Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość promisenka

-10 kg, kto ze mną?

Polecane posty

adziam... masz piękny uśmiech! Brawo za brzuszki! Trzymam kciuki za Twój zapał! ;) Ewelina1985 czym doprawiacie warzywa na sposób hinduski? Uwielbiam hinduskie jedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam... rób, rób to się opłaca! Ale pamiętaj, że mięśnie brzucha się szybko przyzwyczajają do treningu i trzeba robić różnorodne ćwiczenia. To ja zmykam tez poćwiczyć. Chyba już nie wrócę, więc dobranoc! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie czytam zmagania lady_in_red21 z kilogramami tez wlasnie opisane na kafeterii i tak sie zastanawiam czy nie zebrac sie w sobie i nie zmusic sie na sile do tych cwiczen, ale jakos ostatnio zapalu brak, mimo iz 5 kg mniej mam za soba to coraz bardziej mi sie moje cialo nie podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki ;) ja 3 dzień na norweskiej z głowy :D cały dzień nic nie jadłam dopiero jak wróciłam do domku ok 17 :) nieźle :) Dziewczyny mówicie że ślub to dobra motywacja zgadza się tylko troszkę za późno się obudziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojito, przede wszystkim chili zarowno takiego suszone jak i w proszku, poza tym kminek mielony, kolendra mielona, kurkuma :) Ja mam bzika na punkcie hinduskiej kuchni :) Ja sie bardzo ciesze,ze udalo mi sie zmobilizowac do cwiczen. Mam nadzieje,ze zapal mi szybko nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promisenka
hello :-) dawno tutaj nie zaglądałam, no cóż - miałam swoje powody. Ale widzę, że topik rośnie i rośnie, w siłę oczywiście ;-) u mnie dziś OK, zjadłam maaaaalutko, piłam wodę z cytrynką, ale teraz umieram.. ssie mnie tak, że aż strach :D help?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://uk.youtube.com/watch?v=13Dy4y-e6N0&feature=related dzien dobry:) to moj poranny numerek:) kocham tego kota z teledysku ;) moze nie kazdemu sie spodoba ale my przy tym z corka wojujemy zawsze rano a dzisiaj to juz w ogole musze sie obudzic bo spalam 2 h w nocy niestety choroba coreczki dala mi popalic :( ide po kawke:) promisenka - ja wczoraj ze stresu bardzo malo zjadlam w ciagu dnia...i w nocy mialam taaaaakie ssanie ze myslalam iz do lodowki pobiegne... ale spielam sie w sobie..mam nadzieje ze ty tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tygodniu ograniczania waga wskazała 70,3kg! ;) Motywacja jest. Jutro mam w domu mała imprezę i obawiam się o jej skutki. Postaram się zjeść coś mądrze, jakąś sałatkę i kawałek chudego mięska. Gorzej z alkoholem, pewnie wypiję kilka drinków. Ale wychodzę z założenia, że alkohol nie tuczy :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojito Cocktail :P hehe, patrzac na mojego meza tez tak mysle...nie to zeby byl jakims alkoholikiem:P ale jest smakoszem piwka :D a tego jakiegos mięśnia piwnego :P ja nie widze :) niestety...u mnie to nie dziala i musze odstawic alkohol calkowicie.... dzisiaj na sniadanko mam zamiar zjesc jogurt naturalny z lyzka cieplego miodu, migdalkami, rodzynkami i kawalkami banana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojito Cocktail aaaaa no i gratuluje spadku wagi!!!!!!!! mam nadzieje ze po tygodniu moja waga wskaze chociaz 75 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam w pierwszym tygodniu waga leci szybko- ubytek wody no i mniej jesz więc masz mnie tego jedzenia w sobie, które też waży. Więc uszy do góry będzie dobrze! :classic_cool: Ja zmykam do codzienności! Miłego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dzis przeraziłam... a co z cellulitem? przeciez on nie zniknie kiedy spada waga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masci antycelulitowe? hmm..polecam tez dobry masaz... moja mama chodzila na takie masaze..najpierw masazystka rozbijala masazem caly celulit podskorny...co prawda po tym widac siniaki przez jakis czas...ale potem masac ujedrniajacy i efekt niesamowity... kosztowalo troszke:( ale jak ktos bardzo bardzo chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawalilam..zjadlam kawalek pizzy bez pieczrek ale za to z serem... gdy widze jedzenie to dostaje jakiegos psiego popedu musze i koniec...nie wiem jak sie bardziej motywowac, juz sama do siebie nie mam sily. a wy jak sbie radzicie, nie wierze ze nie jestescie glodne...co rbicie by nie myslec o jedzeniu i sie nie dac zlamac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nic nie jadlam bo bylam z dzieckiem u lekarza... ale teraz Mala spi wiec ide skubnac cos jak sobie radzimy?? ja po prostu szaleje ze zdrowym jedzeniem tzn z salatkami:) mieszam te warzywa jak szalona i na prawde nie jestem glodna;) ja nie czekam na dana godzine zeby zjesc ani nie ograniczam jak jem salatke to tyle poki sie nie zapcham ;) hehe ale wiem ze zdrowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna z Lublina!! ty tio juz prawie chudzielec hehe :D tak trzymac ze spadkiem wagi! ale ta nutella nununu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam świetny sos do makaronu z granulatu sojowego, pomidorów, cebuli, czosnku, papryki, czerwonej fasoli i kukurydzy. Wyszło pysznie, a kalorii i tłuszczu niewiele. Juz się nie mogę doczekać obiadu :P mirkat za każdy grzech- pokuta, czyli dodatkowa dawka ćwiczeń i nie ma że boli! ;) Dziewczyna z Lublina ja musiałam prawie tydzień zrzucać tyle, co Ty w dwa dni. Ładnie waga spadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde! niebo w gebie! ale dobre sniadanko:D w sam raz na poprawe humorku - slodkie, zdrowe, zapychajace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem głodna ale jak dzis zobaczyłam ten celulit to odechciewa mi si jesc! moja waga jest w normie ale chiałabym ja zrzucic jeszcze troche ale ten celulit to w normie nie jest! dzis ide na koncert to sie wyskacze a od jutra cwicze i kupuje balsamy... a na ten sosik to mam ochote nawet mimo tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas na przekaske :) chrupki ryzowe z poledwiczka:D no i po przekasce pare cwiczen bo dzisiaj jeszcze nic nie robilam :O mysle ze dzisiaj sie skupie na przysiadach:) dawno ich nie robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja sniadanko takie jak zawsze, w szkole male dwie kromki chleba ciemnego z serkiem topionym a na lunc sie umowilam z kolezankami i zjadlam miseczke frytek i dosc sporo pikantnych skrzudelek z kurczaka. Wiedzialam,ze to zjem wiec sobie tego nie wyrzucam:) Nie wiem czy bede mogla dzisiaj cwiczyc, bo mialam szczepionke i okropnie boli mnie ramie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina1985 :) a na co mialas szczepionke? ehhh..zazdroszcze, gdybym ja sobie pozwolila na frytki to znowu wszystko by poszlo w leb...juz nie jedna moja dieta sie tak skonczyla... :( ale i tak moim najwiekszym wrogiem sa slodycze a w ogole dzisiaj mam taki dzien ze co chwile cos podjadam...no najesc sie nie moge :) a to mandarynka, a to ogorek kiszony, a to chrupek ryzowy... zaraz zrobie sobie cos pozadnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) dziś zjadłam: grahamkę z fetą i wędliną, później na obiad makaron z tym śmiesznym sosem z granulatu sojowego, popołudniu dwie pomarańcze i kefir przed chwilą. Poszła też jedna duża kawa z mlekiem. Ćwiczyłam rano ok 30 minut, ale teraz mam chwilę więc jeszcze się poruszam. Na cellulit polecam przede wszystkim ćwiczenia (rower, pływanie), a także masaże szorską rękawicą pod prysznicem kilka razy w tygodniu i kosmetyki. Fajna jest oliwka do masazu z Ziaji (taka z pompką). frytki... nie róbcie nawet smaka, bo mam w zamrażarce i strasznie kuszą :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja to nagrzeszylam przed chwila, ale teraz nie moge oddychac. Moja siostra dostala nagrode z college i chcielismy to uczcic wiec kupilismy pizze i inne niegrzeczne rzeczy,ktore moja siostra lubi. Jutro rano sobie pocwicze dwukrotnie :) Szczepionke mialam przeciwko wirusowi hpv. Caly czas mnie to ramie boli. Ta pani doktor nie potrafila odroznic ramienia od barku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×