Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

馃槶 teraz si臋 probilo , zam贸wiony zegarek na prezent dla m臋za na rocznice 艣lubu niestety nie dotrze, i teraz nie mam prezentu馃槶, musze zn贸w cos komp i jak tu sie nie .....poprostu masakra:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
艂ee, ORY, ja bym chcia艂a, 偶eby wszyscy tak robili jak ty... ja nie mog臋 na te dusz膮ce si臋, pokaleczone ryby patrze膰 i tych ludzi, kt贸rzy jak w amoku kupuj膮 ryby, 艣winie i zaczyna si臋 RZE殴. Og贸lno艣wiatowy amok, 艣wi臋to rze藕nicze... idlatego nie lubi臋 karpia, bo zawsze mi w gardle staje jak pomy艣le jak si臋 nam臋czy艂 przed 艣mierci膮... 偶e mo偶e kto艣 go "nie dobi艂" i wrzuci艂 do reklam贸wki i on tam si臋 dusi艂... No, nie wiem, mo偶e pomy艣licie, 偶e jestem pierdolni臋ta, ale ja par臋 razy po par臋 lat nie jad艂am mi臋sa. 偶adnego. Ale jak zaczynam zast臋powa膰 je serami, soj膮 to zaczynam ty膰 w t臋pie kosmicznym, normalnie puchn臋. I wtedy mam dylemat. Czy je艣膰 mi臋so, kt贸re moralnie i etycznie jest dla mnie nie do przyj臋cia, ale wygl膮da膰 jako-tako... czy mie膰 spokojne sumienie i sama wygl膮da膰 jak taki tuczniczek w obronie kt贸rego wyst臋puje... Musia艂abym przej艣膰 na diet臋 ca艂kiem "vega艅sk膮"... a nie wiem czy jestem taka silna...Mo偶e powinnam sobie raz odpowiedzie膰 wreszcie na par臋 pyta艅 i podj膮膰 decyzje. Albo w te, albo we wte... 馃槶 no i sta艂o si臋!!!! Z艂apa艂am swojego corocznego bo偶onarodzeniowego do艂a... Ja pierdole, jak ja nienawidz臋 艣wi膮t... 馃槶 przepraszam...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a co do karpia ja te偶 nie kupuje i nie jem, faktem jest 偶e te biedne ryby mecz膮 sie zamim zostan膮 zabite albo zdychaja i takie zdechle艂e sa kupowane przez nas i zjadane...mam nadzieje 偶e nie zniechceci艂am zwolennik贸w karpia , choc znam bardziej smacznejsz膮 ryb臋, :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
musimy jako艣 przezy膰 te 艣wi臋ta, bvo potem bedzie sylwester i karnawa艂:P, na sylwestrra w domu a karnawa艂 zmam tylko z nazwy, :P , to dopiero ciekawe atrakcje mnie czekaj膮馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja mam zawsze najlepszy ubaw wtedy:P kiedy wszyscy dostaja prezenty, na ktore czekaja , a ja wiem co dostane bo kupuje sobie sama, albo nie dostaje wcale:P, oczywiscie w tym roku glosze 偶e musze dostac na prezemnt cos ekstra bo byle czym sie nie zadowole , ale pewnie to moje pobo偶ne 偶yczenie, oczywiscie nie wierze w to :( bo NIE MA Miko艂aja 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To ja juz mam dziecie w szkole i jeszcze o empik zachaczy艂am slonko swieci i ca艂kiem cieplutko si臋 zrobi艂o :) No jak ju偶 wiecie u mnie dietka przed 艣wi臋tami lezy wi臋c zpa艂aszowa艂am og贸rkow膮 ,a po swi臋tach bede dietowa膰 i ju偶 :D Juz zd膮zy艂am poczyta膰 偶e zn贸w jakas zadymka na 30 :o dziewczyny ja tam nie klikam bo i nie bardzo czuj臋 puki co potrzeb臋 bo mam was tu :D鉂わ笍 ale tym co tam pisz膮 powiem olejcie te pomara艅czowe