Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

SZCZĘŚLIWA..........napisz jak tam synuś. Obawiam sie że twoje milczenia oznacza jednak że siedzisz w domku z dzieckiem na opiekuńczym.....daj znać czy to coś poważnego...mam nadzieję że NIE.Jak dostaniesz sie do kompa to kliknij choćby słówko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA........SZCZĘŚLIWA w piętek na gg wspominała że mama do niej dzwoniła bo coś z synkiem,a teraz się nie odzywa wiec myśle że jadnak siedzi w domku z dzieckiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedne dzieciaki chorują teraz na potęgę, i moim zdaniem w dużym stopniu winne są antybiotyki. Zauważyłam że jak moja Wiki złapie coś już w październiku i nie daj Boże dam jej antybiotyk to wtedy do kwietnia jest chora non stop. za to jak przetrwamy pierwszą infekcje to działa na nią jak szczepionka. Igor w zasadzie nie choruje, tzn. złapie katar czy nawet kaszel ale radzimy sobie bez specjalnych leków. mojej córce pomagały bardzo bańki, po takim zabiegu zawsze długi czas miała spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA- zgadzam się klimacik swiateczny udzielil sie i mi za sprawa tych kawałków :) ja odprowadziłam młodego do szkoły i po Lego poleciałam i portwel mi się skurczył o 350 zł :o no ale święta sa raz w roku i ja ubustwiam dawać prezenty więc mogę chodzic z chudym portwelem :) byle by na plastiku jeszcze troche zosatło hiii:p Nie wiem jak u was ale u mnie to zimnica wrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do - moja wyplata tez sie ze mna pozegnala za sprawa prezentow ;) mam tylko nadzieje ze sie chociaz beda cieszyc cholery... tylko jeszcze mi mikolaj kazal sie zdecydowac co bym chciala bo nie ma weny tworczej a i ja nie do konca niestety... myslalam ze mozestepek mu podpowiem... bo ja jeszcze nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak zobaczyłam która jest juz stronka to oniemiałam Zabieram sie za czytanie Witam wszystkie Lachonki Meza wysłałam do pracy tak ze popołódnie bede miała lużne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA- to tak jak mój święty hihii a jeszcze najlepiej abym sama sobie wybrała kupiła za jego kasę i zapakowała hiii:) MYSZKA- witamy no witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam Ponad dwie godziny nadrabiałam wpisy-znow mnie jakies zamieszanie omineło i dobrze...jak tak sobie czytalam najpierw smiać mi sie chciało a później niesmak pozostał....dużo krzyku nie wiem o co..a moze sie nie znam - nie wiem już sama. Jedno tylko zauważyłam ze odkąd sie ta awantura zaczeła to o wiele częściej nie tylko ja-ale i reszta dziewczyn na 300 zaglądała...hehhee No ale myślę że już po zamieszaniu-panie stworzyły własny topik niech liczą mierzą i walczą...powodzenia z całego serca życze Za to dziś napisze zapewne zostałabym przez nie ukrzyżowana- otóz podam wkońcu przepis na pieguski-któraś z pań chciała więc uważam że mogę.......... PIEGUSKI składniki: 25dkg masła, 1 szkl. cukru pudru, jajko,2,5szkl. mąki,po 1łyżeczce soli i sody,1,5tabl.czekolady(według gustu),cukier waniliowy,rodzynki,orzechy itp. czekoladę posiekać na \"płatki\". Masło utrzeć z cukrem na puszysta masę, dodać jajko i wymieszać. Następnie dodać mąkę,sol, sodę i wymieszać. Później dodajemy czekoladę i bakalie. Z ciasta formujemy kulki wielkości orzecha(jeżeli ciasto jest zbyt rozlazłe należy dodać mąki). Piec w temp 200 C przez ok 10 min. Pieguski można posypać kakao albo kawą ewentualnie dodac je razem z bakaliami do ciasta.Najlepsze sa na 2-3dzzień jak zkruszeją SMACZNEGO No ..wredna jestem prawda:D ABS 🌼 Tabelka-spoko, moze rusze swoje cielsko do akcji jakies wkońcu szczęśliwa 👄luzik poprostu nie załapalam:D do2do witam🌼 myszka👄 tija👄 avocado👄 my sie jeszcze nie znamy🌼 ale skrzętnie korzystalam z Twoich przepisów-witaj ponownie Majeczka-słońce moje🌼 I cała reszta kochanych pań👄wszystkich nie wymienię gdyż mam pamięć nie najlepsza - wybaczcie POZDRÓWKA -właśnie sie zajadam swoim chlebkiem-pychotaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! Chce ktoś kromeczkę gołębiem wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja uciekam po dziecie i do wieczorka :) No chyba ze mnie dyskusja pochłonie bo stary dzwonil ze winko kupił :p 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzis u lekarza i pan dr zauważył, że dzidzia \"bawi sie ptokiem\". Zatem będę miała syna!!!! Własciwie jest mi to obojętne, byle przyszło na świat i było zdrowe. Kocham Was wszystkie. Dzis to chyba nawet kocham Kamilkę. 