Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieszczesliwie zakochanaaa

kto zna skuteczna recepte na zapominanie o facecie?

Polecane posty

Gość magda234
ja tez nieszczesliwie zakochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwie zakochanaaa
watpie zeby docenil i zalowal oni chyba nie zaluja:O i wiesz co? jak ich zobaczylam razem jak szli za raczke on nagle poczerwienial palant! cco glupio mu sie zrobilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda234
no dokładnie debil z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwie zakochanaaa
czemu mnieto spotyka? czemu ja na takich trafiam? ahhh moglam podejsc i strzelic z liscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz moj byly jest do tego stopnia perfidny ze gdy tańczył na ostatnie imprezie ze swoja obecna panna (bo bylismy ja jednej imprezie) to patrzyl na mnie i wzrokiem mowil do mnie to "ja jestem naj a inne sie tylko za mna oglądają" a ja mimo ze nadal cos czuje udawalam ze sie swietnie bawie z innymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwie zakochanaaa
lila podziwiam Cie ja nie dalam rady spakowalam sie i wyjechalam zostawilam prace a bylam daleko od domu nie wspomne juz o innych objawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety, nie czarujmy się, co druga kobieta (jeśli nie każda na jakimś etapie swojego życia) przez coś takiego przechodzi... palantów, nieodpowiedzialnych, niedojrzałych, gburów którzy nie liczą się z uczuciami innych nie brakuje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwie zakochanaaa
😭 ja juz mam totalny nbezsens wszystkiego i zastanawiam sie co jeszcze siespieprzy w moim i tak popieprzonym zyciu:O i nie wierzeze kogos spotkam nawet juz chyba nie chce nie mam sily 2 raz bym tego nie przezyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dlaczego to zawsze my musimy tak przezywac to co im przechodzi tak szybko?? Moj byly naprawde okazal sie teraz dziwny bardzo sie zmienil jest strasznym materialista kiedys taki nie byl i namieszal w moim zyciu naparwde bardzo nawet nasi wspolni znajomi z ktorymi to ja ich zapozawalam wybrali jego (mnie znaja po 13 lat a jego tylko 3) ale chyba warto zyc dla kilku prawdziwych przyjaciol niz gromady fałszywych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwie zakochanaaa
oni chyba nic nie czuja:O pocieszajaa sie dosc szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny szkoda czasu na plakanie za kims kto ma nas w dupie sama przechodze przez to samo i jest ciezko ale wierze ze kiedys spotka go to samo ze zlo ktore zrobimy komus wraca do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn to jest tylko pocieszenie bo uczucie to raczej nie jest w tak krotkim czasie a poza tym robią to na złośc nam zeby tylko udowodnic coś głupiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co mają z tego ?? Nic jedynie przyjemność bo czy naprawdę potrafią obdarzyc inna osobę wielkim uczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie takze zostawil chlopak
dla innej w lipcu.przestal sie poprostu do mnie odzywac.bal sie spotkania ze mna.z nia spotykal sie niby od maja kolezensko,haha jasne kolezensko.ciagle mnie oszukiwal,mysle ze zaczelo sie to juz w marcu. mija prawie 5miesiecy a nie ma dnia zebym nie plakala z jego powodu,mam przez to mase kompleksow,bo wiem ze w jego odczuciu wymienil na lepszy model(nie mnie oceniac).nie wiem czy mam depresje,do psychologa nie pojde bo nie chce z obca osoba o tym gadac siostra mowi ze to on stracil,ze jest dupkiem-czy ja wiem czy on zaluje?chyba nie mama mowi ze moge miec lepszego ale ja wiem swoje: kazdy mysli ze ONA jest ode mnie lepsza. nie cierpie go a z drugiej strony trudno mi wymazac z pamieci tyle wspomnien:( do dzis nie rozumiem jak mozna byc tak zaklamanym,a kiedys byl takim kochanym chlopakiem:( nic mi sie nie chce,nic nie ma barw.czasem siedze z ksiazka,ucze sie,patrze na zegarek i okazuje sie ze nic sie nie nauczylam tylko myslalam czemu tak postapil.zenada. 2lata i okazuje sie ze czlowieka nie znam:( czuje sie beznadziejna.i chyba taka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyślonaaa
