Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Ja mam jeszcze tą OMKĘ SROMKĘ bo dzisiaj klikała do mnie ale chcę ja usunąć i zablokowac mozna tak ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O MAFINKA:)kochana:) Ja patrzę jednym okiem na hororek na polsacie :) A wiesz moze jak mogę ją zablokować ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chulera :o to ja muszę uciekac bo kundel mi piszczy wrrrrrrr zlazła suka która ma cieczkę i już mam przerąbane wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LASKI ZARAZ ZDECHNĘ ZE ŚMIECHU ALBO SIĘ ZESRAM! ZAJRZAŁAM NA TEN ICH NOWY TOPIK I.. KOGO WIDZĘ??? KAMILLLKA ICH NAMIERZYŁA JUŻ TAM JEST, JA NIE MOGĘ ZSIKAM SIĘ. OCZYWIŚCIE Z INTELIGENTNĄ UWAGĄ, ŻE TAM (CZYLI NA STARYM) TO SIĘ BURDEL ZROBIŁ. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKI juz jestem :) Jeszcze trochę poklikam bo juz moj slubny jedzie i cos o sxie biadoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA - dzięki jutro ja wypindolę :) KICIA to ja se poczytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMILKA- jest debesciarska :D tylko jak nam spindolom to gdzie ich bedziemy szukać :( buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to byla ktoras z nowych dziewczyn.... moze ta krateczka -srateczka -siateczka... Miłych snów Kobitki moje Najpiekniejsze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać nie!!! skoro ja nie śpię to wy też możecie:D Atak na prawdę to padam na pysk i ozorem panele liżę :( Co ja kurna, w fabryce azbestu pracuję i na pierwszą zmianę i dę odbić kartę o szóstej Dzięki Ci Boziu że ten mój mały kurdupal jest zdrowy, a że spać nie lubi no to trudno, dzisiaj jest ciężko ale jutro zapomnę;) No i nie przywitałam się z tego wszystkiego Witam wszystkie najpiękniejsze kobiety świata😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola :D :D:D niech mnie Karol prąciem trąci :D:D:D po prostu czad hehe już cię ajlowiu❤️ wczoraj miałam już o tym pisać ale w natłoku informacji nie dałam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie ma dzisiaj teleranka:(:(:( Dzisiaj syn mojego taty [no ten co go tatuś zrobił sobie z teściową mojego rodzonego brata] kończy dwa lata A jutro mój krzysiulek kończy 36latek i chyba prócz prezentu będzie jeszcze paczuszka z erotycznymi życzeniami mojego misia, z której będzie sobie chłopak losował prezenty specjalne:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwść zabeczki jak widze ze co poniektóre to wogóle spania nie maja Ja dopiero dzieci do szkoły wyprawiłam bo odrabiają małzonek w pracy tak ze mam luzik Ale żescie kobietki od wczoraj naklikały bede miała co czytać Ja na kompa wczoraj to nawt szans nie mialam bo moi chłopcy ja wrócili ze szkoły to odrazu go opanowali 🌼 Siedze teraz przy kawuni i poczytam was sobie jakie znowu niespodzianki szykujecie 30 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć myszeczko kochana.😘 Właśnie zablokowałam dziewczyny na nk więc sobie u mnie już nie pogrzebią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj się stało to co było nieuniknione i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Jest mi trochę przykro bo tam zaczęło się moje inne życie ale ważne że mamy siebie. Nawet nie winię dziewczyn bo chyba największym ich błędem było to że za bardzo przejęły się rolą i zapomniały że w życiu nie tylko trzymanie diety jest ważne. Myślę że każda z nas na początku była nastawiona na jeden cel, ale przybywałyśmy pojedynczo i nie było to uciążliwa. Ich po prostu zrobiło się na raz za dużo i zdominowały topik. A teraz zostało tam gruzowisko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zgadzam sie z Tobą ze było nas za duzo Ja dzieki tamtemu topikowi schudlam 10 kilosów 🌼 🌼 Zycie nie polega tylko na odchudzaniu 🌼 Jesteście spoko babki z wami mozna na kazdy temat pogadać (strowinki) i nie tylko o dietkach ale i o dupie marynie 🌼 A tasza kochana Majeczka zawsze nam w potrzebie doradzi no i nie tylko ona po to tu jesteśmy zeby sie wspierać i sobie na wzajem pomagac 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już dosiadłam stepera i walczyłam jak lew przez 40min. Czy to któraś z Was moje gołąbeczki, w owczej skórze próbuje wkupić się w łaski naszych koleżanek na nowym topiku , czy tylko odniosłam mylne wrażenie :D:D:D a może to nasza psiapsiułka kamilllka zmieniła taktykę HEHEHEH:p odezwijcie się w końcu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼mimozka 🌼 Właśnie troszke poczytalam co sie dzialo u 30 tek gorąco ach bardzo [kwiatek Tija masz duzego plusa u mnie ze nie dalaś sobie ta 🌼 Kamilcia to jakaś bidulka chora jeden tekścor mi sie twoj podobał ze :jakby ją w du.. kopnął to by chmurki os.... brawo moja droga 🌼 Majka tez jej tam dała popalić a to suka takie trzeba tepic Sorki ale mnie wkurzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZKA7 🖐️ no tak zamęt się zrobił ale ja to składam na gorączkę przedswiąteczną, ale nieprzyjemnie było, uff,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ SŁONECZKA!!!! 👄 Jak dzionek? TIJA 🌼 ale jaja!! JA TEŻ MAM JUTRO!!! no wiesz co ;) Tylko wicie co, ja to jestem dziecko specjalnej troski... wczoraj robiłyście porządki w swoich znajomych na NK i ja też chciałam, ale PRZEPRASZAM!!! nie kojarzę ostatnich dziewczyn 😭 😭 😭 i nie wiem czy dwie Anie są z nami czy nie, bo na NK nie ma wątku WITAJCIE! Buuuuu 😭 no nie wiem czy zostawić czy wyrzucić ;) TIJA - jak masz na imię? Masz mnie w znajomych ?????? Kurnia, całkiem się pogubiłam ;) Buziolki! UDANEGO DNIA! 🌼 - LOLKA - pobudka! Do apelu! 🌼 - do2do - jak nocka minęła? 🌼 - SERUM - to samo pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×