Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość promisenka

-10 kg, kto ze mną?

Polecane posty

Witam w piątek rano:) Życzę, aby ten dzień szybko minął, bo już mam dosyć ludzie niewyraźnie mówią przez telefon i mają pretensje do mnie, że nie rozumiem... A jak mam łączyć ze starostą to muszę znać nazwisko, żeby nie było wtopy... Jak to napisałam to mi jakoś lżej się zrobiło:) Rano zjadłam 2 kawałki pieczywa chrupkiego z serem białym i 2 łyżeczkami dżemu i to by było na tyle, a tak się najadłam, aż miło, teraz zrobiłam sobie kawę i wzięłam do pracy litr mleka, bo mnie naszła ogromna ochota:) A co tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do @@@ to ja zawsze, ale to zawsze mam wzmożoną chęć na słodycze, wtedy wiem iż nadchodzi, ale tak czy inaczej z tym u mnie kiepsko, bo raz jest raz jej nie ma, w październiku się rozregulowałam, dużo przykrych rzeczy się nałożyło i tak wyszło. Ostatnio leżałam żeby mnie szybciej przestało boleć z poduszką elektryczną i po godzinie było lepiej, bo nawet najmniejszy ruch sprawiał ból, i dobrze też ze to była niedziela, bo w pracy bym wyła aż boję się myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Spineczka.....tez kiedys mialam takie bole wiec cie rozumie :) ja wysprzatalam cale mieszkanko,umylam klatke schodowa bo moja kolej ....a teraz pije kawusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po cwiczeniach i jem 2 sniadanko :) ja jak przychodzi @ to wyyyyyje z bolu, ketanol i nospa na raz bardzo bardzo boli :( bylo lepiej jak bralam 'anty' ale po ciazy juz nie biore i po prostu masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam od poniedzialku!!!!! ciezki tydzien mialam i nie mam sily na odchudzanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! W niedzielny wieczór, dzisiaj był ten dzień gdzie pozwoliłam sobie na trochę więcej, za mną już 45 minut hula hop, jeszcze włączę sobie jakiś film i na rower wskoczę, żeby się nie odłożyło a spaliło:) Jutro idę do dentysty prosto po pracy, oby tylko nie bolało, bo inaczej nie zniosę tego:) A jak tam u Was weekend? Ja na następny jadę do szkoły i nie będzie mnie w domu, od rana do wieczora edukacja, ale cóż. trzeba:) Pozdrawiam:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P__U__M__A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P__U__M__A
***Witam. Ja również mam postanowienie schudnąć jakieś 7 kg... Mam nadzieję, że uda się to zrobić TRWALE do momentu kiedy się ociepli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P__U__M__A
***Witam. Ja również mam postanowienie schudnąć jakieś 7 kg... Mam nadzieję, że uda się to zrobić TRWALE do momentu kiedy się ociepli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P__U__M__A
***Witam. Ja również mam postanowienie schudnąć jakieś 7 kg... Mam nadzieję, że uda się to zrobić TRWALE do momentu kiedy się ociepli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja dzisiaj tez max swawoli jajecznica + chlebek z szynka pol paczki popcornu wielki talerz risotto z warzywami i kurczakiem 2 duze kawalki sernika z polewa malinowa hihi zjadlam cos ok 2500kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P__U__M__A
Ja nigdy nie mogłam skoncentrować się na liczeniu kalorii, w głównej mierze obstaję przy ćwiczeniach i niejedzeniu zbyt często tzw. junk food P.S. Wybaczcie tą wielokrotną wypowiedź, ale miałam mały problem z połączeniem i jak już wysłało to zbyt dużo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amidecorr
hej po ciąży zostało mi tu i tam(a urodziłam juz 8mc temu!!) jestem mała gruba opuchnieta nieatrakcyjna i wogóle bleeeee i najgorzej ze nieumiem sama sie zmotywowac. więc 158cm obecnie 63kg docelowo 55-56kg przyjmiecie mnie ?prrrrrrrrrrosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Nie ma to jak poniedziałkowy poranek:) Dzisiaj zrobiłam sobie mój dietetyczny placek na śniadanie, bardzo mi smakował, a już nic więcej za bardzo dzisiaj nie zjem, bo na 16 idę do dentysty, a nie wzięłam ze sobą szczoteczki do pracy, a pamiętałam o niej w sobotę zeby ją spakować, no cóż będę pokutować za wczoraj hahahaha:) Witam również nowe osoby:) Im więcej nas tym lepiej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo? Jest tu dzisiaj ktoś