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 [ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lalki :) Ja dziś niby w domu, ale tak właściwie to nawet nie wiem gdzie .... wszystko na raz :O Generalnie robię ostatnie w tym roku remanenty w szafach, co by na nowy rok miejsce na nowe (czytać :mniejsze :P ) ciuszki zrobić :) No i cały domowo-rodzinny młyn ... dawno już niemal całego dnia w domu nie spędziłam. Z przerwami ma dentystę z synem , zakupki małe i wywózkę dzieciarni na basen :P No ale dośc szczęścia, bo się jeszcze przyzwyczaję :P niedługo trzeba będzie po nie jechać .... żegnaj ciszo i spokoju :P Jeszcze chcę dziś solkę zaliczyć, co by końcoworoczne imprezy ciemniejsza (czytaj: wizualnie chudsza :P ) obchodzić :) Pimach :) gratulacje 👄 to teraz możemy mówić "fasolek" :) No chyba, ze to pępowina była, bo i tak się zdarza:) Póki co nie nastawiaj się, kto to konkretnie będzie ... będzie i już :) Mojej bratowej tak wmówili, że urodzi syna,że jak się okazało, że to córka to w szoku była i w pierwszej chwili nie chciala uwierzyc .... No ale wszystko dobrze się skończyło .... syna też urodziła .... za 3 razem :) Piksels :) Dobrze, ze choć wpadasz rzadziej to przynajmniej dużo piszesz :) Do2do :) Dzięki od blondynki :P No i uważajcie z mężusiem, bo w nałóg popadniecie ...... winno-seksoholikowy :P Serum :) No i jak pan mąż ? Znalazł swój cień, czy jeszcze trzeźwieje ? :P Mycha :) Natychmiast przestać buszować po necie !!!! Brać sie za pisanie pracy !!!! 👄 Myszka:) No to sie mijamy :) Donia :) No co Ty kochanieńka ... na tamtym forum były łapki i teraz też tak króciutko piszesz? Tija :) No teraz to Ty chyba najwiecej z nas cwiczysz :) Ale ja też mam zamiar się poruszac ... ale tak po świetach moze ... :P Mimozka :) Kiedy wrzucisz jakąś fotkę do NK ? Nie ukrywaj się nam :) Uciekam na solkę i po moje potworki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba puszcza mnie stres po tygodniowej odpowiedzialności za firmę.....i o godzinie 14,30 jak juz przygotowałąm obiad....padłam w salonie na kanapie z bólem głowy i spałam 1,5 godziny......i mój piękny sen sie skończył bo pan wybudził mnie ze snu i zaciągnął do Makro(jak ja nienawidzę zakupów i świąt) i tu możecie się ze mną nie zgadzać,ale twierdze że za dużo czasu ,pracy i zachodu kosztują mnie dwa i pół dnia ...... i z tej prostej przyczyny ich nie lubię.....moze jak dzieci były mniejsze to jeszcze było jakoś inaczej...!!! I w tym roku Wigilię spędzamy tylko we czwórkę ,a ta zawsze było 13-14 osób.....jakoś nie mam siły w tym roku na taką biesiade....mam ochote na spokuj ciszę....mam tylko kaca moralnego przed moimi dziećmi ,bo w drugie święto i Sylwestra zostana same,ale im to chyba na rękę. MAJKA...........ta moja padlina doszła juz do siebie,chociaż coraz gorzej znosi takie kumulacje,bo jeszcze wczoraj go trzymało.....co prawda promili juz w organiźmie nie było (sprawdzał)bo musieliśmy jechać po córkę do Poznania,a mi sie nie chciało kierować. Ale dobrze gadzinie niech wie że młode latka poszły w zapomnienie i spalanie alkoholu juz nie te. PIMACH...........SUPER ŻE SYNUŚ.......będzie się później młodszą siostrzyczka opiekował .....może za pare lat??? Czuje się bardzo,bardzo zmęczona ....co to moze być ??? ma któraś z was może też tak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kisshej kobitki.......... pimac straznie sie cieszei serdecznie gratuluje....