Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PABLO3101

TROCHE NIEŚMIAŁY PRAWICZEK W WIEKU 25 LAT-MA SZANSĘ NA ZWIĄZEK?

Polecane posty

Bo ja to już powoli tracę nadzieję że kogoś spotkam nawet już nie marzę o dziewicy bo to chybą to jest nie realne.A morze mam szanse że spotkam dziewice jeszcze w tym wieku ? Dodam że mieszkam na niedużej wiosce .Podobno nie jestem brzydki ani jakis Przystojniak. Co wy otym sądzicie tylko proszę o poważne opinie.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanse ma każdy i nie uważam żeby prawictwo było jakąkolwiek przeszkodą:) Gorzej juz z dziewicą bo małe szanse, że na taka trafisz no i że Ci się spodoba na tyle, że będziesz chciał z nią stworzyć zwiazek;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vel Robinchut de Chujnia
.............pisałem że nie ...nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ma..... żadnych........................porzuc nadzieję........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no słuchajcie moze dajmy mu troszke nadzieii :D:D na bank kiedys kogos znajdziesz ale czy cos z tego wyjdzie nie wiem bo jak nie potrafisz zadzialac fiutem to marne szanse - uwierz mi nie samą rozmową buduje się związek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to forum
nie tutaj koles tutaj to sie jeszcze bardziej zdołujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nadzieiiiiiiiiiiiiiiiiii - byle ją miał topic o będach w ortografii jest na ogólnym czy gdzies tam wiec zachowaj swoje uwagi dla siebie bo to nie jest tematem tego topicu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vel Robinchut de Chujnia
...........alb zmień opcję................zresztą chyba piszesz o związku .....jak się nie ma co się lubi ......to się lubi co się ma......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego hehe http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3920771 to nie wyswietlało się w tematach i myślałem że się nie zapisało i prawda mnie nie kole bo wiem że mam małe szanse.Ale co moge poradzić że nie mam szczęścia do kokiet zawsze wcześniej czy puźniej uciekały właśnie może dlatego że sie nie brałem za nie pod tym wzgledem bo nie chciałem wyjśćna takiego co to tylko o jedno mu chodzi. No i można dołożyć do tego że jestem teoche nieśmiały żeby zrobić ten1 krok zmojej strony. Miałem jedna Dziewczyne która to przejeła inicjatywe i potem niebyłem nieśmiały w jej stosunku,ale chciał po miesiącu znajomości seksu a nie bylem tego dnia przygotowny do tego chodzi mi o zabezpieczenie głównie ale reszta też nie była bez znaczenia ale nie będe wnikał tu w szczeguły.A na nastepny tydzień znalazła sobie innego bo wyszło na to że ja sie nie nadaję i szkoda na mnie czasu tracić amiała chyba dużą ocote na seks.Zaraz pewnie powiecie że byla puszcalska ja byn tego tak nie nazwał bo takie to co sobota mogą z innym ja bym powiedział raczej że szukała chłopa który ją zaspokoji bo pewnie miała duży tęperament. Sory za błędy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo przez mysl mi nie przeszło zeby tą Twoją byłą wyzwac od puszczalskich, ale Ty to sorry ale dupa a nie chlop jestes. wez sie za siebie zaryzykuj, jak baba rozklada przed tobą nogi to nie graj gentelmana tylko korzystaj bo do 50 zostaniesz prawiczkiem i gumka zawsze w portfelu - znasz to powiedzenie: \" na wszelki wypadek to i ksądz nosi \" ? to wez to do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po makale
spróbuj zrobić wielkie pieniądze. Kobiety zlecą sie wtedy nie wiadomo skąd. Sprawdzone und potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makao a nie łatwiej się przemóc i raz zaryzykowac rozmowe z kobietą niz dorabiac sie kasy ? ktorego dnia obudz sie z milionem w kieszeni i 50na karku a prawiczkiem i tak bedzie, bo dązenie do kasy juz wogole przesloni mu inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem od tamtej pory noszę ale mineły 3 lata i nie miałem okazji jej użyć. Wiem że z kobietą wiąże się seks ale nie sadzilem że będzie chciła tak szybko choć dawała jakieś tam znaki w tym kierunku ale ja odbierałem to jako żarty. Jeszcze tamtej nocy była taka nie 100% bo jak wlożylem jej ręke do majtek to mi zabrała i wyszła na chwile z pokoju po powrocie powiedziała że moge robić teraz co chce ale ja juz bylem zdezorientowany co jest grane i jeszcze ta mysl że dopiero by sie śmiali koledzy jak bym wpadł za pierwszym razem co znając moje szczęście całkiem możliwe.A co do stosunku przerywnego