bo i mo偶e to kamilka teraz pod innym nikiem pisze bo wiedziala i o tym i tych nowych topiku wi臋c....olejcie ciep艂ym mocz臋:D SERUM- m贸j M ma kumpla w inowroc艂awiu wi臋c jak bedziemy jechac to go zostawiam i smigam do ciebie na wod臋% :) masz to jak w banku :) MINIKA- witamy :) juz wrota sie uchyli艂y do NK:)馃憚 ABS- no nie kochana nie daj sie do艂k膮 usmiech prosz臋 ,a na rocznic臋 wskocz w sexi bielizne owi艅 sie kokarda to slubny bardziej si臋 ucieszy ni偶 z zegarka :) KICIA- co do karpika to ja go nie jadam wogle ani w galarecie , ani smazonego czy po zydowsku nigdy dla mnie to bleeee:p ja w swieta wcinam tylko pierogi z kapustka i grzybami i postna kapuche z grzybami , kapuch臋 z grochem i pije barszczyk a po tem zdycham ze mnie rozdyma艂o i b臋b臋n mam ogromny:) a i jeszcze pije nalewke bozonarodzeniowa dwa kielonki i ju偶 gebula mi si臋 smieje :D ORY- pluszaku ;)馃憚 MAFINKA- daj adresik to tobie tez podesle troch臋 pod choineczke 馃憚 LOLCIA- ty mnie tu nie warjuj 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
szcze艣liwa , ja mam w nosie szpilki i czarn膮 , i tak nikt tego nie zauwa偶y , a bed臋 wydawa膰 pieni膮dze, :P pewnie 偶e bym zrobila sie na gwiazd臋 , ale po co??? aby powsiedzie膰 przed TV i oglada膰 filmy, szkoda moich nerw贸w, zreszta jeszcze nie zdecydowa艂am co bed臋 robic , ale nie zanosi sie na cos exstra , wiec bedzie jak bedzie i9 kolejny rok do przodu:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ABS- ja tez tak mam 偶e m贸j M ka偶e mi samej cos kupic i jeszcze zapakowa膰 wi臋c sobie juz kupi艂am :p a synek mi dzisiaj sprzeda艂 偶e stary cos mi sam jeszcze kupil i teraz mnie ciekawosc zjada :o mam tylko nadzieje 偶e nie pare gaci barchanowych :p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ABS - sorry, nie chcia艂am... Bro艅 Bo偶e nie chc臋 nikogo wp臋dza膰 w d贸艂, po prostu ja go mam zawsze w 艣wi臋ta. Pierwszy raz si臋 zdo艂owa艂am jeszcze w liceum, przeryczalam cale 艣wi臋ta i... tak zosta艂o. Ka偶dego roku przerycz臋 艣wi臋ta i od po艂owy grudnia modl臋 si臋, 偶eby to si臋 ju偶 sko艅czy艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do2do - dzi臋ki :) Ja te偶 na pierwszym miejscu mam PIEROGI, caly rok na nie czekam, potem jem, jem... Ach, gdyby nie te pierogi, to bym w og贸le nie zauwa偶a艂a 艣wiat.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ABS przesta najwa偶niejsze 偶eby艣 ty sie czu艂a bosko a nie tam patrzy艂 czy kto艣 zauwa偶y prosz臋 musisz spe艂nic to marzenie bo jak to b臋dzie tak nalutka szczuplutka i smutna? Mnie M napewno zauwazy bo ja taki wieloryb jestem i b臋d臋 i ch臋tnie bym sie ubra艂a w ma艂膮 czarna ale musia艂aby byc kroju szlafroka!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja jestem ju偶 po serku topinoym, jajku i cycku i dosta艂am biegunk臋, drugi dzie艅 a ze mnie si臋 leje jak z cebra, dzisiaj jeszcze na kurs id臋 i nie wiem jak to b臋dzie:-O Do2do, co kupi艂a艣 sobie pod choink臋? Pochwal si臋 kochana

