Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość promisenka

-10 kg, kto ze mną?

Polecane posty

Witam :) Można się dołączyć do diety? Wiek: 16 lat Wzrost: 178cm Waga: 73kg Cel: 60kg Mam nadzieję, że do lutego zdążę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znikalna
HeJ :) Mogę się do Was wkręcić hehe ?? Ja jestem od kilku dni na diecie garściowej. Postanowilam zdrowo zrzucic te straszne kilogramy i bede walczyła , bo nie lubie się poddawać. Podziwam Wasz zapał i mam nadzieje ,ze mi sie udzieli , bo przeciez jesteśmy kobietami a one sobie swietnie radzą :D Powiedzmy hehee ... :) Zjadlam dzisiaj: grahamke z serkiem i pasztetem , 5 mandarynek , kawke 3w1 oraz mięsko w warzywach plus 1/4 grahamki. :) Jeszcze sobię na stoperku trochę pochodze. Wczoraj zrobiłam 1000 powtorzeń , nie orientuje się ile powinno się cwiczyc na nim ;) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge i ja moge i ja? Co prawda ja juz od miesiaca na diecie MZ, ale wlasnie dopada mnie kryzys. Zwiekszyla mi sie ochota na slodycze o zgrozo a tak ladnie sie trzymalam, a w 2 ostatnie dni strasznie grzeszylam. Topic na ktorym wczesniej spedzalam czas umarl, a ja potrzebuje dalszego wsparcia, moge sie przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znikalna
Gosiu ,a schudlas cos przez ten miesiąc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudlam schudlam, mam za soba 5 kg mniej, i naprawde duzo szczuplejsze cialko, co prawda dzisiaj sie wazac mialam na wadze 62 kg, a juz bylo nawet w niedziele rano 61 no ale niestety polakomilam sie na slodycze. Moj plan dnia wyglada mniej wiecej tak rano: kawa z mlekiem i slodzikiem ( slodzik tylko raz, a reszte napokoj bez cukru i slodzika) okolo 10 activia, potem 2 kromki chleba zytniego z serkiem trojkacikiem, a kolo 18:30 jak wracam do domu obiad, czasami jest to zupa czasami jakies miesko. i mazidla do Cialka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu a nie odczuwasz glodu w ciagu dnia jak jesz tak malutko ? Tez bym byla zadowolona jakbym mialam 5 kg mniej po miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znikalna
Gratuluje i podziwiam :) Potrafilaś juz wystartować zawziąść się w sobie i zrzucic 5 kilo ;) To duzo. Nie trzeba sie przejomować teraz tymi słodyczami ,a brnąć dalej do celu :) NAPEWNO się uda :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cwiczec to polecam grudniowego shapa, swietne programy interwalowe na stper, bieznie itp. Ja nie cwicze nie mam na to czasu;) a moze i za leniwa narazie jestem, jak dojde do 60 kg to moze sie wezme za skakanke, boje sie rozbudowac jesczze bardziej miesnie, w udzie mam az 56 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znikalna
Ja właśnie lece poświczyć na steperku :) Paaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ile ja razy sie za diety zabieralm, i za kazdym razem wszystko sie walilo po 3 dniach, az naprawde jestem z siebie dumna, a kazdy kilogram mniej strasnzie motywuje. Na poczatku glod czulam, zawroty glowy itp. ale sie zawzialam. Kurcze nawete nie wiecie co to za frajda jak osoba noszaca zawsze rozmiar spodni 30 zaklada teraz 28. Najladniej wyglada moj brzuch i pupa ale jeszcze spora droga przede mna. Coraz czesciej zastanawiam sie nad rozpoczeciem skakania na skakance, ale po pracy (10-18) naprawde nic mi sie juz nie chce. Ale od jutra zaciskam znowu pasa, wlasnie sie dowiedzialam ze moj przyszly maz przyjezdza za 2 tygodnie i tak mi sie marzy te 60 kg:) Kurcze tylko zastanawia mnie jedno, czy temat nie upadnie i czy znowu nie bede w tym odchudzaniu osamotniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja obiecuje, ze Cie nie opuszcze, bo jestem bardzo zdeterminowana tym razem :) Jesli zrezygnuje tym razem to niedlugo bede wazyc 100 kg i bede wielorybem a nie panna mloda. Nie chce przez nadwage odwolac swojego slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh.. strasznie zle sie czuje baaaardzo przesadzilam i ryczec mi sie chce... i gdzie ten moj umiar??? czuje sie jak wieloryb :( te krewetki to bylo morderstwo patrze sie w lustro i widze wielkiego pulpeta ;) oczywiscie moj maz twierdzi ze przesadzam... musze sie wziac za siebie, konkretnie.. boze, daj mi sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimmue
Witam, jestem Ania, chciałabym również przyłączyć się do tego sympatycznego grona odchudzających się. Od tygodnia jestem na diecie Cambridge, ale na razie efekty są mizerne, pewnie dlatego, że niestety czasem kuszę się na jakiś dodatkowy kąsek, dlatego mam nadzieję, że z Wami będzie mi łatwiej. Czy ktoś już może był na tej diecie, ewentualnie jakie były efekty? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUŻ NIE MOGĘ
