Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

WYTRZYMAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMY???????????????????????? WYTRZYMACIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, KOCHANE MOJE, bo jak ja mogę to wy też potraficie, więc przestańcie się użalać nad sobą, szybko kawę ze mną pić i nie marudzić, ale to już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZYWIŚCIE! OCZYWIŚCIE! OCZYWIŚCIE! SZCzĘŚLIWA TO MOJA ODPOWIEDZ NA TWOJE PYTANIE;) Buziaki, spadam do domu, będę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jakoś poprostu nie wiem ale dam znac czy wpieprzylam o 17 serek czy golonke, bigos, nulelle i czy to wszystko popiłam cola? A Tija👄 dawaj dawaj bo już się nie musisz martwić jak ci się ten rozwali to drugi ci przyjdzie z reklamacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki, a teraz z innej beczki :) Bezczelnie zrobiłam tu kopiuj-wklej :P Szukam jakiegoś kremu dla siebie . Długo używałam Eris, teraz mam Derma Genesis Loreala, ale się kończy i chciałabym zmienić. Wiek widoczny poniżej, ale nie chwaląc się cerę mam jak na swój wiek bardzo dobrą, praktycznie prawie bez zmarszczek i nigdy żadnych problemow z cerą. Choć świadomość wieku jest bardzo duża :P Lubię kremy mocno nawilżające (okresowo chodzę na solke niestety) i odżywcze. Macie jakieś zdanie n/t kremów Olay? Zastanawiałam się też nad Vichy, ale poczytałam w necie, że przereklamowana firma i jakosć nie odpowiada cenie. A moze macie jakieś inne propozycje ? Byłoby fajnie jakby któras odpowiedziała starowince :) Z góry dzięki :) poczytam wieczorkiem (jak będzie co :P ) ... uciekam do pracy ... :) Głupio pracuję , no nie ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na tym usg prenatalnym i jestem strasznie rozczarowana. 150 zł,dojazd i obiad, a nie zaproponowali mi nagrania na płytę, 3 ani 4 d, ot takie zwykłe usg, tyle że dłuższe i tzw dwururka, czyli raz przez brzuch raz dowcipnie. Okazało się, że moja dzidzia jest za duża na ocenę ryzyka zesp. Downa. Chyba coś mi się pochrzaniło w tym cyklu, w którym zaszłam, bo wg terminu ost miesiączki to jest niespełna 14 tc, a wg pomiaru dziecka - prawie 15 tc. Ja już nie wiem. Grunt, że jest. Chociaż pól nocy nie spałam. Majka, mam przyjaciółke kosmetyczke i podobno kremy Olay są jednymi z bardziej przereklamowanych. Praktycznie sama gliceryna. Podobno Vichy jest warte swojej ceny. Szczerze mówiąc mnie Olay nie służy i uważam, ze jest stanowczo za drogi. Sama mam ochote na Vichy pod choinkę. Dietujące ściskam mocno i zycze wytrwałości!!!!! Do2do, wiesz z mojego dziesiejszego usg wynika, że zaszłam w ciąze zupełnie nie w tym terminie, kiedy myslałam. Chyba te ziołka jednak przyspieszyły owulację. Po badaniu mąż zabrał mnie do Sfinxa (czy jak to sie pisze) na obiad. I wiecie co, jedzenie knajpowe wcale mi nie wchodzi. I skończyłam na frytkach. Wiem, wiem, sam syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja już i po zakupkach i obiadeczku ale z szacunku dla mjch kochanych 5 dniuwek :) nie wymienię co jadłam :) Dziewczyny walczcie ja duchem jestem z wami :D👄 Zakupiłam sobiesexi koszuleczke do spania;) dyskusji to znaczy :) mężus juz kupił winka więc sorki ale dzisiaj wieczorkiem mnie nie będzie:) PIMACH- to faktycznie dzaidy że ci nic nie nagrały !!!!!!!!!!!Ale kochana najwazniejsze jest to że dzidzia jest zdrowa a to że rosnie to tylko się cieszyć trzeba :) ja pamietam że w ciazy nie podchodziły mi apsolutnie fasfudy, frytki za to kapusta kiszona polana jogurtem naturalnym była super!!!!!!!!!