Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

No proszę to sie DO2DO i Serum na gorzałkę dogadują bez nas bu bu bu bu bu bu bu bub....chowam sie w moja skorupkę bu bu bu bu bu bu ha ha ha ha Kiciakocia cukierniczka i cukier..no to fajna zabawa, a goście niech słodzą ze słoika i już ....zakręcany, kot się nie dostanie...Mój to jeszcze surowizne uwielbia jak wyczuje że z zakupów przyniosłam mięsiwo jakieś to koniec i kropka ..nawet gadać potrafi, kiedyś go nagram bo to aż niesamowite co moze wyjść z mruczenia i lizusostwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera może trzeba napisać do Kitki, to w końcu ona topik założyła niech się wypowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze ja na momencik .... Kicia, nie wysilaj się czegokolwiek tłumaczyć i łagodzić w 30 , bo tym razem kochana na Ciebie wszystko zwalą .... tą pomarańczową .... a jak będziesz sie w tym temacie \"nie udzielać\" to pójdzie na mnie i będzie święty spokój .... bo wiesz ... takie chamstwo i drążenie to już chyba zostało ustalone jest moją działką ... a mi to akurat dzisiaj zwisa i powiewa .... o przepraszam za wyrażenie .... z racji mojego dzisiejszego niedysponowania ta kwestia jest mi nieco obojętna ... chyba lepiej brzmi ..... normalnie sukces w moim wykonaniu !!!!! napisałam kilka wyrazów i w żadnym nie było bluzgu :P pa, do roboty lecę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEŻ WAS KOCHAM! ❤️ ❤️ ❤️ Majka - masz racje, poddałam się. Będę tam zaglądać i pewnie coś tam pisać, ale misję pokojową mam w ... nosie ;) ktoś strasznie nie chce pokoju, więc trudno. Laski - pora na jajko :D :D :D mój LUNCH :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja co raz bardziej myślę że kitka w tym palce macza, teraz jaką prowokacje ktoś na 30-tkach rzucił. Aż ciężko język za zębami trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko, weszałam na 30 na minutkę i jakaś czarna nie pomarańczowa mi napisała że mam sobie iść (dosłownie spierd..) i ze nikt mnie nie kocha...bu buubuuu a nicka miała głupia ory bu bu bu buuuuuuu.. A Szczęsliwa 👄😍 a gdzie byłaś jak Cię nie było / Dzieciątko zdrowieje to jesteś...ech słoneczko mówię ci cieżko mi na duszy się zrobiło idę zapalić..Maja ja daje sobie wogóle spokój z 30, nie wchodzę tam , nie wiem nie jestem tam lubiana nie wiem przez kogo to się nie będę wtrącać pomiędzy wódkę i zakąskę...idę pracować , idę palić i wogóle niby jestem gruboskórna, ale przeczytać takie coś o sobie nie jest miło :-( bu bu bu bu bu bu bu bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORY ❤️ ajlovju W skrytości serca t ci zazdroszczę, taka popularność, zwarty i aktywny fan club ;) Po tym jajku to tak mi się jeść zachciało, że Ło matko. muszę zjeść jakiego liścia pekińskiej, bo zemdleję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory kochana olej sukę ciepłym moczem, przecież z Ciebie fajna twarda babka i byle co nie jest w stanie Cię złamać🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem tylko byłam z syniem u lekarza bo tak dla uspokojenia siebie chciałm aby go zbadała czy wszystko oki, bo ma zakitowany nos i kaszle okrutnie ale na szczęscie wszystko jest ok i przypisała jakieś psiki do nosa i syropy więc powinno do konca tygodnia być minąć. Ory witaj👄 i sie ty tak kobieto takimi wpisami i osóbkami nie przejmuj bo nie ma po co - wiesz że jestes kochana i potrzebna nam a przecież to najważniejsze:) Kiciakocia👄 trzymaj sie na 5 dniowej i ja cię wsperam, i może jutro do Ciebie dołącze:P Majka👄 do2do👄 pimach👄 pikseles👄 desperado👄 mycha👄 myszka👄 mama👄 Tija👄 ABS👄 