Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Heeeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!! Czy Ktoś tu jeszcze czasem zagląda????? Dziewczyny, co jest ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Chmurko :-D :-D Ja też zaglądam tu prawie codziennie ale jakoś nie chce mi się prowadzić ze sobą monologu :(:( Chyba z tych przyszłych Mamuś to tylko Folik została - ale tez się zapadła pod ziemię (:( U mnie nudy. Dzisiaj mam znowu wolne i tak się krzątam z kąta w kąt - M w pracy i nie bardzo wiem co mam ze sobą począć.....Ja zaraz idę OSTRY DYŻUR oglądać.....na czytanie jakoś nie mam weny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, a mi dzidzia marudzi od paru dni. To jej ząbkowanie przeciąga się w nieskończoność, nic jeszcze się nie pojawiło w tej malej buźce. Ten dzień był raczej kiepski. Może jutro ktoś się odezwie? Miłej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - myślisz, że Ktoś tu jeszcze zagląda??? :(:( chyba raczej nie.......:(:( a szkoda :(:( Ja chyba znowu złapałam dzisiaj jakiegoś doła....niby miałam wrzucić na luz ale jakoś nie potrafię :(:( to czekanie mnie po prostu doprowadza do szewskiej pasji :(:( Daj Małej trochę czasu - nie zdążysz się obejrzeć a będzie miała całą buźkę ząbków....zobaczysz....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, myślę, że z pewnych przyczyn nasze koleżanki nie zaglądają tu i odezwą się każda w swoim czasie. Ale faktem jest, że ruch na tym topiku zwolnił już dawno temu, jeszcze przed Twoim przyjściem, i to się już nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki! co słychać? gdzie się urlopujecie???? u mnie nic nowego, wybieram się za 2 tygodnie drugi raz nad morze - poluję na pogodę, a leje u mnie jak z cebra od rana, a raczej od nocy... we wrześniu planujemy uciec gdzieś daleko, daleko - co z tego wyjdzie nie wiadomo. Dorcia - jak miało być nad morzem przy bezchmurnym niebie - było bosko, muszę tam wrócić!!! w firmie jest rozwój - po 1,5 roku doczekaliśmy się - klienci sami dzwonią i zamawiają, nie nudzi mi się i teraz odbieram telefony z ofertami pracy - zobaczcie jaka ironia losu! dajcie znać co u was - nawet krótko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! REA___cześć!ale Ci zazdroszczę...ja niestety siedzę w domu z dziecmi i spacer to moja jedyna rozrywka :O Co sie dzieje z Wami dziewczynki?Pamiętam te czasy kiedy topik tętnił życiem...fajnie było. Czekam na wieści od reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia - a nie jedziecie nigdzie z dzieciakami? ja to nie mogę usiedzieć na miejscu ostatnio .... no właśnie - czekamy na wieści wakacyjne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA___nie jedziemy niestety może za rok dopiero po pierwsze brak czasu a po drugie brak kasy niestety...wakacje we dwoje to jeszcze ale we czworo to już niezła kasa... Co porabiacie?ja wróciłam z dworku bo chłodno.Milencia poszła spać a Dusia ogląda bajke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, widzisz co się dzieje, nie ma do kogo gadać. baby pouciekały .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :):) Jestem, żyję - różnie bo różnie, jako tako a le żyje....Czekam na urlop, jeszcze 8dni!!!!! Leków nie biorę, poza MACĄ, tempki nie mierzę. Niby nie myślę, ale w głębi serca i na dnie głowy myślę jak zwykle intensywnie.....No i to wszystko doprowadza mnie do podłego nastroju, jakiś dołków i tym podobnych rzeczy....Mam nadzieję, że na urlopie jakoś odzyję.... Pozdrowionka serdeczne.....Buźka 😘 A gdzie pozostałe Panie......co???? Tak krzyczycie a same nic nie piszecie, nieładnie, nieładnie!!!!! Miłego dzienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :):) No i co z Wami, tak krzyczałyście, tak krzyczałyście i same się nie odzywacie. Nieładnie, nieładnie..... Rea, Folik, Orcio, Nikamo, Fermina, Ania, Klaudia, Chmurka, Chciejka, Lola, M_M i pozostałe Panie............................. No to se trochę pomarudziłam.......od razu mi lepiej.....