to nic nie da zaden czas jak sie zakochasz to czas nie pomoze. tylko i wyłacznnie z nieszczesliwej miłosci da sie wyleczyc nowa miłoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze nie mozesz mowic o sobie ze jestes gorsza od niej bo wtedy obnizasz swoja samoocene i popadasz w kompleksy a przeciez mozemy byc piekne dla innych (choc wiem ze to cholernie trudne bo sama sie bardzo staram ale latwo nie jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwie zakochanaaa
ale ja wiem swoje: kazdy mysli ze ONA jest ode mnie lepsza. mamto samo zreszta jak ja zobaczylam zastanawialam sie nadal zastanawiam co on w niej widzi myslalam ze ma lepszy gust teraz czuje sie jescze gorzej ze "taka dziewczyna" ma to co ja myslalam ze bede miec...na zawsze juz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwie zakochanaaa
kiedy ja sie czuje ghorsza brzydsza i beznadziejna bo skoromnie zostawil wiec chyba taka mnie widzial? jak mam sie czuc lepiej? nie potrafie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale musimy uwierzyc w siebie i stać sie pewniejsze wtedy on to zauwazy naszą niezaleznosc . Bo oni czekaja tylko na to zebysmy sie umartwiały płakały itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchaj sobie mojej piosenki w stopce slowa sa cholernie prawdziwe, niestety \" place za wszystko ogromna cene za kazda moja lze za kazde dobre slowo za moja milosc co Ciebie\':O:O choc teraz jest mi ciezko wierze ze kiedys moze ..bedzie lepiej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwie zakochanaaa
moj nie zxauwazy jest daleko w innym kraju zostal tam a ja po tym wszsytkim wrocilam do polski\"P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydawac by się mogło ze skoro jest daleko będzie Ci łatwiej ale jednak nie jest ja niestety mojego bylego widuje dość często :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwie zakochanaaa
przyjechal tam z nia a ja tez przyjechalam dlaniego i co zobaczylam? 😭 rzucilam prace zostawilam znajomych i mecze sie w Polsce:O zajebiscie, nie? 😭 czasami nie mam sily nawet plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie nie bardzo ;/ w sumie poświęciłaś się dla niego a on.... nie docenił :( Może juz wypłakałas wszystko a teraz został tylko smutek i cholerna pustka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwie zakochanaaa
nie wyplakalam:O ciagle sie zastanawiam skad we mnie tyle smutku zalu i lez zostawilam dla niego rodzine znajomych zmienilam prace nie poszlam na mgr zostawilam staz z mozliwoscia pracy i co zastalam? 😭 uwierzylam w jego slowa, niestety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zacznij studia dokoncz je moze sprobuj sie otworzyć mi sie po części udało naprawde musisz tylko w siebie uwierzyc zacznij od malych rzeczy nie mowie ze przestaniesz myslec bo sie nie da ale w małym stponiu spojrzysz na świat inaczej (mi sie sni codziennie moj ) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwie zakochanaaa
mala dziewczynka ---> smutne slowa pasuja do mnie w 100%:O tak kontunuuje zrobilam to na przymus na przymus wrocilam do Pl mialam w palnach zostac w UK:O zmuszam sie zeby jechac na zjazd czasami na wykladzie sobie cos przypomne i juz mi sie broda czescie do placzu:O ciagle mam ich przed oczami jak ida a sni mi sie ostatni mc caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwie zakochanaaa
z checianic bym nie robila nie wiem czy te studia maja sens nic dla mnie nie ma sensu ostatnio szef w parcy sie pytal czemu ciagle chodze smutna czemu sie nie usmiecham? kiedy taki krzyz mam na sercu jak mam sie cieszyc? z czego?/ poki co samo zlo mnie spotkalo z tego powodu lzy i cierpienie dodam ze schudlam 8 kg teraz jakos nabieram kg po 8 mc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×