Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

o i nowa, ósma paczka nam strzeliła. gdybyście się tak nie ociągały, to Dorka byłaby już dawno zapylona pod 1000 .... , no! Lolcia - a już rzuciłaś te antyki? No w końcu, kobitko ile to trwało... a widzisz mówiłaś, że na razie nie chcesz się starać a już o tym myślisz - i bardzo dobrze! Mój gin twierdzi, że kilkakrotnie zalecał 3 miesięczną kurację antykami babkom starającym się i działało to tak, że zachodziły w ciążę w nastęonym cyklu, bo po 2 miesiącach to już nie było efektu. Ja nie czekałabym wcale. teraz jest wszystko wymoszczone, wyregulowane hormonalnie - na co tu czekać????? Folik - jesteś? czy ty już w domku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurka - ty żyjesz, oddychasz i jesteś w ogóle???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, zyje... nie mialam neta... ale juz mam U mnie OK bylam u rodziców...M sie prawie wykurował... bo dyszał troszke...jak zwykle w maju troszke choruje...nawet lekarz zauwazył Musze isc cos zrobi... do pozniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea jak milo ze sie odezwalas:) Ja antyki koncze jutro zostala mi tylko 1 tabletka i swiety spokoj bede miala,a pozniej do PL na badania i zobaczymy co wyjdzie.Odezwe sie po 25 czerwca co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby czeka nas chmura tropikalnego powietrza - bosko :) Lola, zaraz obaczę co tam mam :) ale piszecie!!!!! Chciejka, Klaudia, Anka - halo? mam ciasteczko, torcika od teściowej - z truskawkami.... Folik obżartuchu, dla ciebie też wystarczy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam REA gdzie to ciacho nie ma w szafie.... A chyba ze musi byc w lodówce bo truskawki.... dobra dawaj pije kawe moge podegusotwac... tylko x 2 wiesz jem za 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co jest? tylko jeden kawałek zniknął! ważył wprawdzie z pół kilo, więc domyślam się, że to sprawka Folika, ale co z resztą????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea..ja ciasteczek i torcikow niet.. Hmmm tak to do tej 1000 strony to my nie dojdziemy.. zaraz zaczne Wam tu kwiatki sadzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA to nie ja bo... czekąłam ale niepodałas.... gdzie jest - ale powaga ja nie jadłam.... nie wiem dlaczego mnie posadzilas....???? Anka moze albo LOLA... one zgladaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samira chandra
cześć dziewczyny. ja i mój narzeczony właśnie zaczynamy nieśmiałe starania o dziecko. od niedawna mieszkam w Krakowie i chciałam prosić o jakiś namiar na dobrego ginekologa położnika i najlepiej gdyby ten lekarz też pracował w szpitalu to wówczas z przyjęciem na oddział też problemu nie ma, ale to... dopiero w dalekiej przyszłości :) więc jeśli są tu jakieś dziewczyny z Krakowa to proszę Was o ewentualną pomoc. dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea dzikei za wiadomosc wlasnie odpisalam. A zostal jakis kawaleczek torcika w szafeczce dla mnie czy juz wszystko zescie wyjadly:) No nic skoro niema to obejde sie smakiem.mmmm mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktoś poznał naszą tajemnicę. wie o szafce. NIE MA CIACHA. ZOSTALY PO NIM MAREN OKRUCHY!!!! kto to zrobił, jak nie wy??? Folik się zarzeka... Anka na diecie... muszę wszcząć śledztwo.... :) Witamy nowoprzybyłą... wiesz coś o naszym schowku na ciasto? :) niestety nie jestem z krakowa i nawet nie wiem, czy kogoś mamy z samego krakowa, bo z okolic chyba tak. U nas krolole mazowsze i nieśmiało dolny śląsk w mojej osobie... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka zasadź mi kaktusy, bardzo lubię. kwiatki nie, bo mi wszystkie schną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, REA ale jajca z tym ciastem wyszła...ale na pewno ktos z naszego grona tyle osób o tym schowku wiedziało.... ja na serio nie .... sprawdzalam jeszcze pozniej i faktycznie tylko okruchy... REA jak z ta Twoja nowa praca... bedzie czy nie bedzie... ???? jaką decyzję w koncu podjełas czy masz jeszcze czas??? Anka na diecie?... a jak tam Twoje myslenie w kierunku piersi... juz przeszło szaleństwo ??? U mnie bedz zmian - dzidziolek sie coraz wiecej rozkreca tzn w godzinach dla mnie dziwacznych, niech sobie nie robi jajpo urodzeniu tak jak teraz sie wierci bo wczoraj o 2 w nocy dawała czadu... nie bola jeszcze te kopniaki ale nie wiedziec czemu budza.... hmmmm a wczesniej było to o 9 pozniej ok 21 a teraz sie zmienia.... U nas ukrop z nieba sie leje... okropnie gorąco... bedzie pewnie burza jak zapowiadali w tejchwili na temp. 33 u mnie za oknem.... bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :):) Widzę, że się troszku rozpisujecie, to od razu powiem, że ja nawet nie zajrzałam do tego schowka :(:(:( NIESTETY :(:( U mnie też dzisiaj skwar za oknem, a dopiero 11 - więc co będzie potem....????? Dobrze, że mam 2 dni wolnego to se odpocznę, bo jestem po prostu wyczerpana :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Rea ja torcika nie ruszylam...poloz lapke na myszy..ktos sie zlapie,a potem raczki bedziemy ogladac..ktos przeca bedzie miec czerwone.. Folik a no na diecie..od ponad 4 miesiecy..jeszcze 8 kg zostalo..9 poszlo...... Nie,szalenstwo nie przeszlo albowiem w tym szalenstwie jest metoda..;P M na cycki nie chce dac,wiec lipa..ale jak mi spojrzy na jakas lale w tv to od razu wpierdol..bo niby nie niby a slinka cieknie na widok ladnych cyckow.. Ostatnio na zakupach bylismy to za taka lala sie ogladal..to znaczy nie ogladal,bo szla przed nami..ale widzialam,ze sie patrzy..humorek od razu poszedl hen hen daleko.. w lipcu do dietetyka ide..moze uda mi sie schudnac do 50kg..teraz jest 63..