Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość ewelka 28
"spacer w chmurach"- z całego serca dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku A dzieki dzieki mialam problem z okresem nie bylo go 60dni ale wkoncu przyszedl hehe Ale narazie sie wstrzymujemy bo musze sprawdzic czy jest wsio ok z badaniami jak zjedziemy teraz do Pl ale dopiero po 17.04. Takze teraz narazie nie staramy sie chyba ze sie uda to bedziemy szczesliwi.ZObaczymy. Milego popoludnia zycze:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko, krótko się staracie o dziecko, ale ja wiem po sobie, że jeden cykl to dużo. Potrafię się mocno na coś nakręcić, a wtedy rozczarowanie bardziej boli. Zaszłam po jednym cyklu, ale miesiąc wcześniej o mało nie wpadłam i gdy już się okazało, że nie jestem w ciąży, to było mi z tym źle. Zafiksowałam na ciąży i siedziałam ciągle w necie, czytając o kalendarzyku, robiąc wykresy. To on pomógł mi zajść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka a no sprawdzily sie :) Rezultat biega wlasnie z eMa butami w raczkach i roznosie je po calym domu.....:D Uzywalam ich 1 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz do pracy uciekam bleeee :o:O:O Troche sie dzis spoznie,bo M zatrzymali w fabryce,a niania musi isc na wywiadowke do syna do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka 28
Kochane dziękuję za odpowiedź. Jak tylko przejdzie mi to cholerne grypsko to biorę się za testowanie i wierzę, że będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ile mozna spać ja już od dawna czekam na kawke.nie śpie już od 5.30 bo diabełek mi sie obudził żeby pobroić troszke. Ja już zdążyłam posprzątać pranie nastawione i biore sie za gotowanie tylko niech mi podłoga w kuchni wyschnie. Poekam ja jestem z Nowego Śącza wiec niestety mamy do siebie kawałek i to nie mały. A mój diablo jest przeziebiony biedaczek gardełko czerwone i katarek sie robi ale już z tym katarem walcze daje mu juz spray do noska i jest super. Jak nie ma chętnej na kawke to ja stawiam kawke kto jaka chce mam NESCAFE rozpuszczalną i JACOBS zieloną fusiastą :-) pączki miałam rano 3 le niestety z Arturkiem zjedliśmy sobie bo byłu pyszne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ile mozna spać ja już od dawna czekam na kawke.nie śpie już od 5.30 bo diabełek mi sie obudził żeby pobroić troszke. Ja już zdążyłam posprzątać pranie nastawione i biore sie za gotowanie tylko niech mi podłoga w kuchni wyschnie. Poekam ja jestem z Nowego Śącza wiec niestety mamy do siebie kawałek i to nie mały. A mój diablo jest przeziebiony biedaczek gardełko czerwone i katarek sie robi ale już z tym katarem walcze daje mu juz spray do noska i jest super. Jak nie ma chętnej na kawke to ja stawiam kawke kto jaka chce mam NESCAFE rozpuszczalną i JACOBS zieloną fusiastą :-) pączki miałam rano 3 le niestety z Arturkiem zjedliśmy sobie bo byłu pyszne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry, My niedawno wstalismy.Wczoraj dostalam kilka pluszakow od menagerki dla Sebka.Ludzie zostawili,a wszystko musimy trzymac 10miesiecy i wlasnie otworzyla worek i wywalila wszystko na srodek i kazala brac co kto chce.Ja sie zalapalam na 3 pary kolczykow i lancuszek ;) Misie wlasnie sie piora,wywale je potem na dwor to wyschna. Wlasnie pije kawke,moge sie podzielic :D Sebus siedzi na podlodze i oglada reklamy,oczywiscie z jednym kapciem,bo drugiego juz zdjal...:o Jakos przeszkadza mu kapec na lewej nodze.. Pozniej chyba pojedziemy na zakupy,M pojechal na rybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo dawno tu nie zaglądalam a tu prosze życie tętni:) dziewczyny starajcie się o ta 1000 strone bo mój efekt 500 str. za tydzień kończy roczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) Ja tez wlasnie pije kawke i pozniej sie wezme za obiad a jutro mam zamiar zrobic Oponki tylko kurde niemam polskiej maki i zastanawiam sie czy jak kupie taka tutejsza z Soda to czy mi wyjda ale musza bo niechce mi si edzis na zakupy jechac bo dopiero jedziemy w piatek.A