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No halo halo! Zaglądam tu czasem ale cisza jak makiem zasiał.Tak się czasem zastanawiam czy ten topik jeszcze ożyje? Dorotka dobrze że Ty jeszcze dobry duszku tu czuwasz:) U mnie po staremu ,maly rosnie jak na drożdżach ,skończył juz 5 miesięcy! AAA a z nowości to wniosłam sprawę do sądu pracy po tym jak mój "kochany" szef nie przyjął listu z podaniem o dodatkowy urlop macierzyński a przysłal mi wypowiedzenie z pracy!!! Jestem wściekła na maxa! I jeszcze wysyla mi listy z kancelarii prawnej że mnie obciązy kosztami za zastępstwo procesowe bo i tak przegram sprawę! Po prostu szok! No to sobie ponarzekałam .... Pozdrowienia dla wszystkich babolek! Odzywajcie się czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Dziewczyny, a u mnie dobrze - w niedzielę chrzcimy córcię. Mała ładnie rośnie, jeszcze nie chorowała, ma dwa ząbki, chodzi po łóżeczku przytrzymując się barierek, nie chce za to raczkować. A co u Was?:) Nikamo, walcz o swoje, dobrze, że nie odpuszczasz. Masz swoje prawa:) Synek próbuje siadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Spacerku! Jak na razie to ciągnie głowkę za to pełza jak szalony :) I tez ma już jednego ząbka wampirek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :-D Ja wpadłam Wam powiedzieć do widzenia.... Wyjeżdżamy na urlop i będę za 10-11 dni....Mam nadzieję, że będę mogła poczytać co u Was...:-P Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,ale szkoda,że nasz topic pada:( w końcu to tutaj się podbudowywałam psychicznie po kolejnym mc bez II kresek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babole, ja znowu byłam na małych wakacjach, odpoczęłam, wyciszyłam się, przykro mi tylko, że kończy się już lato. dzisiaj wracam do rzeczywistości, mam już gorący telefon :( co u was? Nikamo - drań i tyle, weź ze sobą na rozprawę koniecznie te pisma - facet jest idiotą, nie wspominając o tej kancelarii - mogę tylko pogratulować mu wyboru - powodzenia w sądzie! Chmurko - a co poza tym u was? jak szanowny tatuś, teściowa, jak ty się masz??? Dorcia - trzymam kciuki, żebyś mocno wypoczęła i chociaż przez te kilka dni się niepotrzebnie nie stresowała! Lola - jak tam miłość małżeńska, kwitnie? :) Folik, ty babolu, chociażbyś coś napisała, że masz wielki brzuch, często sikasz i wykańczasz psychicznie swojego biednego męża :D cokolwiek! a co u pozostałych babeczek? zaglądacie tu czasami??? BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea Ciotko co tam u Ciebie????? Jak fajnie ze sie odezwalas!!! MILOSC?! pytasz?! KWITNIE i to BARDZO!!!!! Napisz jakiego emaila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, fajnie, że odpoczęłaś. A interes się kręci? Rewelacja. Jak kotki? Jak ukochany? Pamiętasz jeszcze tamten flirt, o którym nam opowiadałaś? Jak się to potoczyło? A kiedyś obiecałaś nam, że napiszesz dla nas romansidło!!! U mnie super. Ochrzciliśmy bobasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka????????? :)))) kwitnie powiadasz - to może jakieś rozmnożenie w końcu????? :D chmurko, kotki super, grube jak bawoły, jedzą tyle co my :)))) ukochany też grzeczny, ale ciągle biega lata, widzimy się wieczorami. jakby nie w jednej firmie :) romans to to nie był, może bardziej akcent rozrywkowy, jak mówiłam mam adoratora, który poprawia moja samopoczucie. ale teraz nie mamy coś kontaktu, nie było mnie w mieście, on też gdzieś chyba pojechał i bardzo dobrze, takie rzeczy można tylko traktować z humorem i ja tak właśnie robię :) opowieści coś nie chce mi się pisać, mało czasu, nie mam nawet godzinki żeby się spokojnie zastanowić, może kiedyś z nudów??? może coś napiszę ,kiedyś moje koleżanki miały ze mną czytelnię romansideł, może coś dla znudzonych mam spreparuję??? :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea No Kwitnie kwitnie i to bardzo i moze cos zakwitnie:) hehe:) masz gg? jak tak to podaj mi w emailu i napisz co:)Pozdrawiam Cie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia - miałam gg, ale zmieniłam komputer i nie instaluję - to jest pożeracz czasu! a co u ciebie? jak czas wolny? :P a pozwiedzaliście trochę tę irlandię? słyszałam, że jest piękna! chciałabym wyciągnąć eMa tam, kiedy jest najlepsza pogoda?? marzy mi się taka mega wieś, klify i jeziorka - gdzie jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorica pewnie siedzi nad basenem z drinkiem w ręku - WYLUZOWANA!!!! :) Folik, Nikulam, Nikamo, Ferminka - może byście coś skrobnęły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Rea Szkoda bo tak to bysmy mogly pisac:) Wlasnie jem sniadanko i zaraz na bezrobocie sie jade podpisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×