Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

i nie rozumiem czemu mi wygwiazdkował fragment: "bo ma ch*jna naturę"... jeśli już to mam HOJNĄ naturę, ale widać, nawet w wirtualnej polsce piszą analfabeci, albo te wróżki nie znają ortografii. No i wychodzą bzdety, że mam chujną naturę... co by to miało znaczyć, nie wiem... może chujową???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ory - horoskop fajny - ja jestem bliźniak...hehehehe Kicia - do twojego zaraz sie dobiore, horoskopu oczywiscie:D Tija dzieki za pomocne słowo:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija - mam nadzieje ze po tej historii, nastepni maczo pomyślą zanim zaczną zarywć przez internet, szkoda tylko jego żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA ............chyba masz racje z tym gg ,bo u mnie aż przestało działać tak sie łącza grzeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum bo teraz wszystkie gadacie przez gg i pewnie im serwery padły przez Was :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem......... uf wykończy mnie taki jeden albo ja go w końcu uduszę.... jakiś zwariowany dzień mam dziś...... ale przeczytałam link Tiji do artykułu w Fakcie o takim jednym co zrobił dzieciaka i uciekł. bardzo dobrze, że za pośrednictwem bądź co bądź brukowca ale jednak , namierzyli go. I bardzo bobrze. ja RYBKA jestem a że skoro rybki lubią pływać to wyjeżdzam z butelką nad morze..... Ory 😍 wiem, wiem, kumam przecież.... :) Kochane teraz z innej beczki. Postanowiłam nie denerwować się, nie przejmować, myśleć pozytywnie a to wszystko po to aby być szczęśliwym człowiekiem. I tu nie bez słowa jest moja kadrowa... to za jej namową a może raczej sugestią.. myślę o sobie, że jestem piękna, szczupła i młoda. Szczęśliwa jak mało kto i co tam jeszcze....można... Ten mój stan trwa tak już od poniedziałku.... ten samozachwyt oczywiście...:):) Ale najlepsze jest to, że muszę swoje przemyślenia podeprzeć fachową lekturą - tudzież filmem... \"Sekret\" - znacie? w oryg. \"Secret\" aut. Rhonda Byrne http://ksiazki.wp.pl/katalog/ksiazki/ksiazka.html?kw=4206 \" To klucz do radości, zdrowia, pieniędzy, miłości, szczęścia\" CZYTAŁAM FORA, KOMENTARZE W NECIE... A WCZORAJ ZASNĘŁAM NA TYM FILMIE. Oczywiście porzyczyła mi go kadrowa.... nawet pomyślałam, że może zawiewa jakąś sektą.... ale nie, nie moja Pani Małgosia.. nie... Dziewczyny co Wy na to ? Znacie ten temat? Całuuuuuuuuuuuuuuuski 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Truskawy :P Nie wymieniam, ale wiecie i tak, ze ja Was wszystkie LOWE MACZ 😍 Aleście od rana popisały :) I pewnie teraz nikogo już tu nie ma ...... wszyscy gg naprawiają :P Zacznę od życzeń dla Agnieszek :) Podpisuję sie pod wszystkim co już dziewczyny przede mna napisały. I jeszcze coś ode mnie ... Ponieważ jesteśmy w pewnej odległości najszybsze będzie chyba to .... http://pl.youtube.com/watch?v=ulhUHrRIezQ&feature=related Jeśli chodzi o horoskop to ja byk jestem ... ale oświadczam wszem i wobec, ze bez powodu się nie pocę :P Ory :) 👄 Piksels :) Kopę lat !!!!!!!!!!! Ja co prawda takich ustrojstw nie posiadam, ale raczej stawiałabym na zelmera. Sprawdzona chyba firma na polskim rynku, a ceny w miarę przystępne. A tefala nie lubię. Miałam kilka patelni - płaciłam krocie, a smażyły jak zwykłe. I mimo pilnowania i dbania szybko się ścierały. Albo ja taka kucharka jestem :P Mimozka :) ja Tombaka znam wlaśnie m.in. z telewizji. O lewatywach nie słyszałam:) wiem, że jest zwolennikiem głodówek. Ale jak u każdego \"wymyśliciela\" - zawsze można wybrać coś dla siebie. Tak mi sie wydaje przynajmniej. Do2do:) A może teściówkę załatwić za pomocą gazety FAKT? :) W każdym razie trzymam kciuki za wytrzymałość i nerwa 👄 Wiecie co dziewczyny? Nie wiem jak u Was, ale u mnie od rana słychać straszne hałasy ..... stuk ...puk ... stuk ... puk .... i nikt nie wie o co chodzi ..... a tu nagle telefon ze Słupska .... \"bardzo przepraszamy za zakłócenia, ale