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - faceci sa do tego stworzeni by patrzec na baby... taka natura...kasy nie chce dac wiec pewnie mu wszystko prasuje w Twoich cyckach... babo Ty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - Foli ma rację z tymi chłopami. Ja mam nawet taką metodę, że sama mu pokazuję fajne laski. Zdrowa atmosfera i patrzenie jawne już nie jest takie przyjemne :P Słuchajcie - ja mam plan. zrobię ciasto ze środkiem przeczyszczającym. Jak któraś zaniemoże, to będzie wiadomo, a ja póki co przenoszę schowek do tej drugiej szafki, na samej górze i tam jest koktail z truskawek! Folik - trochę tobie zazdroszczę tego kopania :)))) Mnie tak ostatnio nachodzi to znowu.. po okresie próbnym w nowej pracy obiecuję, że się wezmę za mojego chłopa już konkretnie. Praca .. dzisiaj było nasilenie telefonów - kumulacja: dostałam dwie propozycje z agencji, ale niestety jedna do warszawy, druga do krakowa. Ja się nie zamierzam stąd nigdzie ruszać, już się najeździłam po kraju, tu jest mój domek i koniec. Pogoniłam ich na drzewo, ale mnie pocieszyli, bo powiedzieli, że zostawiają moje papiery na biurkach i szukają dla mnie pracy na dolnym śląsku - usłyszałam, że bardzo duże doświadczenie, ciekawe rzeczy robiłam i z pewnością mogę się spodziewać telefonów :) z tą aktualną ofertą - zdecydowałam sie walczyć, najwyżej się zwolnię - zawsze mogę się sama przyjąć do mojej firmy :) podałam im swoje wymagania finansowe i przełknęli żabę, więc ich stać! To mnie zachęciło, bo widocznie są w stanie tyle dać - zaprosili mnie na kolejną rozmowę. Facet jest jak żyleta i mam ciarki na samą myśl o tym spotkaniu, ale z drugiej strony widać, że się zna na rzeczy i mogę mieć w końcu szefa, który mnie będzie motywował do pracy. mówił, że mają wielu kandydatów, ale ja jestem w czołówce, więc nie mogę nie spróbować. raz kozie śmierć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka daj już spokój tym swoim cyckom. kup sobie piłeczkę i ściskaj dwiema rękami na raz, kup dobry krem napinający i mnie nie wkurzaj. zrobisz cycki a jak będize drugie dziecko? to co? wtedy się kanały mlekowe ponoć zapychają, jak będziesz z silikonami karmić? puknij się w czoło i idź na jakieś SPA - to mi zawsze pomaga, a eMowi powiedz, że to jest tańsze od operacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA a no koza z Ciebie całą geba....wiec idz do tej pracy i pokaz kto tam rzadzi... hehehe ale troche odczekaj, wybadaj grunt (ale w tym dobra dupa jestes).... A co do kopniaków - to umowa na stałe bedzie - to poszukaj tego no co to M w majtach nosi i siup... zrobicie zaraz... :) i jajca moze Twoje sie poprawiły i przyjma jednego robaka..... a kopniaki - niech potwierdza inne sma przyjemnosc....(jak na razie) hehehe a rób to ciasto - jasne.... z tymi środkami.... bo czuje ze mamy zlodziejke... dobrze ze przestrzegasz bo wiesz nie bede na kiblu siedziec z takich powodów.... ajajaja by sie narobiło... :) U mnie leje.... aj jak przyjemnie.... ziemia mi pachnie,, o i jeszcze grzmi... (chyba tam w górze wkregle graja)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea Rea Rea...jakie silikony..ja nie chce zadnych silikonow..ja chce kwas hialuronowy..masz go naturalnie w cyckach..tylko po ciazy zanika..co do cwiczen..kolezanka jest instruktorka fitness..nic nie da..to nie miesnie tylko wlokna w skorze zwiotczaly i tu pomoze tylko kwasik.. Folik mi sie wydaje,ze beczki z piwem tocza-wszak weekend sie zbliza.. Rea a co tam,pokaz im na co Cie stac! A szef zyleta do Ciebie sie nie umywa haha Bedzie chodzil jak szwajcarski zegarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N O I G D Z I E T A N A S T E P N A S T R O N A ? ? ? ? T Y S I E C Z N A C I A G L E T A K D A L E K O A D O R K A C H C E W Y G R A C K O N K U R S N A F A S O L K E ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Ł A Ś N I E G D Z I E J E S T E Ś C I E ? P I S A C B O 100O S T R O N A M A B Y C Z C I Ę Ż A R Ó W K Ą N O W Ą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T O P R A W D A J E S T E S C I E S Z A L O N E ! ! ! A L E J A T E Z C H C E B Y C P I E R W S Z A N A 1 0 0 0 S T R O N I E ! ! ! ! ! :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalone....:D Hejka!ja sobie właśnie leżę po całym dniu z dzieciakami jestem z deka padnięta...delektuje sie ciszą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz już macie niedaleko do nastęnej strony pewnie o tej porze nikogo tu nie ma? Dziewczyny mam nadzieje że żadna z Was powódz nie dotknęła? Wilków jest ok 25 km ode mnie Sandomierz też niedaleko ale do nas nie ma szans żeby ta woda doszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×