❤️ piksel ....ty to taka sama kuchara jak ja widze..... kocia sto lat w raju..... majka .....bo ce kocham do2 do.....o ciebe tez.... tija i ciebie ofkors abs ....naturalie ze ciebe tez....... mychy moje badzo,bardo serum...... ciebie to juz w ogoe szczesliwa to na zycie.... mimzke to juz tak ze az nie moge jak kogos nie wymieniam to znaczy,ze jego najmocniej..... a ja chora,malo nie umre choike ubieramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loluś :) szczęście Ty moje !!!! ja Cię też !!!! ja Cię też !!! 😍 Aż żałuję, ze mnie wymieniłaś, skoro tych nie wymienionych ajlowisz najbardziej :) 👄 Serum :) ja tak mam !! ja tak mam !!! W moim przypadku to jest przesilenie jesienne ..... ciągnie się cholera ........ od jesieni .... tej w 2004 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach❤️ gratuluję dzwońca będzie mały synuś mamusi hihi;) Idę do wanny na chwil kilka potem może poklikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA .........to u mnie musi sie ciągnać od 2002😭 Ale właśnie przed chwilą dowiedziałam sie od męża i córki że tez ich główki bolą i samopoczucie byle jakie. U mnie jeszcze występuje senność ,ból oczu i...................niechęć do życia.....awersja do ćwiczeń i pociąg do żarcia!!!!co to może być !!!! 10 rzeczy, które zrobiłby mężczyzna gdyby przez jeden dzień miał cipkę: 10. Natychmiast kupiłby sobie kilka cukini i ogórków. 9. Przez kilka godzin przyglądałby się jej w lusterku. 8. Sprawdziłby czy można zrobić szpagat... ale tak naprawdę do końca... 7. Sprawdziłby czy zmieści się 20 piłeczek ping pongowych. 6. Z zachwytem przekładałby nogę z nogi na nogę bez konieczności poprawek w kroczu. 5. Opuszczałby bar w ciągu mniej niż 10 minut... PRZED jego zamknięciem. 4. Miałby wielokrotne orgazmy i ciągle byłby gotowy na kolejny... bez drzemki! 3. Poszedłby do ginekologa na badanie, ale pod warunkiem, że dostanie jego przebieg zarejestrowany na video. 2. Siadając na brzegu łóżka modliłby się aby następnego dnia mieć również piersi... I w końcu najważniejsza rzecz, którą zrobiłby mężczyzna gdyby pewnego dnia obudził się z cipką: 1. Wreszcie znalazłby ten przeklęty Punkt G!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane przyjaciółki🌼 jutro wam wszystko opisze jak tam i co u mnie chcę tylko napisac ze wszystko oki i synuś lepiej - dużo lepiej! Mycha kocham cie, moje porteczki przyszły i jak dla mnie szyte są suuuuuuuuuuuuuuuper, dzięki dzi eki Serum👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ❤️ Lola ach nie wiem co powiedzieć, po prostu ❤️!!!! Zdrówka Lola duuużo!!! A ja mam @ i ciągle jem aż mój m. bezczelnie zwrócił mi uwagę, że ciągle jem:P no tego juz za wiele cisnienie mi podskoczyło i zrobiłam się jeszcze głodniejsza:( I ja choinkę może w tym tygodniu ubiorę !!!! Piksels dzięki ogromne za przepis na pieguski, ile to się piecze i w jakiej temp.👄 Szczęśliwa a co z maluszkiem? chory? i dla wszystkich kobietek 👄👄👄, muszę doczytać bo w pracy nie mam wolnej chwili, ale zawsze grudzień taki i styczeń,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum bardzo trafne to z tą cipką, hahah❤️ A wiecie ja jakoś tych Świąt wcale nie czuję, mam nadzieję że jeszcze nie:( chyba jestem przemęczona spałabym i jadła, nie mylić z ciążą - wykluczona!!! chyba przesilenie zimowe a raczej jesienne mnie dopadło:P Życzę wszystkim lepszych nastrojów i duuużo energii is łońca za oknem od jutra, bo te mgły i wiatry mnie wykończą, no to tyle użalania, całuski dla wszystkich👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ❤️ Kiciakocia❤️ lola❤️ rozbroiłyście mnie na 30stkach!!!!! Skąd Wy takie teksty bierzecie, uśmiech od ucha do ucha :D a żeby nie uszy to na okrągło!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksels doczytałam przepis, jeszcze raz dzięki Jak WAS nie ma to ide spac bo o kuchnię zahaczę:( dobrej nocki dla WAs i kolorowych snów 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×