Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hej laseczki nawet nie mam kiedy was poczytać.............i całusy wysłac!Mam zapieprzony tydzień..............moja bratowa z męzęm wyjechała na ferie w góry a ja prezesuje.... i latam na dwa domy Masakra Myślałam że jakaś książka poczytam czy podyskutuje z mężem a tu lipa wracam do domu przed 24 i padam na pysk Poczytam was później i coś skrobne może-teraz własnie robie śledzie pod pierzynką i właśnie kończą się mi parować ziemniaki Dla testujących parowary - pieczarki wychodzą BOSKIEEEE! własnie robiłam-bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ostatnio nie mam czasu na pisanie do Was moje słoneczka, ale cały czas o Was myślę❤️ Loluś❤️ po burzy zawsze wychodzi słońce, nawet jeśli w to teraz nie wierzysz😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia, mojego wyslali do szkoły. W W-wie. Ma 12 zjazdów po 3 dni i poza tym jeszcze szkolenia. Mam dość. Nie ma tygodnia, zeby nie był w stolicy. A do tego się odchudza i robi brzuszki obok mnie. A ja sobie leże i tyję.... Do2do, a jaka była pozostała 9 prezentów? Loluś, ciesze się, ze się odezwałas. 👄 piksels, prezesko Ty nasza, nie paruj tak, bo nam wyparujesz..... Nazarłam sie fasolki po bretońsku i szarlotki. Umre od gazów i zgagi. Pamietajcie, ze chcę hortensje na grób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH- jeszcze ich nie dostałam i ciekawosc mnie zjada hihihih :) dowiem sie w niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane McDonald zaliczony!!!!!!!!!!! synuś cieszył się bardzo. Cały czas przekonywał mnie że go niezaniedbuję serwując TAKI obiad. Powiem wam że jak widziałam jak je hamburgera, fryty i pije cole to czułam sie jak niematka. Owszem pozwalam mu na głupoty jedzeniowe ale to raczej słodycze, czasem pizza, ale fast foody takie typowe i gazowane napoje to NIE. Nerw mi nie przeszedł jeszcze, raczej nakręcam się coraz bardziej. A plecy to mnie tak bolą że już wytrzymać nie mogę 😭 😭 😭 Pimach ty tez tak masz że cie wkurza jak on robi coś koło siebie (pindrzy sie ) - bo ja tak teraz mam. Z synem jak chodziłam w ciąży to nie było jeszcze takiego kultu piękna i superwyglądu. Teraz jest. Wiec mnie wkurza że ja chodzę jak balon a tamten do fryzjera wiecznie biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasiunia:) Suwaczek działa a wiedziałas te linki które podawałam do sówaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł, to ja wasz jasiu wędrowniczek nadaję z Lublina całkiem ładne miasto :) Loluś rybeczko, to ma dwie godziny! Ale cieszę się, że cię widzę. Chociaż wolałabym znaleźć cię w nieco lepszej kondycji, buziaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej śpiochy od 1,5h wywala mnie z kafe :o DOSTAŁAM WIADOMOSC OD DESPERADO NA NK KAZAŁA WAS UCAŁOWAC I POWIEDZIEĆ ŻE MA PEWNE KŁOPOTY I ZE JAK SIĘ USPOKOI TO KLIKNIE DO NAS BO BARDZO ZA NAMI WSZYSTKIMI TĘSKNI👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pipolki 🖐️ Do2do❤️ W dniu ❤️❤️❤️ROCZNICY ŚLUBU❤️❤️❤️ życzę Wam wiele miłości radości życia i samych szczęśliwych chwil razem. życzę Wam również nowego członka rodziny i to jeszcze w tym roku:):):) Muszę lecieć z córcią do dentysty, bo jej stała trójka rośnie, a mleczna trzyma się jeszcze bardzo mocno i trzeba ją wyrwać Wczoraj przetrwałam na kapuście, dzisiaj dzień drugi, ale już nie mogę na nią patrzeć więc nie wiem czy dam radę:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ no właśnie desperadoo, a gdzie jest MIMOZKA?? O LOlkę to już nawet nie spytam 😠 idę do szkółki. trzymajcie za mnie kciuki :) pa, miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lachonki!! :) zapraszam na kawkę... \\_/) :) ..... dziś mam luzik , więc będe mogła być z Wami bliziutko.....:):):) schudłam 1kg.... a co z naszym wyjazdem?? Kiciakocia haloooooooo!