Donia👄 mimozka👄 I MYSLE ZE NIKOGO NIE POMINEŁA A JAK TO 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 a ja tez zagladam na kafe 30 ale jakoś mnie nie ciągnie do tych przepychanek słownych ale gotuje sie we mnie że jakies tam barachło psuje wszystko co było fajne i dawało tyle radości, i jakoś mnie dziwie że chce wam sie tak z tym czymś gadac i się przekamarzac, moim zdaniem nie warto bo to do niczego nie prowadzi tylko humor wam sie popsuje i tyle. Mysle że ten zamet robi K...... ale na 100% nie wiem i dziwię sie że jeszcze sie nie wypowiedziała przeciez za każdym razem w kazdym poscie podkreślała że to jej topik i to ona jest założycielką to teraz czemu o niego nie walczy??? Najważniejsze że wczas pomyślałyście i przeprowadzilyśmy sie tu gdzie cisza i spokój i mozna w spokoju popisac i sie wyluzowac. Przecież ida ŚWIĘTA👄 A ja wam powiem że jestem gruba bardzo gruba i jakoś mi tak źle kurcze i z dnia na dzień sobie obiecuje że bedę z tym walczyć a i tak dupa:( no to se popisałam a co!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A JA ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? NIK JUZ O MNIE NIE PAMIETA.......OCH JAK MI PRZYKRO......OCH JAK MI ZLE....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj już za późno bo opędzlowałam dwie kromy z serem mniam mniam , ale moze jutro i w poniedziałek koniec we wtorek człowiek by sie chamował a w srode i tak pos wiec moze i dobrze gadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesóóóóóóóó Do2do ubiera choinkę, a ja dopiero jutro biorę się za porządki, najpierw u mamy - jutro mam urlop, w piątek u siebie, chyba umrę z przemęczenia :P jak ja nie cierpię myć okien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola , prosze niech Ci nic nie wali...tam juz ma być cichutko...i tylko słyszysz jak ktoś nuci...cicha noc, święta noc, pokój niesie ludziom wszem, a u żłóbka ...i przestań kochana włazić w swoją skorupkę tylko pisz do nas, poprostu pisz...😍😍 Szczęsliwa ja chcę od razu po świętach na dietę :-) pod okiem Abstrakcjonistki, niech mie opieprzy zagoni na stepperek albo co....DESPERADO !!!! A ku ku .....Kurczaki..odzywajcie sie Mama hop hop hop, fasolkowe dziewczynki hop hop hop ......kuredelebele bele belele bele wracam do swojego CIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, nie uwierzycie, ale u mnie pod blokiem panowie trawę koszą hehehhe. W lato mogła rosnąć jak nasze świąteczne choinki, a teraz cholera jasna za koszenie się wzięli. Chyba zostały im jakieś rezerwy budżetowe na ten cel i muszą je do końca roku wykorzystać:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DOnia !!!! A ja zaczynam od niedzieli bo w sobotę to jeszcze w pracy kwitne, ale na szczescie małżowina poprała dywany i potrzepała...sprzątania juz malo, ale potem kuchnia gary, gary gary...mój kot będzie miał używanie, tyle dobroci...My zawsze mieliśmy taki zwyczaj, że kupowaliśmy karpia i wpuszczaliśmy go do wanny żeby troszkę odźył po cierpieniach sklepowych jak już zaczął ochoczo pływać (karp ma na imię MIkołaj 1 Mikołaj 2 itd kazdego roku z innym numerkiem) to chłop brał dzieciaki, brał wiaderko i jechaliśmy nad jeziorko i wypuszczaliśmy naszego Mikołaja...radości po pachi było w samochodzie jak karp w tym wiaderku wzmocniony tlenem szalał a potem znikał w taflach jeziorka, taka nasza złota rybka z niego była, ale jeszcze nie spełniła żadnego z naszych zyczeń :-).....Miałam ten luksus bo zawsze karpia teściowa robiła, nie musiałam patrzeć na to stworzonko..ale nie myślcie mięsko jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×