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Szczesliwa .... o mnie tez zapomnialas.... ja tez lubie pierozki baaaaaaaarrrrrdzzzzoooooo ale nie umiem ich robic wiec beda nalesniki z kapuch i grzybami...trudno Kicia - ja tez wyje w swieta.... w tym roku pomysl o mnie to bedzie nam razniej:D na sylwka zostajemy w domu .... i wiem co bede robi艂a zado艂uje sie na 艣mier膰:D Do2do- dzieki kochana jestes.... 馃槏

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jak ja Was kocham 馃槝 馃槝 馃槝 Nap艂odzi艂y艣cie tyle, 偶e wszystko mi si臋 pomiesza艂o. A wiecie, 偶e w szkole musi byc zgoda rodzic贸w, 偶eby higienistka mog艂a dzieciom sprawdzi膰 g艂owy? To jest dopiero absurd!! Donia, szukam przepisu, jak tylko go zmaterializuj臋, zaraz napisz臋. Piwko ju偶 kupi艂am do niego. ;-) Bior膮c pod uwag臋 m贸j stan, ma szanse dotrwa膰. Kiciakocia, wiesz, 偶e ja nie jad艂am mi臋sa 10 lat, bo si臋 naczyta艂am w jakich warunkach ono przebywa przed smierci膮 albo jak zabija si臋 lisy na futra. Nie mog艂am si臋 opanowac w ci膮偶y, ale chyba po wszystkim znowu wr贸c臋 do niejedzenia mi臋sa. Ale faktycznie, ty艂am. Chociaz mo偶e nie przez niejedzenie mi臋sa, ale raczej przez jedzenie s艂odyczy. ;-) Ory, kochana, ja ju偶 kupuj臋 Twoj膮 ksi膮偶k臋, w ciemno. Tylko j膮 napisz. Pobecza艂am si臋 ze smiechu przy opisie Twojego snu. ;-) Fajnie z tym karpiem... Tija, niech kosza, chociaz przez chwile b臋dzie 艂adnie. Dzis u te艣ciowej pod blokiem widzia艂am kwitn膮ce pierwiosnki. :-) A choinki podobno miec nie b臋d臋. 呕ywej mi szkoda, a sztuczna taka du偶a kosztuje 350 z艂, a jeszcze mnie nie por膮ba艂o. A buuuu ABS, nienawidz臋 kupowa膰 prezent贸w facetom, zatem rozumiem Tw贸j b贸l. Te艣ciowa wczoraj do mnie dzwoni艂a, czy mam ju偶 mikser. Powiedzia艂am, 偶e m膮偶 mi juz kupi艂, ale nie mam ciep艂ej pi偶amy. Skoro mam juz zalega膰 w tej cha艂upie, to chociaz elegancka! ;-) Dzis rano by艂 telefon, zebym j膮 kupi艂a, a ona p艂aci. Posz艂am do miasta i co ja poradz臋, ze L by艂y tylko z tych dro偶szych? No i teraz mam dylemat, bo chyba m贸j prezent dla niej jest troch臋 za skromny. Co艣 czuj臋, 偶e jutro polec臋 kupic jakies fili偶anki, bo chcia艂a. Ech.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
DONIA- nie mam sie czym chwali膰 bo i sily po galeri mokotow i z艂otych tarasach biega膰 nie mia艂am si艂 wiec kupilam perfumy Mania Armaniego, i oficerki bo og贸艂em kozak贸w nie lubie i mam takie na szpilce wi臋c jak snieg mnie zaskoczy to z m艂odym do szko艂y kiebsko by mi si臋 chodzi艂o :) bardziej sie zastanawiam co mi slubny kupi艂 mam tylko nadzieje 偶e nie kapcie hihiihi a choink臋 albo dzisiaj albo jutro bed臋 ubiera膰 :) MAFINKA- to ja mam pomys艂 :) to my wszystkie wpadamy do ciebie na sylwka co ty nato kochana???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Piernik z piwem. Wersja ca艂o艣ciowa na wysoki, albo w nawiasie na niski. Mo偶na go upiec na dw贸ch blachach, oczywi艣cie wersj臋 ca艂o艣ciow膮, i prze艂ozyc powid艂ami. Oczywi艣cie cukier obcie艂am, bo by艂o 30 dkg. Sk艂adniki: -70 dkg m膮ki (35 dkg), -35 dkg miodu (20 dkg), -15 dkg mas艂a (12,5 dkg), -20 dkg cukru pudru (10 dkg), -1 plaska 艂yzeczka sody oczyszczonej (1/2 艂y偶eczki), -5 jajek (3), -2 paczki przyprawy do piernika (1), -1 ma艂e piwo (1/2), Bakalie do wyboru: morele, figi, rodzynki, orzechy, migda艂y, sliwki suszone, sk贸rki itp. 呕贸艂tka utrze膰 z cukrem i mas艂em, doda膰 m膮k臋, sod臋, wla膰 piwo, wsypa膰 bakalie. Wymiesza膰. Doda膰 pian臋 z bia艂ek. Upiec. Koniec. Smacznego 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Och kobitki!! od tych wszystkich przepis贸w na te wszystkie pyszno艣ci ju偶 chyba z 10 kg przyty艂am i wci膮z tylko biurko i klawiature wycieram bo ciknie 艣lina 偶o hohohoho pimach tobie to fajni mo偶esz wzystko bez ogranicze艅 a zreszta ja te偶 hahahahahahaahahha

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mafinka- to moze sie skrzykniemy hihihii:)to dopiero by艣 nas dosyc mia艂a i w samolot by艣 pakowa艂a do polski spowrotem :) PMACH- fajny przepisik ja mam inny bez piwka jak znajd臋 to wklej臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zawsze moge was do Loli wywie藕膰:D jak bedziecie fika膰:D Kicia - zjad艂as juz to jajko?? ale dzis mam obiad dietetyczny, mowie wam,samo zdrowie.... kurczak i frytki a z warzyw to ketchup:P pisze pewnie sama do siebie....ehh

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
MAFINKA :D jajko to by艂o o 12, ale musia艂am je popchn膮膰 peki艅ska. Teraz o 16 mam 20 dag mi臋sa z warzywami, ale tak sobie obrzydzi艂am, 偶e chyba zjem same warzywa. Ale za to ca艂膮 mro偶onk臋 ile tam jest 400 czy 500gr

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
MAFINKA- nie ma bata bo LOLKA bedzie z nami i jeszcze petardami bedziemy napindalac tak jak na swi臋to fajerwerk贸w( spoalenie londynu nie pamietam juz bo 4 lata temu mieszka艂am w uk) KICIA- mrozonka ma chyba 500g

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×