Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

Moj dok. pdodbnie jak u bierki z tym,ze szanuje innych ludzi. Za to go bardzo cenię, Co do meza. Nie brakuje mi niczego. A dok, ez czasem adaruuje itd. Ja tez jestem slaba i wymiekam, ale sa monety ze udja mi sie zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperio mam pytanie tez mialas przejscia z lekarzami? - Nie , ja z nimi przebywa na co dzień . Wiem jakie odchodzą tematy w "alkowach" i wiem tez jakie mają opinie o pacjentach . Imperia może tak jest fakt, ale mi to jedno co on myśli, daje mi to co kobieta chce od mężczyzny, adoruje, prawi komplementy, a to że mówi to 100 innymi nie interesuje mnie to na pewno nie mówi tego wszystkim i po 10 razie, ja do niego chodze laaaaata. Ja nie zamierzam z nim życia spedzac bo nawet bym nie chciała, ale gdybym byla wolna to pewnie na kilka razy byłby to fajne przeżycie i już " Kobieto !! i nie chcesz poczuć się tą jedyną , wyjątkową ??? :D Nie obchodzi Cię czy ów lekarz po wyjściu z gabinetu jest przysłowiowym bawidamkiem , kryminalistą , narkotykowym dilerem ???? :D Wystarczy Tobie , że ładnie zaślepie WŁAŚNIE tobie oczęta ????????? :D o ja pierniczę :D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a piernicz sobie :D też mi to leci a żebyś wiedziała że mnie to NIE interesuje, interesowałoby wtedy gdybym była wolna i zależałby mi na nim, wiec sory nie ty bedziesz mi mówić co mam sobie myśleć a od ocenienia też kiedyś byłam PIERWSZA, zmieniłam się jak i mnie walnęło :D więc twoja wypowiedź leci koło nosa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperio Wiem z opowiadan, ze oni kochaja doslownie kase i na tym skupiona jest ich uwaga. Moze to moja obserwacja z boku. Ale wiem, ze to ich kreci. Co do krecania pacjentek mozesz miec racje. Nieraz slyszalam ,ze lekl tak robia by miec pacjenta , drugie miec kase. Cos w tym jest. Faktycznie jak zboku sie na to spojrzy to jest racja. kaurta to wiem, tylko zaskakuja mnie zachowania lek. Vhoc z drugiej strony juz nieraz o takim szalonym kreceniu pacjentek slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierka jak mam byc szczera imperia strzelila w sedno ogolnie tego wszystkiego. Co do dokow moze miec troche racji. Z moich obsereacji tez to wynika. niewiem czemu ale dkowie kochaja kasiure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Imperio, wzdychac mozna nikt nikomu nie zabroni, życie jest ciekawsze jak sie idzie do naszego ulubionego doktorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:)Jak Wam weekend minął? Klaudia jak sie czujesz? bierka no mężczyzna 40 letni to jeszcze może byc niezłe ciacho:D A Ty ile masz lat? senioritka mieszkam na Peloponesie.Tez w Grecji żyjesz.Dobrze zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tylko mnie doktorek nie zakecał od 18 r. ż bo wtedy to ja dzieckiem jeszcze byłam, zaczeło sie niedawno, a co do kasy najgorzzej u niego nie ma, porownujac innych lekarzy ceniących się, więc wątpie żeby tylko mnie zakręcił żeby kase miec, skoro wie że do niego chodze. Zresztą dla mnie to nie ma znaczenia, płacę bo jest bdb specjalistą. A opinia Imperii to nie wiem czy z zazdrosci czy z czego bo w sumie jak to odebrac skoro ona nie moze sobie z lekarzem o wszystkim i o dupie marynie pogadac... :P za pare lat ona tutaj wejdzie i zacznie pisac co ją trafiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe bierka tylko, ze jak znam zycie moze byc w tym ziarko prawdy co zasugerowal Imperia . sama tez ostatnio o tym myslalam , jednak w moim przypadku jest troszke inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Belluś wiem czasem to nie jest miłe, ale ja lubię tą adrenaline jak do niego idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś tak prawda to jest, ale nie ktoś mnie będzie ocenial to raz a dwa wybrałam jego, płace ja swoimi pieniędzmi więc nie wiem co to kogo obchodzi. No i w ogóle z czym Imperia mi wyjezdza że nie interesuje mnie jego zycie, czy posuwa inne itp. a co ja jego żona jestem? Podoba mi sie to jak jest, jak ktos tego nie rozumie to już nie moja sprawa. Despina ciacho ciacho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ja tez ja lubie. I mam tego swiadomosc. Ostatnio u mnie zmienilo sie. Juz nie chodzi o kase, ale ludzkie podjescie do czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Atenach...mam tu kolezanki,ale wszystkie takie zaklamane i falszywe,ze wole na forum posiedziec;(Tak sobie pomyslalam,ze moze jestes z Aten...ale niestety.A dlugo juz zyjesz w Grecji?Chcialam tez poradzic sie o jakiegos dobrego ginekologa w Atenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem bierko, wiem. U mnie tez te relacje sa inne. Podobne do Twoich. Ja wcal esie nie dziwie, ze lubisz do Niego chodzic. Mam podobnie. Nic nie poardze na to. Ze jest dobry w