adziam, wszystko będzie dobrze siy powrócą, nie ma co się tak katować, żalowac, musisz nastawić się, że będzie dobrze, uśmiech na mordke i determinacja! Ja dziś też pogrzeszyłam i czuję się z tym źle, ale zawsze jest 'jutro', i można od nowa, aż do skutku. Gratuluję bardzo tym, którym się udało coś zrzucić, jesteście moją inspiracją :p I te z Was, które jeszcze nie zrzuci ły też, za to, że jest siła i determinacja! U mnie najgorzej bez ćwiczeń, brakuje mi ruchu na świeżym powietrzu, intensywnego wysiłku, a tu pogoda beznadziejna, w domu mało miejsca i dużo ludzi :/ Do zaś, trzymajmy się dziołchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane to i ja sie moze dolacze? moja waga 72 kg 168cm;( nie jem slodyczy od jutra, dieta do 1000 kcal, dzis bylam na aerbiku wodnym. od 4 miesiacy to zaczynam setny rqaz chyba diete ale teraz powiem sobie DOSC:) ps jak robicie stopke pod wpisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy witamy 🖐️ im nas więcej tym lepiej :) ja jestem po pierwszym dniu diety norweskiej i nie jest tak źle :D do Ewelina1985 ja też się odchudzam do ślubu :P kurcze coraz mniej czasu a trzeba suknie mierzyć i na coś się zdecydować a odwołać ślub przez wygląd to dopiero masakra ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Piękny dzień na odchudzanie :) Ja rozpoczęłam dziś od hula-hopu (oczywiście na goły brzuch), a zaraz zjem jakies pyszne śniadanko. GosiaKuleczka gratulacje wielkie! 5 kg to tu bardzo dużo! adziam... za przejedzenie proponuje pokute. 50 brzuszków prostych i po 25 skośnych na każdą stronę! :P Damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mirkat
Stopke wpisuje się w preferencjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosiaKuleczka :D ok. obiecuje ze zrobie jak tylko corka pojdzie na poranna drzemke... aha..ale nie obiecuje ze dam rade tyle na raz ;) moge rozlozyc na caly dzien???? :D ja na sniadanko jem owsianke z malinami i ananasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojito cocktail - oj przepraszam, cos mi sie poprzestawialo :) to do Ciebie oczywiscie mialo by :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj kupuje wage...bo wstyd sie przyznac ale nie mam :D wiem ze tydzien temu bylo 75kg jak sie wazylam u kolezanki.. ale trzeba miec swoja wage:) od tego sie wszystko zacznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, oj jak mnie dzisiaj sie z lozka wstac nie chcialo...ciagle pada, wogole jakis ten dzien taki ni jaki:/ U mnie dzisiaj juz po kawce z mleczkiem, no i po balsamowaniu;) ale wlasnie skonczyl mi sie balsam i zastanawiam sie czy nie kupic cos innego, na brzuszek co prawda stosuje inny kremik - garniera ten z masazerem - ale przydaloby sie cos na uda i lydki tez z takim urzadzeniem. A jak wy sie dziewczyny trzymacie? Ja zaplanowalam w ramach pokuty za 2 dniowe przejedzenie 1,5 godziny marsz na bierzni, wlacze sobie jakis film i pomaszeruje troche, a pozniej utne sobie dluga kapiel i peeling kawusiowy. Pozdrawiam wszystkie serdecznie i trzymac sie trzymac kobity bo Sylwester za pasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 prostych zrobionych :D orpocz tego 30 sciskow na poprawe biustu ;) i zaraz pare sklonow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam... bardzo ładnie! 🌻 Ja teraz zmykam. Muszę jechać do czytelni i załatwić kilka spraw na mieście. Odezwę sie w porze obiadowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, pozwolcie ze sie przylacze, chociaz nie mam sie czym pochawalic......kiedys bylam na nielaczeniu, i za bardzo mi to nic nie dalo, poza tym kocham jesc......niestety moja zmora jest brzuch...albo raczej to co powinno byc na miejscu brzucha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja tez juz po sniadanku. Moje sniadanie na ogol wyglada tak samo. Platki owsiane ,,surowe,, jablko , troche rodzynek i pestek slonecznika i kilka lyzeczek jogurtu naturalnego. Na ogol tez dodaje jeszcze otreby, ale mi sie skonczyly kilka dni temu i nie mialam okazji dokupic. Polecam takie sniadanie osobom, ktore maja problemy z wyproznianiem :) Ja wczoraj pocwiczylam 20 minut na orbitreku a pozniej zrobilam jeszcze 45 brzuszkow. Mam zamiar dokladac codziennie po 5 minut do orbitreka i docelowo chcialabym dojsc do godziny. Misia, ja mam naprawde duzo czasu jeszcze i na szczescie sukni nie bede zamawiac jeszcze przez rok. W tym czasie powinna dojsc do swojej idealnej wagi. Ja w ramach dbania o skore, na zakonczenie prysznica polewam cale cialo zimna woda. W mojej lazience jest to wyczyn nie lada, gdyz jest tam okropnie zimno :) Pozniej smaruje sie oliwka, bo ostatnio mialam okropnie wysuszona skore. Musze zmykac do szkoly wiec do ,,zobaczenia,, pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat.ka :D hejka, moja zmora tez jest brzuszek ;) niestety po ciazy zostaly mi tygrysie rozstepy i sflaczala oponka :P trzeba sie tego pozbyc:) ja usypiam corcie i ide pod prysnic od dzisiaj znowu zaczynam balsamowanie bo z tym niestety tez sie zapuscilam :O a widze ze skora coraz bardziej sucha... oh dzieki wam :) moze w koncu na prawde zaczne dbac o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry;) ja po sniadanku 2 kromki razowe pelnoziarniste z maslem i szyneczka drobiowa i pomidorkiem, a teraz pije kawke z 1 lyzeczka cukru. ;) Tym razem sie nie poddam, w planach specerke mam itd. Aha, ja w ramach dbania o calo codziennie smaruje sie balsmamem ujedrniajacym, zaczelam tez chodzic na solarium, bo moja skora jest bardzo bladaa a w ogole chce miec ladne cialko;) na obiadek mam pierozki z ketchupem i jescze jablko na kolacje, a potem spacer woeczorny. Damy rade, jak nie my, to kt?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×