Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Czesc Dorcia:) Ja moge postawic kawke z mleczkiem i slodzikiem:) bo taka tez pije:) Pijcie kto chce!!! Kate --- dzien doberek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yes, yes yes :-D :-D Kolejna strona moja :-D :-P Kate - dla kogo druga tura to druga....Ja jeszcze przez pierwszą nie przebrnęłam :(:( Hej Lola - to poproszę, ostatnio też przerzuciłam się na słodzik :) bo Nikamo propozycję rzuciła i zniknęła, oj nieładnie nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to starajacie sie dziewczyny:):):) znowu sie bedzie dzialo :) mdlosci,szukanie wiekszych spodni...itp..itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka- nie poddawaj sie, wszystko przyjdzie zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - pyszota kawusia :):) Idę się pomału szykować do pracy, bo w moim tempie to będę gonić pociąg....:(:( A znowu PKP zafundowało mi nowy rozkład jazdy:( wrrr Normalnie koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez poprosze kawke rozpuszczalną z mleczkiem i 2 łyżeczki cukru Moja mała maruda mi piszczy od rana i marudzi juz dostał czopka ale narazie nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko Prosze Cie bardzo jeszcze sie zalapalas nalane poslodzone i smacznego zycze:) O i jakies zmiany pewnie sie cieszysz ze zaczynasz prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak ak ciesze sie bardo że wtacam do pracy juz sie doczekać nie moge.Ale i smutno m bedzie bez małego i córci jak bede w pracy no ale cóz jakoś to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po sniadanku i kawka prawie wypita :) Zaraz pojde sie ubrac,bo jeszcze w pizamie siedze i pojde z synusiem na dwor,bo piekne slonce swieci,czysciutkie niebo mamy :D Kate mi tez sie slabo robi jak pomysle o ostatnim miesiacu ciazy,ale co tam..hehe Porod mnie nie przeraza,choc nigdy nic niewiadomo. W polowie czerwca chce odstawic tabletki i zobaczymy-co bedzie to bedzie,bez zadnego cisnienia ;) Jeju jak mi sie chce spac... Dorcia milej pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate moja maruda 20 lutego skończył 13 miesiecy. skacze mi po łóżkach i wyłącza telewizor a co jakis czas podejdzie do mnie żeby powyć i mnie gryźć albo uszczypnac i dalej robi po swojemu. Najgorsze jest to ze on zaczą mi sie wspinać i wychodzi na autka a póxniej chce wejść na szafe makabra normalnie jestem zmęczona. Wczoraj wieczór gotowałam obiad na dziś bo M był w domu to go pilnował bo jak sama jestem to nie da rady bo zaraz idzie do gorących garów a ja na nic nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez piekne słoneczko co z tego jak zimno strasznie jest a mały ma czerwone gardełko od wczoraj i wyjde z nim dopiero jak po córcie do szkoły bede jechac na 12.25 mam nadzieje ze bedzie cieplej. Niewiem jak jest do słonka bo ja całe mieszkanie mam w cieniu i nie mam jak sprawdzic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie sie zorientowalam,ze Sebus dzis skonczyl 13 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to ucałuj Sebusia od cioci Beatki :-D kurka wodna musze isć po węgiel a nie mam jak może by któraś wpadła mi małego popilnowac.Nie zostawie go samega a zaraz bedziemy po tyłkach marznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem z kawką świeżo zaparzoną:) :) Ania buziaki dla Sebcia 13 mieś to już coś!!!!!!!! :) Co do roczku to torcik już chrzestna zamówiła a ja tylko organizacja się zajmę:) Co do staranek to póki siedzę w pieluchach to jeszcze pociągnę . Ja ciążę przeszłam super wiec wspomnienia mam dobre co prawda teraz bedzie na pewno gorzej ale dam radę :) Jak sobie przypomnę pierwsze chwile z Misiem to chce to jeszcze raz przeżyć. Ja spadaju na spacerro a tych kwiatków to tez Wam nie wybaczę ...szczęściary!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy dziekujemy :) brzuch mnie boli jak cholera i latam znowu do lazienki...chyba nici ze spacerku Beata przyszlabym,ale chyba nie dojde..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy są na forum dziewczyny, które starają się o drugie dziecko i mają z tym problemy? Jak długo ię starają? U mnie - Podbeskidzie- piękna, mroźna pogoda. Ale.. tęsknię za wiosną. I dzidzią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie narazie nie staram o drugie:p ale bede Wam kibicowac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam do swoich obowiazkow,potem spacer,silownie- zajrze wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka 28
ja staram się o upragnione pierwsze.... Dziewczyny poradźcie mi czy jest sens robienia testów owulacyjnych ale co drugi dzień? Wiem, że ulotka mówi o codziennym testowaniu, ale skoro zrobiłam test- wynik negatywny, co oznacza, że w ciągu najbliższych 24-48 godzin nie nastąpi owulacja to jest sens aby go robić kolejnego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka na ulotce powinno byc napisane od kiedy powinnas robic testy,zaleznie od tego ile dni ma twoj cykl.ja robilam chyba od 11go dnia cyklu az do owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poekam A z kad dokładnie jestes moz wreszcie bedzie jakaś staraczka z moich okolic???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka 28
do:Anka323- kochana u Ciebie zdały egzamin te testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetka:) Z Bielska Bialej??? ooo to z moich stron ja do Bielska mam 20km a moze niebawem jak uda Nam sie mieszkanie kupic to bede na miejscu.Fajnie:) a z jakiego osiedla jestes? bo my szukamy nie drogiego mieszkania na Zlotych Łanach 3pok.na 1 pietrze albo 2. Ania Buziaczki dla Sebusia z okazji 13miesiecy:) Buzka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, torpedo, dzięki za miłe słowa. Ale trzeba przyznać, że mobilizujesz do samorealizacji. Mam Cię za wzór kobiety niezależnej i wyszczekanej, takiej, co nie da się kopnąć w dupę. Bądź moim guru:) Ale żeby Ci nie było za słodko, to wiedz, że o kupno butów czasem zapytać trzeba. Nie jest to miłe, a Ty chyba nie lubisz się zbytnio podporządkowywać, co? Nie bez powodu jesteś starą czarownicą:D Kate, jak dzieciątko? Dobrze się chowa? Anka, hoho, rozmawiałyśmy o planowaniu ciąży i zdecydowałaś się? Jak patrzę na jedynaków, to mi ich szkoda. Bez urazy dla jedynaków, ale to chyba trochę smutne dla takiego dziecka? Zawsze miałam na kogo zrzucić odpowiedzialność za wyrządzone psoty, i było komu dać po gębie, jak się wkurzyłam. To były czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, Doroka, Ewelka, szacun za cierpliwość w dążeniu do tego pięknego celu. Trzeba dużo sił na każdy stracony miesiąc. Sebek, najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×