swoiemfachu to wiem, ale jako czlowiek jest bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywa roznie w zyciu. tez tego nie przewidzialam, ale nawet jak walcze ze soba to tez jest czasami ciezko a czasami mam spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dlatego Belluś na razie go nie zmienie i już. Miło jest usłyszeć z ust dojrzałego mężczyzny coś milego, że ładnie wyglądam że to i tamto, czasem przytuli niespodziewanie więc to jest MIŁE. Ja nie mam prawa być o niego zazdrosna bo jest dla mnie nikim tak? w sensie tylko lekarzem którego cenie. Adrenalina to swoją drogą ;) Mamy bardzo podobnie Belluś to juz wiemy ale powtórze, my dwie wiemy jak to jest znać lekarza kooope lat, mowić z nim o wszystkim i o niczym, a jak ktoś tego nie potrafi zrozumieć to niech nie komentuje, czy tak trudno zrozumieć że można iść i sobie pogadać o byle czym pośmiać się do łeż napić kawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierko nie brakuje Ci twojego lek.?? Bo mi czasem tak. Tearz mamjakis dziwny okres. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie lubie jak ktoś moralizuje, a sam np.jest nie lepszy. Jestem tutaj żeby pogadać, a to co robie to w końcu moje życie i sumienie. Nie robie nic złego, nawet jak widze jakiegoś przystojniache na ulicy to nie reaguje, bo mnie to nie bawi, z doktorkiem jest inaczej, to w końcu dojrzały facet a nie jakiś tam młodziak, który mi nie imponuje. Nie przyszłam tutaj pisać i czekać na rozgrzeszenie, piszę bo fajnie to z siebie wyrzucić i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka przyjechałam tu 5 lat temu z rodzicami. Wcześniej mieszkałam w atenach.Chodziłam do polskiego liceum na psychiko.Po szkole zamieszkałam na peloponesie w miescie Patra ze swoim narzeczonym. A Ty w jakiej części aten mieszkasz? Co do gina to z aten nie znam żadnego.Kiedyś chodzilam do jednego na Patisjonie ale nie pamietam jego nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś brakuje, ale staram się nie myśleć, ciężkie to jak cholera, sama nie wiem kiedy do niego pójde, pod koniec kwietnia napisze tylko smsa czy jest w maju bo on czasem wyjeżdża, chyba że zdecyduje na szybko że w kwietniu, bo ja mam czasem takie impulsy. No co ja na to poradze że mnie pociąga, te jego wyprasowane koszule tak idealnie, te perfumy, czasem ta jego obojętność, zainteresowanie grrrrrr STOP bo się wkręce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierka tez z siebie wszystko wyrzucam. Tez nie robie niczego zlego. Moj dok jest bardzo dojarzalym mezczyzna. O matko. Duzo sie od niego ucze. Madry jest bardzo :). Niesamowity intelekt. Nie mlodzieniaszek ,ale madry i pracowity jest niesamowcie. Moge z nim porozmawiac o wszystkim. Jest do tego bardzo taki spokojny na swoj sposob,. delikatny. Moge to okreslic tak. Tak go znam. Odanny swojej rodzinie. Rozumiem tez twoje rozgoryczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez ma ladne koszule w rozne kolorki. Do twarzy mu z tym. Wole wiecej nie pisac UPS.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam na Mixail Voda niezbyt mi sie tu podoba,ale jak narazie nie mam wyjscia.Wczesniej mieszkalam na bardziej spokojniejszej dzielnicy...Przyjechalam tu 6 lat temu,bylam tez troche w Polsce i znow wrocilam...Okazalo sie,ze jestem...w ciazy!Musze znalezc jakiegos lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka no to gratuluję serdecznie!!A masz tu kogoś z rodziny? Popytam sie o ginekologa z aten i Ci napiszę.Szkoda, że nie mieszkasz w Patrze to bym Ci rzuciła kilkanascie propozycji ginków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wlasnie nikogo z rodziny...Przyjechalam tu sama,a wlasciwie to dluga historia...Szkoda,ze nie mieszkasz tu.Przyjezdzasz czasami do Aten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despina,ja nadal dycham jak nie wiem co.Ogólnie samopoczucie już lepsze ale kaszel mnie tak dusi,że w nocy spać nie mogę :( Fakt,że mam tez uczulenie na pyłki a teraz się już zaczyna więc zacznę od dziś brać leki,może to coś pomorze. Bierka dzięki ,mam nadzieję,że zdrówko wkrótce wróci do normy :) A to czy nam się podoba jakiś lekarz,czy ktokolwiek inny,to nasza sprawa i nikomu nic do tego!Będziemy tu sobie pisać co chcemy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta martusia mm
dziewczyny realne życie jest ciekawsze zastanówcie sie szczerze czy wasze pragnienia mogą sie ziscic znacie ich tylko z wizyt , uwierzcie ze to za mało zeby ocenić człowieka . Zakładając ze to musi byc konkretnie lekarz możeżecie bardzo żle trafic , poszukajcie sobie kogos inteligetnego kogos kto bedzie was kochał szanował i wpierał , założenie ze każdy lekarz taki jest jest błedne i to bardzo , bo to jeszcze o niczym ni świadczy i do niczego nie obliguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×