Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonooka blondynka..

czemu jak ktoras tutaj napisze ze jest ladna to zaraz na nia naskakujecie?

Polecane posty

Gość a ja jestem ladna
no tak ty przeciez wszedzie uzywasz polskich liter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ladna
i jesnak sie sprawdza - nie wiem czy jestes ladna i gowno mnie to obchodzi dla siebie mozesz byc najpiekniejsza za to glupoty niczym nie nadrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... pisanie o swojej atrakcyjności jest bez sensu albo i nie - tu na forum tylko w taki sposób moge określić swoją wizualność - czuję się ładna i słyszę to od innych - jednocześnie porównując sw,ój wygląd z panującymi kanonami urody (pomijając różne gusta) mogę stwierdzić iż taka właśnie jestem - nie ważne czy kobieta jest bardziej w czyimś typie czy mniej - jak jest ładna, atrakcyjna to każdy to przyzna i nikt nie zaliczy jej do grona "pasztetów" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) zarzucasz mi iż jestem be ponieważ pisze , że jestem ładna - patrz na swój nick :P 2) co do polskich liter - nie chodzi mi o kreseczkę nad "o" - i ty mi o głupocie nie do nadrobienia.... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ladna
to przeczytaj moja 1 wypowiedz. "a ja jestem ladna" to jej poczatek i tak zostalo . rozumiesz czy jeszcze raz ci to wytlumaczyc? tak wiem - jestes taka piekna i madra...zazdroszcze ci. nigdy nie robisz bledow nawet jak sie spieszysz oh o h jestem cudowna. napisze o tym na kafe i zjade 'pasztety od razu lepiej sie poczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D - poprawiasz mi humor - tak , uwielbiam "zjeżdżać" pasztety... i masz racjęjestem cudna ... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ladna
tak jak myslalam - jestes glupia i nie jarzysz o co chodzi. idz dziecko lepiej poprzygladaj sie w lustrze bo zdaje sie ze ci jakis pryszcz wyskoczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, jakoś nie widze sensu w udowadnianiu akurat tobie tego jaka jestem i czy jestem wartościowa i mądra - szkoda czasu - i nie stresuj się paszteciku :p - to tylko forum - chyba , że to jedyne co ci pozostało .... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
ja jestem sliczny jak kwiatuszek:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokoj niunia
toć to dno nie ma sensu dyskutowac z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ladna
pasztecikiem to zapewne ty jestes glupia krowo no coz na forum jestes anonimowa i nikt nie moze cie uswiadomic. zyj dalej w blogiej nieswiadomosci. zegnam paszteciku. oj, czyzby kolejny syf...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acccca - oj teraz to ci się dostanie.... jak ty tak ożesz tak o sobie pisać - bezwstydny ,nieskromny bufonie - więcej samokrytycyzmu i skromności :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ladna
pewnie...ty sie w mojej klasie nie miescisz i watpie czy kiedykolwiek tak bedzie. o takich jak ty mowie DNO - nizej juz nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ladna
z jakiego miasta jestes ? chetnie sie z toba spotkam... tylko nie recze za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ladna
znaczy sie z jakiej koziej wolki jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ladna
coz za blysk inteligencji ja nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie brakuje argumentów tam zaczynają się inwektywy - normalne dla ludzi z nizin społecznych -mimo wszystko pozdrawiam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ladna
zapomnialam ze ty jestes na wyzynach ach wybacz mi o najmadrzejsza i najpiekniejsza. a ja cie nie pozdrawiam. zycze wszystkiego najgorszego. a teraz idz i powyciskaj pryszcze, takze te z posladkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "a ja jestem ładna" wiesz oprócz tego, że jest się ładnym, czy nie, co jest kwestią naprawdę bardzo indywidualną i subiektywną, trzeba mieć jeszcze coś: KULTURĘ niestety, rzucanie się jak Ty, wyprowadzanie się z równowagi i obrzucanie niemiłymi inwektywami niedobrze świadczy o Tobie. Zamiast spędzać czas na forum i "nakręcać się" na ładne dziewczyny (w twoim odczuciu ładne czy nieładne, czy w czyimkolwiek odczuciu ładne czy nieładne) lepiej weź się za siebie, i popracuj nad samokontrolą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ladna
to nie dowiem sioe z kad jestes? pewnie wstyd sie przyznac...rozumiem.no coz szkoda. zegnaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ladna
karygodne zachowanie spierdalaj do piet mi nie dorastasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpiękniejsza z pięknych
skąd sie pisze kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ladna
jestem troszke niedouczona i troche pasztetowata.wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem ladna
karygodne zachowanie no to wypierdalaj:) milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×