerów... będziemy odpoczywać od cywylizacji, bo to podobno koniec świata! podaję LEMONIADĘ ___________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, my żyjemy w CNOCIE i rozsądku, wiesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :):) Rea - no nareszcie, długo musiałam czekać na tą lemoniadę. Mam nadzieję, że jest lodowata.... :):) Hmmmm z tym życiem w cnocie hmmmm to bym polemizowała.... :-P przynajmniej jesli chodzi o mnie :-P :-P Zazdroszczę Ci tego wyjazdu, u mnie się jak narazie nic nie zapowiada, i nie sądzę, żebyśmy gdzieś pojechali.....no chyba, że do teściowej na kilka dni :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki wychodzimy!!! HOP HOOOOP! Serwuje pierożki z jagodami sam robiłam:) Pychota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziś moje imieniny:)Stawiam na stoliku ciasto z truskawkami, kawe waniliową, soczki i dla tych co moga różowe winko-prosze się częstować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziś moje imieniny:)Stawiam na stoliku ciasto z truskawkami, kawe waniliową, soczki i dla tych co moga różowe winko-prosze się częstować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusia- wszystkiego NAJ,NAJ, najlepszego! :) ja poproszę winka! DUUUUUZO, za folika i resztę niepijącą, przyda mi sie trochę alkoholu .... co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam Wszstkiego najlepszego:) Rea Poczta!!! Umiesz czytac to czytaj dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :):):) Folik - jak tam po wczorajszej wizycie u gina, Maja pewnie biega, co???? Ale Ci fajnie :):) Lola - o odezwałaś się, co się z Tobą dzieje. Wszystko oki???? Rea - opowiadaj co u ciebie, jak z pracą masz już coś.....hmmm i jak Twój adorator???? Nikamo - wiem, że trochę późno ale może masz jeszcze te pierożki z jagodami, nie zostało ci kilka.....Powiedz jak Michałek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka No odezwalam sie bo mam kontakt z Rea takze jej napisalam. Tak wsio oki ze mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dziewczyny za zyczenia:)mam nadzieje,że poczęstunek smakował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikuś wszystkiego Najlepszego !!!!!! troszke opoznione moje zyczenia ale są.... Ja troche latam po rodzince wiec dlatego raz neta mam raz nie... a to ze wzgledu na remonty nie zawsze moge siedziec w tym pyle.. co u nas? bylam wczoraj na wizycie u gina Maja ma 1200 g znowu leniuszek spał, mam zdjecie juz w 3d slodki widok tylko rczkami sie zaslaniala,,, jak sie obudzila gin zonwu jej miedzy nozki zajrzal i powiedzial ze na 200% babka juz.... i zaczela sie wiercic- raz glowa w dole za chwle gdzies na boku - no ale wybaczam przerwalismy jej sen... teraz mi faluje juz brzuch - a nie tylko pukanie ale jeszcze nie dokucza mamusi.. Mam sie zglosic do szpitala okulistycznego na badanie a ze mam na jedno oko niedowiedzenie prawodpodobienstwo bedzie CC ale zobaczymy... Balam sie cukrzycy ciazowej ale w normie wiec cyba tylko sie cieszyc, lekarza mowi ze ja nie tyje tylko dzidzi wiec tez sie ciesze, przytylam 7 kg ale pewnie mi sie jeszcze nabierze tego ciala bo coraz ciezej mi sie w tym upale ruszac ale daje rade jeszcze, dokuczac mi zgaga jedynie z takich bleeee dlegliwosci. Dostalam juz tyle ubranek od kolezanki i bratowej ze juz nie mam pomysla co kupic jedynie chyba cos na poczatek nowego kupie no i oczywiscie akcesoria jakies do szpitala typu piluchy, butelki, laktatos, bede miec kolyskie tak do 3,4 m-cy a pozniej kupuej turystyczne lozko jednak przekonalam sie do teg... wozka nie mam ale w glowie juz jest tylko brak kasy,,,, buuuuu moze podam konto ktoras mnie w tej kwestii wspomoze :) to tyle w "skrocie" a teraz ide polezec i spic kawe... pozdrawiam