👄👄 MAJKA- ja miałam Vichy i byłam nawet zadowolona :) teraz mam głeboko nawilzający AA i mi odpowiada chyba najbardziej miałam jeszcze grnir czeresniowy ( w czerwonym slojczku) byl tez spoko i ładnie pachniał 👄 buziole kobitki uciekam z psem 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do, aleś dowaliła do pieca z tą kapustą z jogurtem.... Tija, czyś Ty się zasteperowała na amen? Szczęśliwa, Donia jak tam? Żyjecie? Chyba słyszę, jak Wam burczy w brzuchu... Szczęsliwa dosteniesz koronkowe stringi w rozmiarze S i jeszcze Ci z dupki zlecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach😘 pomyśl sobie że jeszcze około 5 tygodni i poczujesz swojego małego fasolka. Każda z mam Ci to powie że wrażenie jest niesamowite i żaden facet nam go nie odbierze, a że dzieci troszkę fikają a potem mogą długo odpoczywać to nie raz strachu się najadłam i próbowałam go budzić przesuwając brzuch w różne strony. Pochwal się czy już chociaż trochę widać brzusiola? ja nie mogłam się doczekać aż ciążowe ubrania włożę na siebie a potem nie mogłam się doczekać kiedy je z siebie zwalę:)Jak tak czytam o ciąży to czasem mi się chce jeszcze jednego szkraba, ale pewnie po kolejnej nieprzespanej nocy zweryfikuję swoje fantazje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! ja dzis na chwile tylko-miałam dziś kodszmarny dzień a do tego głowa mi pęka-to chyba z nerwów niestety. Dostałam dziś ochrzan za to ze sie staram...................nie żartuje. Poprostu czuje sie jakby ktos mi za przeproszeniem nasrał pod drzwiami zadzwonil do drzwi po papier a nastepnie zjebał ze nie posprzątane.........paranoja. Dziś nie mam już sily w dawać sie w szczególy--moze jutro.. A może jutro już mi przejdzie-skoro inni(szefostwo) ma w dupie to dlaczego ja mam sie przejmować czy kontrakt bedzie wyrobiony i walczyc o stracone pieniadze-naprawde w dupie juz to mam!!!!!! Sorki za słownictwo i że tylko o sobie ale poprosstu czasami trzzeba sie wykrzyczeć Jedna zz dziewczyn chciala przepis na pieguski-wpisze jutro ok Buziale laseńce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wieczorem odkryłam że mój mały ma chyba różyczkę. Ostatnie dni był mocno rozdrażniony i trochę podziębiony, miał trochę podwyższoną temperaturę. Na buzi miał krostki, ale myślałam że od jedzenia bo teraz dostaje dużo nowych rzeczy, ale dzisiaj wieczorem przy kąpieli zauważyłam że brzuch i plecy też ma wysiane. oglądałam zdjęcia na googlach i wygląda tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babinki.... tak mi dzis okropnie smutno....caly dzien rycze.....moj szymus mowi,ze znow mnie porabalo..... ale nic-zaraz bedzie horror na tvn7....moze sie rozchmurze........ dobranoc zycze stosunkowo udanej nocki.....😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam te co śpią jeszcze i te co już pracują Nawet dzisiaj też pospałam wyjątkowo i teraz jestem tak oszołomiona nadmiarem snu że głowa troszkę boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA..............witaj ranny ptaszku👄 Z tego co piszesz wizyta i lekarza murowana ....chociaż czasem też tak wyględa właśnie uczulenie ,wiec bez paniki moze to łagodniejsza wersja. MAJKA..........Ja ostatnio zainwestowałam w nowości LANCOME....kupiłam krem na noc na dzień i pod oczy.........lubie tą firme i wiekszość produktów nadywam właśnie ich.....niestety cenią się,ale ja już muszę ratować resztki młodości więc nie mam wyboru......co do Vichy to tak jak dziewczyny mówią jest wart swojej marki i ceny....ja go osobiście polecam....nie mogę używać kremów Garniera ,bo są na bazie kwasów owocowych i mnie uczulają. U mnie firany i zasłony już wiszą ,a co za tym idzie czyściutenkie okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to ma byc ?.......zmowa czarownic??????????? nikt nawet nie zauwazyl moich wpisow!!!!!!!!!!!!!!! co ja jestem RWA mac ?niewidzialna?????????? to ze tylko czasem sie odzywam..........to co-niby,ze was nie kocham,,,,,,,a moze moje bluznierstwa was domoralizuja.......hehehehe......to raczej nie mozliwe.......... wiec prosze was larwy z kaszy nie zapominac tu o mnie.................... wasza picza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczochy kochane 👄 na kafe 30 które wlasnie z ciekawości poczytałam dzieje sie samowolka Aniulka podała link do NK i zaprasza wszystkie chętne i nawet nie zwraca uwagi ze Majka prosiła ja o cierpliwośc. Poprostu samowolka , ja już dawno się wypisałam ale pisze jak by która była zainteresowana🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek - ja Cie widze 👄 ale dopiero zajrzalam bo mnie jakies cholery do pracy gonia i lenic nie pozwalaja... paskudy jedne jakies... ja to czasami mysle ze te smuteczki