Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

doniu - a czego nie wiesz? nierozgarnieta na pewno nie jestes tylko czasem sa takie dni ze ja osobiscie np kompletnie nic nie jarze i nawet jak poczytam to i tak nie wiem o czym... buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc jednak jakaś szuja kasuje.....może ktoś chce mnie skasować???WYZYWAM NA POJEDYNEK!! Majka pytasz sie jak mi sie udaje nie jesc po 18...hmmm z trudem:D zaparłam sie i ... koniec!!!:D narazie sie udaje:D Mimozka - ciasto polecam, narawde rewelacja:D WCZORAJ PRZEZ LOLE MIAŁAM CAŁY DZIEŃ CZKAWKE, BO NIE MOGŁA PASJANSA UŁOŻYĆ!!!!!!!! Donia ty kochana nie pitol tylko pisz do nas czesciej👄😍 Szczesliwaja sie nie obrażam, jestem jebnięta... przyznaje sie bez bicia Mycha - uczysz sie?? bo u mnie ktoś napierdala w ściane...!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się nie obrażam bo czasem jestem nie teges. Wczoraj męczyłam się na pasjansie i nic z tego nie udało , spróbuje dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tego cholernego pasjansa ułożyłam wczoraj 2 razy :D i ja też jestem jebnięta, a co ;) Mycha czego się uczysz?, ja mam egzamin 22 lutego i jeszcze się nie uczę, najwyżej mnie wywalą, brrrr, nie chcę o tym myśleć, a sio, asio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lateksowe lalki :P jeszcze jestem :) Donia jest SUUUUPEEEER 👄 Reszta jest z LEKKA pierdolnięta :P:P:P Ory do tego jest piękna 👄 Szczęśliwa 👄 Mafinko !!! ja na to kasujące ścierwo harego (albo frediego .... kurnia znowu mi sie popierdzieliło :P ) krugera już nasłalam :P I masz rację to Mycha tak w ściany napierdala :P Co brać, żeby mi się tak słodkiego nie chciało jak mi się chce ? 😭 A ja tego pasjansa ułożyłam już wiele razy :P:P:P:P Trzeba dobrze patrzeć na przełożenia. Nie wiem tylko gdzie się dopisać jako gracz, żeby mnie wyświetlało w statystykach, bo chyba jest tam taka opcja. Ignorant komputerowy jestem :P Ale przyznaję się, że swojego czasu układałam takie pasjanse pasjami i godzinami ..... dokładnie wtedy jak niektóre z Was horrory oglądały :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździkowa przypomina : link do tego pasjansa jest na stronie 110 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa w te sciany to ja glowa z niemocy napierdalalam... bo takiego lenia jak ja to nie ma nikt... :P donia - ja poza egzaminami jeszcze licencjacka mam na glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie, Mycha na zmartwienie najlepsze jest jedzenie, po egzaminach się będziesz odchudzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia :) przybij piątkę :) miałam dziś swój rekord 4.45 :) szkoda, że jeszcze zalogowana nie jestem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też przyznaję że jestem jebnięta i to całkiem nieżle, ale w sumie to dobrze mi z tym :-) Ściskam i całuję, acha no tak jestem piękna (kużwa zupelnie o tym zapomniałam) 😍 Donia ABS !!! ale milczysz jak zaklęta :-( odezwij się... przy okazji, miały na 99% określić się te które jadą, a tu od 110 strony cisza jak makiem zasiał. Musze potwierdzić rezerwację !!!! Więc ? bo jak ja zrobię listę to dopiero będzie i pojedziecie wszystkie bo straż miejską po Was wyślę..he he he he he he he he he... Tijka Serum Szczęśliwa Kiciakocia Mafinka Mimozka Ory ABS Lolusia :-) Mama Do2do kogo pominęłam ???????? wpisac sie kuredelebele bele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha ty to już mi tu nie przeginaj bo wczoraj słyszałam od ciebie że siłka że dieta i to było piękne dla mojego ucha a dzisiaj co ???????????/jakas załamka?????? jak ci gacie przyjdą to zobaczysz jak ci kilosy bedą spadać że jeszcze zechcesz żeby wróciły coby anoreksja nie wkroczyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ułożyłam 3 razy pod rząd::D Mycha może to mój głód, bo u mnie rewelacja, radze sobie. Jak chcesz to mi go wślij.... albo może go podeślij ABS bo ona taka słaba że juz nawet do nas nie pisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka wyslalam ci instrukcje do zalogowania na gg, ja mialam 4:24.... ale tam najlpszy czas to 00:12:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na kartach nie znam sie wcale i nawet ich nie wiem która jest po której i jedynie w osła moge zagrać😭 Ale wam podsyłam link( jak zwykle) bo mój M często go układa!!! http://www.klikplej.pl/gra,online,76 Mało mam dzisiaj czasu...........a i gg też sie u mnie zbiesiło!!!! Co do kasowanie postów też nic nie zauważyłam,ale moze trzeba napisać do admina żeby coś z tym zrobili!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 hej:-):D, zajrzałam aby się przywitac , niestety nie mam czasu pisać , ale może potem zerknę i poczytam ❤️ pozdrowienia i uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA !!!! SORRYYYYYYYY !!!!! Oczywiście ze jedziesz, wszystko mi się pomieszało, dziewczyneczki namiary na obóz harcerski w dniach 21-22 marca (weekend) podałam na NK razem z numerem telefonu.....Kurcze Myszeńko, jak mi głupio, wybacz.... Jada wszsytkie które chcą jechać...ABS pisz bo udusze, no i rozumiem ze weekend marcowy nasz, będziemy sie marcować...he he he he he...UWAGA !!! Żebyście nie miały odwrotu mam zamiar wpłacić zaliczke he he he he i mordować te które sie wywinął he he he he he będe ostra kurwa jak brzytwa...jak to powiedział swojego czasu Oleksy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ory - wybaczam... masz tyle na glowie ze nawet nie smialabym sie gniewac... popieram zaliczke i mordowanie bo inaczej to nam lipa nie spotkanie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ory - ale o ile dobrze kojarze to SBS mowila ze nie moze jechac... ale moze zle kojarze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×