Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Tija - dzieki Tobie 50min steperka👄 Do2do mhmmm smacznego:D Lolka a ty co tak cicho siedzisz?? Kicia Kasiunia halo halo halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge tego otworzyc,a bardzo bym chciala......moze skopiuj i przeslij mi na maila.......plissssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka jestem z Ciebie dumna 🌻 Szkoda kurnia że wy tak nie bierzecie ze mnie przykładu jak kefir cały dzień piję:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA - ja pierdzielę, aż się wzruszyłam. To było mocne :D :D :D laska chyba jak srała to to wymyśliła, ale trzeba mieć nasrane pod sufitem, żeby tak pierdolić. ale w sumie coś w tym jest, że młodzieży trzeba wytłumaczyć, że można czas też spędzać inaczej :D :D :D :D :D można pójśc do kina... na przykład ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok posłuchałam.....normalnie to nie komentowałabym tego,ale miedzy nami powiem waz,ze ta kobieta.......TO JUZ DAWNO DOBREGO RUCHANSKA NIE MIALA I DLATEGO TAK PERDOLI JAK POTŁUCZONA....!!!!!!!DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija - ja bardzo chetnie kefirek, ale angole nie maja takich rarytasów:D:D:D narazie nie otwieram strony bo moj siedzi obok....:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny ..... takim razie co by żaden nasz prywatny maczo już nie grzeszył trza będzie ich gwałcić :P tylko niech się dobrze opierają ... o tapczany jakieś na przykład :P ostatecznie o ściany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko :) Niech ten Twój maczo też sobie posłucha .... :) I napisz co w tej kwestii sądzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolka !!!! horror w kinie jest stresujący !!!!! ..... wielki ekran .... głosy z każdej strony ... :P Seks może być co najwyżej niewygodny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko :) nr gg mam wpisany w profilu NK :) A to co wkleiłam jest jak najbardziej do posłuchania przez nasze drugie połówki . Zresztą tego linka dostałam od swojego maczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dzień dobry, zbereźnice. Bidny czlekpiąty m-c pości, a te tylko o jednym!!! Ide do szkoły odwiedzic dzieciaki, więc trza się bóstwo zrobic. A mówilam Wam, ze mój ginekolog ma 40 lat i jest calkiem calkiem smaczniutki... Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach:) no tak, prywatny mąż nie może pogrzebać to chociaż przystojny ginekolog to zrobi;) Cześć cipulki, całuję Was w wasze śliczne koszyczki:D:D:D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ale bolę mnie nogi!!!! TIJKA.............skarbie napisz co to jest SZCZEGÓLNEJ URODY????? ,bo ni ciorta nie wiem do której grupy mam sie zaliczyć???bo ja ze swoim zaniżonym poczuciem własnej wartości....jestem bllleeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 powiem wam że sie mocno zastanawiam czy chce sie z wami spotkać tzn. baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo chce tylko wy jesteście kłamczuchy!!!!!!!!!!! ja wczoraj wchodze na NK a tu foty i tak se oglądam i niedowierzam ze wy tylko pierdolicie ze takie tłuściutkie jesteście a tu jedna ładniejsza i chudsza od drugiej, a ja taki 90 kg waleń i nie wiem czy sie mnie nie przestraszycie! no Majka to co usłyszałam to mnie poprostu powaliło na moje tłuste cycki! ta baba albo nieruchana i ma 40 lat albo nikt jej jeszcze dobrze nie wyruchał:p a może nigdy w kakaoko nie miała? a może białeczka nie popróbowała? biedna istotka a mój jak to słyszał to powiedziła że zadzwoni i poprosi o namiary do tej laski i ją na antenie jak zechce wyrucha i pisie i w dupe i wtedy poprosi o komentarz:) no dobra już nie będę na ten temat ale żyłam w nieświadomości że sa jeszcze takie pustaki na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki...i spadam...dramatyczny dzień, sorki babolki..... Szczęśliwa, moje zdjęcie na NK to sprzed 20 kg jest, a te moje 94 widać i ukryć się ich nie da, trudno się mówi, spotykamy się przecież nie po to żeby swoje ciała oglądać...Świat byłby nudny gdyby wszystcy byli szczup[li, a tak zawsze jestem ja i reszta świata... Maja..pomyśl jeszcze słońce..pomyśl dokładnie, będzie fajnie :-) to tylko jeden maluśki weekendzik, malusieńki, malusieteńki.....dzisiaj jestem w biurze bez wejscia na NK, ale jutro zaglądnę...a teraz do pracy bo czuję na sobie wzrok rudego ciemnego blondyna, i nie jest on mi przychylny :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki😘 dzis moj dzien wazenia....wiec sie zwazylam i co????????????????? dwa kilo mniej...........hurrrrrrraaaaa juz tylko 102kg.....czyli razem przez 2 tyg to juz 5 kilo!!!!!!!!!!!!!!! moze juz w przyszlym tyg bedzie 9 z przodu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×