bo niektórzy pewnie by taki zrobili w takiej sytuacji to nie wiedziałem gdzi mogłbym skończyć żeby nie wyjść na idjotę.Nie sądzilem że ona była taka doświadczona w wieku 19 lat. Chciałbym to już zrobić i to bardzo ale jakoś nie moge się przemuć do takiej pierwszej lepszej zresztą takiej też pewnie bym nie umiał zbajerować:-( Chce żeby to była osba która znaczyła by coś więcej dla mnie nie myśle o czekaniu do ślubu czy czekaniu na tą jedyną choć tak było by najfajniej ale skad wziąć tą pewność. A w okolicy albo wszystkie fajne dziewczyny wyjechały na Warszawę albo już zajęte. Mama to mówi że ja za bardzo wybredny jestem ale bez przesady podobają mi się też dziewczy które nie są laskami ale mają to coś. Załuje że jak byłem młodsym i było ich więcej to nie umiałem żadnej wybrac, może przynajmniej zdobyłbym jakieś doświadczenie dziedzinie seksu a teraz to juz tyko będzie gorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qurwa pablo albo jestes mistrzem prowokacji albo z ciebie dupa do potęgi Ntej brak mi słow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz troche szeżej to rozwinąć. Pisałem że jestem pod tym względem nieśmiały.To była pierwsza taka moja bliska sytuacja! Teraz załuje troche że nie poszłem na całość w najgorszym wypadku byłbym tatusiem. Teraz bym inaczej zrobił ale cóż już nie ma okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że nikt już nie chce się wypowiedzieć widac naprawde jestem cięzki przypadek.!!!!!!! A może jakieś dziewczyny sie wypowiedzą czy chciały by kogoś takiego jak ja tylko szczeże prosze i bez wulgaryżmów bo nie chce się dołowac już bardziej niż jestem>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvd
no i masxz racje tez bym sie powiesił gdybym został ojcem w wieku 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za dobre słowo tylko kto wie czy teraz będe miał wogule okazje zostać i tak niedobrze i tak jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robinchut de La Mancza
..czytam....czytam ..czytam ....i jeśli jesteś serio to coś ci powiem. myślę że ..w gruncie rzeczy ja też nie miałem nigdy ochoty na pierwszą dupę z brzegu.chciałem przynajmniej ją bardzo lubić. i to jest fakt. inaczej to tak jak gdybym się chujem wysmarkał.myślę ze dobrze robisz nie biorąc tego co się tobie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktoto jest
znowu kolejny durny temat o prawiczkach czy wy sie uwzieliście na to fofum czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie podoba to poco wchodzisz akładam że niemasz tego problemu co ja to mnie nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to jest
poczytaj sobie inne tematy o prawiczkach a nie od razu zakaldasz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mevablond26
Zazdroszczę Ci "Twojego stanu" Ja gdybym miała taką możliwość poczekałabym np. do ślubu. Oczywiście możliwość była ale sama przekroczyłam to barierę, bo byłam po prostu ciekawa. Kobietę na pewno znajdziesz, być może nawet dziewicę. Wiele moich koleżanek czekało z tym do momentu zaręczyn, ślubu. Zyczę w każdym razie powodzenia!!! Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach jest sztuką zachowanie seksualnej wstrzemięźliwości. Gratuluję wyczynu! Tak na marginesie - Gdyby kobieta znała Cię na tyle dobrze i wiedziała jak do Ciebie podejść szybko pozbawiłaby Cię nieśmiałości. Widocznie takiej jeszcze nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robinchut de La Mancza
lubię bajki.te dla dzieci i dorosłych.sam byłem zdziwiony ile nauczyłem się ze ,,szreka,,. wiem jedno mogę coś chcieć albo nie. jeśli chcę to to robię jeśli nie wychodzi staram siebie zmienić bo tylko tyle naprawdę mogę.zmienić siebie to zmienić cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że to że jeszcze jestem prawiczkiem to niedlatego że takie mam zasady tylko że poprostu nie miałem dobrej okazji żeby to zrobić z kimś kto by miał dla mnie wieksze znaczenie. Koledzy nawet chcieli mnie zabrać na dzi**i ale zrobie to raz czy 2 i co dalej a co jesli by sie okazało że szybko skończe bo to całkiem prawdopodobne w takiej sytuacji i pani miała by łatwą kasę bo nie natrudziła by się zabardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mevablond26
... i o to mi właśnie chodziło:) To, że było mnóstwo okazji nie znaczyło, że musiałeś podejmować się tego kroku. Ja zrobiłam to z czystej ciekawości. Okazji jest wiele ale tylko nieliczne są trafne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×