to jakies normalnie zarazki w powietrzu sa bo kurna czasem czlowiek lapie dola i nie do konca wie dlaczego... oczywiscie jak w tym dole jest to juz sobie powody do nieszczescia zdolowana istota znajdzie ale poczatek to jakis taki wirusowy... ;) a Szymusiem sie nie przejmuju - chlopy tak maja... trzymaj sie cieplutko serum - lancome faktycznie jest super ale kurna za jeden ich krem placi sie tyle co za 4 inne naprawde niezle tija - dziendoberek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola widzimy cię, słyszymy cię i czujemy cie👄 Do2do pisz tu szybciorem jak tam nocka mineła i pogaduchy z M owocne były? Majka👄 ty poematy pisz tu a nie nerwy strzępisz na 30 , a tu co??? Mycha👄 pikseles👄 och ja to bym chciala chociarz w M się zmiescić. a i szkoda że nie masz dzidzi nagranej ale to jakby nie najważniejsze widzials na ekranie i naiwazniejsze że rośnie👄 donia👄 jak tam 5 dniowa bo ja juz zakoczyłam wczoraj, tak sie nazarlam że rano żygałam:( i dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ory - dosc juz lazenia po lekarzach... where are you???????????????????????????????????????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołchy 🌼 🌼 sorki ze wczoraj do was nie zajrzałam ale juz nie miałam sił ,tak pyłam padnieta No prawie wszystko mam posprzątane z małymi wyjatkami ale to juz pestka TIJA ja nie chce byc kretem Wiecie co mój M powiedział wieczorem bbbbrr ze co to robota w domu on by to za 3 godziny zrobił i tak mi podniusł ciśnienie ze miałam chyba z 200 Mi juz na niego słow brakuje a wogółe to tak sie zmienił po tej Angli ale na gorsze wogóle nie moge dotrzec do niego Najchetniej to bym sie spakowła i wyjechała na bezludną wyspe ale tylko sama i wqtedy jestem ciekawa czy cholera dałby sobie rade ze wszystkim Moze wtedy by docenił to co ja robie w domu 🌼 🌼 🌼 🌼 Dlaczego mezczyżni na peni.... mają dziurke ? Zeby tlen do mózgu miał którędy dotrzeć 🌼 🌼 Bużki dla wszystkich ja wybieram sie na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka:) to wyłaź z dołka Szczęśliwa się ze mną nie przywitała:( jak tam dieta, mam nadzieję że nie poległaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤HEJ Kochanieńkie:D Ja jeszcze dzisiaj spiaca i padnięta :) wiadomo jak to po dyskusji:) Dzisiaj mam kupę roboty bo od pewnego czasu jadę na swoim ( nie chwaliłam się wcześniej aby nie zapeszyć) i mam trochę do roboty ale projekt robię dzisiaj na kompie więc co chwilkę przerwa na kafe obowiąskowa :D TIJA- rany powdziwiam cię za 7.00 rano ja to się dopiero na drugi bok przekręcałam :) SERUM- jak tam kochana dotrzymujesz mi towarzystwa przy zielonej herbatce \\_/> SZCZĘŚLIWA- własnie czytałam na 30 i powiem ci że mi się to też bardzo nie podoba bo nie mam ochoty aby ktoś oglądał mojefotki itd.Ja zastanawiałam się już dawno nad likwidacją tamtej nk , bo jestem jej moderatorem , a nawet jak się wypiszę to każdy może kliknąc w moderatora mnie oglądać a ja tego nie chcę wiem że to jest nie fer w stosunku do nowych dziewczyn ale ja wkońcu zrzyta z nimi nie jestem a i większości wogle nie znam więc się zastanawiam co zrobić bo w sumie to mogą sobie załozyć wlasną NK sama juz nie wiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORKI........ale ja juz sie wypisałam..........tylko nie wiem co zrobić z osobami co mam je w znajomych ....a najlepsze na koniec....nigdy nie miałam P.PREZES ŁŁAAŁŁŁ zostałam pominięta ,a to dobre!!!!! DO 2 DO ....NA ZDRÓWKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najważniejsza jest Twoja prywatnośc którą trzeba pilnować i nie ma nawet o czym dyskutować:) Ja poprostu nie zamierzam aby ktoś oglądał moją rodzinę np: jak to coś pomarańczowe wczoraj! Spisałm z 7 nazwisk w swoich znajomych których nie znam i nie wiem kto i co, a 4 osoby już usunęlam ja nie potrzebuję osób których nie znam!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA- jestem jestem to klikaj :) SERUM- \\_/> to zdrówko :) WIECIE JA LIKWIDUJE TAMTA NAK A NIECH SE ZAKLADAJĄ SWOJĄ CHYBA NIE MACIE MI ZA ZŁE ???WSTRZYMAM SIĘ JESZCZE GODZINKĘ ABY POZNAĆ WASZE ZDANIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×