to MYCHA po kilku miesiącach leniuchowania uczy się do sesji egzaminacyjnej \" :P Mychotko 👄👄👄 Lolka :) jak zakończyła sie wczorajsza bitwa laptopami ? :P 👄 Wy narzekałyście na gg, a u mnie coś od wczoraj kafe dziwnie muli .... tragos jakiś ..... i do tego pozmieniali w NK powiadomienia i nie mogę sie teraz w tym zorientować ... dla mnie to wogóle nieczytelne teraz jest !!!!! Uciekam na razie, bo obiad muszę pichcić dla dzieciorów ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAA to ja już szyko teraz kumam, u mnie też słychać puk puk a to MYCHA ucz sie.... no oki, ale dlaczego słychać też wrrryyyyy wrrrrrrrryyyy?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz teraz wiem co to mnie tak policzki w pracy pala... to kolezanusie mnie bgaduja... :P ale nawet nie wiecie jakie to mile jak czlowiek zaglada a tu sie okazuje ze go jeszcze pamietaja 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez policzki palą.. kto mnie obgaduje?? Mycha - trzymam kciuki żebyś wszystko zaliczyła za pierwszym podejsciem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie.............!!! nie ma to jak olewka psiapsiólek !!!! Oficjelnie jestem pogniewana... ale skakać już nie będę... A jeżeli chodzi o ten \"Sekret\" to mój M. obejrzał go do końca. Na poczatku mówił, że to jakieś babskie głupoty i szkoda tracić czasu na ogladanie. A dziś dzwoni do mnie, przerywa mi spotkanie i mówi, że po tym filmie pomyślał o człowieku z którym miał robić \"biznesy\" - a nie kontaktowali sie od lipca \'08. I on dziś tzn ten czlowiek zadzwonił do niego z propozycją spotkania. M.wierzy, że nie należy zamartwiac się na zapas i myśleć pozytywnie. Oczywiście o wszystkim powiedziałam mojej kadrowej a ona na to, że mój M. sciągnął tego człowieka myślami. należy myśleć o dobrych rzeczach i pozytywnie... to najważniejsze .. Sama już nie wiem, czy to prawda czy jakaś ściema.... Ktoś mi kiedyś mówił, że po pozytywnym myśleniu nadchodzi dobro.... no napiszcie coś...co Wy na to..?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinko ... ja Cię PLISSSSS!!!!!! Nie strasz mnie !!!!! Ja panicznie boję sie wszelkich przepowiedni, zwłaszcza takich, które mogłyby być jakoś niepomyślne. Nie oglądam i nie czytam o kataklizmach, końcach świata, nieszczęściach, fantastyce, zmarłych. Panicznie boję sie horrorów, duchów, fimów, gdzie ktoś znęca sie fizycznie nad innymi. Rzadko nawet oglądam filmy wojenne, chyba ze takie, gdzie są wątki inne niż bicie, obozy, strzelanie, zabijanie. BOJĘ SIĘ, BOJĘ SIĘ I JESZCZE RAZ BOJĘ SIĘ !!!!! Za żadne chyba skarby nie poszłabym do wróżki, bo bałabym sie dowiedzieć coś złego. Wychodzę z założenia, ze jak ma mi sie coś stać to się stanie, po co o tym już wcześniej mysleć. Nie wiem, czy pozytywne myślenie przynosi dobre wydarzenia, ale wierze, że myśląc o nieszczęściach mozna je na siebie ściagnąć. I nie wiem skąd to mam ..... Moze po części dlatego, ze moja mama ma tak, ze zawsze przed wszystkim przestrzega. Odkąd pamietam. Np. uwazaj jak będziesz iść, bo jadą samochody. Uważaj jak jedziesz, bo ktoś na ciebie najedzie. Uważaj na wodę bo można sie utopić ............ Dlatego zazwyczaj z dystansem podchodzę do różnych nowinek, zwłaszcza nowych interesów. Wolę być ostrozna. Nie wiem po co , ale tak wolę. Ale z drugiej strony pracuję w nocy, jestem wtedy sama z dzieciakami w budynku ( parter-piętro) i bywa, ze muszę sama iść do drugiego budynku :) A kiedyś nawet byłam sama na cmentarzu , tak ok. 23 :) Kurnia ... już sie boję .... :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiałki kochane ❤️ Ja ekspresowo tak jak wiecie od rana humorek mam dupny :o Jak narazie sytuacja wygląda tak : tesciowa już w wawie , teśc w spa i niestety nie mam znim kontaktu :( bo telefonu nie podnosi i szczeze mówiac martwimy się Młody jak składał zyczenia to sciemniała ze mego slubnego nie ma jeszcze w domu :o bo z matka nie ma zamiaru gadać :o ogólem do dupy nie bardzo mogę klikac teraz więc klikne jutro KOCHAM WAS👄 TIJA❤️MAJKA- dzieki dziewczyny jestescie kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... ale tu dziś ruch ... kuźwa .... pozaczynały straszne tematy i sobie poszły .... 