wszystkie babki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, ty już mamuśka pełną gębą jesteś! :))))) no to dobrze, dobrze, dawaj znać, co tam się dzieje... u mnie babole jest wesoło .... adorator jest w natarciu. ja się z tego śmieję, bo pisze do mnie maile i dzwoni.. jest nienamolny i co tu ukrywać - podoba mi się to, w jaki sposób atakuje.... szarmancko i z klasą .... jestem grzeczna, pewnie, że tak, ale powiem wam, że gdybym nie była związana mogłabym się skusić. kilka fakultetów, inteligencja 10, męski facet. same plusy, wydawać by się mogło, że ideał.. ale każdy z nich okazuje się w domu zwykłym facetem. najzwyklejszym. i dlatego nie zamierzam nic z tym zrobić, chociaż się zastanawiam, dlaczego mnie sobie obrał za cel :))) ma wokół same gazele po 1,80 m, więc nie wiem. może dlatego, że ciągle "nie mam czasu" :P a w piątek wyjeżdżam an kilka dni z koleżanką - już się nie mogę doczekać. ja poproszę 4 pierogi, jak jeszcze są. Lola - coś niedoczytałam?????? zaraz zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, ty już mamuśka pełną gębą jesteś! :))))) no to dobrze, dobrze, dawaj znać, co tam się dzieje... u mnie babole jest wesoło .... adorator jest w natarciu. ja się z tego śmieję, bo pisze do mnie maile i dzwoni.. jest nienamolny i co tu ukrywać - podoba mi się to, w jaki sposób atakuje.... szarmancko i z klasą .... jestem grzeczna, pewnie, że tak, ale powiem wam, że gdybym nie była związana mogłabym się skusić. kilka fakultetów, inteligencja 10, męski, przystojny facet. same plusy, wydawać by się mogło, że ideał.. ale każdy z nich okazuje się w domu zwykłym facetem. najzwyklejszym. i dlatego nie zamierzam nic z tym zrobić, chociaż się zastanawiam, dlaczego mnie sobie obrał za cel :))) ma wokół same gazele po 1,80 m, więc nie wiem. może dlatego, że ciągle "nie mam czasu" :P a w piątek wyjeżdżam an kilka dni z koleżanką - już się nie mogę doczekać. ja poproszę 4 pierogi, jak jeszcze są. Lola - coś niedoczytałam?????? zaraz zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :):) Ojejku jakie tu znowu pustki :(:(:( Ja chyba znowu zaczynam łapać doła.....coś mi się wydaje, że dostaję @ i zaczynam się rozklejać. Niby wiedziałam, że szanse są zerowe ale smutek się pojawia......Chyba czas pogodzić się z tym, że ja to nie mam szans:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, trzymaj się, nie łam. Ja uważam, że jesteś dzielna, bo to pewnie ciężko czekać tak długo. Ja szybko się zdecydowałam, bo lekarz mówił, że może być problem z zajściem. Więc wzięłam hormony na zbicie prolaktyny i do dzieła. Wiem, że to banał, ale wyjedźcie na wakacje, wypijcie sobie i zaszalejcie. Spróbuj, masz teraz lato, taka okazja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 678901234
Jednak nie udało Wam się ocalić topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widzę, że jakiś tchórz uszył lalke voo doo :))))) oj babony, jestem już. było bosko, ciepły bałtyk - to się nie zdarza :)))) opalona, naładowałam akumulatory i zdecydowanie jest mi lepiej! Dorcia - bardzo proszę mi się nie łamać! wiem, wiem, czas, łzy, oczekiwania i wydane pieniądze, ale chyba warto, co? Także prosze otrzeć łezkę i do dzieła. Ja wierzę, co tam, wiem, że się uda! Wytrwałość zawsze popłaca, a i łezek trzeba trochę wylać czasami. Ja trzymam za ciebie moooooooocno kciuki !!!!! babolki, jutro wam skrobnę coś więcej, bo muszę się ogarnąć! PA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-D :-D Oj pustki, pustki....Rea jak pobyt nad morzem????? A ja dalej walczę, jak na razie z @, a potem przyjemniejsza część .....Jak starczy mi sił :(:( Folik - co u Ciebie?? Jak maleństwo.....Jakbyś mogła to zajrzyj na swoją pocztę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×