Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

🌼 hej, poczytałam :D mafinko🌼 świetne te dowcipy , tak na poczatek dnia:D:D:D oczywiscie o mnie sie juz nie pamieta, ale coz chceć ja zawsze widziałam że jak schudne to poprostu nie bedzie mnie widać, a tak to chociaż swioja waga przytłaczałam, bo ani u mnie uroda ani rozum, co za czasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ BABOLKI :) To ja się witam za pól godzinki mam 2 sniadanko dzisiaj starta marchewka z jabuszkiem bez cukru oczywiscie i herbataka zielona \\_/> :) DONIA- ❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️U❤️J❤️Ę❤️ 2 kilosków mniej :) Dziewuszki uciekam scierac sobie sniadanko :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS - ja tam zawsze o tobie pamiętam👄. Tak się patrzyłam wczoraj na Twoje zdjęcie... i wiesz co - CHUDA jestes i to bardzo:D. Wyglądasz Super 😍. Ale już nie chudnij:P Jutro sie chyba zważe... ale sie boje...masakra... zważyć się?? Majka - 😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tija ty cholero!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja waze juz tylko 104.................!!!!!!!!!!no i mam juz 31 lat.......... to ja sie katuje ,nic prawie nie jem,pisze ze schudlam 3 kg,a ty nic nie widzisz???????????????? to dla kogo ja to robie??????????!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loleczko przepraszam kochana już poprawiam😘 nick________wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____cel ******************************************************** ********************************** Donia_______30______172cm______80kg___________78_______ 64kg Do2do______29______153cm_______73kg___________???_______ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________104kg______70kg Majka______38______164cm________69kg_________64,5kg____5 5kg Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg_____65 kg Ory________38______168cm________94kg_________94kg______6 8kg Serum______40______159cm________77kg_________76kg______6 0kg Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________90kg______ 75kg Tija________29ipół___165cm________92kg_________77kg_____ _69kg I oczywiście g r a t u l u j ę ubytku wagi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uch.....juz lepiej.....dziekuje ogłaszam ze dietka zachowana i tak naprawde to dopiero dzis rano poczulam głod.....jak nigdy!!!wczesniej to poprostu byly zachcianki....waze sie w poniedzialek ....mam nadzieje,ze waga idzie w dól..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez juz nikt nie widzi.. tylko siedzą na tym gg... najlepiej chwyta każdy temat zwiazany z sexem...:D:D:D:D wtedy gadacie jedna przez drugą:D:D:D:D ja chyba juz dojrzałam do tabelki....ALE SIE BOJE ZWAżYć!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mafinko ty nasza piekna,madra,ukochana.......tys w sercach naszych ol de tajm.......😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta.........pewnie,ze juz bym kupila,ale jeszcze nie mam zgody i poparcia w domu dla naszego projektu..........wiecie bede sie musiala troszke nagimnastykowac..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA- ty dziewczyno kombinuj kombinuj albo szantarz zastosuj że jak cie nie da sie z nami spotkac to mu nie dasz w nocy i mu uschnie a my wszystkie go w nocy bedziemy w snach nawiedzac i nie beda to sny erotyczne ale raczej na pograniczu koszmaru z piekieł :)LOLA MASZ BYĆ I KROPKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dalej nie widac , jak zaczne krzyczć, a napewno kiedys zaczne :o, to ....właściwie nie wiem co wtedy bedzie:O, ..wiec może lepiej jak nie bedę sie odzywać i marudzic😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS😘 a kto cie nie widzi.........?????????????? powiedz mamuni to ja zaraz nakrzycze na te niedobre???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abs ty juz jestes chuda wiec moze nie rozumiesz,ze my groobasy to czasem nic procz swej opony nie widzimy,ale sie nie martw....caly czas o tobie pamietamy😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosunek był i będzie ich więcej w weekend:p Wam też życzę stosunkowo udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycha mowi,ze ....dobrze sie sobie udałysmy.........normalnie lepiej nie mozna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa moze od poniedzialku bo teraz weekend to malo piszemy................. gdziescie pouciekaly...???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×