😭 Do2do 👄 wiesz, ze jakby co do mnie mozesz pisać zawsze !!!!!!!!!!!!! Ory 👄 dzis też w ramach opieki nad mężem winko żłopiesz? 👄 Mycha, oderwij się od tych książek na chwilę !!!!! Moja matematyczka zawsze powtarzała : \"co się nie najadł to się nie naliże\" :P Pimach !!!!!!!!! Kasiunia !!!!!!!!!!!!! Prosiłam wczoraj, żebyscie napisały co dobrego i bardzo dla mnie niewskazanego jadłyście ................. !!!!!!!!!!!!!!!!! Lolka !!!!!!!!!!!!! Pierdziel pasjansa !!!!!!!!!!! Rzuć mi choć pindą jakąś !!!!!!!!!!!!!!! Mafinko !!!!!!! Jak to możliwe? Przedwczoraj robiłam brzuszki i było oki, a dzis mnie zakwasy w brzuchu bolą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kicia !!!!!!!!!!!!! Chyba mi nie powiesz, że o tej porze jeszcze na UJ jakieś zajecia są !!!!!!!!!!!!!!!! No chyba , ze w podgrupach :P Tija !!!!!!!!!! Zostaw w spokoju swoje grawitacje i pisz !!!!!!!!!!!!!!! Szczęśliwa - Ty to chyba dziś do Łodzi tym swoim rowerem pojechałaś :P Majtki doszły? Mimozka - Twoje milczenie może usprawiedliwić jedynie sesja zdjęciowa .... kiedy wreszcie rzucisz jakieś fotki na NK ?!!!!!!!!!!!!! Piksels - i jaki garnek wybrałaś? Desperadoo - znowu w jakimś ciepłym kraju jesteś, ze nie piszesz? Myszka - chłop chłopem, z nimi zawsze kłopoty są ..... PISZ!!!!!!! Serum - jeśli myślisz, że wklejając jedynie artykuly, dowcipy i linki wykręcisz sie od pisania JESTEŚ W BŁĘDZIE !!!!!! Emma - chuda deszczko !!!!! Nie myśl sobie .... ja też kiedyś taki dekolt ubiorę :P Ino muszę najpierw schuść :P Mama - kiedy ten pokaz? Pamiętaj - patrz na dodatki, bo ja póki co z modowych nowinek tylko to na siebie wcisnę :P Donia - a z Tobą co ostatnio ? No chyba, że masz wolną chatę i ze ślubnym sie w chowanego .... i szukanego :P bawicie :P Nikolccia - poprostu pisz !!!!!! Obeliksowa !!!! No Ty to już całkiem przeginasz !!!!! Pamietaj - jestem blisko !!!! 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama 😭 sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy ..... jest ze mną źle .... cierpię na manię prześladowczą :P :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest kuźwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! topik zmieniłyście, czy na 30 wróciłyście ????????????????????? :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka -wyluzuj! powiem ci więcej, ja środy to mam w ogóle wolne :) ale najpierw się opieprzałam, potem obejrzałam film, potem pojechałam z kumpelką do tesco, noloo, a tam to nam zeeeszło! bo my wszystko dokładnie oglądamy, omawiamy, zastanawiamy się... no wiesz, podejście naukowe!!! a to espeszjali forju :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIE MANKO!!!!!!!!!! Majeczko skarbie ja dzis zjadłam : 3 kanapki, gofra, małą pizze pół groszku kons, 20dag toffi, 30dag fistaszków i wypiłam morze wody gazowanej ( przed ciążą nioenawidziłam gazowanej) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to se z nudów połaziłam :P Kasiunia :) A nie za mało tego jedzenia bylo ? Dzidzia może być głodna .... A tak wogóle to będziesz mieć Dzidzię, czy Dzidzia? Bo chyba nie pisałaś 👄 Kicia :) Ostojo moja !!!! FENKS CI WERY MACZ BARDZO !!!!! A jeszcze bardziej podoba mi sie to naukowe podejście do zakupów :) Też tak mam .... Jakbyśmy tak razem wybrały sie na zakupy to by się działo ... ech ... :P Lolka !!!! A Ty masz dziś w ryja !!!!! Pewnie siedzisz teraz i horrora oglądasz !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka ,kuzwa ty jestes wrozka czy co?????????????????? ogladalam horrora........ nienarodzony....straszny jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale juz skonczylam....i sciagnelam tez ten film....SEKRET.....ogladalam do polowy i druga polowe jutro skoncze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×