na horyzoncie?? Siedzę w pracy i kota dostaje, bo wyników egzaminu dalej nie ma, a ja bym wolała wiedzieć na czym stoję;( A buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) i ciesze sie ze dolaczyly nowe dziewczyny;) ja znow nie spalam w nocy od 3 sie mecze....ale za to 1kg mniej na wadze....a wlasciwie tamten tydzien przeginalam i to zdrowo.....dzisiaj zjadlam kawalek kielbaski i ciagne na razie na kawach bo inaczej nie bede w stanie funcjonowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiineczka :) na pewnie bedzie dobrze z wynikami :) ja przez 2 dni milo sobie pofolgowalam, ale bylo milo i przyjemnie wiec nie mam wyrzutow sumienia czasem trzeba dac organizmowi na luz pocwiczylam godzine wczoraj wieczorem i dzisiaj tez juz jestem po 30 minutach i sniadanku mam kupe do roboty i ladna pogoda wiec pozniej na spacer odezwe sie wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się dzieje, że nie spałaś jeśli mogę spytać?? Ja też miałam ogromne problemy ze spaniem po śmierci dziadka, 2 tygodnie nic nie spałam chodziłam ledwo żywa, teraz jest o niebo lepiej, chociaż nie mówię, że teraz nie zdarzają mi się tygodniówki, najlepiej jak się porządnie zmęczę, ale to nie zawsze gwarantuje sukces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale masz fajnie z tą pogodą, u mnie za oknem brzydka. gratuluje spadku kilki deko:) Mnie zawsze to cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiineczko....niestety tak mam i to dosc czesto! jestem strasznie nerwowa, i czasami sie przejmuje takimi glupotami ze glowa boli...a takie sa skutki! w dzien nie nadespie bo nie potrafie, jedyna nadzieja ze poloze sie dzis wczesniej spac i przespie do rana! poki co ide do kuchni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez sloneczko wyszlo, co prawda tylko 3° ale grunt ze nie leje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy się ważycie, bo ja planuje się zważyć 2 lutego i wpisze mój wynik tu, liczę na to, że chociaż ten kilogram spadnę... Wiecie co miałam napisać 10 stron do szkoły ale tu w pracy nie mam weny a w domu chęci, bo wiadomo jak to w domu, ale dzisiaj to już będę musiała się zmusić do tego, w sobotę do szkoły, a tak szczerze mówiąc nie chce się się za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie waze w kazdy poniedzialek.....(czasami czesciej i pare razy w ciagu dnia, ale poniedzialkowa waga sie liczy....oczywiscie rano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co dwa tygodnie się będę ważyć, kiedyś codziennie wskakiwałam na wagę, ale teraz leży schowana pod łóżkiem i czeka na poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze godzina i do dentysty z wrażenia to nawet głodna nie jestem, niech już tylko będzie po wszystkim... Chce mi się za to jedno, spać:) Gdyby choć troche słonko dzisiaj świeciło to byłabym szczęśliwa, ale cóż, a dzisiaj miała przyjść moja fryzjerka zrobić porządek na głowie, ale dziecko się rozchorowało i nic z tego, jeszcze z tydzień wytrzymam te końcówki podciąć i ogólnie jakiś inny fryz wymyślić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Wiecie co zaczęłam ćwiczyć?? Rowerek w powietrzu, bo wyczytałam na innym forum, że daje rewelacyjne efekty na nogi, a jak już leżę w łóżku i czytam to sobie kręcę, w niedziele tylko 3 piosenki dałam rade wczoraj już 4 jak dojdę do 7 to tak będę utrzymywać:) Byle nogi się zrobiły super:):) A co tam u Was? Dzisiaj do pracy wzięłam angielski i mój plan magisterki może coś uda mi się stworzyć, jestem dobrej myśli:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie ja już chcę do domu, czuję się kiepsko boli mnie cała szczęka, to chyba po wczorajszej wizycie u dentysty, a do tego czuję każde żeberko, normalnie masakra, nie mogę być chora, tak czuje, że dzisiaj nie pójdę na angielski tylko do łóżka się kurować, ale dawno tak źle ze mną nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej....niestety nie mam czasu tu posiedziec bo mi sie mala rozchorowala.....jakas jelitowka chyba:( milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia :) Ja już się nie mogę z jednej strony doczekać weekendu, a z drugiej wcale go nie chcę, bo do szkoły muszę jechać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×