Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

a tak powaznie to nie zauwazylam ze ktos kasuje posty,,,,ale jezeli tak jest to nie wierze,ze robi to ktos z zewnatrz!!!!!!!!!!!!!!!to ktoras z nas.........bo po co ktos obcy mialby wchodzic na nasz topik i usowac wpis ze srodka??????????????? i juz mnie huj strzela!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolka jak jeszcze powiesz, że i tę opryszczke na mojej górnej wardze też Ty mi dziś wywaliłaś to już ja Ciebie całkiem AJ LOWJU CIĘ MACZ BARDZO WERY GUT :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola :) Fredy .... harryyy .... szlak z tym... grunt, ze jeszcze krugera dobrze kojarzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jak to sie dalej potoczy,,,ale ktos nas tu ładuje i jaja sobie z nas robi.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loluś .... A moze tak byśmy tego krugera nasłały na tą co posty nam kasuje ? Albo najlepiej obu razem .... harego i fredzia :P Bo jak nic ... wczorajszy post Mafinki ze 112 został usunięty .... ten przed moim. Zresztą w swojej wypowiedzi nawet cos Mafince odpisywałam, a teraz nie wiadomo o co mi tam chodzi .... A moze ktoś chce mnie stąd wykurzyć???? I tak specjalnie skasował, a potem powie, ze ja nie ten tegess ..... Sama do siebie piszę i nikt nie wie o co mi sie rozchodzi? :P Krugery !!!!!! przywołuję was !!!!! PRZYBYWAJCIE !!!!!!! :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszem i wobec informuje ze ja tez te gacie wlasnie zakupilam... a noz wideled na te moje ciasto drozdzowe pomoze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi??? jaki Haryyyyy???? Ja chcę ciasta drożdżowego z czekoladowym pomieszanego i do tego kawkę z mleczkiem A w ogóle ,to czy ktoś Was już dzisiaj całował w koszyczek??? bo jak nie to ja Was całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolka !!!!! Ja osobiście żadnego krugera jeszcze nie znam :P Tak mi się tylko imię dziwnie skojarzyło :) Pisałam, że ja horrory to tylko przez wąśką szparę oglądam !!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dalej całuje😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘czy już wycałowałam każdy centymetr waszych koszyczków???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolka - no wreszcie! bo juz myslalam ze bede musiala jednak dzis pracowac... :P a w ogole to zapomnialam ze Moj Osobisty powiedzial ze mam zakaz kontaktow z Wami... bo tylko o zberezienstwach mysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha :) podeślij tego swojego niewyedukowanego do nas na topik :P podszkolimy go ździebko :P Dobra laski, fajnie sie pisze, ale trzeba jakieś zakupy zrobić ... i też trochę na światło dzienne wyjść ... może jakiś zbląkany promyk słonka mnie nie zabije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ..... cisza .... teraz widać kto ciągle na gg siedzi ..... lolka !!!!! wyłącz znowu do dziadostwo !!!! :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze on tylko zartowal... :P majus - mowisz ze trzeba cos robic poza plotkowaniem? no co Ty? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam gg w pracy i jest mi smutno, że nie jestem na bieżąco z Wami i wogóle jest mi smutno, że na spotkanie Wasze nie mogę jechać i smutno jest mi, że nie wiem o co tu ostatnio chodzi,a staram się czytać na bieżąco, może ja jakaś nierozgarnięta jestem, co? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia :) to ja kruger .... fred .... ten z horroru lolki :P nie smuć sie :) jak czytasz na bieżąco i nie wiesz o co tu chodzi to znaczy, ze tu jakieś pindy bzdety piszą :P zresztą one same nie wiedzą co piszą i o co im chodzi .... to jest dopiero zboczenie :P z Tobą jest wszysko oki :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×