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł Jestem po kawie i dwóch bulkach: z pomidorkiem i dżemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach:) a ten dżem i pomidor to był na osobnych bułkach, czy może razem???:D:D:D ucałuj Antka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum 😍 jestem z Tobą...:)....nie wiedziałam nic o Twoich oczkach....:( ściaskam Cię mocno!!! Do2do ale Wy romantyczni jesteście .... te lilie.... nawet z betonu.... tylko pozazdrościć:):) 😍 nadrabiam jestem na 139....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wszystkie Was ściskam, całuję i spadam na chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ DZIEWCZYNY Z CAŁEGO SERDUCHA WAM DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA 👄I STAWIAM DZISIAJ WIRTUALNIE:D MALIBU Z MLECZKIEM A DLA KOCHANYCH MAUSIEK MLECZKO Z LODEM SŁOMECZKĄ I TARTYM KOKOSKIEM :D jESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Pochwalę się że mam już gotowe 3 strony albumu :)Jak już go skończę to wkleję wm fotki w NK albo na meila prześlę to zobaczycie sobie moje wypociny :) oczywiscie jak bedziecie chciały :) TIJA- podziwiam cię za tą kapustkę :) mnie strasznie rozsadza :oi mam bemben jak w 9 miesiacu ciązy :o jak znudziła ci sie kapucha to moze dzisiaj zrób sobie dzień gotowanych warzywek a jutro znów kapuchę 👄 PIMACH- podziwiam za kawę mnie odwalało na kilometr :)buzioliki Dla Antka👄👄 MAMA- czytaj , czytaj a potem klikaj :)👄 A gdzie reszta panienek dzisiaj ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Malenkie [usta} mi od dzis zaczyna sie koszmarkowy weekend a potem jeszcze tydzien i mam nadzieje wroce do normalnego zycia... do2do - wszystkiego naj naj naj z okazji rocznicy... powinnam chyba mojego postawic kolo Twojego a noz widelec okazal by sie ten romantyzm zarazliwy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do, mnie przez pierwszy trymestr tez odrzucalo. Zreszta od wszytstkiego poza Coca-colą. Ups. :-) Tija, bardzo smieszne... Na pomidorze był majonez, więc dżem się nie komponował. Był na osobnej. teraz gotuje się krupniczek... Ide poczytac o diecie cukrzycowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH- a co ty się odchudzać masz?! MYCHA- dzięki👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam i potwierdzam, że jeszcze zyje, :) choc pewnie nie tęskniliście za starą zrzędą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 czyzbym wszystkich wystraszyła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetki mój dzen zaczoł sie fatalnie małzonek podniósł mi cisnienie w Urzedzie Skarbowym ale juz sie uspokoiłam Mam juz wszystkie badania i od poniedziałku ide do PRACY 🌼🌼 DO2DO wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu i nastepnego bobaska planuj na co czekasz latka leca ❤️ 🌼🌼 LOLA odewij sie skarbie 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach..................no nie ja wiem że rzadko pisze ale żeby mnie tak odrazu od pezeski wyzywac..................za co:( szczelam wocha do wieczora do2do 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 najlepszego 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I OBY DALEJ SIĘ TAK DOBRZE UKŁADAŁO MIĘDZY WAMI 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksels, przeciez sama napisalas, ze jestes prezeska i gonisz na dwa domy? Co to jest woch? Mam nadzieję, ze nie foch na mnie... Jesli Cię czyms uraziłam, to przepraszam. Moje postanowienie racjonalnego odzywiania legło w gruzach. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na troszkę znikam...kłopoty...poszukam Bednarskiego bo na kłopoty Bednarski...a wogóle to piszcie żebym miała co czytać, moze mnie nie być troszkę ..kocham, całuję i już tęsknię, ale mus to mus, tak wogóle to weekend spędzam w pracy wiec trzymajcie kciuki....i wogóle to hujnia z pleśnią i na gruncie zawodowym i prywatnym, wiec spadam zeby Wam nie psuć humorków.... 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×