jak sie nie myle to jutro jest tlusty czwartek tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) my dzis wstalismy o 9, co prawda ja jeszcze w pizamach przy kawie bo mi sie dupska nie chce ruszyc zeby sie ogarnac...pogoda cos nieciekawa wieje ze leb chce urwac... spacerku-a z jakiego tematu ta magisterke piszesz? i kiedy obrona/ jeny ja to juz zapomnialam nawet swoj temat...tak dawno to bylo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, chcę bronić się w czerwcu (inny termin musiałabym sama zgłosić, tak?) a piszę o złuuuu. Zło u Krasińskiego i Słowackiego. Ratunku:O Naprawdę już nie mogę wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedziesz pani uczycielka :):) :) ? tez kiedys startowalam na WSP na filologie i sie dostalam,ale w trakcie egzaminow pogadalam se ze swoja kolezanka ktora uczy ale angielskiego , i po jej opowiesciach stwierdzilam ze przeciez przy moim charakterze i nerwowosci to mnie po tygodniu by wywalili ze szkoly albo ja bym rozszarpala jakiegos rozbrykanego uczniaka tak wiec podarowalam se i poszlam na turystyke i hotelarstwo..i dzieki Bogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę uczyć w liceum. Jestem pełna entuzjazmu, praktyki bardzo mi się podobały. Niech każdy robi to, do czego się nadaje. Więc wybrałaś to, co lubisz. Ja już chcę być wolna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano pewnie spacerku, jak tylko to lubisz to jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ja też zuciłam tabsy nie biore i wreszcie sie dobrze czuje. Pamiętasz to moje złe samopoczucie drętwienie buzi słabo mi było wiecznie itd.... bałam sie sama siebie czy za kierownicą nie zemdleje a ty jak zrobiłam badania była na prawde nie ladne żuciłam tabsy i zaraz wyniki sie mi poprawiły a teraz juz nie robiłam ale grunt że wreszcie sie dobrze czuje i nie jest mi słabo wszystkie dolegliwosci mi mineły jak sie organizm oczyścił od tabsów. u mnie pięknie słoneczko świeci ale brrrrrrrrr jak jest dalej zimno nic sie nie chce normalnie a juz na pewno nie wychodzic na spacery a na dodatek zacza wiar wiać wiec bedzie potęgowało zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam, Beatko. Myślałam wtedy, że masz anemię albo inne choróbsko. A ja też lepiej się czuję. Tylko nie wiem, jak unormuje mi się cykl. Jak z tym u Ciebie? Czekam na pierwszą "samodzielną" miesiączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko u mnie @ przychodzi co do dnia mam cykle 29 dniowe i tak było zawsze nigdy mi sie nie spóźniał okres no w trakcie staranek ale to wyobraźnia była i wszystko nawalało. Najgorsze jest toze to tym porodzie mam strasznie obfite miesiączki i niestety po tabsach znów tak jest jedyne jak brałam tabletki to miałam fajne @ a teraz to potop. Muszew kupowć podpaski z belli te najweksze do tego tampony "super" i co godzina do kibelka sie przewijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade po córcie do szkoły zaraz myślałam ze przejde sie z maluchem ale nic z tego bo za bardzo wieje. EHHHHHHHHHHHHHHH jak ja bym chciała zeby ten śnieg sie stopił i żeby wreszcie zaczeło sie robić ciepło i nie musieć tyle ciuchów zakładać i dzieci tak ubierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie wybrac do mjego gina ale narazie nie mam jak bo jak na bezrobociu jestem to finanse mi nie pozwalają ale wnet sie wybiore i może wtedy jakieś tabsy dobierzemy Mi @ sie juz zmieniły po pierwszym porodzie były bardziej obfite ale po 2 porodzie to juz tragedia jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, taka rola matki:) Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że ciąża tak może zmienić życie kobiety. Czyli potop, mówisz?:) Ja na swój czekam jeszcze ponad tydzień. Kate, bierzesz tabsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o tabsy anty- to nie nie biore, nigdy tego swinstwa nie bralam i nie bede a zreszta nawet moj gin w pl powiedzial mi zeby hormony to se zostawic na okres przekwitania... czyli w sumie juz niedlugo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×