Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Nie uwzględniłaś na pierwszym miejscu tematu mojej pracy magisterskiej. Do czerwca nie dam Wam żyć, to będzie nasz wspólny problem:) Kto pisał, że się na obronę nie uczył? Rea, Kate? Chodzi o pytania, które wczesniej dają studentom? U nas nic nie wiadomo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na silke, chlop wrocil z roboty i przejmuje malego a mamuska idzie wyginac smialo cialo:):):) dosc widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Siedzę gdzieś od 9.00 rano przy tej pracy i napisałam gdzieś 2,5 strony. Pewnie więcej moich wypowiedzi weszło dziś na forum, niż do dokumentu word. Ile to jeszcze będzie trwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DŁUUUUUUUUUUUUUUUUUUUGO :P BAAARDZO, do obrzygania! :) fuj, jak sobie o tym pomyślę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia, co to jest ten COMBER? mnie się kojarzy z jagnięciną? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babski comber to jest właśnie tłusty czwartek wtedy baby stawiają pączki i coś mocniejszego. NIE JAGNIECINA NIE NIE NIE Rea to tycko o pączki i wóde chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he macie racje to co Nam do szczescia potrzeba hehe Ja jutro robie oponki bo mam ser bialy w domu takze zapraszam popoludniu na oponki.I cos mocniejszego tez sie znajdzie jakies czerwone winko i likierek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tego nam trzeba - racja - ale pączki, nou - co z moją dietą? Lola, brzmi zajeb ... :) ale mi się chce słodkiego!!! Kate wtrążala snickersy i wyciska na siłowni! Obłęd!! ale takiego pączka ZE serem hmmm, LOla zabiję cię!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHmurko, dziecko :P którą masz stronę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo coś wyczytałam że jutro impreza :) :) To ja się piszę na chlanie ,jednak z tymi pączkami to przesada !!!! Cholera ja sie odchudzam a tu z każdej strony wiodą na pokuszenie........!!! Rea_ nie sprzedał tego domu i chyba go jeszcze dłuuuuugo nie sprzeda za tą cenę ale ja mam juz dosć tego mieszkania . O laboga Kate to Ty biedulo nieźle przezyłaś....szok!!!! Co do bzykania to u Nas też słabiuśko.Kurcze po całym dniu jestem tak padnieta że mi się już nic nie chce wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fermina32
aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fermina32
kurde a ja znowu nie pamietam hasła! kolejne musze załozyc.. i ten nick z coraz wyzszą cyfrą...nie podoba mi się:) ale to ja, chciałam spytac czy ta PINDA od Rei to do mnie było?:) ja jestem, siedzę w kąciku i czytam Was i cieszę się ze tu ostatnio tłumnie, gwarno, tematy znane się powtarzają..sex, alkohol .. hmm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kto ma pączki??? wiem, zaraz się Rea odezwie, ze nie bywam, nie ma mnie, a teraz na paczki to przylazła, jeszczy gdybym piec umiała, to bym z kartonem wielkim tych paczków wkupić się z powrotem do Was próbowała..a tak.. mam dobry likier chociaż.. Witam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. No nieeeeeeeeeeeeee...kogo widza moje piekne oczy ;P Witamy wsrod zywych matke zalozycielke hehe Ciekawe co teraz drogie pomarancze maja do powiedzenia,coooo??? Jak widac topik ozyl i az tetni zyciem :) 1000 strona znowu do wziecia,takze Dorotko prosze sie ladnie udzielac,tak? A ja musze sobie ponarzekac na M...Jaka ja jestem na niego zla to szok...Wszystko tylko on on on..wczoraj poprosilam go,zeby z laski swojej nie jechal na ryby..bo potrzebuje jutro sprzatnac na gorze,wyczyscic lazienki i chce zeby popilnowal Sebka,to tylko z niezadowoleniem westchnal..bo przeciez jemu sie nalezy...kurwa mac..jemu wszystko sie nalezy..a ja oprocz prania,sprzatania,gotowania i zajmowania sie Sebkiem nie robie nic...I jeszcze ostatnio tekst,ze ja ciagle przed kompem siedze...A jak trzeba zalatwic zwrot podatku,zalatwic sebka szczepienie,zadzwonic o internet,o prad,smieci,do hydraulika to wszystko Ania robi..I jeszcze mi wyjechal z tekstem,ze mam mu muzyke sciagac w piatek...no ja pierdole..jak mi dolozy ze 3 godz do doby to spoko...Nawet nie mam czasu o siebie zadbac...Paznokcie odkad sebek sie urodzil to mialam raz pomalowane-na swieta..u fryzjera bylam 3 lipca...mam dosc normalnie...jak chcialam sie umowic do fryzjerki-polki to powiedzial od razu ze on tyle czasu w aucie siedziec nie bedzie..DUPEK ale za dupami na ulicy to sie oglada..i bzykac sie tez chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha chcialam na silownie chodzic,to poszlam 2 razy,bo za kazdym razem byl foch jak sie spoznilam..bo powiedzialam,ze bede za godzine a bylam za 1.5...ale on na ryby to minimum 3 godz..no teraz chyba skonczylam swoj wywod.sorki ale musialam to z siebie wyrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baby:) to mowicie ze paczki jecie? na naszczescie nie lubie,bo mi sie chepie pozniej olejem jak diasik :p Ania- tupnij no noga na tego swojego, tobie sie tez cos od zycia nalezy nie??? ja nie pracuje ale mimo to moj maz tez zajmuje sie przemkiem i nie ma nic przeciwko kiedy ja wychodze iii "wroce kiedy bede" :) Fermina !!!!! witaj-jak tam Jasiek,(dobrze pamietam imie?) jak nie to sorki,napisz no co tam u ciebie,jak sobie zyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do silowni to mam nierza taka pompe ,w szczegolnosci z bab:p przychodza takie lalki w pelnym makijazu oczywiscie,poskacza troche i plynie ta tapeta pozniej po gebie i wygladaja jak roztopiona margaryna:p wczoraj byla taka jedna larwa-pozniej tez przylazla na jaccuzi,ale omijala bombelki coby jej sie wloski i fryzurka nie zniszczyla, no co za lachon nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dobre kate :D Tez widuje takie lalki.Dresik idealnie dopasowany,makijaz,bizuteria i dzwoni jak na msze bransoletami hehe Ale to jest nic.Kiedys bylam z kolezanka na plazy i przed nami zaczely rozkladac sie takie lalki.U jednej to chyba z 15 zeszlo zanim zdjela cala bizuterie i udalo jej sie wloski spiac tak,zeby nadal wygladac boosko,druga robila jej za lusterko..no i przylazly w szpileczkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×